PDA

Prikaži potpunu verziju : Gun


Patton
9.12.2005, 13:46
Da li je neko igrao i kakvi su vam utisci? :)

Danas sam imao prilike da je probam i moram priznati da sam ocekivao svasta, sto se tice grafike, dok sam gledao one prelepe slicice tokom instalacije. Na kraju se ispostavilo da igra graficki ne nudi nista posebno, ali ima neki smek i dobru atmosferu koja me drzi za racunarom :rolleyes: Ne secam se da je skoro izasla neka kaubojska igra. Jahanje konja, potezanje revolvera i bullet time mod se savrseno uklapaju u atmosferu :)

Cak sta vise i prica mi se dopada... ma i ona grafika ipak nije losa (pogotovu kada padne mrak)... :D Ali koliko me nervira da vidim lose odradjene menije... interface je ocajan. Klikcem po nekim dugmicima koji su odradjeni u 2x2 pixela i puknut preko toga antialiasing x100. Kad ce ljudi da nauce da prave dopadljive menije!

Ogi
9.12.2005, 14:11
Ja isto planiram da kupim igru. Bas sam postavio topic na jednom drugom forumu u vezi nje. Mnogo volim kaubojce i indijance. :D Bila je neka igra relativno skoro, kaubojska, pucacina, ali mi se nije svidela... mislim da je ova dobra i zato cu je kupiti... u krajnjem slucaju, verujem u objektivnost SK-a a ako oni kazu da je dobra onda je dobra! ;)

darthmajor
9.12.2005, 15:18
Ja sam prvo bio skeptican, posto kada sam je dobio jos nisam cuo za nju. Jedva sam napravio mesta, ali rekoh ajd' da probam...prijatno sam se iznenadio. Najveca mana igre je duzina (kratkoca) i memorijska zahtevnost. A kao sto je i u sk napisano, igra najvise ima smeka...

Lucifer_King®
17.12.2005, 17:30
Jahanje je do bola dobro uradjeno,grafika je super....Mozet cak i skalpirati neprijatelje (pri cemu se deru ko stoka!)Konja mozete terati da sprinta u tolikoj meri da se jednostavno srusi mrtav hehe.Zanimljivo je gaziti ljude konjem a takodje biti real kowboy tj. terati stoku!:D

Carl Jonson CJ
17.12.2005, 19:13
Ja sam stigao do zadnje story misije.

Carl Jonson CJ
23.12.2005, 20:27
I?Jel neko prešo?

Friend
23.12.2005, 20:56
Ajel si ti preso ili jos uvek nerviras onog coravog kretena

darthmajor
23.12.2005, 22:32
Pa verovatno svako ko je poceo igrati ju je presao ;) Nije ni narocito teska, plus je kratka...ostaju samo secanja (i zipovani image:D)

Carl Jonson CJ
23.12.2005, 22:51
Ja nisam prešao zadnju misiju.Nemam više municije.

Mr. Garrison
23.12.2005, 23:45
idi u "Snajper" u Masarikovoj pa kupi :D

Carl Jonson CJ
24.12.2005, 16:47
Da,vrlo smešno.Imam ja municije,posle se pojavi,al me kokne.A i mrzi me da igram :)

SFRJ-Forever [CG]
27.12.2005, 0:08
Upravo sam ga instalirao.
Sad cu da ga probam...........................

SFRJ-Forever [CG]
28.12.2005, 1:03
E ljudi imam problem. Igra mi nakon kopiranja onih fajlova na ono mjesto izbacuje poslije oko 5min igre. Da li je ko imao ove probleme??

Carl Jonson CJ
28.12.2005, 13:45
Kojih fajlova.Koje mesto.nismo vidoviti :)

Patton
28.12.2005, 14:14
']E ljudi imam problem. Igra mi nakon kopiranja onih fajlova na ono mjesto izbacuje poslije oko 5min igre. Da li je ko imao ove probleme??
Mislis vrati te na desktop bez ikakve greske? Ja nisam imao tih problema. Da li je sama instalacija prosla kako treba? Ja kada mi se tako nesto desi, proverim drajvere za graficku i DirectX, oni cesto umeju tako da smore.

SFRJ-Forever [CG]
28.12.2005, 22:54
Mislim da je crack los, driveri i dx su dobri, komp je u redu, ali mislim da je to 100%, zbog ulicne verzije igre.

Bart Starr
29.12.2005, 3:03
']Mislim da je crack los, driveri i dx su dobri, komp je u redu, ali mislim da je to 100%, zbog ulicne verzije igre.
Kakva li je to verzija???:D

Usamljeni Revolveras
28.3.2006, 14:37
Igra je izvrsna, bas po mom ukusu. Ko da su mene pitali kako da je naprave :) . Samo steta sto je kratka i sto nema vise vrsta konja i pusaka. I zadnja misija je pomalo glupava, ne znam cemu svrha da pucas u onog debila 3 godine da bi ga ubio, ali dobro. U svakom slucaju je izvrsna;) :nov_guita

alien
6.2.2007, 16:52
Cuo sam da je gun western igra pa me interesuju prvi utisci (zahtevnost, kvalitet)

Ocelot
6.2.2007, 17:04
Auuuu, zakon je. Sve je dobro urađeno, i gluma i akcija i okruženje (dobro, dođe malo prazno, ali nije strašno). Imaš nekoliko sporednih misija koje se ponavljaju - izigravaš goniča stoke, pokeraša i šerifa (od Notingema). Jedini minus je to što je kratka. Kada je završiš, možeš da krstariš prerijama na svom konjiću (kao GTA). Sve u svemu, odlična igra.
I nije mnogo zahtevna.

choi
6.2.2007, 18:02
I od mene apsolutna preporuka (posebno ako volis western tematiku).Imas slobodu igre tako da mozes ili odmah da radis glavne misije, ili mozes da se zanimas sa sporednim.Ima ona fora iz matrix-a bullet time.
Stvarno je uzivanje jahanje po prerijama koje su veoma lepo uradjene (a tek pucanje iz starog dobrog Colta :tapsh: ).
Takodje ima i rudimentarne rpg elemente (nesto tipa No one lives forever 2).
Inace, igra je opisana u broju 12/2005, ali je nema u online verziji sveta igara(verovatno propust).

Сухой
6.2.2007, 20:52
GUN je oglican, mada je grafika malo losija. Sve u svemu, igra je odlicna.

Nergal
6.2.2007, 21:45
Sjajna vestern akcija sa dobrom atmosferom i pričom. Novijih vestern igara za PC baš i nema mnogo (praktično samo Gun i Call of Juarez) tako da se ova mora preporučiti. Grafika uopšte nije loša, muzika je dobra a glasovi su odlični (angažovali su profesionalne glumce). :qliranje:

culer
6.2.2007, 22:35
extra igra ja sam je dva puta preso i nisam se smorio .ima extra elemente i dobru pricu i veoma je zanimljiva.svako moze da igra a ne samo fanovi western igara.ali ako imas jaci komp probaj i Call of Juarez koji je navodno mnogo bolji (nisam ga probo):opanachke :opanachke :Freddy: :aplauz: :aplauz: :rofl: :rofl: :qliranje:

Nergal
6.2.2007, 23:20
Ne znam baš da li je Call of Juarez mnogo bolji ali je sigurno jako dobar. Vrhunska grafika (po mnom skromnom mišljenju u rangu sa Oblivionom), solidna priča i zabavna kombinacija FPS-a i šunjalice. Jedino što je i hardverski zahtevan. Mislim da je u pitanju najbolja pucačina za PC 2006. godine - bolja i od Preya. :)

Cuo sam da je gun western igra pa me interesuju prvi utisci (zahtevnost, kvalitet)


Hmm... nisam odmah video ovo "prvi utisci". Pa Gun je igra stara preko godinu dana, pojavila se krajem 2005. Kao takva i nije puno zahtevna, može lepo da se igra (1024x768, sve na High) i sa 512Mb RAM-a i Radeonom 9600PRO.

tiberije
7.2.2007, 15:53
Dobra je igra mozda malo previse krvava za western ali ok, Najbolje je da odigras Gun pa nakon toga sa uzivanjem predjes na glavno jelo a to je Call Of Juarez.

culer
7.2.2007, 21:01
Dobra je igra mozda malo previse krvava za western ali ok, Najbolje je da odigras Gun pa nakon toga sa uzivanjem predjes na glavno jelo a to je Call Of Juarez.
da COJ je uzivancija posle gun-a sudeci po screen shotovima i trejleru .moram da probam ako uspem da pokrenem:D:D:P:P:P:dedica: :dedica: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja: :n_klanja:

sin2384
8.2.2007, 12:34
Moze na prosecnoj masini da se igra, jedna od prvih dobrih u vestern fazonu. Najbolje su one strele sa bombama, pogodis nekog, on ode medju svoje i onda eksplodira. :n_klanja:

Željko
8.2.2007, 13:05
Ali igra je nekako ne realna, ko je igrao zna o čemu govorim...

Nergal
8.2.2007, 19:34
Znamo da je nerealna (i da, piše se spojeno, nerealna :dedica: ) ali takva i treba da bude. Nikakva "realnost" nije poželjna u igrama. Realno bi bilo da je dobio tomahavk u glavu na početku igre i da se tu završilo... :D

Željko
8.2.2007, 22:06
Mislio sam na skakanje konja...

Сухой
8.2.2007, 23:45
Ej, ljudi, uopste vam nije potrebna nesto preterano jaka masina za ovu igru. Igra je odlicna, samo onaj poslednji nivo... itd itd. Vredi probati. Mada, moglo je da bude malo bolje.

culer
9.2.2007, 0:11
Ej, ljudi, uopste vam nije potrebna nesto preterano jaka masina za ovu igru. Igra je odlicna, samo onaj poslednji nivo... itd itd. Vredi probati. Mada, moglo je da bude malo bolje.
o kojoj igri govoris GUN-u ili COJ-u?

Сухой
9.2.2007, 20:13
GUN. COJ nisam igrao.
Pozdrav.:ciao:

Drug Todosijevic
9.1.2008, 23:13
Gun maximalni zahtevi : 512.mb rama , 128 graficka , procesor AMD 1.7
Prica je dobra misije su kratke,za 3 sata sam presao citavu igru nije teska jasete konja i ubijate ...

rudar
15.6.2008, 17:37
E, pocheh i ja da igram ovu igru (na vrijeme, a? :D) pa imam problem. Kada stignem do misije "Find Hoodoo Brown" i kada se pale one medju sekvence.. Dodje do "trecje u nizu", tj. kada je kao u zatvoru. Tu se igra odmah zatvara i pokazuje error prozor (ono "send", "don't send").

Ako ima neko ko i dalje vrti igru, a zna u chemu je problem bio bih mu veoma zahvalan da mi pomogne. :)

(mada je vjerovatno u pitanju to shto je igra "originalna" :D)

culer
15.6.2008, 17:49
ma imalo je dosta ljudi problema oko toga ,ja nisam ne znam kako :D
i samo treba da nadjes save game neki posle zatvora naravno i radice (bar je ortaku radilo )

rudar
15.6.2008, 18:00
Ocju ja shto sam ja prelazio a ne neko drugi :P. Ali dobro, shta je tu je, ako mora mora se :)

P.S. Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze kako se zove misija poslije "Find Hoodoo Brown"? :)

WhenDarknessFalls
15.6.2008, 23:14
Ocju ja shto sam ja prelazio a ne neko drugi :P. Ali dobro, shta je tu je, ako mora mora se :)

P.S. Da li bi neko bio ljubazan da mi kaze kako se zove misija poslije "Find Hoodoo Brown"? :)

"Ambush the train", ukoliko nisam pogreshio :)

Foki
3.7.2008, 15:20
Imam problem u vezi 5 misije u GUN i taj problem glasi ovako,kada sam se vratio da javim Pat Dortonu da sam pbio indijance pise mi da stisnem LAlt i G da promenim promarno oruzije problem je manje vise u tome nego pise gore 5 workers alive ali broj radnika se rapidno smanji za 2-3 sekunde na 1 i pise mission failed.Zna li neko resenje za ovo?

Pax90
6.7.2008, 13:29
Ja sam u Gunu sve presao sem one zadnje misije kad onaj lik baca neki dinamit:mad:

bojanh
17.8.2008, 12:36
za cega sluzi onaj scalping knife sto kupim u prvom gradu,dodge city?
vidim da ga kad ubijem protivnika imam opciju t+f to scalp enemy i kada mu odrezem kozu ili sta vec,nista se ne menja...dakle jel to samo ovako kao neka sminka da ispadne da mogu da gulim neprijatelje ili nema nikakvog drugog uticaja?

Stojadin
17.8.2008, 12:49
Bas tako.

green_mamba
27.1.2009, 22:26
Ja sam u Gunu sve presao sem one zadnje misije kad onaj lik baca neki dinamit:mad: moras gadjati dinamite a da su sto blize onim kamenim stubovima i tako ce se srusiti

worm4
28.1.2009, 13:50
Igra je čist kliše, ''ima šmeka za izvoz'', al se vidi da je zastareo engine, inače je OK. Posle zadnje misije, iako je ''open world'' (malo sutra), nema šta da se radi.

Dekip
28.1.2009, 15:35
Ali ta igra je stara bar dve-tri godine,toliko o grafici.I dobra je.

caine
28.1.2009, 15:37
Posle zadnje misije, iako je ''open world'' (malo sutra), nema šta da se radi.
Možeš da kopaš zlato, čuvaš stoku, igraš poker... Samo je problem što se to sve brzo završi.

Željko
28.1.2009, 15:39
Primetio sam da igre vredne pažnje prođu nezapaženo na forumu...

worm4
28.1.2009, 16:13
Kao ova? Jeste vredna pažnje, ja bi reko da je pravi klasik, ali sve se brzo uradi. Kopao sam zlato, hvatao stoku, igrao poker, kupio sve ''upgrade-ove''...

Dekip
28.1.2009, 19:27
Meni je ostalo samo jedno zlato,nisam imao volje da ga trazim.

Kristijan
29.7.2009, 14:50
Instalirao sam danas GUN za pc...Sve je lepo radilo dok nisam stigao do nivoa gde na mostu treba da branim neke kineske radnike dok ga popravljaju...
Odjednom se pojavi plava slika i kompjuter se restartuje (blue screen of death).
Pokušao sam ponovo, radilo je malo duže i opet se restartovao kompjuter.
Zašto??

Uros12
29.7.2009, 15:43
Koja ti je konfiguracija?Mozda bi trebalo da istaliras nove drajvere ili nesto...pogledaj dal ima neki patch

Kristijan
29.7.2009, 18:01
Konfiguracija: Intel Core 2 Quad Q6600, Asus 8800GT, 2GB RAM...
Instalirao sam najnovije drajvere za grafiku ali nisam još probao da igram gun na njima.A patcheva nema...

MilovanB
11.1.2010, 1:39
Zna li neko da li ce u skorijoj buducnosti da bude nastavak GUN-a (u stvari,hoce li ga uopste biti)?

anded zombi leš!
11.1.2010, 12:03
Zna li neko da li ce u skorijoj buducnosti da bude nastavak GUN-a (u stvari,hoce li ga uopste biti)?

Još pre par godina je bilo priče o nastavku - Gun: Magruder's Ghost - ali na praznim pričama se sve i završilo. Mislim da nije realno ni nadati se nastavku te, po meni, bezidejne igre...

JoXa
11.1.2010, 18:01
Zna li neko da li ce u skorijoj buducnosti da bude nastavak GUN-a (u stvari,hoce li ga uopste biti)?

1.ZESTOK necropost.
2.Izlazi Red Dead Redemption na prolece.

Dekip
11.1.2010, 20:28
Ali ne za pc, ili mozda gresim?

JoXa
11.1.2010, 21:56
Ali ne za pc, ili mozda gresim?

Jeste,j****a.Ali nadam se da ce ove j****e iz Rockstara da naprave i za PC,kao i GTA IV.

caine
11.1.2010, 23:17
Ne verujem, to je nastavak Red Dead Revolvera koji isto nije izašao za PC.
Mislim da nije realno ni nadati se nastavku te, po meni, bezidejne igre...
Svaka igra ima neku ideju :dedica:

JoXa
12.1.2010, 15:18
Ne verujem, to je nastavak Red Dead Revolvera koji isto nije izašao za PC.

Svaka igra ima neku ideju :dedica:

Cool ima za PS2,mozda malo eksperimentisem sa PCSX2.

anded zombi leš!
12.1.2010, 21:32
Ne verujem, to je nastavak Red Dead Revolvera koji isto nije izašao za PC.

Svaka igra ima neku ideju :dedica:

Ma to sam ja onako lupio:) mada meni izgleda da su autori Gun-a imali na umu sledeće: 'Ajd da napravimo GTA sa konjima, kravama i kaubojima...' a ja ne volim ni GTA, pa tako ni njegove surogate...