PDA

Prikaži potpunu verziju : Knjige za C#


Milan1997
13.5.2013, 0:17
Zdravo svima, počeo sam da programiram u C# već pre mesec i nešto dana. Hteo bih usavršiti svoje znanje literaturom, što se tiče knjiga našao sam nešto preko sajta tutoriali.org i mislim da to uopšte nije korisna e knjiga jer je zasnovana na tehnikama vizuelnog programiranja. Da li ima neko da mi preporuči e-knjigu na srpskom vezanu za C#. Hvala unapred!

voodoo_
13.5.2013, 10:45
Ja bih ti preporučio "Visual C# Korak po korak", ali nema u elektronskom formatu.

Ima original "Visual C# Step by Step" na engleskom, lako se nalazi kao PDF na internetu.

Mocko
13.5.2013, 11:28
Samo se drzi dalje od knjiga koje su u fazonu "Naucite za XX dana programiranje".

Ivan452
13.5.2013, 13:25
Samo se drzi dalje od knjiga koje su u fazonu "Naucite za XX dana programiranje".

C++ za 21 dan je jedna od boljih knjiga na temu programiranja koju sam imao prilike da vidim i mislim da je bila jedna od cenjenijih (barem u vreme kada sam je ja kupovao)

Sto se C# tice, Step By Step je isto moja preporuka.
I, smatram da je i bolje da odmah krenes sa engleskom verzijom.

Mocko
13.5.2013, 14:35
C++ za 21 dan je jedna od boljih knjiga na temu programiranja koju sam imao prilike da vidim i mislim da je bila jedna od cenjenijih (barem u vreme kada sam je ja kupovao)

Sto se C# tice, Step By Step je isto moja preporuka.
I, smatram da je i bolje da odmah krenes sa engleskom verzijom.

Moguce da je ta bila dobra, ova sto sam ja imao za C# je bila prilicno štura sto sam skontao tek kada sam uzeo Wroxovo izdanje koje doista nije ni bilo u fazonu naucite za XX dana.

K'R' HooD
13.5.2013, 20:33
Vidi na kombib sta imaju u ponudi. Ako se odlucis za verzije na engleskom, javi se na PP.

Lucic Nemanja
14.5.2013, 19:48
C++ za 21 dan je odlična knjiga. Za početnike je odlična, ali svakako je potrebno više vremena. To "21 dan" je čist reklamni fazon....

Teva
14.5.2013, 23:01
C# in a Nutshell

water wizard
14.5.2013, 23:32
ovako.. Step by step knjige su za početnike, 21 dan su malo opširnije, objašnjavaju većinu osnovnih stvari, a in a Nutshell su više definicije
Evo svih knjiga na Amazonu ja bih preporučio neke C# 5.0 2012.. http://amzn.to/16xVii6 jbg uči engleski ne kažem da su naše knjige loše ali dok se prevede i veći je izbor na engleskom..

analayzer
23.5.2013, 12:07
Najbolji izbor imaš ovde http://www.wowebook.com/ :ciao:. Ali moraš znati engleški ili idi na mikroknjiga ili kombib. Jedna od najboljih mi je Microsoft.Visual.C.plus.plus.2005.Express.Edition. Programming For Beginers ako je možeš naći na internetu i to kada primere iz knjige radiš u C#. :aplauz: :Freddy: