PDA

Prikaži potpunu verziju : dial-up shlog


Nash Knight
12.10.2006, 19:36
Ponekad mi se desava da mi se za vreme konektovanja preko dial-upa pojavi poruka sa greskom (na slici), i malo posle toga mi zamre veza, a vise ne mogu da se diskonektujem (znaci mora restart). Imate li ideju sta bi moglo da bude problem? (inace imam softverski modem Connexant V92)

http://www.sk.co.yu/forum/attachment.php?attachmentid=3768&stc=1&d=1160674512

ArcticAvenger
12.10.2006, 22:02
to ti je ushao virus.Mozda obichan parite.SAmo instaliraj novi windows,kasperski i update brzi,pa scan a ako opet nema update-a zbog konekcije samo ga skeniiraj na brzinu cim pokrenes novi windows dok ne krene na swe windows 32 fajlove.:Freddy:

AstraLogos
14.10.2006, 9:32
to ti je ushao virus.Mozda obichan parite.SAmo instaliraj novi windows,kasperski i update brzi,pa scan a ako opet nema update-a zbog konekcije samo ga skeniiraj na brzinu cim pokrenes novi windows dok ne krene na swe windows 32 fajlove.:Freddy:
Ako je tako kao sto kazes zasto ne bi ako vec instalise Kaspersky od nekoga skinuo bazu antivirusa pa onda skenirao racunar. Baza je sada teska negde oko 11.7MB. Tako da svaki put kad stavljam cist win. obavezno bazu snimim ili je premestim na drugu particiju i posle nema mnogo uploada do zadnje definicije. ;)
Nadam se da znate gde se nalazi baza da ne kucam dzaba. :)