PDA

Prikaži potpunu verziju : Malo zabusavate ili nesto drugo


razbijac89
30.12.2013, 3:11
Znam da nije glavna tema opis telefona u SK, ali opet ako ih vec imate u ponudi casopisa, red bi bio da njih malo opsirnije opisujete.
Ponekad vam tekstovi lice na copy paste sa brosura za prodavanje telefona, primer jedne od Sony Xperia opisanih u proslim brojevima niste naveli velike mane koje ima, koje se mogu naci cesljanjem interneta jedno dobrih 5 minuta, vec samo ste je pohvalili.

Primetio sam da generalno to radite u opisu telefona, sto nije realno.

Inace, ostale rubrike su super, nemam nikakvih zamerki, odavno citam casopis i mislim da je tu verovatno neka visa sila u pitanju, ali rekoh da pitam da ne bude posle "gle ovi imaju narucene tekstove, a kao šatro su fer plej igrači".

Mario Pavićević
31.12.2013, 8:17
Duzinu teksta inace odredjuje urednik, slobodnom procenom interesantnosti modela naspram drugih uredjaja u broju, osim ako autor ne iskaze misljenje da uredjaj zasluzuje vise/manje prostora u broju. Za sam opis je naravno odgovoran autor, pa bih te molio da napises iz kog broja je tekst, i ko ga je pisao kako bih mogao da procitam i vidim o cemu se radi.

Markonije
2.1.2014, 3:08
@Razbijach

Isto tako ko menja telefon od 500 evra za maltene isti telefon od 650 evra,je RETARD


Hocu da kazem,prestiz i sve oko njega je krajnje neraelno/u stvarnosti ne utemeljeno...

I sta ocekujes od recenzije takvih 'proizvoda' ???


Iskren razgovor uz kafu,svakao neces dobiti :)

razbijac89
2.1.2014, 14:08
razumeo sam. :D

ipak cu odustati od ove teme, tako da mogu admini slobodno da je brisnu.