PDA

Prikaži potpunu verziju : Skyforge


Exia
20.3.2014, 22:34
http://img03.bgstatic-com.de/images/games/games/756/main/470x320/skyforge.jpg

Today, My.com and Obsidian Entertainment has announced Skyforge, a new MMORPG gaming experiences for PCs. In Skyforge, players develop from immortals, to mighty champions, to powerful gods gaining and developing their mortal followers and powers along the way. Empowered by the faith and skill of their followers, gods battle invading armies in intense, merciless combat to protect their home world. Skyforge features unique action combat and a massive variety of classes and character customization options as players grow from immortal to invincible gods.

Skyforge is being developed by the award winning Russian game developer Allods Team, a part of the Mail.ru Group
Jvu75S31DsM

Prijave za Betu:http://sf.my.com/

MoNsTeR
20.3.2014, 23:30
Zna li se za kada je najavljena open beta(izlazak) i hoce li biti f2p?

Resig
21.3.2014, 0:05
Allods Team & My.com are proud to present Skyforge - an incredible new free-to-play Sci-Fi Fantasy MMORPG where you are an immortal striving for godhood! Sign up for the Beta now! http://bit.ly/1druTC6 - са њихове ФБ странице

Значи биће Ф2П

Dreamfall
21.3.2014, 0:16
Action based combat, ili tab based bullshi7? Moram da priznam da ne volim mnogo MMO igre koje ti napune ekran sa 100 skillova koje moras redom da nabadas :kreza: Inace i ovo (http://www.youtube.com/watch?v=B9rKOgNVuqY) deluje fino :D Bice ovo fine godine za MMORPG igre :alealeee:

EDIT:

Visually stunning and highly visceral action-combat with a unique open class system and limitless character development.

:aplauz:

Sceko
21.3.2014, 2:20
nesto poput guild izgleda lepo, sajt im ima dosta gresaka pri registraciji

Exia
21.3.2014, 9:17
Samo da ne bude "f2p" kao Allods...vise bih voleo da je b2p ali sta je tu je...inace ja se registrovao i nisam imao nikakvih problema...a taj Icarus nece skoro (ima glasina da nece uopste) da stigne za NA/EU trziste.

bojanh
21.3.2014, 9:18
Ovo izgleda premocno :),kombat deluje veoma slican kao u single player igri,Kingdoms of Amalur - Reckoning

Aelos03
21.3.2014, 9:27
Samo da ne bude "f2p" kao Allods...vise bih voleo da je b2p ali sta je tu je...inace ja se registrovao i nisam imao nikakvih problema...a taj Icarus nece skoro (ima glasina da nece uopste) da stigne za NA/EU trziste.

f2p je idealan ako urade dobro i ne budu alavi i prodaju samo kozmetiku ali sanse da to bude pravi f2p su jako male.

bojanh
21.3.2014, 9:31
http://www.dotmmo.com/skyforge-18754.html

Players, as in many previous MMORPGs including WoW, press a specific shortcut key to target the nearest enemy before they use their skills to inflict damages. Also, they will press other shortcut keys to unleash skills, move the characters, and interact with ambient items.

Jel ovo znaci da ces moci zakljucati target samo na jednog neprijatelja :confused: tj izgleda nece biti potpuni akcioni combat,kao naprimer u Teri ?

warlock_sm
21.3.2014, 9:48
http://www.dotmmo.com/skyforge-18754.html



Jel ovo znaci da ces moci zakljucati target samo na jednog neprijatelja :confused: tj izgleda nece biti potpuni akcioni combat,kao naprimer u Teri ?

To je kao u GW2, sto je po meni bolje nego sistem iz Tere (u Teri ako ti je malo veci ping lako promasis metu koja se krece sa ranged attackom).

branko78
21.3.2014, 15:34
Trailer izgleda perverzno, prijavio sam se za beta.

evil_geko
21.3.2014, 18:35
http://www.gamer.ru/skyforge/klassovoe-neravenstvo

Neki info za klase:

• Archer
• Barbarian

• hero

• Paladin

• mage ice

• Guardian of Light

• shooter

• kinetics

• Knight

• Alchemist

• monk

• necromancer

• Ninja

Exia
30.3.2014, 21:15
http://i59.tinypic.com/24z98c9.jpg
http://i62.tinypic.com/15q6icx.jpg
http://i62.tinypic.com/2hxssah.jpg

branko78
5.4.2014, 20:27
Fantasy + SciFi ... zvuci interesantno za promenu. Tera u zonama gde se provlace Argon bar u izgledu kojecega ima jak Sci-Fi smek. Shandra Manaya (boss najteze instance i kraljica Argon-a) u formi boss encountera je bas takva ko nekakav robot.

Exia
7.4.2014, 9:45
Iskreno TERA ce najvise i da oseti dolazak ovih novih F2P naslova tipa Skyforge ili BS i Black Desert malo novog sadrzaja i monotonog igranja mene je zaustavilo na 40+ lvl da igram dalje. Zato ocekujem da ce Skyforge biti (uz B&S) taj MMO koji ce me duze drzati...Allods je bio ekstra MMO ali CS i taj los balans me je sprecio da ga igram duze.

Iskreno cekam neki zahtevniji MMO za igranje (nisam imao vremena za ozbiljnije igranje) posto sad igram samo one dungeon based tipa C9 ili Dragon Nest ali oni nisu vremenski zahtevni. Zato dosta ocekujem od Skyforge-a jer mi se ArcheAge recimo ne svidja kako izgleda.

C64freak
8.4.2014, 13:05
Iskreno TERA ce najvise i da oseti dolazak ovih novih F2P naslova tipa Skyforge ili BS i Black Desert malo novog sadrzaja i monotonog igranja mene je zaustavilo na 40+ lvl da igram dalje. Zato ocekujem da ce Skyforge biti (uz B&S) taj MMO koji ce me duze drzati...Allods je bio ekstra MMO ali CS i taj los balans me je sprecio da ga igram duze.

Iskreno cekam neki zahtevniji MMO za igranje (nisam imao vremena za ozbiljnije igranje) posto sad igram samo one dungeon based tipa C9 ili Dragon Nest ali oni nisu vremenski zahtevni. Zato dosta ocekujem od Skyforge-a jer mi se ArcheAge recimo ne svidja kako izgleda.

U Teri prava igra pocinje tek kad uzmes lvl 60 ,B&S je djubre da gore nisam u zivotu igrao, msm jesi probao betu il? Posto mi trip da pricate kako deluje vrhunski a ja koji sam je igrao sam maltene povratio koliko je dosadno i rusno ( za danasnje standarde) lol

Dreamfall
8.4.2014, 15:24
@C64freak

Ja sam igrao B&S na kineskim serverima i odustao sam zbog velikog pinga, ali igra mi se jako dopala, posebno combat sistem, pricu nisam nista razumeo jer je bila kineska verzija,a na osnovu ovog sto si rekao ne znam da li pricamo o istoj igri :kreza: btw Skyforge vec lici pomalo na Allods, nadam se da ce da ispadne bolje od njega :to_care:

Exia
8.4.2014, 16:33
B&S ce biti odlicna igra...toliko pozitivnog je vec receno o njoj da je diskutabilno bilo sta dalje pricati...i to na temi za drugu igru.

Da ovo deluje da ce biti kvalitet u rangu Allods (i iznad njega) samo da ga ne uniste sa CS :D

C64freak
8.4.2014, 21:05
@C64freak

Ja sam igrao B&S na kineskim serverima i odustao sam zbog velikog pinga, ali igra mi se jako dopala, posebno combat sistem, pricu nisam nista razumeo jer je bila kineska verzija,a na osnovu ovog sto si rekao ne znam da li pricamo o istoj igri :kreza: btw Skyforge vec lici pomalo na Allods, nadam se da ce da ispadne bolje od njega :to_care:

Trebao si na Atomix_u da probash p.server (eng) kvestovi su kao u bilo kom drugom mmo nema mnogo voice acting_a tacnije jedva da ga ima idi ubi for lulz pokupi for lulz i tako dalje,delovalo mi zanimljivo jer u to vreme je bilo kao nesto novo ali posle par dana me smorio taj kung fu fazon jbg vishe volim regularne magije ,a sto se grafike tiche nista spec kao aion stim sto je sve shiny ( kao onaj takozvani novi engine) ali stvar koja me je zgrozila jeste mutne low res texture koje po meni nesme da ima mmo u 2014 godini a pogotovo ne mmo koji je toliko najavljivan i koji se toliko prokleto dugo radi zar ne?

Ispada da su im jedini aduti masne sisate likushe sto se moze primetiti iz trejlera lol

Dreamfall
18.6.2014, 9:34
Intervju sa E3, izgleda da ce biti mesavina Tere,C9 i Wildstar-a, ako odrade taj 'tehnoloski' deo kako treba, WS ce biti u problemima, a jaka konkurencija je uvek dobrodosla :D

v76rkQe6N8w

Resig
19.6.2014, 13:26
Јел се зна кад излази игра у ОБ фазу?

warlock_sm
19.6.2014, 14:01
Ne, ali na prvoj strani imas link na kojem mozes da se prijavis za CB.

Exia
23.7.2014, 9:06
7tG1jrT2n6M

Exia
13.8.2014, 21:50
Beta krece Q4 ove godine...bice vruca zima :D

Grotar
17.8.2014, 8:33
Alo ovo dobro izgleda (http://www.twitch.tv/twitch/b/558668156?t=283m00s) jbt !!!

Exia
17.8.2014, 10:44
Izgleda zanimljivo...samo mi se cini da ipak nije bas persist open world... nego vise kao open guest zones?

branko78
21.9.2014, 22:56
Developeri traze Gaming comunity-e tj. gilde za testiranje Skyforge-a.

http://sf.my.com/us/news/general/looking-guilds

Poslao sam PM da vidim da li bi hteli da prime jedan balkanski comunity.

Exia
8.11.2014, 22:11
Skyforge Technical Beta Weekend Begins November 13th (http://mmohuts.com/news/skyforge-technical-beta-weekend-begins-november-13th)

branko78
12.11.2014, 17:11
Dobio sam pristup technical beta weekend... ko i obicno moj nick bice Oknarb ako mi neko ne uzme sto nije verovatno :)

Edit: Oknarb Balkanski ... posto mora da ima ime i prezime.

makarije
14.11.2014, 9:45
oknarb legenda...

branko78
18.11.2014, 14:39
Zavrsio se beta weekend, NDA zabranjuje beta testerima da diskutuju o igri van Skyfiorge beta foruma a takodje i bilo kakav video streaming. Ipak generalno nije ni bilo neko mnostvo sadrzaja da bi se diskutovalo samo je testiran jedan manji segment tako da i nema o cemu mnogo da se diskutuje. Ko nije imao access nije bas nista propustio.

Exia
2.12.2014, 10:16
R1o8f1BSJeA

bojanh
2.12.2014, 20:12
Kombat deluje zanimljivo i akciono kao Tera.
Jel to B2P ili F2P ?

Exia
3.12.2014, 16:09
Koliko znam igra ce biti f2p...sto bi rekli freemium

vukan
4.12.2014, 10:16
Iskreno se nadam da nece biti P2W kao Allods online...

High life
4.12.2014, 23:12
Iskreno se nadam da nece biti P2W kao Allods online...

Ne budi lud. Naravno da ce biti P2W.

Exia
22.1.2015, 22:35
K8SCML7Mya4&x-yt-ts

rocket launcher
minigun
mortar
flamethrower
orbital strikes
teleport

Ako ovo ne bude most OP class u jednom MMO...znaci vau!

Edit: steta sto combat nije kao u TERA nego vise podseca na GW2

Exia
10.2.2015, 13:19
pNdyOY11hgI
Y9nox1TQipw
jjlROly5J1g

otcwZf8D_Sg

This is the Third public Region you unlock in the world map. These Regions are big maps full of dynamic quests. You will spend many time there to complete all, while traveling around the map. As reward you will receive many resources and all kind of color sparks for your Atlas progress.

These Regions are not just instanced, you can log out and log in without losing your progress. Is some kind of hybrid between instanced and persistent. There are no channels, and no KS (Kill Steal), everyone can help each other to kill monsters, even without a party.
Edit: CBT krece sledeceg meseca....meni se licno svidja kako ovo cudo izgleda za sada

Exia
26.2.2015, 20:08
OCTosSKT6pA

CBT 11 Mart...

Exia
21.3.2015, 16:21
Skyforge: Second Closed Beta Period Announced (http://mmohuts.com/news/skyforge-second-closed-beta-period-announced)



nove klase u igri: archer, necromancer, slayer i kinetic...da vidimo da li ce i jedna od njih biti zanimljiva kao crio.

branko78
27.3.2015, 13:18
Testiram ovih dana po sat vremena dnevno, nemam vremena za vise.

Exia
27.3.2015, 22:37
Skyforge Cash Shop Debate Stirs Up Game’s Forums (http://www.mmobomb.com/news/skyforge-cash-shop-debate-stirs-games-forums/)

Ipak su ovo kreatori Allods-a

Kusta
27.3.2015, 22:41
Mislim da niko nije bio iznenadjen?

Exia
28.3.2015, 9:30
A nije ni velika steta...igra vrlo brzo dosadi, igrajuci ru verziju jednostavno se dolazi do zakljucka da je igra dobra samo ako se igra u kracim vremenskim intervalima...na duze staze je itekako monotona.

Exia
3.4.2015, 23:12
Neverovatno koliko je ova igra monotona i dosadna...a da ne pominjem da je u pitanju teski p2w. Ajde sto je u pitanju instance based a ne open world, nego sto se moras vracati po 100 puta na istu instancu, sibati se protiv istih protivnika a plus svaki boss bez obzira koliko se fizicki razlikuje...ima istu mehaniku kretanja i borbe...zone tj istance se razlikuju a graficki igra izgleda odlicno...ali to je jedino sto valja.

Combat nije los (mix izmedju tab target i free tj nesto kao NWN) ali su skilovi ponekad nebulozno rasporedjeni (a koliko vidim ne mogu se promeniti)

Igra je teski p2w da bi ste napredovali tj uprgred-ovali trebace vam dani i dani igranja, da ne kazem nedelje a to vazi i za otkljucavanje preostalih deset klasa kao i drop cap....naravno u svakom momentu mozete odresiti kesu i sebi DALEKO olaksati tj skratiti mucenje grindanja. Sve u svemu igra je prilican promasaj, teski grind fest sa poprilicnim problemom tj p2w elementima koji se mozda i ne vide na pocetku ali kako igra odmice sve su vidljiviji i ako niste ''donator'' ima da vam poprilicno ubiju zelju za igranjem. Sa druge strane igra tehnicki izgleda odlicno (grafika i zvuk) lokacije tj zone su lepo odradjene isto kao i efekti u toku makljanja.

Sve u svemu Skyforge je klasican primer one izreke ''spolja gladac iznutra jadac'' i predstavlja jos jedan primer kako su ovi gramzivi Rusi u stanju da potencijal smandrljaju u mediokret (jos gora situacija nego sa Allods) u svakom slucaju ne vidim razloga da neko provodi duze vreme uz ovu igru (osim ako nema duboki dzep) i kad je vec svi uporedjuju sa NWN odmah da vam kazem...drzite se NWN Skyforge je dosta ispod doticne igre.

Diabolic
4.4.2015, 21:21
Neverovatno koliko je ova igra monotona i dosadna...a da ne pominjem da je u pitanju teski p2w. Ajde sto je u pitanju instance based a ne open world, nego sto se moras vracati po 100 puta na istu instancu, sibati se protiv istih protivnika a plus svaki boss bez obzira koliko se fizicki razlikuje...ima istu mehaniku kretanja i borbe...zone tj istance se razlikuju a graficki igra izgleda odlicno...ali to je jedino sto valja.

Combat nije los (mix izmedju tab target i free tj nesto kao NWN) ali su skilovi ponekad nebulozno rasporedjeni (a koliko vidim ne mogu se promeniti)

Igra je teski p2w da bi ste napredovali tj uprgred-ovali trebace vam dani i dani igranja, da ne kazem nedelje a to vazi i za otkljucavanje preostalih deset klasa kao i drop cap....naravno u svakom momentu mozete odresiti kesu i sebi DALEKO olaksati tj skratiti mucenje grindanja. Sve u svemu igra je prilican promasaj, teski grind fest sa poprilicnim problemom tj p2w elementima koji se mozda i ne vide na pocetku ali kako igra odmice sve su vidljiviji i ako niste ''donator'' ima da vam poprilicno ubiju zelju za igranjem. Sa druge strane igra tehnicki izgleda odlicno (grafika i zvuk) lokacije tj zone su lepo odradjene isto kao i efekti u toku makljanja.

Sve u svemu Skyforge je klasican primer one izreke ''spolja gladac iznutra jadac'' i predstavlja jos jedan primer kako su ovi gramzivi Rusi u stanju da potencijal smandrljaju u mediokret (jos gora situacija nego sa Allods) u svakom slucaju ne vidim razloga da neko provodi duze vreme uz ovu igru (osim ako nema duboki dzep) i kad je vec svi uporedjuju sa NWN odmah da vam kazem...drzite se NWN Skyforge je dosta ispod doticne igre.


Meni je jasno da ovo može biti P2W , ali nije mi jasno gdje si ti to provjerio. Gdje si se toliko mucio grindati ? Daj reci čitaš li ovakve stvari negdje , vidio si kod prijatelja ( kao mnoge stvari koje pises ) ili zbilja igras betu ili nesto ? Kazes - da bi napredovali trebace vam dani i dani igranja ..... ma nemoj , a u drugim igrama si odmah zadnji lvl i imas najbolje iteme.... Koji si ti to lvl vec da vidiš da se u pocetku ne vidi p2w nago kasnije ??? Moguce da si vidio end game ........

Exia
4.4.2015, 21:44
Idi se prvo informiši o igri pre nego što kreneš da pišeš...igra je u obt tj ruska verzija i ja je uveliko igram...kad saznaš malo o igri onda se javi, mada tvoji komentari su ionako trol, flame i podhebavanje...a ja zaista ne padam na to.

Arcibalde
6.7.2015, 20:51
Meni se svidja to sto kada otkljucas drugi nivo Atlasa (neka vrsta skill tree), sva unapredjenja koja tu radis vaze ti za svaku klasu, tako da kada otkljucas neku klasu i krenes sa njome da igras moze da bude poprilicno nabudzena. Veliki plus je i sto u toku igranja tamnice izvan borbe mozes da promenis klasu.

Sto se p2w tice, igra ima ogranicenja u vidu koliko kredita i svih ostalih dzidzabidza (onih kristala za unapredjivanje atlasa) mozete da dobijete nedeljno,i resetuje se jednom nedeljno, jelte. ljudi kkoji za pravi novac kupuju "dijamante", mogu iste pretvarati u kredite i krediti dobijeni na taj nacin ne ulaze u taj nedeljni limit. Mada, mislim da je to prilicno skup sport kojim se postize jedino brze napredovanje. Ne znam da li poseduje jos neke p2w elemente.

Sto se Neverwintera tice cuo* sam da su stavili sansu da vam boss izbaci predmet na kraju, sto znaci da vi odradite sve ali dobijete sipak. Sto nije bilo kao kada sam ja igrao Draco u CN je UVEK izbacivao neki od legendarnih predmeta kaji su se prodavali za masne pare na AH. E ovo je za mene vec tezak p2w jer da bi dosli do opreme koja valja morate da iskasljete pare za premijum valutu pa onda njome kupite tu opremu ili igrate i i grate i igrate i igrate i onda batalite :D

*ne znam da li je tacno

darkowozzd
16.7.2015, 4:07
http://www.gamespot.com/articles/skyforge-access-founders-pack-giveaway 315 kodova je ostalo :D budite brzi :)

Exia
16.7.2015, 8:44
Scam black screen i tako dalje :D

darkowozzd
16.7.2015, 8:49
ahahahahah kakav crni scam xD ja sam dobio kod preko njih :D
al eto , sad kaze This promotion has ended. Thanks for your support! xD i onako kad se otvori open beta nema vise founder packova.. tako da.. eto :D
igrao sam nesto malo.. zanimljivo izgleda.. al vidim da nece biti cisti f2p nema sanse

Exia
16.7.2015, 15:21
Jeste Dare ali ortaku se pojavio black screen i event end par minuta nakon sto je poceo XD

Pa nece biti ali ce premium user imati dobrane benefite (pogotovu oni koji su uzeli jedan od ta dva skuplja pack-a jer su im u startu otkljucane dve mega dps clase, zerk i gunner) :D

darkowozzd
16.7.2015, 16:15
heh, ja sam pokupio kad je bilo 750 keyeva ostalo.. a bilo je 1500. u pocetku samo su neki radili al posle su ovi is skyforge-a popravili sto je bilo zeznuto :P

Exia
16.7.2015, 16:26
I dalje ne moze da se uloguje XD valjda ce osposobiti do veceras :D

darkowozzd
16.7.2015, 16:34
malo gameplaya
5Dp-d9jmTTg

branko78
22.7.2015, 23:25
Mada sam taman zagrizo u Wildstar, posto tamo nije jos f2p pa nema masovnije nasih ljudi grindacu pomalo za pretplatu a skinuo sam opet Skyforge posto u beta nisam imao srece za group pa sam igrao sve solo i sada cu da probam da vidim kako ide group. Oknarb Balkanski je nick.

Resig
24.7.2015, 17:13
Jel igra jos u closed beta?
Da li ce nam se brisati karakteri kasnije, ako sad krenemo da igramo?

Vladimirus86
24.7.2015, 20:08
Open beta je.

darkowozzd
24.7.2015, 22:54
Jel igra jos u closed beta?
Da li ce nam se brisati karakteri kasnije, ako sad krenemo da igramo?

i ne , nema brisanja

stuki
25.7.2015, 1:21
Jos je nisam igrao . video sam samo kod drugara na tren . Jel sam ja to dobro zapazio da je igra sector base tj nije free world ?

Sakiboj
25.7.2015, 2:32
Nekako deluje kao da ce morati puno da se grinduje.

darkowozzd
25.7.2015, 9:45
Jos je nisam igrao . video sam samo kod drugara na tren . Jel sam ja to dobro zapazio da je igra sector base tj nije free world ?

nema open world.. i ima tonu grinda..

branko78
25.7.2015, 9:51
U principu da, bice grinda i ici ce se rerun predjeni dungeon/instance da bi skupio resurse za dalje otkljucavanje atlasa/klasa. Samo je pitanje da li ce taj grind biti zabavan. Recimo Firefall je igra koja definitivno nikada nije ostvarila realan trajan end-game tj. leveling novih "klasa" i kretanje iz pocetka je bio najzabavniji deo igre, sa razlikom da je on imao kontinualan open world na kome se to desavalo i stvari su se desavale brzo i dinamicno. S obzirom da Skyforge ima instancirane zone/dungeone u koje se ide solo (sto je mnogo sporije i teze i nije uopste zabavno) ili sa grupom koja se nadje kroz que, kada splasne talas igraca nece biti toliko zabavno. Zato igrajte sada dok je stvar sveza i ima ljudi u malom nivou prestige-a, gvozdje se kuje dok je vruce.

stuki
25.7.2015, 16:26
Meni ova igra nema poentu .... zone based je najveca glupost koju sam video

Sakiboj
25.7.2015, 17:36
Meni se endzin igre prilicno dopada, lepe animacije i character creation ali hebiga kad moras da farmas kao ludak ako neces da platis.

drow
25.7.2015, 19:20
meni je igra odlicna i naravno da ce biti repeticije ako igras za dz.
igra nekako banalno pocinje al se kasnije otvaraju nove mogucnosti.

pve
https://www.youtube.com/watch?v=HeKyXUqC2C8
pvp
https://www.youtube.com/watch?v=fQ0ZAUwtO0Q


meni ove stvari obecavaju.

ima 3 skill mreze (atlasa) koje nisu od pocetka prikazane. treci atlas koji jos nisam video se otvara kad dobijete bozansku formu.

Exia
26.7.2015, 17:17
i ako platis premium i dalje imas da farmas kao ludak...jer igra i ne nudi nista vise od toga, ova igra je definitivno kralj grinda :D Mada je meni najvise smeta balans igre (traljav) prve dve ''open" zone su prilicno lake ali treca naori island u startu vam baca 50% vecu tezinu u lice...mobovi u nekim slucajevima vas smlate u tri poteza (takodje i tezina dungeon-a skace vrlo brzo i vrlo dramaticno), isto vazi i za klase, sa jedne strane imamo dobro odradjen odnos paladin i knight gde je knight (ocekivano) bolji tank od palise, a opet sa druge strane primer cryo i kinetic gde kinetic uopste nije toliko bolji dps (a uz zerka i gunnera je najavljen kao top dps) od cryo.

Inace sama igra vas gura da je igrate u manjim kolicina (zato postoji i taj nedeljni cap sparkova za na[redovanje) jer u vecim brzo dosadi, pve je grind fest a pvp nista poseban (ima daleko boljih pvp naslova)

Imao sam premium 7 dana, stigao do 4000 prestiza sa lightbinder-om (solirao vecinu sadrzaja i poneki dungeon jer je binder prilicno dobra solo clasa uz necros-a mozda i najbolja) i sad sam stao...igra brzo dosadi pa cu napraviti pauzu na neko vreme (ili dok me opet ne stigne zelja ili dok mi ne dosadi BnS) U svakom slucaju igra je prilicno uapredjen-a u odnosu na RU verziju ali tesko da ce odrzati neku vecu igracku zajednicu na duze vreme (a vrlo je bitno najvise zbog dungeon-a za koji ce vam trebati prilicno dobar party), pogotovu sto na jesen stizu jos velikih igraca BnS i Wildstar a mozda i CBT za BD.

darkowozzd
26.7.2015, 17:30
kinetic je verovatno najbolji burst dps.. na 4.7k prestige na kolko su mi cryo i kinetic.. cryo ima konstantan dps.. onaj aoe na C.. uradi oko 3k dmg.. onaj laser na V uradi do 4.5k ako crita...
a onda kinetic.. malo je tezi za combo i tako to. ako ima recimo monster(ne boss) sa oko 20k hp.. Z za cc da se ne pomera.. X uradi oko 3.5k dmg ... Basic attack charge + 4 uradi oko 2-4k dmg zavisi dal crita(sa onom munjicom.. bem li ga sta je).. right click uradi 3-9k dmg..

Goldfinger
27.7.2015, 12:29
Zna li ko kad se otvaraju mogucnosti za upgrade klasa u npr beserkera, wizarda ili necroa?

Karzen
27.7.2015, 13:54
Zna li ko kad se otvaraju mogucnosti za upgrade klasa u npr beserkera, wizarda ili necroa?
Upgrade je available, to jest otkljucavanje klasa, samo treba da izgrindas dovoljno sparkova da dodjes do tih klasa na atlasu.
Berzerker i Necro su available ali nema klase po imenu wizard (mozda witch mislis - ne znam da li se ime menja u odnosu na to kog pola je tvoj lik). Necro je uz Archera najlaksi za otkljucavanje jer je veoma blizu pocetnim klasama na atlasu.

Loot cap na sparkove cini otkljucavanje klasa dosta sporijim, mislim da bi dosao do witch ti treba bar 3 cap reseta (3nedelje) dosad nisam video ni jednog witch u igri.

Goldfinger
31.7.2015, 11:34
Ima li koji pantheon sa ljudima sa našeg govornog područja bih se priključio kako igra odmiče sve je teže i teže solirati

Inače stiže prvi veći update

http://sf.my.com/us/news/announcements/crucible-gods-massive-update-coming-august-11

Karzen
31.7.2015, 20:22
Ima Toxic, clan sam ali ne mogu da te pozovem jer nisam officir, PM cu ti imena ljudi koje mozes kontaktirati!

vukan
1.8.2015, 7:46
Ima Toxic, clan sam ali ne mogu da te pozovem jer nisam officir, PM cu ti imena ljudi koje mozes kontaktirati!

Ovo mora da su Toxic-i is Allods-a :P

Dreamfall
21.8.2015, 20:41
Jel se igra ovo ljudi? Nesto ste utihnuli :D Ja sam krenuo danas i nije lose. Nisam nesto odusevljen, realno ocekivao sam vise, ali OK je pomalo da se igra svaki dan :a_whistli

Machinaeguns
22.8.2015, 9:02
Aaa. Meni je dobro, Atlas mi je baš fensi stvar.
I da, mogli su Gunnera da stave malo dalje?

Goldfinger
22.8.2015, 12:35
Meni je zanimljiva koncepcija levelovanja sa ovim Atlasima jeste igra tesko grindanje ali mi ne smeta otkljucao sam warlock klasu uskoro planiram da otkljucam slayera i kinetica imam jos dug put do divine forme

senseo91
29.11.2015, 21:11
Nisam mogao da verujem da je i ovo jedna Instanced Igra bez open world PVP,Allods je i dalje jedini pravi ruski MMORPG