PDA

Prikaži potpunu verziju : Diablo 3

Strane : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Andross
14.2.2009, 18:45
Samo da ne odlazu ko Duke Nukem Forever i sve ce biti u redu :kreza:

zokocx
1.3.2009, 13:47
Samo da ne odlazu ko Duke Nukem Forever i sve ce biti u redu :kreza:

Ipak nece , na ovome se radi danonocno dok DNF nemam pojma ni dali razvijaju sigurno su potrosili sve pare samo na promenu engina.

Btw. nemojte da vas zavaraju tj. da ne uleti nekoi postuju da izlazi 27. Marta 2009.
Evo kako sire propagandu samo da neko uplati preorder.
http://www.gamestracker.com/diablo-3-pc.htm

Ocelot
31.3.2009, 2:22
Inventory i skill screen sa par reči od developera.

http://kotaku.com/5191005/what-diablo-iiis-interface-got-from-world-of-warcraft

miloshbg
31.3.2009, 21:46
jednostavno, a dojajno!! :D
jel se zna kad izilazi? oce li ove godine... :P

edit:
aa nadjoh nesto.. 09.09.09 :D

Irondacha
31.3.2009, 23:35
To su sve spekulacije , najrealnije je "negde" u 2010. god , posto su rekli da ce Diablo III izaci posle Starcraft-a II koji je zakazan za poslednji kvartal 2009.

Cernobil
31.3.2009, 23:49
To su sve spekulacije , najrealnije je "negde" u 2010. god , posto su rekli da ce Diablo III izaci posle Starcraft-a II koji je zakazan za poslednji kvartal 2009.
Ja sam negde nasao da Diablo3 izlazi pre starcrafta2 :) Kao bajagi Diablo3 izlazi u junu a SC2 negde na jesen:) Ali to jos niko ne zna. Mada ja mislim da ce obe igre ove godine.

Eni
31.3.2009, 23:53
Ma biće paklena godina...

draske73
1.4.2009, 7:47
Evo nekih vesti,doduše neme veze sa Diablo ali je "šokantno".
Blizzard je otkrio da radi na novom, petom projektu a verovali ili ne rade na auto trci: Diablo Street Racing

"Diablo Street Racing smješten je u modernom dobu gdje mračna skupina automobilista pokušava otvoriti portal koji će naš svijet spojiti s Paklom. Mi ćemo biti u ulozi tajnog agenta misteriozne vladine organizacije nazvane Odjel 17 koja će se morati ubaciti u njihove redove..."

Izvor:http://www.bug.hr/master/vijesti/blizzard-sokira-iznenaduje/96129.aspx

Mare911
1.4.2009, 9:02
aprililil :D

draske73
1.4.2009, 10:35
Ja ne obraćam pažnju ni koji je dan,a ako je "patka" mene su "navukli"...

Ali postoji i Blizzardov -
Rock 'N Roll Racing - tako da...

http://www.gamespot.com/genesis/driving/rocknrollracing/index.html?tag=result;title;2

http://www.gamespot.com/gba/driving/rocknrollracing/index.html?tag=result;title;0

miloshbg
1.4.2009, 22:17
aaaa Rock'n'Roll Racing... samo kad se setim, kolko sam dugo igrao ovu igru sa Segi...
po meni jedna od najboljih igara na segi ikada... :D

Irondacha
1.4.2009, 22:44
Jos jedan "sok"

Archivist - http://www.blizzard.com/diablo3/characters/archivist.xml

April Fools ! Deckard Cain FTW !

M.C.
1.4.2009, 22:50
Ali "Radial Dialogue Tree" slika...

"There's a sale this weekend"

"Have you seen my pants?"

"I smell like bacon and summertime"

"That mushroom is as big as Cadillac" :)

Jaoj sad pogledah i video za gosn Archivista. Smejurija! :D

MilosCupic
7.4.2009, 21:21
Ovako sad ja malo!
1.Igram Diablo II:dzavo: od kad sam mali balavac:dedica: i kontam da je to najbolja igra ikad napravljena:tapsh: ali i da ce Diablo III:dzavo: biti jos bolji!:alealeee:
2.Grafika izgleda malo cartoon style ali NIJE KAO WOW:n-cc2: i umereno je sa tim stilom:aplauz:

Sve u svemu igra izgleda dobro za sad i ako neko nece da igra nek ne igra (a kontam da ce igrati svi i primice se ko saucesce:rofl:) nadam se da ce ovako nastaviti i da ce izaci u sto brzem roku...pozz svima....

pentraksil
7.4.2009, 23:35
Ovako sad ja malo!
1.Igram Diablo II:dzavo: od kad sam mali balavac:dedica: i kontam da je to najbolja igra ikad napravljena:tapsh: ali i da ce Diablo III:dzavo: biti jos bolji!:alealeee:
2.Grafika izgleda malo cartoon style ali NIJE KAO WOW:n-cc2: i umereno je sa tim stilom:aplauz:

Sve u svemu igra izgleda dobro za sad i ako neko nece da igra nek ne igra (a kontam da ce igrati svi i primice se ko saucesce:rofl:) nadam se da ce ovako nastaviti i da ce izaci u sto brzem roku...pozz svima....

Jao to i mene nervira strashno....Diablo 2 i ostali bile su prakticno 2d igre, i izuzetno je tesko potpuno preneti istu atmosferu. Da nisu toliko blebetali o WOW stilu grafike ne bih ni primetio.

Tajson_USA
2.5.2009, 20:31
Ne verujem da nam Diablo 3 izlazi ove godine... evo nekoliko primera:

1. SC2 izlazi na jesen. Tako da ne verujem da je Blizzard toliko glup da pusti dve wrh igre u kratkom periodu i prepolovi zaradu :P

2. Najavljen je 1.13 patch za Diablo 2 koji treba da izadje ubrzo. Cuo sam da ce dosta stvari da srede, i da ce da restartuju battlenet ladder. MOja pretpostavka je da ovo rade da bi nam malo smanjili senzaciju iscekivanja Diablo 3. Jer verujem da cu da explodiram ako ubrzo ne dobijem Diablo 3, kao i mnogi ostali :P

3. Diablo 3 nije ni blizu kraja. Mnogo stvari ima da se napravi( 2 lika, actovi etc), da se unaprede vec postojece komponente, da se pusti beta verzija , pa TEK onda da puste u prodaju

4. Release date nije najavljen

Sa listom mogu da idem koliko hocete.

Po meni, najrealnije je da ce Diablo 3 da izadje krajem 2010, pocetkom 2011.
Ali nadam se da ce izaci pocetkom 2010 :D

HEHE a mozda izadje 2012( kraj sveta,WW3 oko kupovine Diablo 3) :D

EDIT: www.diablofans.com (http://www.diablofans.com) veoma dobar sajt za Diablo serial, svaki dan pratim update informacija u vezi Diablo 3

White Dr.
6.6.2009, 23:49
Ne verujem da nam Diablo 3 izlazi ove godine... evo nekoliko primera:

1. SC2 izlazi na jesen. Tako da ne verujem da je Blizzard toliko glup da pusti dve wrh igre u kratkom periodu i prepolovi zaradu :P

2. Najavljen je 1.13 patch za Diablo 2 koji treba da izadje ubrzo. Cuo sam da ce dosta stvari da srede, i da ce da restartuju battlenet ladder. MOja pretpostavka je da ovo rade da bi nam malo smanjili senzaciju iscekivanja Diablo 3. Jer verujem da cu da explodiram ako ubrzo ne dobijem Diablo 3, kao i mnogi ostali :P

3. Diablo 3 nije ni blizu kraja. Mnogo stvari ima da se napravi( 2 lika, actovi etc), da se unaprede vec postojece komponente, da se pusti beta verzija , pa TEK onda da puste u prodaju

4. Release date nije najavljen

Sa listom mogu da idem koliko hocete.

Po meni, najrealnije je da ce Diablo 3 da izadje krajem 2010, pocetkom 2011.
Ali nadam se da ce izaci pocetkom 2010 :D

HEHE a mozda izadje 2012( kraj sveta,WW3 oko kupovine Diablo 3) :D

EDIT: www.diablofans.com (http://www.diablofans.com) veoma dobar sajt za Diablo serial, svaki dan pratim update informacija u vezi Diablo 3

pa sta ga prave sto godina wow se tolko nije pravio

pentraksil
6.6.2009, 23:58
pa sta ga prave sto godina wow se tolko nije pravio

Pa da ti kazem ja se secam da je WoW preview skoro gotove igre bio u pokojnom nam casopisu G@mer i to 2001 godine.....tako da se WOW poprilicno pravio. Osim toga Diablo 3 ima reputaciju koju treba da dostugne a blizard ne izbacuje igre dok ih dobro ne ispegla

SobeR
1.8.2009, 13:14
Kad je Blizzcon ?

DeCoy
1.8.2009, 13:25
21-22 ovog meseca.

MilosCupic
2.8.2009, 18:09
Nema sanse da izadje na blizzconu ove godine....:(...iako se je iskreno nadam da hoce.....ali nema sanse....
Ali sam primetio da nemaju update na sajtu vec duze vreme....mozda to nesto znaci...:confused:...sve u svemu nadam se da ce izaci sto brze...neverovatno koliko ocekujem ovu igru....i verujem da nisam jedini....

Andross
2.8.2009, 22:24
Izacice krajem 2010 najranije, pre toga nema sanse. Na Blizzconu ce verovatno otkriti jos jednu klasu (mozda cak i dve), verovatno neki prosireni demo sa mogucnoscu igranja sa novim klasama i to je to.

MilosCupic
8.8.2009, 0:08
Mislim znam i ja da Diablo III nece izaci uskoro ali ne verujem da ce bas krajem 2010 trebalo bi ranije.....

Budimir_Trajkovic
8.8.2009, 2:35
Mislim znam i ja da Diablo III nece izaci uskoro ali ne verujem da ce bas krajem 2010 trebalo bi ranije.....

Nema šanse da izađe ranije. Možda izađe i 2011. Vidiš šta rade sa StarCraftom II, a on je u produkciji bar godinu dana duže od Diabla III.
Ali sam ubeđen da kad se pojavi napokon da će biti vrh od igre. :n_klanja:

MilosCupic
8.8.2009, 12:45
Nema šanse da izađe ranije. Možda izađe i 2011. Vidiš šta rade sa StarCraftom II, a on je u produkciji bar godinu dana duže od Diabla III.
Ali sam ubeđen da kad se pojavi napokon da će biti vrh od igre. :n_klanja:

Gledam i ja to sto se desava sa starcraftom II ali diablo je druga igra....mozda ce oko toga biti drugacije sta mi znamo....ne kazem ja da ce uskoro ali nece ni bas tako kasno....mislim igrica ce biti brutalna to se vec vidi ipak je to blizzard i diablo serijal koji je najbolji na svetu...oni koji *****ju da im je losa grafika i da je slicna wow-u nek ne igraju a igrace 100%....sve u svemu nadam se da ce sto brze izaci....pozdrav...:alealeee:

Budimir_Trajkovic
20.8.2009, 18:06
Diablo III Hands-on:
http://pc.ign.com/articles/101/1015815p1.html
Piše čovek kako je igrao D III a ja dok čitam cure mi bale...
Sutra počinje BlizzCon pa će biti još vesti.

zokocx
20.8.2009, 18:09
Solidan snimak u HD gameplay-a sa Wizardom.
http://www.youtube.com/watch?v=fHbsc6_MgoE&eurl=http%3A%2F%2Fwww.benchmark.rs%2Fforum%2Fshowt hread.php%3Ft%3D167556%26page%3D25&feature=player_embedded

Isti dobri D2 ali sa mnogo boljom grafikom, a i neprijatelji izgledaju raznolikije plus ima i efekat fizike kad ih oduvas sa magijom.
I vidim da postoje oni Health Orbovi koje dropuju neprijatelji a i neki napitak crveni dole u quick slotu (health potion ?), a u pocetku su spominalji da nece biti HP bocica.

Budimir_Trajkovic
21.8.2009, 21:24
Najavljena nova klasa: MONK!
Tj. to i nije nova klasa, bila je u prvom Diablu.

http://www.gamespot.com/news/6215885.html?tag=latestheadlines;title;1
http://pc.ign.com/articles/101/1016895p1.html

http://images3.wikia.nocookie.net/diablo/images/6/67/Monk-BloodSupernova.jpg
http://images2.wikia.nocookie.net/diablo/images/f/fe/Monk-bloodeverywhere.jpg

http://www.blizzard.com/diablo3/media/movies/monk.xml

Marko Radonjic
22.8.2009, 0:01
Znaci: Sorcerer, Witch Doctor, Monk - (kao magovi) i Varvarin (strvina). Jos samo da otkriju Rogue i Knight.

Ja bih licno voleo da vrate Druida (Werewolf :to_care:)

Dusan Spasic
23.8.2009, 14:13
http://www.youtube.com/watch?v=XLDopEL4sPc&feature=related

Prezentacija Monk-a

zokocx
23.8.2009, 14:55
Znaci: Wizard, Witch Doctor, Monk - (kao magovi) i Varvarin (strvina). Jos samo da otkriju Rogue i Knight.

Ja bih licno voleo da vrate Druida (Werewolf :to_care:)

ISpravka mala, nije isto :D
Wizard - pure caster elementalne magije
Witch Doctor - dead magic, manipulacija neprijateljima i nesto kao battle mage
Monk - golo ruki tepach sa raznim rukavicama, kandzama, bokserima itd. i manipulacija prostorom (blink).
Varvarin - pure melee dmg.

Jos kad bi stavili nesto kao Dryad-a npr. da koristi luk i koplje i da ima neke magije tipa summonuje biljke ili moze da zauzme lokalno drvo na mapi (gde ima) i da to drve seta i mlati :P

MilosCupic
23.8.2009, 17:59
ISpravka mala, nije isto :D
Wizard - pure caster elementalne magije
Witch Doctor - dead magic, manipulacija neprijateljima i nesto kao battle mage
Monk - golo ruki tepach sa raznim rukavicama, kandzama, bokserima itd. i manipulacija prostorom (blink).
Varvarin - pure melee dmg.

Jos kad bi stavili nesto kao Dryad-a npr. da koristi luk i koplje i da ima neke magije tipa summonuje biljke ili moze da zauzme lokalno drvo na mapi (gde ima) i da to drve seta i mlati :P
Ovaj monk mi se nesto i ne svidja,witch doctor je preteran ali bi najvise voleo da stave nesto slicno amazonki iz Diablo II ono luk i cepaj...:)

zokocx
23.8.2009, 20:16
Bice tj. trebalo bi , da se late dva tipa manje oruzja u igre to im je glupo, i onako ce biti opet neko oruzje koje ce moci samo odredjene klase da koriste.

shalabajzer
3.9.2009, 14:32
Hm, sto i nije tako lose..Imace verovatno jos tipova koje sve klase mogu da
koriste...
Monk...Intresting.
E nesto slicno sam video u igri 2moons. Bagi warrior koristi kandze i boksere.
Jao kako to moze fino da izgleda:). Ma proverite i sami...

Isto bih voleo druid da bude i u ovom serijalu...Pored paladina..Dajte, gde moze
bez paladina!!

Andross
3.9.2009, 15:31
Svugde :kreza:

iSaleK
3.9.2009, 21:11
Gledao sam gameplay trailer za Monk-a... Extra dobro... Prava tabacina :)

LoshMeeBre
3.9.2009, 21:15
Ako je ostala jos samo jedna klasa svakako ce biti ranged . . . A jel sigurno ima samo 5 klasa?

MilosCupic
4.9.2009, 1:09
Ako je ostala jos samo jedna klasa svakako ce biti ranged . . . A jel sigurno ima samo 5 klasa?

Da bice 5 klasa i kao sto si rekao sigurno ce biti ranged mislim stavili su sve vrste i to je jedina ostala....i bice i najbolja...:alealeee:

LoshMeeBre
4.9.2009, 9:35
Ja ne ocekujem klasicnu amazonku, nesto ce drugo biti... Ranger :D Legolas :kreza:

r0nIn
4.9.2009, 14:50
Najbolje bi bilo da ne bude paladina. . bez njega ne zelim da igram :D

Marko Radonjic
4.9.2009, 14:57
Najbolje bi bilo da ne bude paladina. . bez njega ne zelim da igram :D

Umesto paladina, neka bude Knight iz prvog dela - knight koji je znao i fireball i firewall i chain lightning :D . Znao covek da cita knjige... :)

Al, sad je tu varvarin, pa izgleda da je to to... :(

pentraksil
4.9.2009, 17:04
Umesto paladina, neka bude Knight iz prvog dela - knight koji je znao i fireball i firewall i chain lightning :D . Znao covek da cita knjige... :)

Al, sad je tu varvarin, pa izgleda da je to to... :(

A Necromancer??? Bilo bi zanimljivo....

MilosCupic
4.9.2009, 22:59
A Necromancer??? Bilo bi zanimljivo....

Pa zar ne kontas da nece da ponavljaju bas skroz iste klase nego su im promenili izgled,imena i malo skilove....ono:wizard-sorcerer,witch doctor-necromancer,barbarian je ostao ono bukvalno skroz isti osim sto je dobio fury ili rage kako god a monk je nesto izmedju paladina i assassinke.....jos ocekujemo ranged a sad kakav ce biti to stvarno ne znam...

Andross
4.9.2009, 23:07
Witch Doctor =/= Necromanser, iako lici da su jednaki, domeni magija, agenda i sam nacin igranja su totalno drugaciji. Cak su i likovi iz Blizzarda rekli da prave Witch Doctora u takvom smeru da mogu da ubace Necromansera u ekspanziji ako budu teli. Jedino su Monk i Doctor "novi", tj nisu totalne kopije prethodnih klasa.

Eni
5.9.2009, 13:18
Tražeći nešto po sajtu iskopah ovu pričicu (iz serijala "Doživljaji mladog kreker-Mirka (http://www.eniaroyah.com/content/view/823/58/1/3/)") napisanu pradavne 2002. godine, pa reko' možda će vas zanimati... (da, vezana za ovu temu)

Mladi Mirko je sedeo udobno zavaljen u fotelju, razmisljajuci sta da radi. Pre neku noc, u posetu mu je stigao stric iz zapadnih zemalja. Nakon sto je posetio svu familiju redom, razgledao grad, pojeo cevape (za koje je tvrdio da ih se jako pozeleo) dosao je red da se svi oproste, a on da ode na avion, pa pravac kuci. Prilikom pozdravljanja, usiljenog medjusobnog ljubljenja i ponekog poziva da se opet navrati sa obe strane, stric se vatio novcanika i svima redom dao po 50 evra, "da imaju za cokoladu"...
Hladna kozna fotelja pruzala mu je savrsenu udobnost, mozda ne toliko zbog samih sundjera kojima je postavljena, vec zbog novca koji je prevrtao u dzepu. Covece, pa najveca briga mu je na sta da potrosi tih 50E, koje sam ne bi mogao zaraditi ni za 3 meseca prodaje tudjih lozinki, mozda bi kad bi se bavio konobarisanjem, ali za to je trebalo izaci iz kuce, a njemu se uloga krekera strasno svidjala... na sta samo da ih potrosi? Naravno, bice dosta zanimljivije ako to uradi odjednom, ako ih sve potrosi na jednu stvar koja samo njemu treba a niko drugi je nece moci koristiti, a on ce ih gledati sa visine.... Hm...mozda internet, ta ogromna baza informacija, ima resenje za njegov...ne problem vec zadovoljstvo...bar da mu da neki predlog...
Uz uzdah, leno se dize iz fotelje, sporim koracima odlazi do svoje sobe iseda u kancelarijsku stolicu za stolom, pali kompjuter i ceka melodicno pistanje modema ciji ga zvuci opijaju kao poj sirena...
Otvara istovremeno nekoliko IE prozora, kuca razne adrese...pretrazivace, vesti o igrama, internet prodaja...neke stvari mu se svidjaju neke ne, ponesto zapise na mali papir koji je ranije pripremio, ali nista od toga nema dovoljnu snagu da mu kaze "ja sam to sto trebas, kupi me, kupi me!", vec on stalno trazi dalje, polako gubi nadu, misli da ce morati da se zadovolji necim drugorazrednim, da nece uspeti da nadje proizvod koji ce biti dostojan njegovih potrosackih kvaliteta....
A onda, kao neko prividjenje, ne vidi ni na kom sajtu, niti zna kako je dosao tu, vidi mali crni baner, reklamni baner, vatrenim slovima ispisanih reci: "Diablo III". u trenutku bez daha ostavljen, napokon shvata da su mu usta sirom otvorena a tastatura vec odavno mokra od prevelikog balavljenja...Klik, pa jos jedan, ajde bre ucitavaj se, da ja jos jednom kliknem za svaki slucaj.... znao je on odavno da se ova igra ocekuje, ali je nekako promasio vest da je izasla....cek,cek...sajt je na Srpskom...domaca firma..bla,bla,...odnedavno generalni zastupnik...bla,bla...Diablo III....3D....cena 49.99 EURA....moze se kupiti u Beogradu u sledecim prodavnicama....u Novom sadu....sadrzi uputstvo na srpskom, majicu sa nazivom igre, ovo, ono....
Gledao je i nije mogao da veruje. Znao je da Diablo 3 dolazi. Znao je da ce to biti prvi full3D diablo, cak i da ce imati dosta dublju pricu i mnogo vise sporednih questova nego pre, ali nije imao pojma da ce moci kupiti original kod nas. levo oko mu se cudnim paradoxom fiksiralo za naziv PC-CD Shopa dve ulice od njegovog stana, a desno za cenu. Taman koliko mu treba, stezao je rukom u dzepu. Ali, na trenutak se pokoleba, moze istu igru kupiti za 10 Evra na sigurnoj lokaciji. Medjutim, nema uputstva na Srpskom, ne zna hoce li biti dobro krekovana, a obavezan patch verovatno nece hteti da radi....
Dok se njegova majka pitala u hodniku odakle dolazi ta iznenadna promaja, mladi Mirko vec je trcao niz stepeniste zgrade trudeci se da ne polomi obe noge preskacuci zbunjenu komsinicu kojoj su poispadale stvari koje je upravo kupila na pijaci. Jos vise od komsinice uplasili su se posteni radnici prodavnice, kojima je trebalo dobrih 15ak minuta da shvate da ne treba zvati pandure, da je ovaj zajapureni ubalavljeni jadnik na njihovoj strani, da nosi jos para za dobrotvorne svrhe...
Dok je izlazio iz specijalizovane prodavnice noseci kartonsku kutiju velicine 15x5x20 umotanu u tanki, sto se na svezu plastiku osetio, celofan, osecao je kako se svet usporio, kako ptice vise ne pevaju, kako se vreme polako zaustavlja... usporeni otkucaji srca i njihov eho u potiljku govorili su mu da umire srecan, ali ipak je preziveo. Dosao je, ni sam ne zna kako, do svoje sobe, raspakovao kutiju pazeci da je slucajno ne pocepa, izvadio "Manuel" i otvorio ga. Na prvoj stranici pisala je hardverska zahtevnost, koju bi mozda, eventualno u snovima, mogao da dostigne svojom krdzom ciji Geforce kec odavno ispusta samrtnicke ropce. U neverici, ispustio je i manuel, i kutiju. Negde u daljini, cuo je kako plasticna kutija Cd-a odzvanja u kartonu, kako mladji brat ulazi u sobu i osetio kako ga ovaj hvata da ne padne....
He..he..Mogao bi da se udruzis sa bakom Andjelkom...-zacu Mirko brata kad se malo povratio iz soka...
Zasto sa njom? kakve ona sad ima veze? -vise reda radi upita Mirko, smatrajuci da ga brat provocira iz ociglednih razloga.
-Pa ona je-, nastavi ovaj, -za svoje pare kupila GeForce 4 na rasprodaji u onoj maloj prodavnici...

Ko bi rekao u to vreme kada su nove generacije grafičkih izlazile na svakih godinu-dve sa gomilom međuizdanja da će se baš od te GF4 sve promeniti i da više niko neće moći da pohvata koliko brzo se menjaju brojevi i zastarevaju modeli... :)

The Flying Dutchman
19.9.2009, 19:54
Баш и не љубим Диабло, превише ми је једноставан, али ћу због игумана Спире морати да купим игру! Што се тиче пете класе, фали им једна са тешким оклопом - можда ће варварин моћи да их носи, а у случају да не, претпостављам да ће пета класа бити Mercenary, са самострелом, или Noble, са луком и стрелом - оба тешкаши.

zokocx
19.9.2009, 20:18
Mercenary interesantno ime za klasu :D... bice neka 100% neka range klasa.

Pa kako je bilo u D2 svi su mogli sve armore da nose. Naravno Barb je imao passive skilove koji su mu dodatno povecavali armor ,sto bi i sada trebalo da bude slucaj.

Tako da Brb kamen temeljac u svakoj borbi :D

ilic stefan
13.10.2009, 0:47
Trebalo bi nešto novo da ubace, da čisto osveže ovaj serijal. NPR da možeš da spajaš oružija i praviš jača, neka nova klasa, nove vrste oružija... Evo mogli bi da ubace nekog ko se bavi alhemijom, pretvaranje protivnika u kamen, oživljavanje kamenih statua, upravljanje terenom...

Samo još kada bi ubacili neki tajni nivo sa kravama, e onda bi bio veoma oduševljen. Najjače kad ulaziš u 2-ci i odjednom čuješ MUUU sa svih strana.

Azazel
1.2.2010, 18:44
Evo jos slikica (http://www.igrorama.com/2010/02/nove-diablo-3-slike.html) :)

yahhoo
2.2.2010, 6:57
Witch Doctor =/= Necromanser, iako lici da su jednaki, domeni magija, agenda i sam nacin igranja su totalno drugaciji. Cak su i likovi iz Blizzarda rekli da prave Witch Doctora u takvom smeru da mogu da ubace Necromansera u ekspanziji ako budu teli. Jedino su Monk i Doctor "novi", tj nisu totalne kopije prethodnih klasa.

Monk=I deo Diabla :ciao:

Andross
4.2.2010, 21:41
Um ne? Sem ako nema nesto slicno u ekspanziji koju nisam igrao.

Marko Radonjic
4.2.2010, 22:02
Monk i jeste iz ekspanzije aka. Hellfire.

Andross
5.2.2010, 16:06
Ne igrah helfajor tako da ne znam, mada sumnjam da ce imati istu dinamiku i mehaniku magija i skilova s' obzirom na tehnicke mogucnosti devedes seste.

zokocx
5.2.2010, 18:18
Ne igrah helfajor tako da ne znam, mada sumnjam da ce imati istu dinamiku i mehaniku magija i skilova s' obzirom na tehnicke mogucnosti devedes seste.

Cek ono bilo je razlike izmedju class-a u Diablo 1 :D ... kako sam ja onda sve zive magije imao sa Warriorom, a da mozda zato sto sam dva puta prelazio.
Nvm, Diablo kec je bio skolski primer odlicnog H&S RPG-a ,sa ipak tada dovoljno skilova ,ali ipak premalo za danasnje standarde.

Mene jedino interesuje brzina gameplay-a u D3, jer u D2 su bilo potrebni boga mi quakeIII refleksi, kako kad.

Marko Radonjic
5.2.2010, 19:59
Ja najviše volim originalni Diablo. Igrao sam sa warrior-om koji je znao chain lightning, fireball, firewall, i kasapio je neprijatelje. :kreza: Savršen. U dvojci mi svi nekako ograničeni, budžiš samo 1 skill tree, inače si mnogo slab (druid, u ekspanzije, werewolf, :D )

nameless1
4.3.2010, 8:49
'Diablo 3 Screenshots Uncloack Male Wizard'..
http://www.shacknews.com/onearticle.x/62604
Hebem ti ja tog wizarda koji lici na neku devojcicu. Mnogo su se oni nagledali manga crtaca, vidim ja...

anded zombi leš!
4.3.2010, 11:49
Hebem ti ja tog wizarda koji lici na neku devojcicu. Mnogo su se oni nagledali manga crtaca, vidim ja...

Pa lep je, fale mu samo si*e:D Ovakav lik više odgovara nekakvom elf rendžeru...

nameless1
4.3.2010, 11:59
A tek ona antena na glavi.:rofl:

yahhoo
2.7.2010, 18:11
Pozdrav svim fanovma diabla :) Malo da osvezim temu. Naime ovih dana listam st online prodavnicu i naletim na diablo3 pre order. Oni tu garantuju da ce igra stici do 11 avgusta 2010. E sad pogledajte treiler za diabla 3. Trejleri za diabla 2 su 15x bolji. Prosto ne mogu da verujem. Nije mi jasno zasto blizard upropascuje diabla? Mislim igru sam igrao dobrim delom radi price a sada ce sve ispasti lose. Poslusajte sta kaze u trejleru "Hero" "Pain" :facepalm Strasno. Smatram da je ovakva najava veoma nedolicna takvoj igri. Vi sami procenite.

http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/PCDI3-Diablo%20III%203.html

r0nIn
2.7.2010, 18:14
Izlazi u AVGUSTU 2010??!? Ma sta pricas. Vrh... sad cu da preorderujem... koliko rece da kosta 34e?!
Fala ti dje cuo i ne cuo sto si osvjezio Diablo temu ovako kvalitetnom informacijom. :D

nameless1
2.7.2010, 18:41
E jbg, bas sam se radovao ovoj igri.:( Mislio sam da ce biti odlicna, a oni je upropastise.:mad: Hvala ti yahoo sto si mi otvorio oci da se vise ne nadam, i da nista ne ocekujem..:n_klanja:

yahhoo
2.7.2010, 18:50
Ma ja se samo nadam da je ovo jedan los trejler ali bojim se da nece da prodaju samo ime igre a pricu ko sisa. Stavio sam link u spojler. Ja cu prvo pogledati gameplay na netu pa cu odluciti da li je uzimam ili ne. Iskreno ne nadam se bas.....Ipak i dalje imam original diablo 2 i dan danas ga igram sa uzivanjem. Slicna stvar je bila igra Sacred 2. Odem kupim original sav srecan sto cu igrati konacno neku dobru igru a ono na kutiji kaze +6000 questova, mnogo neprijatelja,oruzija......Instaliram....
Kad ono svo vreme pokusavam vestacki da uzivam. Tj. prica je smesna. Kao da je dete smisljalo. Tako da ako i diablo III bude imao pricu tipa: heroju moras spasiti nas svet od zla, ubi lose cike i diabla..... :( Ne nabavljam je definitivno. Onda pare idu na starcraft :)

LoshMeeBre
2.7.2010, 19:18
Ma ovo je fake trejler star par meseci :ciao: Kakav avgust, kakvi bakraci...

r0nIn
2.7.2010, 19:29
E jbg, bas sam se radovao ovoj igri.:( Mislio sam da ce biti odlicna, a oni je upropastise.:mad: Hvala ti yahoo sto si mi otvorio oci da se vise ne nadam, i da nista ne ocekujem..:n_klanja:

Nemoj tako bice ovo dobra igra sigurno...;) Mene je ovaj trailer odusevio mogu ti reci, cak je i cijena prihvatljiva 35e dzabe, ja savjetujem svima da kao i ja narucite igru sto prije, posle ce da skoci cijena pa ce te da se kajete ovo ono... Avgust 11 jedva cekam da izadje. :dzavo:

Wastelander
2.7.2010, 19:32
Chisto sumnjam da ce izaci ove godine. Bilo je i ranije preordera za avgust 2008, pa cvrc milojka:D

yahhoo
2.7.2010, 19:44
Bilo kako bilo, ali igra je najavljena 2005/2006 ako se ne varam. Sto znaci imali su dosta vremena da stave u igru. Ako prica bude ovakav klise onda ce joj i cena pasti sigurno.

Uostalom isti treiler je na diablo3 oficijalnom sajtu :(

Marko Radonjic
2.7.2010, 19:47
Igra je najavljena 2008 na E3 expo-u

r0nIn
2.7.2010, 19:53
Kad izadje u Avgustu bice duplo skuplja pa vi vidite... :a_bleh:

nameless1
2.7.2010, 19:54
Nemoj tako bice ovo dobra igra sigurno...;)

I was being sarcastic.;)

yahhoo
2.7.2010, 19:58
Ja se nadam da ce da bude super, ali recenica "I dont think its safe here" me tera na smeh :D

r0nIn
2.7.2010, 20:07
I was being sarcastic.;)

I know... :dzavo:

Bascelik
2.7.2010, 20:07
Taj preorder na shopto nema veze s mozgom, ni datum ni cena. Sve jedno je koja cena sada pise, to oni lupe ,kao i datum....

Ti kad preorderujes ,ne platis nista, oni ti naplate kad dobiju igru, i naplate ti po ceni po kojoj je ta igra trenutno ,a ne ona koja je pisala kad si ti preorderovao. ;)

yahhoo
2.7.2010, 20:11
Aha a sta onda ovo znachi?

Delivery: If you pre-order "Diablo III (3)" before 12pm on Monday 9th of August 2010 we will guarantee that you will receive it by the release date of Wednesday 11th of August 2010, if you do not receive it we will compensate you with £3.00 on your shopto account. (Click here to view Terms and Conditions) (http://www.shopto.net/page.php?page=info-guarantee)
http://img24.imageshack.us/img24/631/dscn1006u.th.jpg (http://img24.imageshack.us/i/dscn1006u.jpg/)

Priceless :D :dzavo:

Bascelik
2.7.2010, 20:20
Da je tebe lako prevariti;)

Kao sto vidis moze da se preorderuje i Alan Wake za PC.... , a ima i jos nebuloza... sam izvuci zakljucak:)

yahhoo
2.7.2010, 20:22
Dobro je sto ne narucujem onda :) A prevariti me i nije tako lako :D

Wastelander
5.7.2010, 16:22
Meni ovaj diablo 3 isuvishe izgleda "Asian style" :D
Ali chinjenicu da mi se dizajn ne svidja ce verovatno nadoknaditi odlichan gameplay.:tapsh:

Marko Radonjic
5.7.2010, 17:22
Nekako su isuviše otišli u crtanoliki stil... :(
Najviše bih da se vrati mračna, atmosfera iz prvog dela, al...

Wastelander
5.7.2010, 21:02
Ma kao da ciljaju na korejsko trziste, tamo gde im je sc2 nacionalni sport(:boodala:), pa tako i prilagodjavaju stil igre.
Inache, ovo mi je poslednji naslov koji cu kupiti i igrati, a onda video games bye bye:ciao:

Jovyland
5.7.2010, 22:04
Ma kao da ciljaju na korejsko trziste, tamo gde im je sc2 nacionalni sport(:boodala:), pa tako i prilagodjavaju stil igre.
Inache, ovo mi je poslednji naslov koji cu kupiti i igrati, a onda video games bye bye:ciao:

Do sledece expanzije 2012. pa sledece 2014. :)

Wastelander
6.7.2010, 12:10
Jednom sam se ispalio kupujuci expanziju, drugi put se to nece desiti:D

Marko Radonjic
6.7.2010, 14:40
Ekspanzije poboljšavaju glavnu igru i dodaju još jedno poglavlje u igri. Razlog da se igra obrne još jednom... ;)

Wastelander
9.7.2010, 13:01
Ekspanzije poboljšavaju glavnu igru i dodaju još jedno poglavlje u igri. Razlog da se igra obrne još jednom... ;)

Da, ali u zadnje vreme expanzije nisu vredne novca.
Mw2 dlc,Avp2 dlc,Fallout 3 operation anchorage anyone?:kreza:

nameless1
9.7.2010, 13:46
Nemoj da mesas DLC sa ekspanzijama..:)

Wastelander
9.7.2010, 20:21
Nemoj da mesas DLC sa ekspanzijama..:)

Ne mesham, ali ih lichno stavljan u isti kosh koji se zove: Plati pa klati(a mozda i izvisi:D)

Rocker
11.7.2010, 3:19
Ovde pričamo o Diablu koji nije imao extenzije u klasičnom smislu. Hellfire je dodao još jednog lika među postojeće (oko nivoa nisam siguran, davno bilo :dedica: ), dok je u dvojci dodato još čitavo jedno poglavlje i par novih likova, čime je originalna igra samo poboljšana, nije stvarana nova na istu foru kako kada su druge igre u pitanju. Tako da eventualna expanzija trećeg dela ako bude po ovom principu, nikako ne može biti loša...ali da sačekamo mi prvo da se on uopšte pojavi, neće baš tako brzo.

shrafko
11.7.2010, 6:32
Tako da ako i diablo III bude imao pricu tipa: heroju moras spasiti nas svet od zla, ubi lose cike i diabla.....

Ne znam da li te je neko obavestio da su D1 i (posebno) D2 jako dobro prošle na tržištu (ti beše ono reče da i dan danas igraš originalnu Dvojku?). Šta očekuješ od trećeg dela uopšte? Baldur's Gate?

Wastelander
11.7.2010, 9:14
Meni u Diablo 3 nikad nije bila vazna pricha, vec gameplay.(klanje,creva, i chorbe:dzavo:)

Aljosa
11.7.2010, 10:09
Meni u Diablo 3 nikad nije bila vazna pricha, vec gameplay.(klanje,creva, i chorbe:dzavo:)

I suludo ubijanje istih neprijatelja da bi dobio sto bolji set armoura, oruzja... :)

Wastelander
11.7.2010, 12:17
I suludo ubijanje istih neprijatelja da bi dobio sto bolji set armoura, oruzja... :)

Glavni driving force svih dijabola:nov_guita

yahhoo
11.7.2010, 15:48
Ne vise. A diablo 2 je odlicna igra. Sa veoma karakteristickom grafikom. Diablo 3 bi trebao da koristi directx 11 i to je sasvim normalno sa obzirom kada se radi igra = 2010 godina. A gameplay bi trebao da bude na nivou dvojke. Pricu slicnog kvaliteta i ozbiljnost slicnog kvaliteta. http://forum.benchmark.rs//images/smilies/smile.gif

Andross
11.7.2010, 16:37
Disclaimer: Post se odnosi samo na grafiku i njen stil.

Dzaba im DX11 (koji verujem dosta igraca nece koristiti) kada je graficki stil na nivou WoW-a.

Razlika stilova:

http://www-users.mat.umk.pl/~rembol/eng/diablo1.jpg

http://www-users.mat.umk.pl/~rembol/eng/diablo2_1.jpg

http://roleplayingpcgames.info/wp-content/uploads/2009/01/diablo3-havok-physics.jpg

Diablo 1 i 2 imaju isti stil, grafika je evoluirala ali nacin na koji se reprezentuje je identican. D2 cak ima i "svetlijih" predela kao sto je pustinja Lut Goleina, ali opet ozbiljnost i mracnost je tu.

D3 pak vise ide ka WoW-olikom stilu grafike, koji je za mozda neke igre ok (tipa Sudeki) ali za Diablo ne.

http://multiplayerblog.mtv.com/wp-content/uploads/2008/08/diablo-fan-05.jpg

Neverovatno kako promena osvetljenja i blagi grain mogu da dezintegrisu WoW-ness koji krasi D3. Modeli i teksture se nisu promenili, ali je stil vec dosta ozbiljniji i blizi korenima koje bi trebao da prati.

Jbg morao sam :D

Bascelik
11.7.2010, 16:52
I ja... da ti dam zahvalnicu :)

Apsolutno se slazem..

PS
prokleti idiotski WoW :mad:

shrafko
11.7.2010, 18:01
@Andross,
zapanjujuća razlika između screenova, stvarno.
Možda nikome od ekonomista u Blizzardu ne pada napamet da su pojedine starije tehnologije zapravo adekvatnije za pojedine "sfere interesovanja" nego nove tehnologije. Možda su D1 i D2 izgledali onako grainy, gothic i spooky upravo zahvaljujući činjenici da u to vreme maltene nismo ni znali šta je Bloom, šta je HDR, AA i AF. Kada još uvek nije bio rasprostranjem koncept "dynamic light sources". Po meni, ovaj tehnološki napredak je jako pozitivan i savršeno odgovara igrama kao što su Blur (ime sve kaže), Mirror's Edge (opet - nomen est omen). Ali staviti ga u Diabla? Ili neki od vas kažu - "savršeno odgovara WoW-u"? Ali opet - po čemu ? Zar tematika WoW-a ultimativno nije izuzetno mračna, mučna i teskobna (patricid, corruption zbog moći i "cilj ne bira sredstvo" pristupa, itd.).

Hoću reći, da je prva iteracija WoW-a bila kopija Diabla u grafičko-zvučnom stilu, zar ne mislite da bi i sam WoW bio bolja (pazite, bolja, nikako lepša) igra?

Uostalom, šta je to što toliko privlači ljude da igraju naslov kao što je Stalker? Stalker jeste tehnički napredan i ume da oznoji i jake mašine na visokim podešavanjima, ali se ovde nove tehnologije koriste da prikažu ono "što je pisac hteo da kaže", ne da bi "ovaj naslov usled taksativnog navođenja i analize faktora bio bolji od nekog drugog naslova, zato što nam ovaj prvi - između ostalog - omogućava 16 x AA a ovaj drugi samo 8 x AA".

Hoću reći, tehnika zarad tehnike (i umetnost samo radi umetnosti, bez nekog "višeg cilja", mada tehnika i jeste umetnost i obratno) je zapravo samo kič ;)

P.S: Ovo ne znači da mislim da će Diablo3 biti loš, naravno da ću ga igrati i preći (a vrlo retko prelazim igre, obično odustajem do kraja prve trećine), samo me je Andross podstakao na razmišljanje.

r0nIn
11.7.2010, 19:08
Hoću reći, da je prva iteracija WoW-a bila kopija Diabla u grafičko-zvučnom stilu, zar ne mislite da bi i sam WoW bio bolja (pazite, bolja, nikako lepša) igra?

.

Bila bi ozbiljnija igra u svakom slucajun, a da li bi bila bolja to je vec diskutabilno pitanje, po meni bi odgovor bio - da.:D

nameless1
11.7.2010, 19:14
A da li bi onda privukao tolike milione igraca, pogotovu medju juvenile i zenskom populacijom? Naravno da ne!!

Andross
11.7.2010, 19:27
Da li je Blizzard firma koja treba da brine o pravim gejmerima koji postuju njihove serijale ili o klincadiji i zenskoj populaciji? Ovo drugo je pocelo sa WC3, a prvo je nestalo sa TBC.

nameless1
11.7.2010, 19:33
Blizzard je kao sto si i sam rekao firma, a svakoj firmi je najvazniji profit.:) Sta je logicnije napraviti, igru koju ce igrati 10 miliona ljudi, ili 3 miliona?

Rocker
11.7.2010, 21:21
Da nije bilo WC2, Diabla, pa posle SC-a, ne bi oni ni stekli kultni status koji su posle krenuli tako besomučno da exploatišu i unovčavaju. Šta je WC3 nego delom mešavina WC2 i Diabla kada je izvođenje u pitanju? A WOW je Diablo stajl u WC svetu.

efil82
13.7.2010, 23:04
meni ovako uporedo prikazani
kec izgleda kao arkadna mashina
dvojka kao pc
a treci deo kao konzola

Rocker
14.7.2010, 3:55
Prvi Diablo je imao dosta dobru grafiku za vreme kad se pojavio, a i relativno skromnu hardversku zahtevnost.

Marko Radonjic
14.7.2010, 14:06
Kladim se da će posle izlaska igre izaći neki ''ccommunity'' patch, koji će gorigovati teksture ka mračnom stilu...

ilic stefan
15.7.2010, 16:32
Gledao sam skoro sistemske zahteve za Starcraft 2. Moći će bukvalno i najgora kršina da ga pokrene. Minimum za procesor je pentium IV, minimum za ram je 1gb, a minimum za grafu je 128 mb i da je shader 2.0. Recomended je nešto zahtevniji ali ne previše. Tako će verovatno biti i sa Diablo 3-kom.

Jeste da im je trebalo jedno 10-ak godina da izdaju nastavak ali će se bar isplatiti. Veoma mala hardverska zahtevnost i veoma kvalitetna igra. + što će biti PC-only ekskluziva tako da oni što imaju PS3 i XBOX 360 mogu samo da se pojedu i da igraju njihov Uncharted.

wolf88
15.7.2010, 21:52
Gledao sam skoro sistemske zahteve za Starcraft 2. Moći će bukvalno i najgora kršina da ga pokrene. Minimum za procesor je pentium IV, minimum za ram je 1gb, a minimum za grafu je 128 mb i da je shader 2.0. Recomended je nešto zahtevniji ali ne previše. Tako će verovatno biti i sa Diablo 3-kom.

Jeste da im je trebalo jedno 10-ak godina da izdaju nastavak ali će se bar isplatiti. Veoma mala hardverska zahtevnost i veoma kvalitetna igra. + što će biti PC-only ekskluziva tako da oni što imaju PS3 i XBOX 360 mogu samo da se pojedu i da igraju njihov Uncharted.

Samo oni sto imaju PS3 mogu da igraju Uncharted, dok xbokseri mogu da igraju recimo njihov Halo 3 :)

Inace, sto se Blizzovih igara tice, zahtevnost nikada nije problem, zato sto dok zavrse igru, promeni se nekoliko generacija procesora i grafickih karti :)

Jovyland
18.8.2010, 14:55
Malo informacija i video sa GamesCom-a...
http://www.digitalspy.co.uk/gaming/levelup/a263411/live-blog-gamescom-2010-diablo-iii-conference.html

SKv9LOs2B1g

Nikola16789
18.8.2010, 16:01
Zaista preterao lici na WOW po grafici, mislim da cu na veliku zalost preskociti ovu igru, iako sam ocekivao mnogo, posto je Diablo jedina njihova igra koju volim...

Azazel
18.8.2010, 17:00
Evo i nekih novih sličica (http://www.igrorama.com/2010/08/diablo-3-nove-slike.html). Ovo će da bude kao Torchlight, samo skuplje. :kreza:

Mare911
18.8.2010, 17:30
Igra nije izasla jos a vec imam nekoliko zamerki :D

1. Previse mracna atmosfera, sve je u nekom polumraku i senkama
2. vidim na ovim slikama da su zadrzali onaj suludi font
3. tetris inventory :facepalm i identify scrollovi u 21.om veku
4. kamera zakovana tako da char bude u centru ekrana - nemoze da se pomera levo desno (znam da je zanrovski standard al mi se ne svidja)
5. ne bi ih ubilo da malo zaoble onaj coskasti UI

Ima jos do izlaska igre, nadam se da ce bar nesto popraviti

inb4 gtfo n00b :a_whistli

P.S. igrao sam 1 i 2 deo ali nisam pristalica kulta da su Diablo 1 i 2 savrsene igre i da nista ne treba menjati

nameless1
18.8.2010, 17:33
Meni se ovo svidja..:kreza:

Budimir_Trajkovic
18.8.2010, 19:05

4. kamera zakovana tako da char bude u centru ekrana - nemoze da se pomera levo desno (znam da je zanrovski standard al mi se ne svidja)

P.S. igrao sam 1 i 2 deo ali nisam pristalica kulta da su Diablo 1 i 2 savrsene igre i da nista ne treba menjati

1. To i jeste prava Diablo atmosfera
2. Taj font je Diablo trademark
3. Tetris inventory i scrollovi su Diablo tm (izbacili su town portale zbog exploita :nov_mad2:)

Spavao sam uz Diablo I i II i pristalica sam kulta da su savršene:dzavo:

Vulee
18.8.2010, 19:14
3. Tetris inventory i scrollovi su Diablo tm

Nikako, nipošto, NO F***ING CHANCE! :D

Diablo je previše mlad da bi izmislio te stvari...

wolf88
18.8.2010, 20:43
Nema town portala, pa kako da ubijam uber jake bossove? :paranoia:

Rocker
18.8.2010, 21:49
Kako da vucaram sve na šta naiđem peške?! :kreza:

Budimir_Trajkovic
18.8.2010, 22:47
Kako da vucaram sve na šta naiđem peške?! :kreza:
Verovatno će biti neki napredniji waypoint sistem.
Takođe su najavili da će stash biti ogroman za razliku od "dvojke" u kojoj je bio minijaturan prema mišljenju glavnog producenta Kakose Većzove.

ivanxxxxxxx
19.8.2010, 10:11

1. Atmosfera i nije toliko mracna koliko ti se cini, za razliku od Diabla 2 je previse svetla, previse zivih boja, malo su izasli iz koloseka gotskog stila.
2. Font u potpunosti odgovara temi.

Great_Sun_Jester
19.8.2010, 10:59
...Tetris inventory i scrollovi su Diablo tm (izbacili su town portale zbog exploita :nov_mad2:)...

Tetris kako ti kazes ili tacnije Grid tip inventara uopste nisu trademark Diablo fransize - npr. cuveni "UFO: Enemy Unknown" (X-COM) koji je izasao davne 1994 je koristio "tetris" inventar:
http://2.bp.blogspot.com/_YcJN5ZAyGRg/Rxnt-ziTrdI/AAAAAAAAAeU/z9iNhSuXPiQ/s400/_UFO_scharov.jpg
kao i System Shock koji je izasao iste godine:
http://www.file-extensions.org/imgs/app-picture/1485/system-shock-2.jpg
Might & Magic 6 koji upravo igram a koji je izasao 1998, u isto vreme kad i Mac verzija prvog Diabla isto tako ima grid inventar, pa me ne bi cudilo da i prethodnih pet igara koriste isti ili slican sistem...

Tako da to nije nista novo...sve je blizzard pokrao od negde^^

A sto se skrolova tice, pa da li su oni normalni?!? Kako je Town Portal OP? Zasto ne mozemo da imamo town portal skrolove i napredni waypoint sistem? Jel mnogo trazimo? Jel to taj vas lajtmotiv "there is no such thing as too much power" na delu, a blizzarde? Sta je sledece, ukinuce nam trcanje da se prisetimo kako je izgledao prvi deo? Totalno bezveze d:

NastyB
19.8.2010, 11:49
http://ve3dmedia.ign.com/images/07/90/79010_Gamescom_Barbarian_009_normal.jpg
http://ve3dmedia.ign.com/images/07/90/79008_Gamescom_Barbarian_004_normal.jpg
http://ve3dmedia.ign.com/images/07/90/79009_Gamescom_Barbarian_005_normal.jpg
http://ve3dmedia.ign.com/images/07/90/79007_Caravan_010_normal.jpg
http://ve3dmedia.ign.com/images/07/90/79002_Caravan_002_normal.jpg

Možda je ovo već viđeno, ali sam u ovoj temi čitao pritužbe kako je igra previše WOWolika (ne igram to pa ne znam), kako nije mračna kao rainiji Diablo, ali sudeći po prva tri SS-a toliko je mračno da se i lik kojeg vodiš jedva vidi. :eek: Šalim se. S obzirom da ovo neće pre 2012. (još da su uzeli u temu Majanski smak sveta...) biće ovo veoma dobra zabava. Blizzard gotovo nikad ne greši, jer mnogi, kao i ja, ne vole strategije, ali se oduševljavaju Starcraftom. Jednostavno, majstori imaju neku magiju kojom učine da svaka njihova igra bude vrhunska zabava, pa će tako biti i sa D3...nema sumnje.

Great_Sun_Jester
19.8.2010, 12:36
Samo neka pojacaju malo taj the-world-is-doomed-eternal-darkness-gothic-every-man-for-himself-and-diablo-against-all look and feel, ne menjaju preterano mehaniku dvojke sem u vidu novih skilova i bolje organizacije inventara/GUIa, ubace trilion ajtema i to bi bilo to. I samo neka ostave Tyraela na miru d: A da ce biti dobra zabava, to ne sumnjam ^^

Marko Radonjic
19.8.2010, 17:46
Kažu da će izaći u Q1 2011. Dosta smo čekali... ;)

zokocx
20.8.2010, 1:08

Mozda kazu :rolleyes: ali nepotvrdjuje niko, ja imam osecaj da grese 3 godine im treba od najave a najava za D3 je bila sredinom 2008, tako da opet ce biti pakleno leto :)

I ko se sada buni da igra nije mracna, i da lici na wow? Texture jeste da izgledaju malo kao da su pozajmljene od wow-a ,ali na ovim slikama kolko sma video 5-6 razlicitih lokacija tako da, bice lokacije gde necete smeti da skrenete sa puteljka do obliznjeg zbunja kolko ce biti jezivo :kreza:, plus zamracena soba + 5.1 zvuk :D

ivanxxxxxxx
20.8.2010, 9:20

:n_klanja: ali neverujem, pre ce biti to Q1-Q4 2013.

Marko Radonjic
20.8.2010, 9:55
Po izvoru> http://en.wikipedia.org/wiki/Diablo_III
http://www.gametrailers.com/game/diablo-iii/8234

da je godina 2011. Ne drzim ih za Q1, ali svakako da se nadam da ce izaci sledece godine.

ivanxxxxxxx
20.8.2010, 10:30
Ali tako bude za svaku njihovu igru, na pitanje kada ce izaci, uvek isti odgovor: Izaci ce kad bude gotova!
Kao sto sam i reko, daj boze da izadje 2011!
Proslo je vise od 1 decenije!!!

Budimir_Trajkovic
20.8.2010, 11:29
Koliko dugo je StarCraft II bio u beta fazi pre nego što je ugledao svetlost dana? Oko godinu dana ako se ne varam... Očekujem isto i za Diabla, a Diablo 3 bete nema ni u naznakama :(
U najboljem slučaju: kraj 2011 :(

Great_Sun_Jester
20.8.2010, 11:39
Koliko dugo je StarCraft II bio u beta fazi pre nego što je ugledao svetlost dana? Oko godinu dana ako se ne varam... Očekujem isto i za Diabla, a Diablo 3 bete nema ni u naznakama :(
U najboljem slučaju: kraj 2011 :(

Ako to znaci da im treba jos vremena da dodatno ispeglaju igru i sadrzaj i da cemo u finalnoj verziji dobiti 10ak neverovatnih CGI klipova izmedju razlicitih actova, u tom slucaju (bar sto se mene tice) mogu da ga puste medj' narod i u Q4 2012.

Fenomenalni filmici koji prate svaku blizz igru su mozda i okosnica driving force-a koji me tera da zavrsim skoro svaki njihov naslov u jednom dahu^^

ivanxxxxxxx
20.8.2010, 11:44
E to si u pravu. Diablo 2 je imao ekstra filmove izmedju ACT-a. Kao i intro i end.

Budimir_Trajkovic
20.8.2010, 12:47
Što se mene lično tiče, posle decenijskog čekanja, situacija je - daj šta daš, samo što pre :D

zokocx
21.8.2010, 16:06
Stripite se ljudi oko nagadjanja kada izlazi. Saznacemo vise na ovogodisnjem Blizzcon-u koji je krajom oktobra , bice informacija 100% oko planova za sledecu godinu.

A imaju jos vremena za betu , sve zavisi u kojoj je fazi igra, ako jos budze sadrzaj onda pitanje objave bete ili izlaska je ... :kreza: blizu :D

Aljosa
21.8.2010, 18:43
Što se mene lično tiče, posle decenijskog čekanja, situacija je - daj šta daš, samo što pre :D

Strpljenja ljudi. :)
Samo neka ga oni lepo odrade i bice vredno cekanja. Kad cekamo ovoliko sacekacemo jos malo. Mada i ja postajem nestrpljiv pogotovo sto stalno izlaze neki novi video klipovi.

PS. 60 eura sam vec odvojio na stranu. :D

svarog84
21.8.2010, 19:17
Evo mozes odma' i da preorderujes, da slucajno ne potrosis kintu :) A mozda i evro skoci :)

http://www.computerlandgames.rs/diablo-3-3233-c57-view.htm

Budimir_Trajkovic
21.8.2010, 19:19
Strpljenja ljudi. :)
Samo neka ga oni lepo odrade i bice vredno cekanja. Kad cekamo ovoliko sacekacemo jos malo. Mada i ja postajem nestrpljiv pogotovo sto stalno izlaze neki novi video klipovi.

PS. 60 eura sam vec odvojio na stranu. :D

Bio sam strpljiv od 2001-2008. dok ga nisu zvanično najavili :D
P.S. Rezervisao sam mesto ispred prodavnice igara da razapnem šator i stanem u red :to_care:

ivanxxxxxxx
23.8.2010, 8:48
Gde pise da ce da bude 60 evra? Da li je to zvanicna cena?

Aljosa
23.8.2010, 9:32
Gde pise da ce da bude 60 evra? Da li je to zvanicna cena?

Ne to nije zvanična cena koliko ja znam već samo nagađam. Mada ga već sad možeš rezervisati kao što je to Svarog napisao 3 posta ispred. Mada sumnjam da će biti skuplji od toga.

Budimir_Trajkovic
23.8.2010, 11:18
Ako je StarCraft II koštao 60 evropljanina ne vidim razloga da Diablo košta manje od toga. A ionako je to zvanična cenovna politika Actvision Blizzarda da njihove najekskluzivnije igre imaju i najekskluzivniju cenu :Freddy:

ivanxxxxxxx
23.8.2010, 11:39
Ok, ako bude 60 evra, neka bude, samo se nadam da ce to biti jedinih 60 evra koje treba platiti za igru!

Thunder
23.8.2010, 11:55
Evo mozes odma' i da preorderujes, da slucajno ne potrosis kintu :) A mozda i evro skoci :)

http://www.computerlandgames.rs/diablo-3-3233-c57-view.htm
Ima preorder i za manje pare:
http://www.shopto.net/PC/NEW%20RELEASES/PCDI3-Diablo%20III%203.html

^Sajt je 100% siguran, dosta nasih ljudi narucuje igre odatle (uglavnom za ps3)

svarog84
23.8.2010, 23:57
Znam za shopto, ovo mi je bilo interesantno zato sto je domaca prodavnica... I nece svako da se cima sa izradom kartice i kupovinom preko neta

Great_Sun_Jester
24.8.2010, 12:27
Btw, da li ima iole nekih vesti/informacija o vrstama item-a koji ce se pojaviti u trojci? Tacnije da li ce neki predmeti i setovi imati svoj reappearance ili makar cameo pojavljivanje/omaz u nekim novim predmetima?

Specificno me interesuje Immortal King set :kreza:

ivanxxxxxxx
25.8.2010, 9:59
Immortal King je set za Diablo 2 LOD, za Varvarina!
Inace je jako dobar,i kada ga kompletiras,dobijas kao neku
auru koja je tu samo da ti ulepsa pojavu ne utice na karakteristike.

Dok na primer postoji set za Necromansera koji kad se kompletira daje specifican izgled, pretvori ga u vampira! Zbog toga sam igrao Diablo danima i nocima, to mi je bila manija!

Great_Sun_Jester
25.8.2010, 10:18
Immortal King je set za Diablo 2 LOD, za Varvarina!
Inace je jako dobar,i kada ga kompletiras,dobijas kao neku
auru koja je tu samo da ti ulepsa pojavu ne utice na karakteristike.

Dok na primer postoji set za Necromansera koji kad se kompletira daje specifican izgled, pretvori ga u vampira! Zbog toga sam igrao Diablo danima i nocima, to mi je bila manija!

...:facepalm

Dewd, I know that. Zanima me samo da li ce se neki set i specificni item-i iz 2ke pojaviti i u trojci. Bilo bi lepo^^

ivanxxxxxxx
25.8.2010, 10:30
Pre bih reko da ce da se pojavi nesto iz Starcrafta 2 nego iz Diabla 2, ili nesto tipa Wirths left arm, Wirth right arm...

Andross
25.8.2010, 15:28
Wirt je decak iz Tristrama sa drvenom nogom iz Diablo keca (hence njegov les u Tristramu iz D2), tako da sumnjam da ce biti nesto tako :kreza:

Ekiman
25.8.2010, 17:11
Bice sigurno nesto od Wirth-a posto cak i u warcraftu3 u kampanji mozes naci Wirtovu 3drvenu nogu kao item :)A sto se tice setova tipa imortal king naravno da ce biti i njih oni su zastini znak diabla mada ti setovi nisu bili najjaci itemi za vaseg junaka posto je bilo itema koji se prave pomocu runa itd...Secan se samo koliko sam igrao Diablo 1 presao sam ga najmanje 50puta na netu a sto se tice Diabla 2 to da ne spominjemo u igraonici je uvek bio haos oko diabla2 oko likova,itema cije je lik jaci zasto nekome nestaju itemi,pretilo se vikom a bogami i batinama i onda je dosao Wow i sve je to prestalo

Andross
25.8.2010, 18:23
U redu za WC3 to su cross reference iz igara, ali on i njegov les su u Diablu poprilicno isceprkani tako da sumnjam. Jedino sto se cini razumno je njegov grob/duh/kosturbeznoge :kreza:

Ekiman
25.8.2010, 19:26
Da ali mi celo vreme govorimo o Witowin delovima tela a ne o njemu:confused: ni ja ni ivanxxxx nismo mislili da ce se zapravo vratiti

ivanxxxxxxx
26.8.2010, 9:46
Upravo tako.
Sve je pocelo od Diabla 1.

U Diablu 2, iz pomoc Wirt's leg + town portal se otvara secret cow level

U Warcraft 3 FT, u kampanji se moze naci Wirt's other leg.
Kada se ubije Butcher! Koji je premazan crvenom bojom i treba da podseca na Diabla!

U WoW se moze naci Wirt's Third Leg!

Tako da ima neke logike da ce biti nesto ovog tipa u nekom od aktova u Diablu 3.

Oh, my God, is it possible, another Wirt's leg, I've heard from a hero from Diablo 2 that has incredible legendary power, I wonder how it works...

Ili nesto tako, gore napomenuti teks ne postoji izmislio sam ga.

Mozda ce se bas i zvati Another Wirt's leg :to_care:

Great_Sun_Jester
26.8.2010, 10:08
Ili dobijemo set item koji se bazira oko Virtovih noga sa sve stakama i prosteticima :D That would be fun, skoro poput kravljeg nivoa (:

Marko Radonjic
28.8.2010, 16:10
http://www.gametrailers.com/video/gc-10-diablo-iii/703736

intervju o pomocnicima koji ce ici sa vama kroz avanture i njihovoj ulozi...

ivanxxxxxxx
2.9.2010, 9:01
http://us.blizzard.com/diablo3/world/worldmap.xml

Nekako mi je ova mapa jako poznata!

Wastelander
2.9.2010, 9:31
Mene podseca na Witcher-ovu mapu:kreza:

SobeR
7.9.2010, 13:34
Šta mislite koja će klasa biti predstavljena na Blizzcon-u ?

Great_Sun_Jester
7.9.2010, 15:17
Šta mislite koja će klasa biti predstavljena na Blizzcon-u ?

Commando (http://fc05.deviantart.net/fs49/f/2009/181/8/2/Kyle_Vlaros_by_hangemhigh13.jpg) :D

If they would do something like this, I would be sooooo happy^^

Psycho13
11.9.2010, 23:43
http://www.whatsgamingon.com/pc/diablo-iii-donosi-novi-sistem-regenerisanja-zdravlja
Ovo mozda i nije tako lose kao sto izgleda(mislim na ovu informaciju).

ilic stefan
12.9.2010, 0:51
I nije loše, kada ti ponestane napitaka to je odličan način da preživiš ako ti nestane napitaka. Jedini problem bi bio ako se naiđe na nekog boss-a koji nema pomoćnike uz sebe, kao npr. Duriel u dvojci. E onda si pečen ako nemaš napitke. Ali dobro to je Blizzard, smisliće oni nešto. Biće to pun pogodak kao Starcraft 2.

Mare911
12.9.2010, 8:21
Napitci ce imati cooldown tako da necemo moci da ih ispijamo u nizu (spekulise se da ce napitci imati wow-like cooldown tipa 2min ili slicno) - ovi orbovi ce biti glavni nacin regeneracije.

Sto se bosova tice oni ce ispustati orbove ne samo posle smrti vec i u toku borbe (npr posle svakih x% skinutih) tako da izguracemo nekako :D

ilic stefan
13.9.2010, 23:34
Još samo neke stvari da isprave i igra će biti ful. Eto npr. da ubace više sidequest-ova kao npr. Titan Quest, da bude kao neki mali odmor od glavne priče. Da ubace "nekakvo" sklapanje oružija i to će biti super. Još samo da stave datum...

ivanxxxxxxx
14.9.2010, 9:46
Jos davno je bilo reci da ce Diablo 3 izaci 6.6.2006, to su bila neka predvidjanja, ali od tad je proslo ...................... A sad... mozda krajem 2011, ili pocetkom 2012

zvucnjak
14.9.2010, 11:50
Jos davno je bilo reci da ce Diablo 3 izaci 6.6.2006, to su bila neka predvidjanja, ali od tad je proslo ...................... A sad... mozda krajem 2011, ili pocetkom 2012

haha, 12.12.2012 bi bila dobra fora ...
(samo sto bi se nacekali)

ivanxxxxxxx
14.9.2010, 11:58
haha, 12.12.2012 bi bila dobra fora ...
(samo sto bi se nacekali)

A tek koliko bismo cekali u ovom slucaju 1.3.2013 :dedica:

Beast Master
14.9.2010, 20:51
Uglavnom razvlacice izbacivanje D3 da se nebi losije prodavala zbog SC2ke ili nedo bog obrnuto :facepalm

Obtainer
14.9.2010, 21:04
Mda, znaci smak sveta sto su predvideli Nostradamus i Maje ce zapravo biti izlazak Diabla 3 21.12.2012. :kreza:

Rocker
15.9.2010, 0:25
Uglavnom razvlacice izbacivanje D3 da se nebi losije prodavala zbog SC2ke ili nedo bog obrnuto :facepalm

Kakve to veze ima kad su to dva apsolutno različita žanra? :rolleyes: Kao kad bi Doom4 uticao na prodaju NFS 56 (ili koji je deo već u pripremi).

Beast Master
15.9.2010, 8:22
Kakve to veze ima kad su to dva apsolutno različita žanra? :rolleyes: Kao kad bi Doom4 uticao na prodaju NFS 56 (ili koji je deo već u pripremi).

Nema veze sto su drugi zanr kada su iz istog tima ... :Freddy:

Rocker
15.9.2010, 12:41
Ajde ne pričaj svašta. Nije to Warcraft, pa da eventualno biraš šta više voliš u okviru istog žanra. Te igre apsolutno nisu konkurencija jedna drugoj sem možda u izboru za igru godine ili tako nešto. Porediš babe i žabe. D3 neće izaći jer nije gotov, a ne zato da ne bi ugrozio prodaju SC2.

ilic stefan
15.9.2010, 22:30
Jedino što će ugroziti Diablo 3 su novčanici kupaca, ništa više. Jedino mogu da poboljšaju prodaju igara. Stave trejler na disk i kad neko vidi trejler sigurno će hteti da kupi igru.

Hajde da napravimo mali recap, da vidimo šta sve ima novo u ovoj igri pošto je sve razbacano na desetine strana.

zokocx
16.9.2010, 1:48
Dve velike stvari koje su u igri skroz nove su:
Diablo 3 Artisan Reveal Video - Gamescom 2010
http://www.youtube.com/watch?v=UNP8QiNbFmU

1. stvar Artisani nesto kao kovaci, ali imaju i u prodaji iteme, mogu da ugrade socket a mogu i da pojacaju shop sto naravno ti radis donoseci im sta im vec treba.

2. stvar koja se spominje ovde i koja mi se strasno svidja , je prerada junk itema tj. sve ono sto vam nije potrebno a ostaje da lezi posle borbe je moguce rastaviti na sirovine i donositi artisanima.

Na officijenom sajtu D3 (http://us.blizzard.com/diablo3/world/systems/health.xml) ima jos o Health sistemu, par postova iznad @Psycho13 je stavio link (http://www.whatsgamingon.com/pc/diablo-iii-donosi-novi-sistem-regenerisanja-zdravlja) gde pise samo deo o tome.
Rezime:
-bice vise vrsta hp orbova tj. kolicine kolko vracaju hp-a
-jaci neprijatelji mogu da izbace vece orbove
-bosovi izbacuju orbove u toku borbe
-orbovi pune health instantno, pa zato cuvanje orbova tokom borbe ce biti pravo umece (osima ako nemaju fadeout cooldown, tj. nestaju posle nekog vremena)
i... nesto se spominje da hp potions ce biti bas skupi i da ce ih biti malo, sto je isto dobar balans.

E sad nesto sam cuo ,tj. negde procitao da nece biti Town Portal scroll-ova i to bas zbog toga sto su ubacili one orbove, tj. mozda ce biti ali npr. neces moci da ga otvoris u boss fight-u.
Verovatno planiraju da ubace neki sistem "rebirth fontana" kao u Titan Questu.
Neka neko ovo potvrdi.

A sad strpite se do Blizzcon-a sa pitanjima "kad ce izaci, kad ce beta itd." posto tamo ako nece spomenuti kada pocinje beta, onda D3 99.9999% nece izaci 2011, poznajuci Blizzard i ako spomene betu i to moze da se odlozi.

Rocker
16.9.2010, 11:51
Pa i neće izaći 2011., nije valjda da se još uvek nadate? :kreza:

testera
16.9.2010, 12:17
Igra izlazi kada Blizzard bude bio siguran da je to to. Igra ce da ubije i keca i dvojku, kao sto je i SC2 ubio i pregazio keca na jedan. Jedan je Blizz i jedina firma koja pravi nastavke bolje od originala (jedini kiks su napravili sa exp. za WOW, ali je to druga prica).

Rocker
16.9.2010, 12:53
Igra ce da ubije i keca i dvojku
Ili se ljudima prosto smučilo da igraju jedno te isto 10, tj. 13 godina. :rolleyes: Odlične su to igre, ali sve ima granicu kad dosadi. D3 će biti dobar ako ne naprave previše suštinskih izmena, nego samo nadograde neke stvari i ubace par novih. Baš kao što je bila razlika između prvog i drugog dela. A za to im nije bilo potrebno 10, nego samo 3 godine. Odavno je Blizzard prestao da bude skup entuzijasta koji prave igre iz ljubavi. Od WOW-a pa na ovamo su više kao EA. Samo su im pare u glavi.

zokocx
16.9.2010, 19:15
Pa, pare ljude kvare :D
Sta ces , samo da nebude gora igrao od bilo koje konkurencije (neko spomenuo Dungeon $iege 3) , tj. kao sto je SC2, tako neka i D3 bude kompletan zaokrugljen proizvod, da se ne primecuje da nesto zestoko fali, i da to sto ima da pruza osecaj kao da nikad nisi igrao D2 ili D1 tj. osnovu Hack 'n' Slash RPG-a.
I ko nije onda zadovoljan D3-om nije pravi gamer, i neka lepo ode da se igrasa sa decom svojom, koje vec ima najmanje 2 komada :D

Realno slagali se sa mnom ili ne, sve sto ima u imenu neki broj tj. je nastavak neceg orginalnog, jos ako je taj broj veci ulozen entuzijizam i trud je proporcionalno manji.

Vulee
16.9.2010, 19:28
I ko nije onda zadovoljan D3-om nije pravi gamer, i neka lepo ode da se igrasa sa decom svojom, koje vec ima najmanje 2 komada :D

E sad, a oni koji nisu zadovoljni kecom i dvojkom su onda... :kreza:

nameless1
16.9.2010, 19:43
Ja cu Diablom 3 biti zadovoljan jedino ako ne bude kao prva dva..:kreza:

Beast Master
16.9.2010, 20:28
^ Nameless1 e pa jbg-a onda :kreza:

ivanxxxxxxx
17.9.2010, 19:11
Ja cu biti prezadovoljan ako bude kao Diablo 1,2 u ono vreme!

ilic stefan
18.9.2010, 23:29
Ja ću biti prezadovoljan ako izađe do kraja 2011. godine. Ko ga šiša kakva je, neka više izađe, sagoreću u želji da saznam šta se dalje zbiva sa tim celim svetom pošto je lord of destruction ostavio jedno veliko nerešeno pitanje.

ivanxxxxxxx
20.9.2010, 23:18
Ja ću biti prezadovoljan ako izađe do kraja 2011. godine. Ko ga šiša kakva je, neka više izađe, sagoreću u želji da saznam šta se dalje zbiva sa tim celim svetom pošto je lord of destruction ostavio jedno veliko nerešeno pitanje.

O cemu se radi?

ilic stefan
22.9.2010, 10:12
Pa ono tipa onaj tip sa krilima baca mač na onu roze kamenčugu, svet se raspada. Zanima me šta će biti dalje?

Evo ti snimak, sve će ti biti jasnije

http://www.youtube.com/watch?v=phYVUcMw9JY

zvucnjak
22.9.2010, 10:25
hahahaha
"tip sa krilima" poznatiji kao Archangel Tyriel i "roze kamenčuga" poznatija kao Worldstone, izvor života, koji biva uništen na kraju, tako da je ostalo pitanje kako i da li će svet preživeti... (obrnuo pre neki dan :D )

Andross
22.9.2010, 11:42
A svet je ocigledno preziveo :kreza:

ivanxxxxxxx
23.9.2010, 9:28
Eh da moze da se igra sa Archangel Tyriel u Diablu 3, :D, ili da makar postoji SET sa nekim ekstra kul stvarima! I recimo kad se kompletira set kao bonus dobijas look like Archangel Tyriel

Budimir_Trajkovic
30.9.2010, 18:56
Behind the scenes look at a male witch doctor gear set from Diablo III.

http://c.imagehost.org/0734/witch_doctor.jpg

Budimir_Trajkovic
22.10.2010, 10:57
Danas počinje BlizzCon :alealeee:
Diablo III prezentacija počinje u 20h CET :alealeee:

CartmanSP
22.10.2010, 12:45
Danas počinje BlizzCon :alealeee:
Diablo III prezentacija počinje u 20h CET :alealeee:

Da li moze to da se gleda uzivo preko neta?

Budimir_Trajkovic
22.10.2010, 13:47
Naravno da može, to zadovoljstvo košta $39.95 :(
Možda će se pojaviti neki "neoficijelni" live stream ali za sada o tome nema nikakvih informacija.
U svakom slučaju posle 21h će se pojaviti gooooooomila informacija sa konferencije :D

Aljosa
22.10.2010, 14:08
Vala bilo je i vreme. Odavno nisam pročitao ništa novo o Diablu III.

Budimir_Trajkovic
22.10.2010, 19:37
http://blizzcon.rayv.com/
Ovde ide neki live stream :D

Peta klasa je Demon Hunter!
D3 će imati PVP battle arene!

zokocx
22.10.2010, 20:54
http://blizzcon.rayv.com/
Ovde ide neki live stream :D

Stream radi ,jeste malo zeza tj. mora da se resetuje ,ali bar sam video nesto :D

A to je ....

5. Klasa
http://img188.imageshack.us/img188/8451/75578865.jpg (http://img188.imageshack.us/i/75578865.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

I da kao bice PvP Battle Arene.. sto je ono lame kao u WoW-u, to su mogli kasnije sa patchom da ubace a ne da se zamlacuju time ... HOCU KAMPANJU !!!.

EDIT: (par sekundi kasnije)
Trajko ... ne tako javno !!!

Budimir_Trajkovic
22.10.2010, 20:59
http://d.imagehost.org/t/0162/Demon_Hunter.jpg (http://d.imagehost.org/view/0162/Demon_Hunter)

Cinematic:
http://kotaku.com/5671000/check-out-diablo-iiis-demon-hunter-in-action

Shonkas
22.10.2010, 22:22
NJu necu..mnogo mi nesto pucaka okolo kao Lara...Uff suzio sam muke :kreza:

Krilce
22.10.2010, 22:30
al je opasan cinematic, svaka im cast, sav sam se najezio! Ali vise preferiram warriora :D

Great_Sun_Jester
22.10.2010, 23:47
Demon Hunterka mi izgleda totalno awesome u svemu osim u imenu, previse cliché i podseca na Warcraft, al sta je tu je (bolje i to nego neka nesrecna kovanica koja para usi)!

Potpuno je u fazonu assassina iz LoDa samo sa osvezavajucim frostingom okultnog (mislim snimite joj te oci; ako nije pola demon, evo odma secem desnu stranu tastature) i prevladavajucom aromom OVERKILLA kroz nekakve rougolike smicalice i lukavstva^^

Oseti se tu malo i van Hellsinga sa onim automatik arbaletima, mozda i trunkica steampunka, a ovako opasna heroina budi i lepa secanja na amazonku iz dvojke...nadam se da su musku verziju klase zamislili u fazonu koji podseca na Witch (http://image.com.com/gamespot/images/2002/pc/str/disciples2/disciples2_screen002.jpg) Huntera (http://www.disciples2.com/d2/) iz Disciplesa 2 sa malko smeka Solomon Kejna (http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&global=1&q=solomon+kane#/d1xdqho) ili Rolanda (http://graphicworlds.files.wordpress.com/2008/09/1-image002.jpg) Deschain-a (http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2010/072/a/7/a76f6a767545a7b807b6c966e5830f16.jpg) (zamenis revolvere za samostrele, et voila! (: samo apdejtovanog za medival dark fantasy horror setting naravno; to bi me bas odusevilo^^

I koliko vidim nosi full plate umesto smesnog chain mail bikinija sto je veliki plus. Definitivno cu da je probam (:

Sve u svemu +1 za Blizz za sada. Dok ne saznamo kako ce to sve da izgleda i deluje u samoj igri kad konacno izadje, ovakva ideja je dobrodosla promena od standardnog 2H sword mayhema sa svarcijevim one linerima u glavi...mada to me nece spreciti da se okusam i sa varvarinom/varvarkom^^

Rocker
23.10.2010, 18:02
Sjajno je sve to...ali KADA?! :kreza:

zokocx
23.10.2010, 18:34
Sjajno je sve to...ali KADA?! :kreza:

Na sledecem BlizzCon-u ce reci ,verovatno :D

Rocker
23.10.2010, 19:25
Upravo to. Bace koske ljudima da imaju o čemu da pričaju i maštaju sledećih par godina. Gadi mi se Blizzard, niko se u IT svetu nije tako prodao i počeo da prezire one koji su ga učinili slavnim.

Krilce
24.10.2010, 0:14
Upravo to. Bace koske ljudima da imaju o čemu da pričaju i maštaju sledećih par godina. Gadi mi se Blizzard, niko se u IT svetu nije tako prodao i počeo da prezire one koji su ga učinili slavnim.

Ustvari, pogledaj na JoWood i njihovu "Arcania: Gothic Wannabe" ;)

Budimir_Trajkovic
24.10.2010, 11:51
Gameplay sa BlizzCona:
oksHPwCFS7U

Na 2:59 se pojavljuje lik od čijeg imena mi se i dan danas ledi krv u žilama :eek:
Archbishop Lazarus

Part two:
http://www.youtube.com/watch?v=-PMOdxm9O7s

Krilce
24.10.2010, 12:11
metal slug 3d :D

Mare911
24.10.2010, 15:48
http://us.blizzard.com/en-us/company/press/presskits.html

ovde ima svega - hi res artworka i screenshotova, videa i texta i ostalog

ivanxxxxxxx
25.10.2010, 9:21
Za sve klase osim demon hunter-a moze se izabrati pol, a ova gospodjica je u nekom srodstvu sa Illidan demon hunterom iz WC!

Rocker
25.10.2010, 12:56
Naravno da su u srodstvu! Još ćemo videti i Saru Kerigan kad se pojavi kao Diablov poslodavac! Ah, da, vrhunac španske serije će biti kad Džim Rejnor skapira da je sam sebi keva! :facepalm Od simpatičnih fazona poput onih iz prvog Starcrafta, gde onaj protoski nevidljivi detektor "hvata" vešticu iz prvog Diabla, oni su toliko krenuli da prepliću sve svoje igre, da će ih jednom zaista spojiti u neku novu koju će nazvati World of Blizzard! :kreza:

Lars03
25.10.2010, 13:44
Ako nisu u srodstvu onda se sigurno poznaju, to je kao kada neko dodje iz inostranstva i pita te: "Znam ja jednog srbina u ... mozda ga poznajes" i logican odgovor: "Naravno, mi srbi se svi medjusobno poznajemo" tako je i sa demon-hunterima.

oni su toliko krenuli da prepliću sve svoje igre, da će ih jednom zaista spojiti u neku novu koju će nazvati World of Blizzard! :kreza:

Is it gonna be a MMO, please let it be an MMO :kreza:

gently
26.10.2010, 0:21
Tuzna istina ljudi,tuzna istina...

Stvarno je blizzard presao ivicu kojom postase money hungrey bastards.

mmo ce sahraniti gejming kakav ga mi znamo:nov_mad2:

efil82
26.10.2010, 0:31
ovu temu treba zaobici do 2015. pa onda procitati post nekog junoshe kako je:"dobro shto ne zure i da natenane sve lepo ispeglaju"

ivanxxxxxxx
26.10.2010, 9:05
Negde u ranijim postovima sam se salio sa jednim forumasom oko izlaska, odnosno umesto smaka sveta izaci ce Diablo, ali kako sada stvori stoje pre ce biti smak sveta!

LoshMeeBre
26.10.2010, 9:41
Kradem sa Ctrl-Alt-Del-a, ali stvarno kako se reloaduju 2 samostrela? :confused:

Marko Radonjic
26.10.2010, 11:34
Kradem sa Ctrl-Alt-Del-a, ali stvarno kako se reloaduju 2 samostrela? :confused:

To su poluautomatski samostreli ;)

Maladikt
26.10.2010, 11:55

A kako postoje demoni i sva ta sra*a? Upotrebi malo mašte. :p

Marko Radonjic
26.10.2010, 15:28
Ne, ne... demoni imaju smisla, nemoj te tako... :)

ilic stefan
27.10.2010, 11:07
Možda ima treću nevidljivu ruku kojom zateže samostrel i onda puca. Ovo postaje sve smešnije. Igra je dobra koliko se može videti iz slika i video klipova, što je više ne završe pa da može konačno da se igra.

Bogu hvala pa Torchlight 2 izlazi uskoro.

Telepatic
1.11.2010, 0:27
Igra mi izgleda sjajno al nece valjda da bude MMO? .. :confused: :facepalm

pentraksil
1.11.2010, 0:47
Igra mi izgleda sjajno al nece valjda da bude MMO? .. :confused: :facepalm

Naravno da ne....Ustvari bolje ovako:

HVALA BOGU NE!!!!!!

Skeptik
16.11.2010, 18:12
Mnogo ne volem MMO........nisam taj tip igraca, te bih voleo da Diablo i nadalje ostane SP........bar dok ja ne umrem............za posle mi svejedno.....

White Ripper
20.11.2010, 22:09
Kace ovo da izadje?:n_klanja:

pentraksil
20.11.2010, 23:33
Kace ovo da izadje?:n_klanja:

"When it's done" :D

zokocx
26.11.2010, 3:46
Da bre ljudi nemoze ni jedna strane da prodje bez pitanja "Kada ce ovo da izadje?"
Da je izaslo vec bi bilo duplo strana !

zvjer
28.11.2010, 0:19
Znaci kad bude cirka 50 strana?

Rocker
29.11.2010, 20:29
Znači zatvaramo kafanu dok ne bude nekih novih informacija o igri. Ko pronađe nešto interesantno, neka se obrati nekom od modova da je opet otključa, ovako ćemo imati 200 strana želja i pozdrava. :cool:

Azazel
23.12.2010, 0:34
Stiglo devet novih slika (http://www.igrorama.com/2010/12/diablo-3-nove-slike.html). Ovo izgleda sve bolje i bolje, jedva cekam. :alealeee:

r0nIn
23.12.2010, 2:14
Dje sve bolje i bolje, ovo izgleda sve vise i vise katastrofalnije. :boodala: Sta je vama ljudi, imate li vi oci ili vas je Blizzard omadjijao, bacio neki WoWblindnes spell?! Osvijestite se slepci. Da je kojim slucajem ovo neka dr. igra svi bi je napljuvali ali posto je ovo Diablo 3 svi svrsavaju.

Diablo serijal nikada nije naginjao bilo kakvoj vrsti stilizacije. Uvijek je imao realistican prikaz. Ne kazem sad da treba izgledati kao Crysis - fotorealisticno, ali ni to ne bi bilo lose, pogotovo ako uzmemo u obzir da igra izlazi posle deset mada faking godina od drugog dijela. ;) Njima je cilj da na takav nacin, "srozavanjem" grafike, privuku sto vise djecurlije i da igra bude sto je nize mogue oznacena od strane cenzora.

Jedan Titan Quest ili jos bolje Lara Croft izgledaju deset puta ljepse, bolje i bogatije nego ovo smece sto sam upravo vidio. Cak i Alien Breed koji je radjen u Unreal 3 engineu je perverzija. Sve ove igre sto sam nabrojao rade besprekorno na danasnjem prosjecnom kompjuteru. Vidjecemo kakva ce tu situacija biti, novi Starcraft na cijem je engineu i Diablo 3 baziran se veoma lose pokazao. Pa vi vidite. :to_care:

wladimir98se
23.12.2010, 3:17
Izgleda sve bolje i bolje, jos malo pa ce biti kao Torchlight :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=nABmp7OkoIU

Stvar mogu da poprave jedino ako grafiku urade realisticnije.

Budimir_Trajkovic
23.12.2010, 9:01
Nekoliko odbačenih klasa:
http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1141379/diablo-iii-20101221043427440.jpg
http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1141379/diablo-iii-20101221043428425.jpg
http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1141379/diablo-iii-20101221043423783.jpghttp://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1141379/diablo-iii-20101221043424455.jpg
http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1141379/diablo-iii-20101221045354246.jpghttp://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1141379/diablo-iii-20101221045354934.jpg
http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1141379/diablo-iii-20101221043422283.jpghttp://pcmedia.ign.com/pc/image/article/114/1141379/diablo-iii-20101221043423252.jpg
Što je dobro biti sin CEO-a :dzavo::dzavo::dzavo:

Azazel
23.12.2010, 11:46
A pod realisticnije mislite na??? I u ranijim delovima su cudovista bila zelena, plava, cvrvena.... Tamnice i dalje izgledaju ko tamnice, pustinje ko pustinje, samo ima vise detalja, na kakvu stilizaciju mislite?

Andross
23.12.2010, 13:46
Da citiram samog sebe:

Disclaimer: Post se odnosi samo na grafiku i njen stil.

Dzaba im DX11 (koji verujem dosta igraca nece koristiti) kada je graficki stil na nivou WoW-a.

Razlika stilova:

http://www-users.mat.umk.pl/%7Erembol/eng/diablo1.jpg

http://www-users.mat.umk.pl/%7Erembol/eng/diablo2_1.jpg

http://roleplayingpcgames.info/wp-content/uploads/2009/01/diablo3-havok-physics.jpg

Diablo 1 i 2 imaju isti stil, grafika je evoluirala ali nacin na koji se reprezentuje je identican. D2 cak ima i "svetlijih" predela kao sto je pustinja Lut Goleina, ali opet ozbiljnost i mracnost je tu.

D3 pak vise ide ka WoW-olikom stilu grafike, koji je za mozda neke igre ok (tipa Sudeki) ali za Diablo ne.

http://multiplayerblog.mtv.com/wp-content/uploads/2008/08/diablo-fan-05.jpg

Neverovatno kako promena osvetljenja i blagi grain mogu da dezintegrisu WoW-ness koji krasi D3. Modeli i teksture se nisu promenili, ali je stil vec dosta ozbiljniji i blizi korenima koje bi trebao da prati.

Dva do tri post effecta resavaju...

Obtainer
23.12.2010, 14:56
http://www.pcgamer.com/2010/12/16/diablo-3-a-hellraising-preview/

Jos balans da srede i evo je!:p
Meni je puno vise zasmetala grafika u SC2 nego u D3. Makar su je, koliko mi se cini, ucinili "mracnijom" nego sto je to bio slucaj kada su najavili igru.

Azazel
23.12.2010, 15:20
Andross u pravu si, pogotovo što se tiče one druge slike u spojleru, ali ovaj set slika koji sam postavio i nije toliko "strašan", malo je više osvetljeno za moj ukus i crveno :D:D ali nije baš "katastrofalno". Meni ne smeta, videćemo "When it's done" kako izgleda :D

ilic stefan
25.12.2010, 22:06
Meni najviše smeta što i Starcraft 2 i Diablo 3 liče na Red Alert 3. Glupava dečija grafika. Stvarno neznam šta je njima u glavama. U čemu je problem da naprave igru sa ozbiljnijom grafikom. Znači Torchlight ima ozbiljniju grafiku od ovoga. Kakav li će Diablo na kraju cele igre da izgleda. Verovatno kao plišani meda sa sve srcem na stomaku.

dario_cile
25.12.2010, 23:12
ne znam sta pljujete po toj grafici...kako se tehnika razvila,razvila se grafika,prije se nije pljuvalo po grafici jer nije mogla biti bolja....sta sad hocete????
meni je samo bitno da prica lici na nesto,grafika nek ostane ko u 2-ici meni savrseno :D

pentraksil
26.12.2010, 0:02
Slazem se treba malo "uozbiljiti" grafu, a i sigurno ce biti...igra ima jos do izlaska, engine se pegla zadnji. Ali ne mozete uporediti atmosferu dvojke koja je u 2d tehnici sa mutnim teksturama i 3d tehniku. Jako je tesko pogoditi srz...retko koja igra je u tome uspela.

ivanxxxxxxx
27.12.2010, 11:13
Gotski stil je ono sto treba ovoj 3! :mad: A ne ovo veselo okruzenje... jos ima fali cvece i pticice

nameless1
8.5.2011, 17:29
Ko je zainteresovan da nabavlja ovo, mislim da nece naci bolju ponudu od ove (http://www.dvd.co.uk/buy/catdiablo3pc/diablo-iii-pc-mac-dvd.htm)! Kada se naruci, dolazi do odbitka od 4 evra, tako da konacna cena, sa postarinom, ispada 30 evra.. To je duplo jeftinije, nego sto ce se naplacivati ovde.:dedica:

Rocker
8.5.2011, 18:04
Ovaj klip sa linka koji si ostavio izgleda kao Gospodar Prstenova! :kreza:
Rano je za narudžbine. Mada, ne bi me čudilo da alavi Blizzard opipava puls tržišta preko ovih pre-ordera, da bi iskombinovao kada im je najisplativije da lansiraju igru. Bespotrebno je razvlače. Da nisu godine izgubili na tupavi WOW, do sad bi igrali Starcraft 3, Warcraft4 i Diablo 4. :n-cc2:

Marti Misterija
8.5.2011, 18:16
Jbg sta ih briga - do sada su zaradili vise na tom tupavom WoW nego sto bi u najlepsim snovima zaradili na sva tri nastavka koja si naveo. WoW im je krava koju ce oni jos dugo da muzu jer vide da uz malo truda daje puno mleka.

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

nameless1
8.5.2011, 18:17
Rano je za narudžbine. Mada, ne bi me čudilo da alavi Blizzard opipava puls tržišta preko ovih pre-ordera, da bi iskombinovao kada im je najisplativije da lansiraju igru.

Da, ali ova cena nikada nece biti niza!:) Ti kada preorderujes, ne placas odmah, vec kada ti salju igru, a oni ne smeju da menjaju cene, tj. da ti povecaju. Drugo, taj preorder mozes da ponistis u svakom trenutku, tako da ne vidim zasto ovo neko ne bi iskoristio, osim ako ga ne interesuje igra..

Pavke
8.5.2011, 18:22
Ko je zainteresovan da nabavlja ovo, mislim da nece naci bolju ponudu od ove (http://www.dvd.co.uk/buy/catdiablo3pc/diablo-iii-pc-mac-dvd.htm)! Kada se naruci, dolazi do odbitka od 4 evra, tako da konacna cena, sa postarinom, ispada 30 evra.. To je duplo jeftinije, nego sto ce se naplacivati ovde.:dedica:

AHM AHM!! :D Ja sam upravo nasao mnogo bolju naraudzbu!!! http://www.thehut.com/games/platforms/pc/diablo-3/10042969.html?affil=BUYAT i uz kupon: "MAY2" dodje ti za 22 funte :D pa ovo se mora uzeti.. sam malo ne verujem ovom Hut-u...

nameless1
8.5.2011, 18:48
Pfft! Sitnicaris tu za 250 dindzi.:D Za DvD.co.uk iz iskustva znam da su dobri..

Bascelik
10.5.2011, 10:01
Diablo III beta this fall :D

http://pc.ign.com/articles/116/1166962p1.html

Kidja
10.5.2011, 10:10
Diablo III beta this fall :D

http://pc.ign.com/articles/116/1166962p1.html

Tacno na vreme za Blizzcon sto se moglo i pretpostaviti...

Pavke
10.5.2011, 16:08
Zasto je ova tema bila zakljucana bas u vreme Blizardove konferencije kad sam ja hteo da postujem vesti o beti? :)

nameless1
10.5.2011, 16:16
Posvecenost detaljima je neverovatna! Obratite paznju na vodu, zavese, neke lepe detalje u pozadini. Nisam ljubitelj hns-a, ali za ovo vredi izdvojiti 30 evra. Jos na igri radi Leonard Boyarsky, legendarni CRPG developer, sto uliva jos vise vere da ce ovo biti mnogo bolja igra od svojih prethodnika (rekli su i da ce biti vise price, kvestova.. sto je automatski win, in my books).

HEvThjiE038

P.S. Mislim da je vec bio postavljen, ali ne u ovom kvalitetu..

Jon Snow
10.5.2011, 16:23
Još jedna interesantna vest, verovatno nije postavljena do sada jer je tema bila zaključana:;
[/URL][URL]http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/711923/blizzard-seriously-considering-diablo-3-on-console/ (http://www.im-hidden.com/browse.php?u=Oi8vd3d3LnNrLnJzL2ZvcnVtLyZxdW90O2h0d HA6Ly93d3cuc2sucnMvZm9ydW0vYnJvd3NlLnBocD91PU9pOHZ kM2QzTG5OckxuSnpMMlp2Y25WdEx5WnhkVzkwTzJoMGRIQTZMe TkzZDNjdWFXMHRhR2xrWkdWdUxtTnZiUzlpY205M2MyVXVjR2h 3UDNVOVQyazRkbVF6WkROTWJrNXlURzVLZWt3eVduWmpibFowV EhsYWVHUlhPVEJQTW1nd1pFaEJOa3g1T1ROa00yTjFXbnBTTUd ScE5XcGlNakIyWkVkb2JGcHRWbXhhUXpscFlrYzVia3d6UW5aa k0xRjJUbnBGZUU5VVNYcE1Na3B6WVZod05sbFlTbXRNV0U1c1k yMXNkbVJZVG5ObFV6RnFZakkxZW1GWFVteGpiV3gxV25reGEyR lhSbWxpUnpoMFRYa3hkbUpwTVdwaU1qVjZZako0YkV4NVduaGt Wemt3VDNjbE0wUWxNMFFtWVcxd08yRnRjRHRpUFRVbWNYVnZkR HMlM0QmYW1wO2FtcDtiPTUmcXVvdDs%3D&b=5)
Bilo bi super da to urade. Blizzardove igra zalužuju da dođu do što većeg broja igrača.;)

wolf88
10.5.2011, 16:26
^^Ne, ne i ne!!!

nameless1
10.5.2011, 16:36
Ma, zable me i da izadje, ali samo neka prvo zavrse PC verziju, pa onda nek ga sakate za konzole (kao sto situacija sa Witcherom 2, Battlefieldom 3..)!;)

zokocx
10.5.2011, 16:52
Još jedna interesantna vest, verovatno nije postavljena do sada jer je tema bila zaključana:;
http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/711923/blizzard-seriously-considering-diablo-3-on-console/ (http://www.im-hidden.com/browse.php?u=Oi8vd3d3LnNrLnJzL2ZvcnVtLyZxdW90O2h0d HA6Ly93d3cuaW0taGlkZGVuLmNvbS9icm93c2UucGhwP3U9T2k 4dmQzZDNMbk5yTG5KekwyWnZjblZ0THlaeGRXOTBPMmgwZEhBN kx5OTNkM2N1WnpSMGRpNWpiMjB2ZEdobFptVmxaQzlpYkc5bkw zQnZjM1F2TnpFeE9USXpMMkpzYVhwNllYSmtMWE5sY21sdmRYT nNlUzFqYjI1emFXUmxjbWx1Wnkxa2FXRmliRzh0TXkxdmJpMWp iMjV6YjJ4bEx5WnhkVzkwT3clM0QlM0QmYW1wO2FtcDtiPTUmc XVvdDs%3D&b=5)
Bilo bi super da to urade. Blizzardove igra zalužuju da dođu do što većeg broja igrača.;)

Iskreno, totalno mi nije bitno da ce da naprave za konzole, dok je igra PC ekskluziva tj. primarno radjena sa normalnim intefejsom i kontrolama.
LAN nece biti, to znamo, Bnet 2 je vec uveliko u upotrebi na SC2 sta ce nam vise.

vlacke
10.5.2011, 18:23
[/URL][URL]http://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/711923/blizzard-seriously-considering-diablo-3-on-console/ (http://www.im-hidden.com/browse.php?u=Oi8vd3d3LnNrLnJzL2ZvcnVtLyZxdW90O2h0d HA6Ly93d3cuc2sucnMvZm9ydW0vYnJvd3NlLnBocD91PU9pOHZ kM2QzTG5OckxuSnpMMlp2Y25WdEx5WnhkVzkwTzJoMGRIQTZMe TkzZDNjdWFXMHRhR2xrWkdWdUxtTnZiUzlpY205M2MyVXVjR2h 3UDNVOVQyazRkbVF6WkROTWJrNXlURzVLZWt3eVduWmpibFowV EhsYWVHUlhPVEJQTW1nd1pFaEJOa3g1T1ROa00yTjFXbnBTTUd ScE5XcGlNakIyWkVkb2JGcHRWbXhhUXpscFlrYzVia3d6UW5aa k0xRjJUbnBGZUU5VVNYcE1Na3B6WVZod05sbFlTbXRNV0U1c1k yMXNkbVJZVG5ObFV6RnFZakkxZW1GWFVteGpiV3gxV25reGEyR lhSbWxpUnpoMFRYa3hkbUpwTVdwaU1qVjZZako0YkV4NVduaGt Wemt3VDNjbE0wUWxNMFFtWVcxd08yRnRjRHRpUFRVbWNYVnZkR HMlM0QmYW1wO2FtcDtiPTUmcXVvdDs%3D&b=5)
Nikako ovo..

DeCoy
10.5.2011, 18:34
Pa i prvi Diablo postoji u PlayStation verziji, pa šta onda?. Ovaj podatak nema nikakvu relevantnost osim što će konzolaški fanbojevi da likuju, kao onaj gore... :facepalm

efil82
11.5.2011, 0:53
ne pratim vesti za ovu igru ali ono shto bi ja najvishe voleo da vidim je opcija da izaberesh da li ce se posle uchitavanja neprijatelji respawnovati ili ne
meni je to respawnovanje u dvojci najveca mana (i ako cenim da je za vecinu pozitivna stvar)jer sam ja chovek koji voli da natenane pochisti mapu pa ide dalje...kad sam igrao dvojku drzao sam komp 24h upaljen i nisam izlazio iz igre zbog toga:D
ostalo ce sve verujem biti ista mehanika(znachi rpg u promilima uz clickfeast) samo josh vishe nabudzeno...shto i nije bash moj uqus ali chisto iz poshtovanja prema kecu cu obrnuti:D

Pavke
11.5.2011, 2:23
ne pratim vesti za ovu igru ali ono shto bi ja najvishe voleo da vidim je opcija da izaberesh da li ce se posle uchitavanja neprijatelji respawnovati ili ne
meni je to respawnovanje u dvojci najveca mana (i ako cenim da je za vecinu pozitivna stvar)jer sam ja chovek koji voli da natenane pochisti mapu pa ide dalje...kad sam igrao dvojku drzao sam komp 24h upaljen i nisam izlazio iz igre zbog toga:D
ostalo ce sve verujem biti ista mehanika(znachi rpg u promilima uz clickfeast) samo josh vishe nabudzeno...shto i nije bash moj uqus ali chisto iz poshtovanja prema kecu cu obrnuti:D

:D Par zar responovanje nije najbolja stavar? (mislis kad izadjes iz igre i ope udjes u isti nivo gde si malo pre bio a ono on opet pun? ) Pa kako da nabudzis level onda... Ja sam Baal-a ubio otprilike 1450242 puta :to_care:

sidewinder989
11.5.2011, 7:50
ja stvarno ne vidim razlog da diablo 3 ode na konzole.. ali jedan jedini razlog.. prica o profitu ne pije vodu jer blizzard ima para tu nema diskusije.. jedino ako je to dobronamerno "da sto vise ljudi odigra" ..

Rocker
11.5.2011, 13:02
Šta je problem ako je i urade za konzole? Ne znam što kukate toliko i spamujete temu. Vi kao da jedva čekate da izađe neka PC exkluziva da biste mogli ljudima koji se igraju na konzolama da natrljavate nos! :rolleyes: Dokle god igre prvo izađu za PC, nemam ništa protiv da izlaze i za mobilne telefone. Problem je samo kada je redosled izlaska obrnut, pa onda mi dobijemo igru koja je ograničena tehničkim kapacitetima konzole.

Što se respawnovanja tiče, meni se taj sistem nikako nije sviđao. Dešavalo se da bukvalno proletim za pola sata kroz čitavu igru ne bi li našao još koji kamenčić ili šta mi je već potrebno pred sam kraj. I onda ko nije lenj, može da napuca svog heroja da osuši Diabla iz 3 udarca. A to nije preterano zanimljivo. Isto tako, ko ne izlazi mnogo iz igre, nego igra satima u kontinuitetu, lako može da završi kao nedovoljno jak da završi igru. Valjda će smisliti neki bolji sistem za 12 god rada. :rolleyes:

Bascelik
11.5.2011, 14:51
Nikada nisam prelazio jednu deonicu vise puta, i uvek sam bez problema prelazio igru,tako da nema ni teoretske sanse da lik na kraju ne bude dovoljno jak za prelazak igre.

Mene vise brine pristup,mislim ovo je cool http://www.youtube.com/watch?v=w44SmMFy5Dc ,
a ovo je retardirano http://www.youtube.com/watch?v=TPuSlf7N1sM

DeCoy
11.5.2011, 15:13
@Rocker

To je bar lako. Ako su 2-3 nivoa ispod tvog creepovi ti ne daju ama baš nikakav xp i to je to, pa ako je nekom baš toliko zanimljivo da klikće neka klikće zabave radi.