PDA

Prikaži potpunu verziju : Video igre APPCRASH problem


miticfam
16.2.2013, 2:00
Trazio sam na forumu i nisam nasao resenje. Kod druga sam podigao novi OS windows 7 x64 i za svaku igru izbacuje appcrash. Podigao sam OS opet sve iz pocetka, instalirao directx, microsoft redistributable i drajvere za graficku i opet isti problem. Crysis, Fifa12, Bioshock sve izbacuju isto, jedino su proradile starije igre medal of honor i sniper warrior. Malo je teze da se snadjem posto nema interneta. Gledao sam po drugim forumima i nisam nasao resenje

water wizard
16.2.2013, 2:09
jel instaliraš sve sa diska od igre?C++ redostributable,DirectX, da nije njemu neki hardverski problem(zašto je reinstalirao) tipa napajanje ili grafička..

miticfam
16.2.2013, 3:07
Da, instalirao sam sve sa diska, skinuo sam i najnovije verzije i opet isto. Problem je bio sa virusima, komp je bio prepun, ali sam ja uradio format tako da ne znam da li bi to bio problem. Ne verujem da je hardverski, posto je pre instalacije sve bilo u redu

Marko_128
6.3.2013, 19:59
Proveri da li ima virusa na drugim particijama. Ako uz igru dolazi DirectX i ostala podrska najbolje je ne instalirati nista pre toga. Mozda je i crack u pitanju.