PDA

Prikaži potpunu verziju : Da li ima nade?


martin
13.10.2006, 19:06
Prvo bih hteo sve da pozdravim.Zanimljivo je da (bar ja) ne mogu da nađem prijatelja koji ima (ispravan) cd za RTW. Ja imam cd-ove,ali problem je sledeći:
Lepo počnem inst. i sve je ok, dok ne traži cd 2.Lepo ga ubacim, kad ono neće da ga učita.
Pre koji dan sam video na forumu da pokušam da sve cd-ove prebacim na hard i tako instal. RTW.I ja to sve lepo uradim, i pokrenem instalaciju.Taman se ja ponadam da će uspeti kad se pojavi sledeće

Error 131.Source file not found:E:\Martin\igre\Cd\Rome\1\sky\,cab. Verify that the file exists and that you can access it.

Molim vas da mi pomognete jer ne želim da kpujem novi RTW i da trošim bezveze pare?Ima li nade?
P.S Ja imam par ideja, ali prvo da vidim sta vi mislite?

kameni
13.10.2006, 19:26
Ja mislim da ti nema druge nego da nabavis ispravnu verziju RTW(ne mislim na original):ciao: :a_whistli

Ocelot
13.10.2006, 20:04
Klikni na ikonicu za CD-ROM i izaberi Map Network Drive. To bi trebalo da radi, ali samo ako ga vuces sa nekog drugog kompjutera.

VojaM
14.10.2006, 11:34
Prvo bih hteo sve da pozdravim.Zanimljivo je da (bar ja) ne mogu da nađem prijatelja koji ima (ispravan) cd za RTW. Ja imam cd-ove,ali problem je sledeći:
Lepo počnem inst. i sve je ok, dok ne traži cd 2.Lepo ga ubacim, kad ono neće da ga učita.
Pre koji dan sam video na forumu da pokušam da sve cd-ove prebacim na hard i tako instal. RTW.I ja to sve lepo uradim, i pokrenem instalaciju.Taman se ja ponadam da će uspeti kad se pojavi sledeće

Error 131.Source file not found:E:\Martin\igre\Cd\Rome\1\sky\,cab. Verify that the file exists and that you can access it.Da li je E: i tako dalje ispravna lokacija gde si presnimio fajlove sa CD-a? Ako jeste, možda nisi presnimio sve skrivene i sistemske fajlove. Najbolje da to radiš iz, recimo, Total Commandera sa uključenom opcijom prikazivanja skrivenih i sistemskih fajlova.

Ako i tako neće, ili ima neka druga zvrčka, ili je drugi disk neispravan.

ACHTUNG
14.10.2006, 13:29
Ja ti preporucujem da napravis virutelne CD-ove pomocu Virtual Drive-a ili Alcohol-a (pivo je preporuceno u oba slucaja :p ).Mene su nekoliko puta provereno spasili od bacanja diskova zbog nemogucnosti chitanja.Virtual Drive tacnije.

Napravis sva 3 VCD pa krenes instalaciju.Pravljenje VCD-a ce biti sporo ako je disk ostecen.E sad zavisi koliko su osteceni.Ako citas sa "rostilja" onda ti nista ne pomaze.

Konan
14.10.2006, 14:19
Prvo proveri da li dotični cab fajl zaista postoji (na CD ili na disku),
Drugo, da li je kopirani i originalni fajl identične veličine (skriveni)
Treće, dobio si dobre savete (Alkohol 120%)
P.S. Može da se desi da (ukoliko na originalnom) ne postoji taj (*.cab) fajl
u kopiranom direktorijumu edituješ ini fajl i izbrišeš poziv za njega, ili ispraviš
path.

voodoo_
14.10.2006, 15:13
OVDE (http://www.fileforums.com/showthread.php?t=74248) ti je uputstvo kako da izvršiš CD -> DVD konverziju, pa probaj tako. Orca je Microsoftov programčić za manipulaciju .MSI instalacionim fajlovima, njega moraš sam naći.

Corwin
14.10.2006, 18:38
Meni to zvuči kao problem koji sam ja imao kad je čitač počeo da mi crkava.

martin
18.10.2006, 10:23
Hvala svima sto ste mi pomogli.Napravio virutelne CD-ove pomocu Virtual Drive-a,ali pojavio se novi problem.Treba mi licenca za Virtual Drive.Da se registrujem, da ga reinstaliram, ili da mo je neko da, ako je zna?

Garson
18.10.2006, 18:10
On nije besplatan tako da ti treba serial.Koja je verzija u pitanju?

voodoo_
18.10.2006, 18:21
Zašto koristiti komercijalni Virtual Drive kada je tu besplatni Daemon Tools? Dakle deinstaliraj VD, a te image fajlove koje si napravio montiraj preko Daemon Toolsa.

martin
18.10.2006, 19:00
On nije besplatan tako da ti treba serial.Koja je verzija u pitanju?


Virtual cd v4