PDA

Prikaži potpunu verziju : 11/2013 "Pravda za noja"


oluja
5.11.2013, 23:02
Ako imate neko svoje misljenje na temu aktuelne kolumne molimo vas da ga podelite sa ostalim forumasima u ovoj temi.

Kolumna je lični komentar istaknutog novinara nekog lista na neku pojavu. Za razliku od reportaža i ostalih tekstova koji bi trebalo da budu objektivni, kolumna podleže subjektivnosti autora, zato se grafički drugačije predstavlja od ostatka časopisa.

:ciao:

ravagerns
6.11.2013, 10:10
Koji tabloidni tekst pominje autor? Kad se već zgražava nad nečim neka saopšti da i čitaoci mogu da procene.

Sladjan85
6.11.2013, 13:11
Odlican tekst Ivana Vesica. Drago mi je da je konacno neko primetio pojave kao sto je starleta "Oro". Toliko medijske pompe je dobila devojka zbog nebitnih stvari , da se pitam da li smo normalni. Sto je jos veci paradox ,dok joj se ljudi smeju, a ona puni tekstove popularnih nam tabloida, isla je i jedna TV emisija, gde pitaju nase devojke (a zasto ne i momke ?), gde one pokazuju istovetno neznanje. Gubljenje vremena.


Sledece sto mi se svidela konstatacija je kako smo mi u stvari nacija puna teorija zavere i to je totalno tacno. Od HAARPA (samo niko ne zna gde je ,verovatno ga cuva Vojska Srbije na kilometrima neke poljane), pa do toga da nas USA mrzi i kako ce nam svanuti ,ako USA bankrotira, pa do toga da su od nas svi na Balkanu nastali (kao da je bitno, ako iz banane, naraste nova banana), pa do toga kako nas truju iz vazduha svedskim avionima.


Definitivno smo nacija "koju ceo zapad mrzi" , a mi smo veciti borci protiv GMO (tu i ima istine, ali ovo je teska pompa), HAARP-a, borci protiv nevidljivog zaprasivanja i cuveni cuvari tradicije, da je bas od nas Srba ,nastalo pola Evrope...


Ono sto mozes u nasem novinarstvu (posebno kurir, blic i slicni) procitati, ne mozes nigde.

todos
6.11.2013, 15:08
Koji tabloidni tekst pominje autor? Kad se već zgražava nad nečim neka saopšti da i čitaoci mogu da procene.

Verovatno je mislio na partizana koji je nosio pisma iz jednog staba u drugi!:D Oni imaju bas smisla za pisanije!

--ComputerBoy--
30.11.2013, 3:35
Previše keptn obvijus tekst kako su starlete dno, kako se ne cene prave vrednosti, isfurano do bola.

Markonije
1.12.2013, 0:31
Leba i debilizma!


kamo srece da jos vazi i igara,a i hleb je kalirao u tezini


Nezadrzivo srljamo u prosperitet!

Eto ja kad otvaram YT,svako nedelju dana primecujem sve vecu RETARDACIJU koja ima 90% lajkova....

Drago mi je sto cu moci glasno uzviknuti "Jesam reko!!!"

Sreca pa ne moram da radim za kiriju,inace bih izvrsio harikirija :to_care: