PDA

Prikaži potpunu verziju : Street Fighter X Mega Man


Acanen
10.12.2012, 16:53
In celebration of the 25th anniversary of the Street Fighter and Mega Man franchises, Capcom today announced a new 8-bit game called Street Fighter X Mega Man (http://www.gamespot.com/news/street-fighter-x-mega-man-revealed-6401289). The PC title will be available for free through Capcom's official website at Capcom-Unity.com beginning December 17.

Crusader88
10.12.2012, 17:37
Necu da spaamujem ni da navlacim hejt, ali u cemu je toliko popularan SF, kad je da se izrazim tupav. Svi imaju iste udarce , na istim dugmicima. Gornji udarac rukom , donji udarac rukom, gornji nogom, donji nogom , i neki miks sa l1,r1,l2,r2 dugmicima.

Pokusao sam da igram obican, pao uninstal posle sat vremena, onda sam skinuo za box sf vs tekken , rekao ovo je dobro, kad on tekken borci imaju udarce iz sf :boodala: .

Znam mnogo osoba kojima je tekken i MK bolja i fluidnija tabacina, o raznim komboima i da ne govorim .

Ajde neka mi neki SF-ovac odgovori :) .


Samo bez onog, to je bilo na aparatima i onda je zbog toga najbolji :D .

Assassinator
10.12.2012, 18:10
Jes ti nekad igro SF sa ortakom?

sale94
10.12.2012, 19:58
Jes ti nekad igro SF sa ortakom?

A pa ne samo u drustvu, nego i ovako street fighter sve verzije u stvari prva 3 se meni licno svidjaju najvise zbog toga sto su nekako pure fight martial arts fight a ne cisto ili vecinom bullcrap flash omg steroid fight igre novije generacije. A odlicna stvar su mame32 i ostali emulatori

Crusader88
11.12.2012, 2:57
Iskreno to mi je smor :D , kao pure martials arts pa ko koga vise puta rokne :) .
Nije za mene, meni je ipak licni favorit tekken serijal , dosta mi je nekako fluidnije deluje od stripskog koncepta SF.
Hvala na odgovorima samo sam hteo da vidim u cemu je fama .

sale94
11.12.2012, 12:07
Iskreno to mi je smor :D , kao pure martials arts pa ko koga vise puta rokne :) .
Nije za mene, meni je ipak licni favorit tekken serijal , dosta mi je nekako fluidnije deluje od stripskog koncepta SF.
Hvala na odgovorima samo sam hteo da vidim u cemu je fama .

I Teken je cool al i on je pure martial arts a ne bullcrap shit steroid flash crap barem ga pamtim takvog u prva 3 il 4 dela. Ma i ja volim oba i martial arts + flash kao sto volim i Dragon Ball I Dragon Ball Z iako se toliko razlikuju.

Ako Hoces igricu koja je u zanru Beat Um Up + Martal Arts + Bullshit crap flash:kreza: Obavezno igraj Kung Fu strike The Warriors rise igra je ultra ultra teska a kraj pogotovo namucio sam zivci su mi popucali al vredelo je.

Bryan Fury
11.12.2012, 13:36
Ajde neka mi neki SF-ovac odgovori :) .


Samo bez onog, to je bilo na aparatima i onda je zbog toga najbolji :D .

Jeste bilo na aparatima; ko se seća tog perioda, jednostavno ne doživljava igru na isti način kao neko ko je propustio taj deo. :)

Nemam pojma šta bi mi danas bilo zanimljivo da sve prvi put vidim, u principu kod Tekkena je uvek bio problem da se mora solidno vremena odvojiti na pamćenje/uvežbavanje poteza, bez toga nije bilo smisla ni igrati. Pretpostavljam da ni danas nije puno drugačije. SF je uglavnom bio jednostavan (ako ne računam EX :D), ako je tako i danas verovatno da to odgovara jednom delu igrača :)

filpan
12.12.2012, 15:23
Street Fighter 2 The World Warrior, MK 1-3 i Killer Instinct su mi najbolje tabacine. Moze i Double Dragon sa Neo Geo da mi udje u tu listu. Legendarne igre devedesetih.

sale94
13.12.2012, 12:17
Street Fighter 2 The World Warrior, MK 1-3 i Killer Instinct su mi najbolje tabacine. Moze i Double Dragon sa Neo Geo da mi udje u tu listu. Legendarne igre devedesetih.

Dodao bih i King of Fighters , Marvel Vs Capcom, i Fatal Fury

Bryan Fury
13.12.2012, 12:40
Fatal Fury je ništa specijalno. King of Fighters i Samurai Showdow su bile verovatno dve najbolje igre od SNK u tom periodu. :)

Zuti Bar
22.12.2012, 0:30
Pitam se da li bi iko obratio pažnju da je igra "fan made" produkcije. Ova me kampanja podsjetila na izreku "nije bitno šta se kaže, već ko kaže".

Boondock Saint
8.1.2013, 12:26
Sto se tice zasto je SF popularan, to je zato sto je napravio revoluciju u tabacinama, drugo zato sto je bukvalno izmislio komboe, i trece zato sto ga je Capcom maksimalno muzao(minimum 6 verzija dvojke) i reklamirao, sto je jedan od razloga zasto je SF uvek bio popularniji u USA nego u Japanu od King of Fighters serijala, koji je makar po meni mnogo vise tehnicka igra za razliku of SF-a(naravno izuzimajuci trojku)