PDA

Prikaži potpunu verziju : Total Overdose???


Mr.Deeds
26.10.2006, 0:00
Jesam malo zakasnio ali sta mislite o ovome

Ocelot
26.10.2006, 0:06
Zanimljiva na početku, ali brzo dosadi. Nisam imao volje da je završim. Bleda kopija GTA.

Shlaymara
26.10.2006, 0:06
Dok sam gledao uvodnu animaciju, misli sam "pa ovo moze da bude dobro". Ali tacno posle 15 minuta uninstalirao sam igru. Razlog? Jos jedan klon GTA(koji i onako ne volim), losa grafika, nekako prazna, bez atmosfere i skroz bledunjava. Priznajem da ima par dobrih fora, ali ne isplat se maltretirati samog sebe zbog malo humora.

tiberije
27.10.2006, 14:55
Odlicna zabava GTA na steroidima sto rekose u SK. Odlicna muzika dobar humor i bolesno luda akcija.

Ne$A
27.10.2006, 15:43
Pa i nije tako losa... kul potezi, otkaceni likovi- to je bilo dovoljno da me zabavi onih 7 dana na selu kod babe (neznam sta bih radio da tamo nisam poneo komp):D

PAIN
27.10.2006, 15:56
GTA na steroidimaDrugacije i ne moze da se opise.Obrnuo sam je za jedan ceo dan, ne pretarano teska ali moze biti zabavna.Narocito su dobri oni fancy potezi.Dosta losa fizika, npr. desilo mi se da su kola pocela da lete kada sam skocio sa jedne od skakaonica u gradu(ko je igrao zna na sta mislim) i tako sam leteo, leteo, leteo dok nisam izasao iz kola i sa jedno otprilike 1000m pao na zemlju a pri tom nisam ni umreo.Ne znam da li je ovo bio neki bug ali ovo sam video i kod druga(kad se zaletis nema sanse da stanes).A sta me je privuklo...... pa ne znam, mozda jedino prica koja bas i nije neka.

pil€
27.10.2006, 16:36
a najbolje je kad uzmete onu kostursku glavu! :)

Srlandand
28.10.2006, 13:04
Igrao sam je i svidela mi se, ali ne moze da prismrdi GTA.

VeNoM
29.10.2006, 0:47
moj komentar može da se igra

culer
7.2.2007, 23:39
Meni se svidja imaju neke dosad nevidjene fore i trikovi ali nije ni prineti GTA:D :D :tapsh: :to_care:

Gadoguz
7.2.2007, 23:42
Meni se svidja imaju neke dosad nevidjene fore i trikovi ali nije ni prineti GTA:D :D :tapsh: :to_care:



Drugar malo si zakasnio igrica je vec odavno izasla iz fazona.


:ciao:

culer
8.2.2007, 0:01
Drugar malo si zakasnio igrica je vec odavno izasla iz fazona.


:ciao:
NE brini ja sam to igrao davno samo kazem da uopste nije losa:qliranje: :qliranje: :n_klanja: :ciao: :to_care: :alealeee: :tapsh: :tapsh:

Gadoguz
8.2.2007, 0:06
NE brini ja sam to igrao davno samo kazem da uopste nije losa:qliranje: :qliranje: :n_klanja: :ciao: :to_care: :alealeee: :tapsh: :tapsh:


Pa dobro tu si upravu i meni se svidja i preso sam je za kratko vrijeme


:ciao:

culer
9.2.2007, 0:14
Pa dobro tu si upravu i meni se svidja i preso sam je za kratko vrijeme


:ciao:
Jedina zamerka mi je sto je kratka!