PDA

Prikaži potpunu verziju : Koji (kućni) DVD?


alendin
28.10.2006, 20:27
Odlucio sam napokon da kupim dvd pa me interesuje koja je marka po vama najbolja pa svako ima pravo na svoj komentar pa izvolite.;)

B@NE
28.10.2006, 20:35
Pretpostavljam DVD rezac(DVD-RW),a ne disk jel!
Moj savet ti je PIONIR 111 D ,cena se krece negde oko 3000din!ili cak mozda NEC,a ako imas para na bacanje i zelis pravi kvalitet uzmi neki PLEXTOR i miran si!

JovanK
28.10.2006, 21:45
Zašto misliš da je kupovina PLEXTOR-a bacanje para. Englezi kažu "Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino", ako misli da puno reže onda to nije bacanje para, već dobra investicija. Bolje je i to nego kupini neki LG od 75KM, to jest oko 38 eura, koji će raditi max godinu ako se iole malo više reže, mada su se ove zadnje serije dosta popravile.

Pionir je trenutno možda i best buy, tako da razmisli, mada je i ASUS izdao neku seriju rezača sa NEC-ovim čipom koji su se pokazali odlični, a nije im ni visoka cijena 82 KM (ne znam kako je stanje u Srbiji, ovo je cijena u TB). Takože dobiješ i garanciju od 2 godine.

Sa SONY-jem imam loša iskustva, a mislim da im je cijena ekvivalentna NEC-u, koji je po meni dosta bolji.

U svakom slučaju sve zavisi koliko misliš da režeš i koliko novca misliš da izdvojiš za rezač, ali koliko eura toliko MP3.

Mr. Garrison
28.10.2006, 21:57
po ko zna koji put, Plextor je precenjen, pa nek je 100 puta Plextor. sta mislis sta ce trajati duze: 3 NEC-a (ili Pioneer-a) ili 1 Plextor? na stranu sto je za Plextor odmah potrebno izdvojiti vecu kolicinu novca, a NEC kad ti crkne kupis novi. za to vreme stavis pare u banku i obogatis se od kamate :p

B@NE
28.10.2006, 22:09
e dobar si...
bash tako ako zelis kvalitet i ako jako puno burnujesh uzmi plextor,i pocni odma da shtedish!(vreme i novac)

Konan
28.10.2006, 22:48
Delim mišljenje BANA:aplauz: a Mr GARISON je zaslužio :tapsh: !

mad_skillz
29.10.2006, 2:44
Uzmi Nec ili Pioneer.A ako ti oni crknu ti zameni za neki drugi.U principu svaki ce da ti radi posao.

alendin
29.10.2006, 11:49
ma nisam mislio na rezac za comp nego obican dvd za TV.

B@NE
29.10.2006, 13:20
epa decko to si trebao odma da napises,mi jesmo ovde strucni ali josh nismo savladali da citamo misli!

alendin
30.10.2006, 21:36
hajde nema veze do mene je al eto sta mislite koji dvd za tv da kupim??????

Stefko
2.11.2006, 21:36
SkyVision IP-966 :alealeee:

Nenadmasan po karakteristikama, a i po ceni - medju najskupljima
:Battered:

che daboli guz
2.11.2006, 21:43
Mislim da si ih naljutio pa ti sad kontriraju.
Samo za gledanje , imas ih na tone od nepoznatih do poznatih IMENA.
Gledaj one sto mogu pustati dvd,divx-xvid(mpeg),windows media.
A ako zelis one sto mogu snimati poput video rekordera onda samo sa Poznatim Imenima.

che daboli guz
2.11.2006, 21:46
epa decko to si trebao odma da napises,mi jesmo ovde strucni ali josh nismo savladali da citamo misli!

Ma doci ce i taj trenutak nismo dzabe nebeski narod:rofl:

piskoonline
2.11.2006, 22:14
Sky Vision je shit. A možda su i drugi, ali ovaj je skupi shit. Razlika u ceni je data na reklame. Besomučne...
Već dva puta mi se kvario, radio mu je običan shit, također i džidža-bidže slušalice i "predajnik"... a smart navi program za puštanje više video i jedini za mp3 fajlove, je moronski (kao i na drugim sličnim kinezima).
Kolega je pao na **** kad je svoj doterao kod servisera, a unutra video gomilu istog shit-a sa istim problemima... odustane od čitanja, ne pokreće motor, ne prepoznaje šta je u njemu, često ne reaguje na komande osim daljinca i tako. Poprilično mušićav. Jeste da pušta sve i svašta, ALI NE TRAJE, nije kvalitetan, pa to ti je.

Snipe
12.11.2006, 10:21
Moja sestra je kupila KENWOOD-a
Guta sve video i subtitle formate a ne kosta puno ~125E

mariobg
13.12.2006, 22:46
Moja sestra je kupila KENWOOD-a
Guta sve video i subtitle formate a ne kosta puno ~125E
Ja sam pazario DVD samo SKY i donekle sam zadovoljan. Cena je 50 jevreja, guta sve... Ima iritirajuce plavo svetlo ispod vrata a zeleni displey... Budalastina. Za sada radi ( ima sve izlaze kome to nesto znaci). I da ga bacim za godinu dana, necu zaliti zbog onog svetla :)

Sondri
15.12.2006, 2:04
Jedno pitanje?

Brat mi kupio DVD prije 2 godine i on crko, čita samo Audio CD-ove! Za popravku mu tražili 50 eura, a po 30 se mogu naći novi koji čitaju i DivX-e! E sad tu nastaje problem pošto ima pasivne zvučnike bez ikakve kontrole na njima! Zanima me da li se ti zvučnici mogu priključiti na DVD-ove bez pojačala? Taj njegov Quadro je na daljinskom imao i sve opcije za zvučnike, dok su kod mene te opcije na posebnom daljinskom! Donosio sam svoj DVD kod njega i kad smo prikopčali te zvučnike, zvuka nije bilo! U tom servisu su mu rekli da mora kupiti DVD sa tim nekim pojačalom! Da li je to istina i gdje ima takav DVD za uzeti??? Hvala

Master Neo
15.12.2006, 2:25
Jedno pitanje?

Brat mi kupio DVD prije 2 godine i on crko, čita samo Audio CD-ove! Za popravku mu tražili 50 eura, a po 30 se mogu naći novi koji čitaju i DivX-e! E sad tu nastaje problem pošto ima pasivne zvučnike bez ikakve kontrole na njima! Zanima me da li se ti zvučnici mogu priključiti na DVD-ove bez pojačala? Taj njegov Quadro je na daljinskom imao i sve opcije za zvučnike, dok su kod mene te opcije na posebnom daljinskom! Donosio sam svoj DVD kod njega i kad smo prikopčali te zvučnike, zvuka nije bilo! U tom servisu su mu rekli da mora kupiti DVD sa tim nekim pojačalom! Da li je to istina i gdje ima takav DVD za uzeti??? Hvala
Mozda nisi lepo prikopcao, svi novi DVD player-i imaju pojacalo, koliko ja znam, ali pitanje je kakve si zvucnike prikopcao, posto player-i nemaju bas neko pojacalo, moguce da su vukli previse struje pa jednostavno nisu hteli. Neka me neko ispravi ako gresim