PDA

Prikaži potpunu verziju : Misljenje o PSP-U!!!!!


BIG BROTHER DZONI
12.10.2006, 17:59
Pa interesuju me misljenja o ovoj prenosnoj konzoli,iskustva,mane,prednosti...
Planiram da je kupim koristila bi mi i kao zabava za svaki dan u smislu igara i kao mp3 player i kao mp4player i za pregledavanje slika i za internet....
Mislim da je ova konzola prosto savrsena i da pored nje mi jedino treba mobilni tel.....:D :D :D
Ali mene zanima kakva je grafika igara,kakva su iskustva da li neko ima ovu konzolu i da li je zadovoljan???
I pitam se da li se isplati dati 300eura za konzolu,punjac,bateriju,slusalice,futrolu,memorisk u od 1gb,plasticni stalak,demo disc to sve dolazi u paket pa sta mislite......

A M G
13.10.2006, 0:05
Konzola kao konzola je super - ne postoji ni jedna druga koja bi mogla da joj parira. Imao sam prilike da je na kratko isprobam u prodavnici sa ubacenim demo diskom koji se dobija uz nju. Bila je tu neka igra i mogu ti reci da je izgledala izuzetno atrakivno na ekranu. Kvalitet izrade je takodje na visokom nivou, nista se ne pomera, skripi ili krcka, sto je i logicno s obzirom na onoliku cenu.:)
Ne svidja mi se sto se brzo zaprlja otiscima prstiju (posle 5 min upotrebe u radnji vec je bila zrela za ciscenje) ali je to cena elegantnog dizajna i sjajne plastike.

Moja preporuka: Ako imas novca, uzmi je i budi happy!:qliranje:

A M G
13.10.2006, 0:06
Konzola kao konzola je super - ne postoji ni jedna druga koja bi mogla da joj parira. Imao sam prilike da je na kratko isprobam u prodavnici sa ubacenim demo diskom koji se dobija uz nju. Bila je tu neka igra i mogu ti reci da je izgledala izuzetno atrakivno na ekranu. Kvalitet izrade je takodje na visokom nivou, nista se ne pomera, skripi ili krcka, sto je i logicno s obzirom na onoliku cenu.:)
Ne svidja mi se sto se brzo zaprlja otiscima prstiju (posle 5 min upotrebe u radnji vec je bila zrela za ciscenje) ali je to cena elegantnog dizajna i sjajne plastike. Jos jedna mana, ako se to uopste moze tako nazvati, jeste cena igrica koje su negde oko 2000 din. i dolaze na UMD disku.

Moja preporuka: Ako imas novca, uzmi je i budi happy!:qliranje: