PDA

Prikaži potpunu verziju : CS 1.6 Taktike


Auror
5.10.2006, 12:22
Jel ima neko nemu zanimljivu taktiku ili neki screen shot da kaze-pokaze>NPR.
Dust2-Bombe na kratko pa jedan ode dugo i onda ras A 4-1.
Dust2-2 CT odu dugo 2 se penju na sredinu i gledaju kratko,a 1 B.

P.S Znate li neki dobar sajt gdje mogu da se skidaju filmovi i demoi malo poznatijih ekipa?

Pripremam se za neki turnir sad u NK pa ako bi neko bio voljan da pomogne ili jednostavno da se pohvali nekom svojom taktikom.:cool:

Night Hawk
5.10.2006, 13:14
Recicu ti sledece. Kada sam aktivno igrao CS (pre nekih 2 godine) bio sam mnogo puta prvi na statistici u igraonici Forum u Balkanskoj. Svaki slobodan trenutak sam koristio da odem sa nekog casa iz Tesle ( tada sam jos bio srednja skola ) sa drugarima na CS. Pojedinacno smo stvarno kidali i onda smo dosli na ideju da napravimo klan uvereni da cemo kidati. Medjutim , zeznuli smo se i to zesce. Igrati sam za sebe i u timu je MNOGO RAZLICITO. Trebalo nam je najmanje 2 mececa da se EXTRA UIGRAMO. Taktike smo "skidali" od iskusnijih igraca (timova) a drug iz klana je imao pun jedan CD sa taktikama i nekim forama za mape de_dust , de_dust2 , de_aztec , de_inferno & de_cbble. Taman smo se dobro uigrali (posle neka 3 meseca) i onda smo se raspali :( . Ja sam batalio CS i oktenuo se basketu :) .Moj savet ti je sledeci : Sto vise vremena igrajte zajedno i ne menjajte ni jednog clana ekipe.

Srlandand
7.10.2006, 18:34
Na google videos imas jako mnogo Counter filmica. Pogledaj Pubmasterse.

SFRJ-Forever [CG]
7.10.2006, 21:44
Ne mogu da vjerujem da i dalje neko igra prastari Counter-Strike, a jos i ovaj 1.6, LJUDI LJUDI moji, imate 50puta bolje igre, manite se ovoga.

hacker_aca
8.10.2006, 2:38
']Ne mogu da vjerujem da i dalje neko igra prastari Counter-Strike, a jos i ovaj 1.6, LJUDI LJUDI moji, imate 50puta bolje igre, manite se ovoga.

Reci to onima na WCG-u. :D

@Auror
Čuo sam i ja za taj turnir, biće takođe i u Budvi. Naime, kad sam bio u Čačak na pretkvalifikacije za WCG video jednu stvarno dobru taktiku za dust2. Ako si CT onda odeš tačno iznad tvoje baze i kod stepenica čučneš, onda tvoj saigrač skoči na tebe i on čučne, pa onda dođe treći i ne znam koliko treba sve dok ne dođe do vrha i onda može da hoda po ivici. Jedan gore, ostali dolje na stepenice i kad dođu terori ne znaju šta ih je snašlo... :) Evo slike jer bez nje sigurno nećeš razumeti. :)

To samo u slučaju ako mislite da će terori ići sa donje strane put bomb site A...

Znači, sve to uradiš otprilike na ovoj lokaciji koju sam zaokružio crnom bojom. A možete to i da probate i na nekim drugim lokacijama ako je moguće.

I kao što ti je Night Hawk rekao: ne mijenjajte članove ekipe nego odlučite ko će sve biti u timu i stavite .

P.S.: Izvinite za medu ali je to prva slika na koju sam naišao. :)

Auror
8.10.2006, 9:24
Reci to onima na WCG-u. :D

@Auror
Čuo sam i ja za taj turnir, biće takođe i u Budvi. Naime, kad sam bio u Čačak na pretkvalifikacije za WCG video jednu stvarno dobru taktiku za dust2. Ako si CT onda odeš tačno iznad tvoje baze i kod stepenica čučneš, onda tvoj saigrač skoči na tebe i on čučne, pa onda dođe treći i ne znam koliko treba sve dok ne dođe do vrha i onda može da hoda po ivici. Jedan gore, ostali dolje na stepenice i kad dođu terori ne znaju šta ih je snašlo... :) Evo slike jer bez nje sigurno nećeš razumeti. :)

To samo u slučaju ako mislite da će terori ići sa donje strane put bomb site A...

Znači, sve to uradiš otprilike na ovoj lokaciji koju sam zaokružio crnom bojom. A možete to i da probate i na nekim drugim lokacijama ako je moguće.

I kao što ti je Night Hawk rekao: ne mijenjajte članove ekipe nego odlučite ko će sve biti u timu i stavite .

P.S.: Izvinite za medu ali je to prva slika na koju sam naišao. :)

Znam za ovu taktiku.Mi je u NK zovemo SK-po klanu ili LINIJA.Hvala na detaljnom obavjestenju ako imas jos slobodno postuj.Igras li ti na ovom turniru jer se prijavilo bas dosta ekipa oko 13?