PDA

Prikaži potpunu verziju : Hitman 5 ?


ForceWare
28.9.2006, 19:32
http://img441.imageshack.us/img441/2976/hitmanbannerbyforcewareib3.gif

Potvrđen sledeći nastavak www.computerandvideogames.com/article.php?id=156193


Minimum zahtevi:

Nepoznato


Datum izlaska:

Nepoznato


Platforme:

PlayStation 3, Xbox360, PC pod znakom pitanja

6am3 Fana71c
28.9.2006, 20:08
ma i treba da bude poslednji, nema smisla odugovlaciti serijal u nedogled.... ali, ako se zaista pojavi 5. deo, mogu samo reci: w00t w00t omg, ownz!

Inuyasha
28.9.2006, 20:59
Iskreno receno volio bi da vidim shta se desava posle kraja blood money-a...shto se tice price bilo bi dobro na naprave neshto na foru dvojke...

F@n@T!c_KV®
3.10.2006, 0:27
Pa dokle vise?????
Ali tako je to kad im **** zine za pare! Pokusavaju da otegnu pricu u nedogled i da smore!

ForceWare
16.7.2007, 20:48
Najavljena petica
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=156193 :D:D:D

Evo i diskusije na zvanicnom forumu:
http://www.hitmanforum.com/forum/index.php?showtopic=40135

dodgeme
16.7.2007, 21:04
nikad nije eidos reko da je BM zadnji deo naprotiv, kraj BM-a bas asocira to be continue samo je bilo pitanje vremena kad ce najaviti.

Densetsu
16.7.2007, 22:57
Trenutno rade na Kane & Lynch igrici. Koliko sam ja razumeo, igrica je slicna Hitman-u samo sto ovde ima 2 lika... Kane & Lynch. Anyway, nadam se da ce izaci 5. Drugi Hitman je meni bio najjaci deo (nisam igrao Blood Money).

Inuyasha
16.7.2007, 23:01
Bm je stvarno jako dobar, odigraj ga obavezno, ali se slazem sa tobom, dvojka je ubedljivo najbolja. Ocekujem Hitman 5, nadam se da nece nastaviti tradiciju, jer svi neparni hitmani do sada su bili loshi.

ForceWare
19.7.2007, 22:49
Ne znas sta propustas BM je the best mada je malo kratak.
Da ne offtopicujemo da nas ne lockuju.
Od sada samo o 5. Sta mogu novo da uvedu, podnaslov, gde ce se odigravati...

http://img404.imageshack.us/img404/2297/hitmanbyleoleonardofw9.gif (http://imageshack.us)http://img404.imageshack.us/img404/182/bugfv2bp8bu2.gif (http://imageshack.us)

Densetsu
19.7.2007, 23:27
Ne znas sta propustas BM je the best mada je malo kratak.

Pa... probao sam... ali......... moj komp je previse slab -_-

Anyway, mozda se Agent 47 preseli na Balkan i odluci da pomogne Haskom tribunalu :p

MSScat
26.7.2007, 2:39
Anyway, mozda se Agent 47 preseli na Balkan i odluci da pomogne Haskom tribunalu :p
Ha, ha, haaaaaaaa.:rofl: That,s the good one, ha, ha, haa....:rofl:

ForceWare
30.7.2007, 23:34
Ipak ne, ako budu sledili outro iz Blood Money bice to nesto u fazonu Daleki istok.

dodgeme
30.7.2007, 23:54
bas naprotiv, nego evropa/rusija
malecki spojler





kao prvo da je bliski istok nebi japanac na kraju nebi pricao na engleskom nego na japanskom sa prevodom, kao i do sada, a evropa me asocira na to da to sto diana na kraju ode u dansku da trazi hitman-a.

ForceWare
31.7.2007, 0:20
Hmmm... Interesantno. Ovo mi je promaklo.

