PDA

Prikaži potpunu verziju : Problem sa Flat Out-om 2


Rammstein
3.10.2006, 14:52
Da li mi neko moze objasniti zasto mi flat out 2 izbacuje skroz bijelu sliku sa nekoliko zelenih kockica kada krenem da se trkam?Tu su jos naravno i sat mapa ali nigdje puta,auta i okoline!!!Imam sledecu konfiguraciju:
Procesor: AMD Athlon 1700+
Memorija: 1,5 Gb twinmos SDR
Graficka: Ati Radeon X850XT
Hard:40 giga
DVD rom itd...

Pitam se da li je mozda ovo uzrok sto ne mogu igrati igru mada sam igrao Oblivion i FEAR na max(1024x768).
Pomagajte!!!

Mr. Garrison
3.10.2006, 15:04
naravno da mozes igrati sve na max sa tom kartom. reinstaliraj drajvere. ko zna koje drajvere imas?

lijenština
3.10.2006, 17:06
Da li mi neko moze objasniti zasto mi flat out 2 izbacuje skroz bijelu sliku sa nekoliko zelenih kockica kada krenem da se trkam?Tu su jos naravno i sat mapa ali nigdje puta,auta i okoline!!!Imam sledecu konfiguraciju:
Procesor: AMD Athlon 1700+
Memorija: 1,5 Gb twinmos SDR
Graficka: Ati Radeon X850XT
Hard:40 giga
DVD rom itd...

Pitam se da li je mozda ovo uzrok sto ne mogu igrati igru mada sam igrao Oblivion i FEAR na max(1024x768).
Pomagajte!!!

Isključi post procesing. Meni se to desilo na par staza. Ideš na start pa na folder u kom si zapamtio u start meniju flat out 2 (obično je empire interactive) i uđeš u setup. Javi dali radi.

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=7391&page=2 post broj 31
BTW cool nick. :D

Rammstein
5.10.2006, 17:28
Sa starim drajverima iskljucio sam post procesing i nije moglo a sa novim sa post procesingom radi kao podmazan-hvala na pomoci!!Zatvorite temu!!!!!