PDA

Prikaži potpunu verziju : Prestigio PRESTIGIO MultiPad 8.0 HD 8" 8GB


Cika Crni
17.8.2013, 11:01
8" HD LCD 1280 x 768 kapacitivni multi-touch ekran
procesor 1.5 GHz, Dual Core ARM Cortex A9 AML8726-MXS
Grafika Mali 400 Dual Core, 3D OpenGL (ES 2.0)
Memorija 1GB DDR3 interna 8GB
microSD (TransFlash) do 32GB
Formati reprodukcije
- Audio:MP3, WAV, WMA, APE, OGG, FLAC, AAC - Slike: PNG, BMP, GIF, JPG
- Video: WMV, MPEG-4, H.264, RM, RMVB - eBook: EPUB, PDF, TXT, FB2
G-Sensor, 3D Accelerometer
Bežična veza Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n)
Micro-USB
OTG podrška

Imam ovaj tablet nekoliko dana i vrlo sam zadovoljan njime, dosta ga koristimo, WiFi radi odlicno, reprodukcija klipova i filmova je odlicna, prepoznaje sve tekst formate, ima ugradjen office i prestigio reader, ekran je sasvim solidne velicine, preporuka za tablet, u ovoj klasi je jedan od najboljih.

Jedini problem koji sam primetio je povezivanje sa kompjuterom, treba li neki poseban drajver, na internetu nisam nasao nista posebno od softvera za njega, neki fajl menadzer i sl. da bih mogao da ubacujem slike i mp3 na njegovu internu memoriju

LoneWolf
18.8.2013, 18:33
Ne treba ti ništa od drajvera za njega, koliko ja znam samo zabodeš USB kabl u kompjuter i u tablet, zavisno koji operativni sistem imaš na kompjuteru (ako je Windows 7 ili 8, sve potrebne drajvere će naći samostalno, a za ranije verzije Windowsa ili za Linux posjeti zvaničnu stranicu Prestigio (http://www.prestigio.com/support)i ukucaj svoj model).

Cika Crni
18.8.2013, 22:34
koristim win7 64bit. u windows explorer ga prepoznaje i vidi i internu memoriju i extrernu tj. sd memorijsku karticu, dok listam sadrzaj u telefonu sve je ok, ali kad probam da kopiram fajlove sa tableta ili na tablet onda nastaje problem, explorer se zamrzne. adb drajver je prisutan i pojavljuje se u device menageru cim povezem tablet. Tablet bi trebao da se ponasa isto kao usb fleshka. Da li negde gresim

Cika Crni
19.8.2013, 0:04
u 32-bitnoj sedmici sam uspeo da kopiram fajlove u oba pravca, bice da je nesto do drajvera u win7 64

Cika Crni
31.8.2013, 4:45
Moram jos jedan post da ubacim u ovu temu. PRESTIGIO MultiPad 8.0 HD je zablokirao i zamenio sam ga za PRESTIGIO MultiPad 5580C. Radio je citavih 13 dana, u servisu su mi rekli da ne uzimam ponovo taj model jer im se vecina prodatih primeraka vratilo u servis na zamenu. Eto toliko, cisto da se zna.

Laki123
3.9.2013, 15:09
Potpuno je ista situacija bila i kod mene, na početku sam bio zadovoljan sa tabletom, ali se posle 11 dana pokvario. Na nekim forumima su se žalili ljudi na iste probleme. U servisu nisu uspeli da ga poprave, pa sam tražio pare nazad i kupio Asus memopad HD 7 sa kojim sam prezadovoljan.

Cika Crni
4.9.2013, 21:17
Potpuno je ista situacija bila i kod mene, na početku sam bio zadovoljan sa tabletom, ali se posle 11 dana pokvario. Na nekim forumima su se žalili ljudi na iste probleme. U servisu nisu uspeli da ga poprave, pa sam tražio pare nazad i kupio Asus memopad HD 7 sa kojim sam prezadovoljan.

Izabrao si odlican tablet :tapsh:
Odlican izbor!