NjegovaWisost
31.7.2007, 2:42
Dje na balkan, pa nece Karla da ubije Radovana nego da ga uhapsi...
Huh, ima Hitman ko Tomb Raider da izlazi.
Nego, zanima me jel ko probao BM na Visti, nesto mi se prigrao...
Mozda krene u pohod protiv Bin Ladena...
Bilo bi vrh da naprave misiju, ti kao saspes antrax u pismo, i neko ga pomirise i...

dodgeme
31.7.2007, 11:49
meni je bio radio davno na visti beta. Mada nece ovo sigurno u 2007, sada rade na kane and lynch a i to ce krajem 2007

ForceWare
31.7.2007, 12:19
Ma kolko su nas cedili sa BM: pa zvanicni izlazak u septembru 2005; pa za novu godinu 2006; pa na kraju izadje na leto. Sumnjam da ce ovo biti pre 2008.

Ne$A
31.7.2007, 12:25
Svaki hitman je bio dobro uradjen, tako da nesumnjam da ce peti deo biti izuzetak, mada uvek postoji mogucnost ( ipak je to peti deo u serijalu).
Sto se tice igre koju sada prave- Kane & Lynch - cujem da ce biti u stilu "two man's army". Mozda bi trebali da otvorimo temu o tome da nepravimo off...

ForceWare
31.7.2007, 23:43
Pogledajte prvi post skroz gore.

Drug Todosijevic
9.1.2008, 22:59
Pa Kane & Lynch : Dead Man je najnoviji Hitman,jer je rađeno po istom grafickom renderu,zahtevi su slicni poslednjem Hitmanu ak je ko igrao hitmana ubiju u njegovoj kuci i to je kraj igre ....:n-cc2::n-cc2:

shimec
9.1.2008, 23:41
Kao prvo ocigledno nisi dobio "pravi" kraj za Hitman 4: Blood Money...

Kao drugo ovo je vec drugi topic u kojem pricas besmislice... Hitman je Hitman a Kane&Lynch je Kane&Lynch... I nema apsolutno nikakvih dodirnih tacaka... To sto je isti "render" (engine) ne znaci da je nastavak... Recimo, Vampire: The Masqurade: Bloodline koristi isti engine kao i Half-Life 2, ali te dve igre nemaju nikakvih dodirnih tacaka...

Drug Todosijevic
9.1.2008, 23:54
Daj ba,pa presao sam hitman 4,i on kad cisti pistolj u zadnjoj misiji tad ga ubiju ocito ti nisi nasao pravi kraj igre ---...---:Freddy::Freddy:

dodgeme
10.1.2008, 0:05
da i onda se probudi na sahrani i poubija sve TI ocignedno nisi nasao pravi kraj igre

A M G
10.1.2008, 0:20
Dok ide odjavna spica primeticete kako vam health bar sporo pulsira. Stiskalte WSAD ili mrdajte misem levo-desno sto brze kako bi se Agent 47 probudio i roknite sve koji vam se nadju na putu...Cestitamo, upravo ste presli celu igru! ;)

__UM__
22.4.2009, 20:44
Da li se zna nesto o Petom delu Hitman-a ?

__UM__
24.4.2009, 21:34
Ljudi sto nista ne post-ujete valjda neko zna nesto o Hitman 5 ....

Densetsu
24.4.2009, 22:09
Za sad se ne zna nista o nastavku celavka 47. Mozda ga i nece biti jer je Square Enix kupio Eidos.

Uros12
24.4.2009, 23:41
Za sad se ne zna nista o nastavku celavka 47. Mozda ga i nece biti jer je Square Enix kupio Eidos.
hahaha pa mozda ga bas zbog toga i bude

Srlandand
25.4.2009, 13:34
Mene je iznerviralo sto igra jos nije 100% potvrdjena za PC... -_-

Psycho13
25.4.2009, 13:59
Mene je iznerviralo sto igra jos nije 100% potvrdjena za PC... -_-
Bice to port,ne brini!

Gradimir
25.4.2009, 14:07
bice sigurno...

__UM__
25.4.2009, 19:40
Nadaj mo se !!! ... ako treba koja sveca da se upali u crkvi tu sam...cisto da ubijemo maler ... molimo se za Hitman-a :n_klanja::n_klanja::n_klanja:

Psycho13
25.4.2009, 20:08
Nadaj mo se !!! ... ako treba koja sveca da se upali u crkvi tu sam...cisto da ubijemo maler ... molimo se za Hitman-a :n_klanja::n_klanja::n_klanja:
Samo da se ne lazemo...igra ne izlazi ove godine!

__UM__
25.4.2009, 20:30
Samo da se ne lazemo...igra ne izlazi ove godine!
onda swece palimo sledece .... ne valja da se trosimo pored svetske ekonomske krize kad igra ne izlazi ove godine ( bolje je da kupimo svece ove godine jer ko zna da li cemo imati sledece kad nas kriza bude rastrgla , lako cemo zapaliti svece kada bude siguran datum izlaska igre)

Psycho13
25.4.2009, 20:35
onda swece palimo sledece .... ne valja da se trosimo pored svetske ekonomske krize kad igra ne izlazi ove godine ( bolje je da kupimo svece ove godine jer ko zna da li cemo imati sledece kad nas kriza bude rastrgla , lako cemo zapaliti svece kada bude siguran datum izlaska igre)
Tako je najbolje!Ali problem je mozda sledece godine necemo imati para da kupimo igru,a necemo imati ni da placamo net tako da nista od skidanja!

Uros12
25.4.2009, 20:59
Pa ajmo onda da palimo svece da bude para tad ce biti i para za Hitman 5 i para za internet

__UM__
25.4.2009, 21:18
Pa ajmo onda da palimo svece da bude para tad ce biti i para za Hitman 5 i para za internet
E sad vidim zasto neki ljudi imaju para a neki nemaju ko ja :boodala: . Nikad nisam mislio na to da palim svecu da ima para za mene i za druge ,ja uvek gledam da se desi neko cudo i da dobijem brz net a ne da se ne mucim sa ovim dial-up krsom i zatim da se desi jos jedno mini cudo i da bude koja ekstra igra ko sto je devil may cry 5 , hitman 5 i sl. a nikad ama bas nikad ni na kraj pameti mi nije bilo da trazim da bude PARA ZA SVE NAS ! Ljudi ajmo svi u crkvu i da palimo svece s namerom da bude para - za zdravlje i sve ostale potrosne stvari ne brinite s parama bice i toga i vise no sto nam treba !!!!
P.S. A ti imenjak si zasluzio jednu big svecu za zdravlje ...svaka cast za ideju!!!!:tapsh::n_klanja::n_klanja::n_klanja:

Psycho13
25.4.2009, 21:23
Za mene dobre igre nisu problem,jer izlaze 3 meni favorita za igru godine:Bioshock 2,Call of Duty 6,Call of Juarez:Bound in Blood!E vidite za ove igre sam se molio(nisam bas palio svece,ali se ispostavilo da je moljenje bilo dovoljno)!

__UM__
25.4.2009, 22:27
Pa i ja sam samo mislio figurativno , nisam bio ozbiljan ....Ali ipak bi se obradovao kada bi izasao Hitman 5 jer je po meni Hitman stvarno mocna igra - samo sam blood money igrao ali sam ga obrnuo oko sedam puta i na expert umalo da prodjem bez i jednog ubistva u predzadnjoj misiji koju sam odigrao ovih dana , a sada malo sam smirio strasti i prestao sa igranjem hitman-a na neko vreme , iako nisam neki zagrizeni hitman obozavaoc ipak obozavam takve stvari i po meni je ideja super, tako sto se mene tice moze da bude i hitman 10 i bez neke price ili sa nekom extra svejedno mi je vazno mi je jedino da bude Hitaman-a. Po meni izjave tipa vreme je za kraj hitman serijala nisu na mestu jer je to bas jedna super igra !

Psycho13
25.4.2009, 22:30
blood money igrao ali sam ga obrnuo oko sedam puta
Covece,ja ne bi izdrzao moj rekord je 4 puta sa COD 2!

__UM__
25.4.2009, 23:10
Pa evo odprilike moja gameing istorija sa Hitman 4-vorkom:
Prvo sam presao igru;
Onda kada sam presao na najlaksem nivou tezine , budzio sam puce i zbog toga a i zbog zabave sam po ko zna koliko puta preso misije ispocetka ali ne sve samo 2-3 , mozda cetiri, sam vrteo u krug ;
Onda ako se ne varam igrao sam na normal nivou tezine i mislim da sam se tu sluzio gameing pomagalima ;
Otvorio sam drugi profil i igrao na najnizem nivou tezine , pa opet obrnuo po ko zna koliko puta misiju ,,Curtains Down,, i jos neku ...;
Izmedju svih ovih gameing seansi sam na nekim mestima pravio poduze pauye kako bi se uzeleo Hitman-a kada bi mi dosadio ;
Od skoro sam Poceo sve iz pocetka i mislim da sam na zadnjem profiulu prvo obrnuo sve misije sa najnizeg nivoa tezine ali mislim da sam tu imao vec sve otkljucano i da sam tu nesto fuserio , nisam siguran ;
Zatim kada sam se uigrao i uzeleo malo vece zabave koristio sam( i pre) sifre kada bi me malo smorilo uobicajeno iskustvo u igri ; ali sve u svemu yapoceo sam na normal rezimu da se uigravam i da gledam da iskoristim sve sto igra pruza i da predjem bas onako ili priblizno kako su zamislile one glavonje koje su napravile hitman-a (ali obicno sam svojeglav pa kada mi se ne svidja trazim svoj - jedinstven nacin prelaska igre) i tako ja predjoh hitman-a i dobro sam se uigrao tako da sam mogao da predjem bez ubistava , svedoka , i naravno sa nemestaljkama tj . nisam ja ibijao one saban nego sam igrao na ,,nesrecne slucajeve,, i tako sam se uvezbavao sve dok nisam resio da predjem na expert i tu stao na jednoj od mojih omiljenih misija za koju sam resio da bude predjena sa najboljim mogicim skorom za mene ...pa sada sam tu stao i resio da nastavim malo kasnije

Psycho13
25.4.2009, 23:20
Probaj Hitman 2 i odgledaj film http://www.imdb.com/title/tt0465494/ .Film je extra,a i dvojka takodje(mislim na igru)

__UM__
25.4.2009, 23:34
Za mene dobre igre nisu problem,jer izlaze 3 meni favorita za igru godine:Bioshock 2,Call of Duty 6,Call of Juarez:Bound in Blood!E vidite za ove igre sam se molio(nisam bas palio svece,ali se ispostavilo da je moljenje bilo dovoljno)!

Probaj Hitman 2 i odgledaj film http://www.imdb.com/title/tt0465494/ .Film je extra,a i dvojka takodje(mislim na igru)
Dvojku mi je doneo jedan lik s kojim sam se druzio dok me nije gadno z*j*b*o nekoliko puta i tada sam prelazio i stigo do neke kuce u kojoj treba da ubijem neke ljude koje tada nisam pronasao i tako da sam tu stao ,a radi se o kuci u kojoj se dolazi nakon izlaska iz nekog metroa i ako se ne varam sve to se odigravalo u Rusiji, u metrou i na putu od metroa ka toj kuci strazari su bili Rusi obuceni tipicno ruski za hladna vremena a zatim kod kuce si bili klasicne ,,gorile,,.Nisam siguran ali mislim da se radi o drugoj ili trecoj misiji . A sto si tice filma : skinuo bih ga ali imam jbn dial-up tako da sam drugu rekao da ga nabavi preko neta posto se on napalio na skidanje filmova i poceo ko lud da skida i sada samo fali da odem do njega i da ponesem usb flash ali nikako da nadjem vremena ... a taj film mi treba ko voda cak mislim da bi vise izdrzao bez iste ali sta da radim kad mi se ne da da nadjem malo vremena da odem do njega po filmove.

Psycho13
25.4.2009, 23:43
Pa jednom nadji vremena da odes do njega jer je film dosta dobar za razliku od onog far cry-a!

__UM__
26.4.2009, 0:10
Pa jednom nadji vremena da odes do njega jer je film dosta dobar za razliku od onog far cry-a!
hteo sam da kazem da mi uvek nesto iskrsne ... ali sigurno cu ovih dana da odem do njega ili cu mu dati moj flash pa da mi prebaci i da nazad ... Verujem ti , meni je ta ideja o hitman-u genijalna i nemam reci da opisem koliko je po meni to dobro / werujem da je nekom drugom bezweze , swe zawisi od ukusa ...Pored Hitman-a moram da nabavim i devil may cry 3 jer neznam sta vise da radim sa 4-vorkom jer sam sve moguce otkljucao jedino bloody place nisam skroz okusio - stigao sam najvise do 55 nivoa i obavezno moram da se potrudim da naucim neke mocne komboe sa danteom koji je po meni malo interesantniji za borbu od Nero-a ... Hitman i DMC su stvari koje trenutno okupiraju moju paznju (chat-ovanje ne racunam ) A bilo bi takodje cool kada bi izlazile igre kao sto su Dragon Ball i Finall Fantasy, i jos puno kojih nemogu da se setim trenutno, za PC

Psycho13
29.6.2009, 13:52
Najavljen film i igra!
20th Century Fox snima novi film o poznatom plaćenom ubici a izveštaji govore da bi izlazak filma trebao da se poklopi sa novom Hitman igrom u serijalu.
Za budući film biće zadužen Kyle Ward koji je već napisao scenario za adaptaciju igre u film Kane & Lynch. Sva tri producenta koja su radila prethodni Hitman film, biće prisutni i u novom filmu sa Agentom 47 u glavnoj ulozi. Sajt IESB saznaje da je nova igra u serijalu, Hitman 5, planirana za kraj 2010. godine i da će Agenta 47 “odneti u potpuno novom pravcu”.

Evergreen94
29.6.2009, 14:19
Nastavak hitmana mora da izadje opet,zato sto bi eidios izgubio mnogo love,kada ne bi izdao nastavak jedne od najboljih igara svih vremena.Petica ima mogucnost da bude jos i bolja,i ako uspe u tome hitman ce zauvek biri pamcen kao jedan od najvecih uspeha moderne zabave:):):):D:D:D:):):)

White Ripper
29.6.2009, 20:11
Da li ste znali da na kraju cetvorke kad ono lezite u crkvi sa pistoljem treba samo da stiskate enter ili space da bi ustali i ubili onog u kolicima?
Ja bezveze nesto stiska kad 47 ustade.

matrix_ninja
29.6.2009, 20:24
hahahahah, znali smo, bar vecina ;)

MICROCOMP DOORS
30.6.2009, 12:24
hehe ja sam to vido na jutjubu cool je
nego kako moze da ima rezerne okvire("sarzere") kod sebe?

i da će Agenta 47 “odneti u potpuno novom pravcu”.
Sta,bice policajac xD

Psycho13
30.6.2009, 23:03
Sta,bice policajac xD
Ma pokupice foru iz max payna 3,kao sto je drugaciji Max takav ce biti i nas 47...

Equilibrium
30.6.2009, 23:19
Posto Max sad lici na njega, on ce da lici na Maxa.

Dekip
25.8.2009, 21:58
Znam.Pustice kosu da mu se ne vidi onaj bar kod.:D

__UM__
22.12.2009, 14:03
Smatram da bi moderatori mogli da promene naslov teme - msm da skinu ovaj znak pitanja jer je hitman najavljen.

Stranger2
3.1.2010, 3:38
Gledao sam na gametrailers intervju sa developerima gde su govorili o buducnosti hitmen-a. Rekli su da ce pokusati da urade nesto u vezi lika, da ne bude besprekorno savrsen vec da se pojavi nekakva slabost ili nekakva mrlja iz proslosti.
Takodje su rekli da razmisljaju o multiplayeru ali ne klasican FPS sa mitraljezima vec ako moze nesto da se osmisli u hitmanovskom stilu sa 5-6 igraca ubica.

p. s.
Film Hitman preporucujem svima. Stvarno je dobar. Narocitmo mi se svideo izbor glavnog glumca (glumio je serifa Bulocka u seriji Deadwood). A i glavna zenska uloga je po mom ukusu :dzavo:

__UM__
6.1.2010, 0:27
Hitman 5 ce izaci zajedno sa filmom krajem tekuce godine i pokusace da usklade film sa igrom.

doctor
6.1.2010, 1:38
Hitman 5 ce izaci zajedno sa filmom krajem tekuce godine i pokusace da usklade film sa igrom.

Samo da ga ne za*ebu... I da bude u svom serijalu/zanru ono sto je u svom bio Chaos Theory :)

Netza
6.1.2010, 2:41
WTF ? True/False ?

http://img6.imageshack.us/img6/4411/6174v5.jpg

Vulee
6.1.2010, 2:43
WTF ? True/False ?

http://img6.imageshack.us/img6/4411/6174v5.jpg
Malo sutra. 4. slika je iz BM, 100% sam siguran.

__UM__
6.1.2010, 3:27
Malo sutra. 4. slika je iz BM, 100% sam siguran.

Jeste ... i ja mogu da potvrdim xD

Netza
6.1.2010, 10:08
Nah,nisam ni mislio da je nesto specijalno ;) nego reko aj da proverim :)

BlackArrow
6.1.2010, 22:24
WTF ? True/False ?

http://img6.imageshack.us/img6/4411/6174v5.jpg

sto ressurection , pa nije hitman umro , providni laznjak..

doctor
7.1.2010, 21:38
Mogao si ovo i bez neke provere da shvatis sam vidi dole "zig" sa datumom na slici :)

Netza
8.1.2010, 1:26
Mogao si ovo i bez neke provere da shvatis sam vidi dole "zig" sa datumom na slici :)

Ma brojke k'o brojke, odakle znas da oznacavaju datum :p :) u svakom slucaju zanimljivo mi bilo, pa sam hteo sa vama da podelim ;)

dusan47
15.1.2010, 16:06
Pa Kane & Lynch : Dead Man je najnoviji Hitman,jer je rađeno po istom grafickom renderu,zahtevi su slicni poslednjem Hitmanu ak je ko igrao hitmana ubiju u njegovoj kuci i to je kraj igre ....:n-cc2::n-cc2:

uopste nije tako igrao sam kane & lynch postoji slicnost ali veoma mala
nemoze se reci da je ova igra jako slicna hitmenu

dodgeme
17.1.2010, 16:43
@Drug Todosijevic Ne neubiju hitmena na krjau odigraj ponovo xDDD

A ono je 100% fake, pa slike su iz blood money-a xDD

V_force
15.2.2010, 19:13
Ja mislim da ovo nece uskoro izaci.

Starface
17.2.2010, 3:51
4 kvartal 2010 !!

dodgeme
17.2.2010, 16:50
si to pitao milana tarota il imas izvor neki ?

Starface
19.2.2010, 15:36
si to pitao milana tarota il imas izvor neki ?

Rekao mi da prislonim mis na ekran i govorim 27 puta HITMAN i javice mi se sam odg :kreza::rofl:

Salim se
Na wiki pise ..

dusan47
13.3.2010, 14:31
Rekao mi da prislonim mis na ekran i govorim 27 puta HITMAN i javice mi se sam odg :kreza::rofl:

Salim se
Na wiki pise ..
jel ti tarot rekao radnju iz najnovijeg dela