PDA

Prikaži potpunu verziju : Треба ми програм за промену величине парт


Sinisa Milovanovic
15.1.2014, 13:59
Треба ми неко бесплатно програмче да одцепим од Д партиције десетак гигабајта,пребацим слободам простор према Ц и онда лепо проширим Ц,али без рестарта,ГПартедом ми треба око два сата за тако нешто,што није проблем наравно,али струја нам нестаје последњих дана често,ризик је велики.А немамо слободан диск да пребацимо податке:boodala:

Sladjan85
15.1.2014, 15:08
MiniTool Partition Wizard Home Edition

Ne moze biti bolji.

Sinisa Milovanovic
15.1.2014, 15:10
Читао сам рецензију у свету комјутера писало је да може,септембарски број,али боље да питам неко ко боље зна,хвала ти

Sinisa Milovanovic
15.1.2014, 15:52
И ево,све је већ готово за неких десетак минута,и све је на свом месту,ништа није изгубљено.Ако се још неко одлучи на ово мали савет,дефрагментирајте дискове обавезно и затворите све активне програме пре него почнете.

Pinstripe
2.2.2014, 15:02
Proširio sam C particiju preko ovog programa (pre toga naravno defragmentovao diskove) i sada mi se restart vrti u krug, ne mogu ni u safe mode da udjem, ima li neko rešenje?
Hvala unapred :)

Послато са Telenor_Smart_HD користећи Тапаток 2

Sinisa Milovanovic
2.2.2014, 15:14
Proširio sam C particiju preko ovog programa (pre toga naravno defragmentovao diskove) i sada mi se restart vrti u krug, ne mogu ni u safe mode da udjem, ima li neko rešenje?
Hvala unapred :)

Послато са Telenor_Smart_HD користећи Тапаток 2

Meni je bez problema odcepio od d desetak gb,prebacio slobodan prostor ka c,i proširio c bez restarta sve za nekih destak minuta,bez problema

Pinstripe
2.2.2014, 15:27
Ja sam prebacio na C nekih 6gb, tražio je restart ja ga potvrdio i onda se samo u nedogled resetuje i izbacuje mi da li da ga pokrenem normalno ili prelo safe mode, šta god da izaberem on se i dalje resetuje, inače u pitanju je XP SP2

Послато са Telenor_Smart_HD користећи Тапаток 2