PDA

Prikaži potpunu verziju : Multimedia Player?


dzonihsv
4.10.2006, 15:12
E ovako. Smucilo mi se stalno kad hocu da slusam muziku,gledam filmove,slusam radio,gledam tv itd. da ulazim u poseban program(winamp,mv2,wmp11...).
Pa me zanima da li postoji neki player koji to sve moze da pusta.
Cuo sam za InterVideo Media Player,CyberLink Power Cinema(mislim da sam dobro napisao)ali se svi oni placaju ili traze registraciju.
Ako neko zna neki player koji mi moze pomoci neka kaze.

Hvala. Pozz

Mario Pavićević
4.10.2006, 15:51
CyberLink Power Cinema
Hvala. Pozz
Ovaj i da mozes da nabavis slobodno preskoci.On pseduje DVD plejer ali kad probas da ga ukljucis kaze da instaliras Power DVD:) mp3 preko njega je uzas pustati kao i video fajlove.A zasto jednostavno ne koristis Windows Media Player?Licno nisam njegov ljubitelj ali ova verzija 11 izgleda mnogo bolje a ima sve ono sto je tebi potrebno a koliko vidim imas je instaliranu ne znam u cemu je onda potreba za Winamp-om ili Mv2-kom?ima liste ima prevod...

nighthawk
6.10.2006, 22:33
Koliko ja znam ne postoji ni jedan dobar program koji bi objedinio sve, ali mozes da probas VLC player.

JohnnyB
7.10.2006, 1:50
Je l' neko pomenuo Media Player Classic? Pušta sve! A i besplatan je! Mislite o tome...;)

VeNoM
7.10.2006, 16:08
mislim da dolazi u neru 7 onaj media centar ili pak nešto tome slično. koliko sam video sve pušta

Chivan
9.10.2006, 15:38
E ovako. Smucilo mi se stalno kad hocu da slusam muziku,gledam filmove,slusam radio,gledam tv itd. da ulazim u poseban program(winamp,mv2,wmp11...). Pa me zanima da li postoji neki player koji to sve moze da pusta.
Media Player Classic u kombinaciji sa odgovarajućim kodecima pušta baš sve. Iako izgleda siromašno na prvi pogled, program je izuzetno moćan.

srlle
12.10.2006, 14:01
Media playe classic,VLC,BS plajer (zadnja verzija pusta i DVD ima i media librery iskoro sve napredne funkcije ).VLC zadnja verzija je isto super,otvara sve zivo a cak ima i pregrs kodeka u sebi pa ne moras da instaliras .
To je po meni prva trojka, i svi su free.

Spawn BG
12.10.2006, 17:00
... i svi su free.
Novi BS je free uz adware... bez njega nije.:dedica: Ipak MPC... mali, a tehničar...

srlle
8.11.2006, 13:18
Evo jos jednog sjajnog.KM PLAYER! Probajte!

The Dark Gamer
2.12.2006, 13:28
Moj predlog:GOM Player:n_klanja:

srlle
14.12.2006, 18:17
Da i GOM je ooodlican.