PDA

Prikaži potpunu verziju : dodatna oprema za sony dcr-hc kamere


Surovi
8.10.2006, 9:41
gde ima da se kupi kod nas????? trenutno mi treba mikrofon da ga nakacim da neutralisem vetar, ali trebace mi jos ponesto u bliskoj futuri...
nasao sam na internetu, ali sta ja vec nekoliko puta sam neke druge stvari narucivao, pa mi nisu stizale tako da bih zeleo na ovaj nacin prvi da kupujemmmm.... uzgred gledao sam kod svih vecih prodavaca, ali nisu imali nista, cak ni baterije, doduse pre tri meseca,,,, help, any1? unapred zahvalan

Kum Ruzvelt
10.10.2006, 23:41
Da budem iskren, kod nas to nigde nisam video. Ako krenemo zdravom logikom, ne verujem da to kod nas iko kupuje, pa samim tim niko i ne drzi u shopovima. Mada ne znam bas koliko bi ti externi mic pomogao sa vetrom.

Eni
10.10.2006, 23:56
Opcija wind-cut nije dovoljna? Ako moraš da snimiš zvuk (tj. ne želiš ext.mic. samo da bi ga isključio na dugme, što je suludo jer možeš zvuk iseći na kompu) vetar će ti hvatati u određenoj meri svaki mic...

Probaj da napraviš filter od okvira i tanjeg platna ili dvoslojne gaze, kao na nekadašnjim radio-mikrofonima, protiv šuštanja i preglasnog govora...

dramle
7.12.2006, 22:26
dodatke mozes da narucis preko ovlascenih servisera jer ih distributer ne nabavlja. Zovi eltim tj.sony world i oni ce ti dati broj. No isto sam hteo ja da narucujem i cene su im bile od 2 do 3 puta vece nego sto su na netu. Pa ti vidi da li ti se isplati.

Surovi
13.1.2007, 1:09
vuhla. bo sam vec narucio preko neta ali mi nije stiglo uopste tako da sam sad naso neke rodjake u inozemstvu pa ce mi doneti kad budu u domovini... moze da se brise ovo slobodno problem resen