PDA

Prikaži potpunu verziju : Problem sa WebProces-om


znemanja
19.6.2013, 23:09
Već duže vreme imam problem kada surfujem preko bilo kog pretraživača. Posle nekog vremena, a naročito kada ima više od 7-8 otovrenih tab-ova, a nekada i kada imam otvorena svega 2-3 tab-a odjednom browser (Safari, Chrom, Firefox, Opera) izbaci sledeću poruku: "WebKit2WebProcess.exe has stop working" kada kliknem na close, sve tabove mi resetuje, tada me izloguje sa svih foruma, FB-a i sl. U poslednjih par dana je počelo učestalo da se dešava, naročito se dešava od kako je startovana nova verzija Facebook-a, ne znam šta da radim, pravi mi veliki problem.
Da napomenem da računar ima Core I3 procesor, 3GB DDR3 RAM-a na 1333MHz, Windows7 profesional 64-bit.

Ako neko ima ideju kako da rešim ovaj problem, jako bi mi značilo, izluđuje me kada mi odjednom zablokira pomenuti proces i sve otvorene strane se refresh-uju.

Sass Drake
19.6.2013, 23:18
Koliko sam uspio da saznam, taj PE fajl pripada Apple Application Support koji je dio Safarija.

znemanja
20.6.2013, 22:21
Kada u task manageru otvorim tab sa procesima vidim da je aktivan taj proces i da troši najviše memorije, ali kako da rešim problem oko resetovanja/blokiranja tog procesa?

analayzer
29.6.2013, 13:36
Moraš da ideš na lokaciju preko task managera da vidiš gde mu je lokcija i da ga odatle deinstaliraš ako ga nema u programu za deinstalaciju....:Freddy: