PDA

Prikaži potpunu verziju : Konfiguracija 500 evra


DiNDiNBrE
16.10.2013, 21:30
Znaci polako skupljam para za novi PC,negde aprila 2014 verovatno uzimam.

E sad sam u nedoumici sta da uzmem.PC ce biti koriscen za Gaming,multithreading programe,i ono opste:internet,filmovi,muzika,...

Hteo bi neki i5,graficku kao Radeon 7770,a za ostalo,paa mojma nemam.Ima li neko predloga? :)

Sladjan85
16.10.2013, 21:32
Druze do Aprila 2014, ce se sve izmeniti. Mnogo je da gledas pola godine unapred. U Aprilu ce ti svako pokazati sasvim drugu konfiguraciju ,pola godine na IT trzistu je puno. Cak i da ti neko sad preporuci konfu, u 2014 ce biti sasvim drugacije cene / graficke / ploce itd...

DiNDiNBrE
16.10.2013, 21:56
Ja uvek razmisljam unapred,a i svaki nov uredjaj koji udje u moju kucu minimum 5 godina se ne menja,pa mislio da sam to utvrdim,da imam neku osnovu.

vozar.b
17.10.2013, 1:05
dzabe su ti sad preporuke i za osnovu, kad budes imao para javi se ponovo pa cemo ti onda sklopiti konfiguraciju ;)

altec.gs
17.10.2013, 19:15
Dan pre nego sto mislis otici u prodavnicu, bilo da je to online prodavnica ili u fizickom obliku, postavi novu temu na ovom forumu u kojoj ces navesti sta tacno zelis da radis na racunaru, koje periferije imas(znaci model monitora, i ostalih stvari) i koliko maksimalno kinte mozes potrositi, i koliko bi ti eventualno hteo da potrosis.
Pozdrav!