PDA

Prikaži potpunu verziju : Iskustvo Ubuntu 14.04


Danijel068
3.6.2014, 12:26
Evo vec mesec dana koristim linux, presavrsen i odlican! :)
Sve je pocelo zbog windowsa xp (Xp mi je najjaci OS koji sam vala naucio a i iskusio) pocev od igara pa do programa...I proslog meseca kad sam reinstall Win XP, ladno nije proslo 7 dana a sistem je vec poceo da se ,,ubija,,. Posto imam 1gb ram, amd sempron 1.60ghz am2, i 1gb drr3 grafe: dok sam isao na internet zna da mi pojede citavih giga rama znaci u fullu (ako upalim YT + Goggle + SK) a samo jedan sajt drzi na 500-700mb :( A na linux je ovako: 450-500mb jedan sajt a (YT + G+ SK) 550-700mb sa tim da mi ne koci YT dok gledam u HD :p. Win 7 ne mogu patiti na 1gb nikako! moze znam da moze ali mi je bolje linux nego Win..ps. ja sam tek poceo evo upravo ovog meseca da ucim o linuxu i da vidim kakav je to sistem, pa posle 2 nedelje mogu samo OVO DA kazem! :D :tapsh:Zakon! je linux :D
Nije mi trebao nijedan drajver ama nista mi nije trebalo..Sam sam usao preko neta automatski i istrazio tutorijale ko da igram minecraft a ne da radim ozbiljno!
Cim nadogradim komp. idem Win 7 + Ubuntu (zivim u malo vecem gradu u CG) gde ga svi pljuju i mrze, sem okorelih hakera naravno)