PDA

Prikaži potpunu verziju : Do cega je problem


Dejan777
16.1.2014, 11:22
Imam pitanje, do cega moze biti ovaj problem, ne desava se stalno ali kad je tu nervira. Naime, nekad kad slusam nesto na youtube i pregledam u isto vreme druge stranice kad god kliknem na neki link youtube zvuk se prekine na sekund i tako za svaki link, iritirajuce je :/ to mi se desava samo jos kad igram Football Manager pa stisnem continue, isto tako prekine na sekund-dve

Sladjan85
16.1.2014, 12:09
Zavisi kakvu konfiguraciju imas. Zavisi i od Browsera / verzije flasha. Nije You Tube bas toliko nezahtevan, pa da mozes komotno da se igras i da vrtis klipove u pozadini, sa slabijim racunarom. Univerzalan odgovor ne postoji. Probaj da ukljucis i iskljucis hardversku akceleraciju (desni taster na YT klip pa iskljuci to) ili probaj da exprerimentises sa drugom verzijom browsera i drugom verzijom flash playera (10.3).

Dejan777
16.1.2014, 12:19
Imam AMD Phenom X3, 4gb Ram-a, Nvidia 9500 gt, sistem mi radi super, jos moze da se nosi kako tako sa novijim igricama, Splinter Cell Blacklist sam igrao sa nekim high postavkama, jedino sto je ovo problem. Vazi pokusacu to sto si mi preporucio, mada mi je stvarno nelogicno da koci uz obicno surfovanje, mislim da je konfiguracija i vise nego dovoljna za to :)

Dark Magician
16.1.2014, 14:45
Imam AMD Phenom X3, 4gb Ram-a, Nvidia 9500 gt, sistem mi radi super, jos moze da se nosi kako tako sa novijim igricama, Splinter Cell Blacklist sam igrao sa nekim high postavkama, jedino sto je ovo problem. Vazi pokusacu to sto si mi preporucio, mada mi je stvarno nelogicno da koci uz obicno surfovanje, mislim da je konfiguracija i vise nego dovoljna za to :)

Bice da koristis Chrome, to je poznat bug.

Dejan777
16.1.2014, 20:52
Tacno.. nekad me toliko iznervira, ali sam navikao na njega

Dark Magician
16.1.2014, 22:55
Tacno.. nekad me toliko iznervira, ali sam navikao na njega

Ili da cekas da se porpavi ili Firefox, IE ili nesto trece (nova Opera ima isti bug jer je bazirana na Chromium).

water wizard
16.1.2014, 22:59
pa koristi FF ili IE za YT zašto da se nerviraš

Dejan777
17.1.2014, 20:40
Ne znam ni sam, jednostavno sam naviakao.. Imam onaj speed dial 2 i to mi se svidja, lepo izgleda i brzo je, nisam ni gledao dal' to postoji za firefox :) nisam uspeo da resim ovaj problem, pa cu morati izgleda da menjam browser

SlobaNBG
17.1.2014, 21:32
Jesi probao mozda da uradis sledece:
desni klik na sam video u YT
pa Settings
pa destikliraj Enable hardware acceleration

Dejan777
17.1.2014, 22:20
Jesam to ranije pokusavao i nije pomagalo, evo sad sam hteo opet ali nemam settings kad kliknem desnim, pa sam iskjucio preko chrome://flags hardwer acceleration pa cu videti kako se ponasa sad

Dejan777
17.1.2014, 23:59
Ne pomaze, evo sad se bas desava to, slusam neki snimak i kako otvorim novi tab, ukoci na sekund dve zvuk :/

Dark Magician
18.1.2014, 16:24
Ne pomaze, evo sad se bas desava to, slusam neki snimak i kako otvorim novi tab, ukoci na sekund dve zvuk :/

Jer je to bug u Chromium, nema resenja dok ne poprave.
Dakle koristi drugi browser skroz, ili delimicno.
Takodje to verovatno radis jer slusas muziku, imas Grooveshark (http://grooveshark.com) i sl. tako neces da imas prekide u Chrome kad ucitavas drugi tab.

Dejan777
18.1.2014, 20:02
Aha dobro je, vec sam hteo da radim sistem koliko me iznerviralo.. :)

Interesatno, pregledacu ovaj sajt, hvala :)

Niksi84
19.1.2014, 4:14
Probaš sa ovim browser-om: http://www.filehippo.com/download_seamonkey/
Ja sa njim nemam tih problema a na Chrome sam imao...

voodoo_
19.1.2014, 11:46
SeaMonkey je isto što i Firefox, sa još par dodataka...