PDA

Prikaži potpunu verziju : stampaci SAMSUNG vs EPSON vs LEXMARK


slave
23.9.2006, 17:38
Pronasao sam 3 najbolje varijante jeftinih laserskih stampaca - LEXMARK E120, SAMSUNG ML-1610, EPSON EPL-6200. Sve tri varijante kostaju oko 90e, pa me zanima kojem proizvodjacu se najvise moze verovati

weedsmoker
26.9.2006, 1:40
Lexmark = krsh, Samsung = fancy krsh, Epson = fancy. Salu na stranu neko vreme sam radio sa pomenutim Lexmarkom i prilicno me je iznervirao. Zna da se prilicno zaglupi tokom prekida stampe. Kvalitet i brzine stampe nista posebno, ali za te pare... Ali da ne gresim dusu nisam probao drugu dva koje si pomenuo, mada mislim da da Samsung i Lexmark saradjuju u ovoj oblasti pa je moguce da se ispod haube Samsunga nalazi Lexmarkova "mashinerija". Naravno obrati paznju na broj strana koje toner moze da izgura kao i cenama zamene ili reciklaze istog. Pozdrav!

Neuro
26.9.2006, 14:34
O Lexmarkovim štampačima sam od njihovih vlasnika čuo loše stvari, pa ih ne preporučujem sa te distance. Sa Samsungovim se nisam niti sretao, niti sam čuo bilo šta o njihovoj funkcionalnosti. Ali ti Epson mogu toplo preporučiti (bar u slučaju nabrojanih proizvođača) jer sam prezadovoljni vlasnik njihovog laserskog modela EPL-5600L skoro 4 godine.

mihailo_k
10.11.2006, 0:04
Lexmark ti nikako ne preporucujem jer su to stampaci 'za jednokratnu upotrebu' imao sam jedan i prilicno me je iznevjerio pa je zavrsio 20 m ispod mog prozora :alealeee: Epson su dobri a za Samsung neznam :o

Domacin_Ue
14.11.2006, 16:09
Definitivno LEXMARK moj predlog
tako da ono :dedica: izaberi

Mario Pavićević
14.11.2006, 16:16
Pa bolje ako imas para dodaj 15-ak evra za HP 1018 i miran si jer delova ima ko blata.

Dimo
14.11.2006, 21:37
Lexmark ti nikako ne preporucujem jer su to stampaci 'za jednokratnu upotrebu' imao sam jedan i prilicno me je iznevjerio pa je zavrsio 20 m ispod mog prozora :alealeee:

Za*ebao si se sa tim bacanjem ;) Jeste da im se kertridzi rekordno brzo trose i da su bucni(moj se cuo u stanu ispod mene dok je stampao),ali su vrlo jeftini i daju i vise nego dobar kvalitet stampe za placenu cijenu.