PDA

Prikaži potpunu verziju : Potreban programer - C#/Unity


puksna
15.12.2013, 21:15
Pozdrav svima,

mali indie team sastavljen pretezno od ljudi koji su godinama u ovom poslu trazi programera (pozeljno C#). Igra je planirana da bude radjena u unity-u, tako da bi bilo ekstra da nam se javi neko ko ima predhodnog iskustva sa ovim eng...

Mi smo trenutno u toku organizacije, pripreme grafickog resenja igre i sakupljanja materijala. U pitanju je P&C avantura sa 2d pozadinama i 3d likovima. Rad na igri pocinje pocetkom sledece godine, a planirano je da se igra zavrsi sredinom iste.

Ne smem previse da vam otkrivam o samom timu: recicu da imamo 3d modelere, koncept artiste, ljudi koji se bave obradom 2d slika, programera, kompozitore, itd.

Ako je neko zainteresovan, neka me kontaktira na sleepermt@gmail.com

Kao sto vidite prilicno sam obskuran sa opisom igre i informacijama uopste, i za to postoji dobar razlog, tako da o tome necu raspravljati ovde. O dodatnim stvarima mozemo raspravljati in private.

Takodje, podrazumeva se, tj. mi u timu podrazumevamo, da ne dobijamo nikakvu naknadu za ulozeni rad i vreme. Dakle, nece biti nikakvih primanja, radi se iz cistog entuzijazma. Ako i samo ako igra ikad ugleda svetlost dana i bude objavljena, i tu budu neke pare - to je druga i duga prica.

Hvala

peacegiverman
16.12.2013, 12:48
Bilo bi dobro da stavite link ka nekim vašim starijim radovima, da ljudi imaju predstavu kome se javljaju. Takođe, mislim da je bolje da naglasiš u naslovu da se radi o neplaćenom angažovanju.

Andross
16.12.2013, 13:16
^Nema potrebe za naglasavanjem neplacanja, jer po pravilima foruma placeni poslovi ne smeju da se reklamiraju.

peacegiverman
16.12.2013, 13:21
Aham. Očigledno nisam pročitao pravila foruma :D

puksna
16.12.2013, 14:20
Da citiram samog sebe,

"Ne smem previse da vam otkrivam o samom timu... i: Kao sto vidite prilicno sam obskuran sa opisom igre i informacijama uopste, i za to postoji dobar razlog, tako da o tome necu raspravljati ovde. O dodatnim stvarima mozemo raspravljati in private."

Ja se zaista izvinjavam svima koji nalaze nacin na koji predstavljam tim i sta radimo totalno glupavim. Cutanje stiti nas projekat i ljude koji rade na njemu - ako to znaci da necemo naci nikog ko ce se zainteresovati da radi sa nama - neka bude tako.

Hvala

DarioMirovic
18.12.2013, 2:40
Da citiram samog sebe,

"Ne smem previse da vam otkrivam o samom timu... i: Kao sto vidite prilicno sam obskuran sa opisom igre i informacijama uopste, i za to postoji dobar razlog, tako da o tome necu raspravljati ovde. O dodatnim stvarima mozemo raspravljati in private."

Ja se zaista izvinjavam svima koji nalaze nacin na koji predstavljam tim i sta radimo totalno glupavim. Cutanje stiti nas projekat i ljude koji rade na njemu - ako to znaci da necemo naci nikog ko ce se zainteresovati da radi sa nama - neka bude tako.

Hvala

Mislim da je momak htio reći da priložite starije, već objavljene projekte, da znaju ljudi na kom ste nivou. :)

Markonije
19.12.2013, 19:16
Puksna tvoj post preveden na srpski: radicemo nesto,negde,za neku satisfakciju(jos neznamo koju)


Neko ce da se i javi,neka ancestralna pojava :rolleyes:


Morash da motivises ljude malo...

Teva
20.12.2013, 6:15
Pa neko će se i javi :)
Ja bi konkretno radio da imam vremena.