PDA

Prikaži potpunu verziju : Scarlet Blade Online


senseo91
14.11.2012, 17:15
Scarled Blade Online


Mozda vise poznata pod imenom Queens Blade mature mmorpg

Igra ima samo Female karaktere

Aeria games je uzela ovu igru i promenila naziv,za cenzure sto se tice grudi jos nista ne znam :P


J0xE6CGIJ5g


i da FREE je ...


Sajt
http://scarletblade.aeriagames.com/

DeCoy
14.11.2012, 18:19
Ne znam, bolji mi je redtube od ovoga :icon_scra

senseo91
11.5.2013, 18:40
Igra li ko ovo ? XD igra je u Open Beti,gmaeplay Nije los

sale94
11.5.2013, 18:45
Nije ni cudo sto su ubacili boobs i female fanservise jer da nije toga igra bi bila totalni flop + sa ratnicima bi izgledalo gay jer ono ono iz videa zakljucujem da udarci lice vise kao mazenje, a padaju zrtve kao ih je strefio slog da ne spominjem sto nema ne samo krvi vec ni ogrebotina, u kratkim crtama samo bih potrosio prostor na ovo, sto kaze decoy redtube je bolji od ovog.

m1aden
12.5.2013, 9:28
koja je to igra redtube? :a_whistli

sale94
12.5.2013, 9:33
koja je to igra redtube? :a_whistli

Haha good one bro.:D sifra xxx

senseo91
12.5.2013, 19:37
Nije ni cudo sto su ubacili boobs i female fanservise jer da nije toga igra bi bila totalni flop + sa ratnicima bi izgledalo gay jer ono ono iz videa zakljucujem da udarci lice vise kao mazenje, a padaju zrtve kao ih je strefio slog da ne spominjem sto nema ne samo krvi vec ni ogrebotina, u kratkim crtama samo bih potrosio prostor na ovo, sto kaze decoy redtube je bolji od ovog.

Uradjeno je po Seriji Queens Blade ....

sale94
12.5.2013, 19:39
Uradjeno je po Seriji Queens Blade ....

Znam a queens blade anime je bio komedija nisam mogao duze od pola epizode da gledam pa sam ugasio odma, cisto da bih video sta ljudi toliko naglabaju jer mi je bilo malo komicno al sta da ocekujes.:kreza:

Mislim igru su mogli barem da doteraju da zamaskiraju na sta cilja, tj koje atribute.:D

senseo91
12.5.2013, 23:17
Znam a queens blade anime je bio komedija nisam mogao duze od pola epizode da gledam pa sam ugasio odma, cisto da bih video sta ljudi toliko naglabaju jer mi je bilo malo komicno al sta da ocekujes.:kreza:

Mislim igru su mogli barem da doteraju da zamaskiraju na sta cilja, tj koje atribute.:D

Igra je PVP Focused level 21 sam , ima PVP Race vs Race na svakih 1H ,ima mapa 24/7 PVP, optimizacija je vrhunska nikako mi ne laga,probajte igru pa onda pricajte

ja sam na Valkyre Serveru

sale94
12.5.2013, 23:21
MA ok chill nije frka ja ne tvrdim ja samo kazem kako mi deluje iz prilozenog videa to je utisak samo a on cesto vara izvinjavam se.

C64freak
13.5.2013, 8:42
Sta je sledece sto ce nam ovi blesavi azijati ponuditi Immortal Sister il Bible Black mmorpg :D

sale94
13.5.2013, 9:26
Sta je sledece sto ce nam ovi blesavi azijati ponuditi il Bible Black mmorpg :D

To bi bilo hardcore.:kreza: