PDA

Prikaži potpunu verziju : 5.1 zvučnici do 10.000 dinara


JANKEC
21.9.2006, 11:58
Konačno sam uštekao kintu za 5.1 sistem pa mi je sada potreban savet za kupovinu istog. Dugo sam bio naložen na GENIUS Home Theater Deluxe SW 5.1 3600W P.M.P.O. 1x45W+5x15W (120W) 3459 jer po meni ima najbolji odnos cena/kvalitet/jačina. Interesuje me da li postoje bolji za ~10 hiljki. Svaki savet je dobrodošao.
Unapred hvala!

SirDuck
21.9.2006, 13:41
Ja imam te, i da ti kazem da sam zadovoljan.
Jedino sto daljinski malo zeza, dugme za pojacavanje je malo tvrdo.
I ono veliko dugme za pojacavanje mi se malo odlepilo, ali moze da se skine samo ako se namerno povuce.
To je to, neznam da ti preporucim nesto drugo, meni je ovo super, pa ti vidi za ove probleme. Stvarno nije nista strasno.
Jos mi se svidja fora sto kad pojacavas daljinskim, dugme za pojacavanje se pocne da se okrece, kao da ga ti pomeras rukom:D

JovanK
21.9.2006, 17:42
Takve zvucnike ima moj kolega sa faksa i odlicni su. Jos ih nikada nije pojacao preko pola, jer komsije se bune zbog preglasnog R'N'R-la.
Ne stvarno zvuk je fenomenalan, sve preporuke.

SirDuck
21.9.2006, 17:50
Ja sam samo jednom pojacao preko pola.
Naravno sva druga podesavanja su stajala na sredini, a ono veliko preko pola.
Ja::D :alealeee: :qliranje:
Svi u kuci: :n-cc2: :icon_evil :boxing: :Battered:
Ja::kreza:

Mislim da je opis snage zvucnika dobro ilustrovan:D

Edit: Pogledaj nove, crne, mnogo su lepsi, i imaju plavu LED. Neznam dal su skuplji, ne bi trebalo.

Beagle
21.9.2006, 23:41
ja bih se pre odlucio za neki logitech, creative ili altec, ali ukusi su razliciti.

iMa_NeKo_PljUgU
22.9.2006, 16:45
moja malenkost ipak misli da ti zvucnici imaju odvratan zvuk...
Uzmi altec i neces pokajati...
:dedica:

Beagle
24.9.2006, 0:38
ok, ne mogu da gresim dusu, mozda ti zvucnici lepo sviraju, ali genius je ipak kcka i ne zna se sta si dobio dok ne otvoris kutiju...

Nicolas
27.9.2006, 2:23
Treba sacekati ovu novu altec fx 5051 seriju, 51 sistem ovih fx4021 -ali izgleda da ce biti papreno skupi,ja sam se pokajao sto sam pukao kes za cs 21 ali srecom imam sestru pa stekam za novi. taj genius nije preporuka s moje strane. A i bolje uzmi kvalitetniji 2.1 sistem.mada najvise zavisi od primarne namene i prostora u kom ces ih drzati.

ivke76
27.9.2006, 11:02
razmisli i o xoro (da me ubijes ne mogu da se setim oznake modela) opisani su pre jedno godinu/godinu i nesto u sk-u drveni su izgledaju dobro a sviraju jos bolje bili su pre jedno godinu dana oko 10.500 din

JANKEC
28.9.2006, 12:34
Ja sam kod drugara čuo kako zvuče pomenuti Genius zvučnici i zadovoljan sam i jačinom i punoćom (kvalitetom) zvuka, zbog toga su mi oni i bili primarni izbor. Anyway, mislio sam da su se u međuvremenu pojavili nešto bolji, kvalitetniji, jer ovaj model na tržištu postoji već par godina. Da li je neko možda pazario ili imao prilike da čuje Vivax Vox HT-400 i kakvo je mišljenje o njima? Da li je to 5.0 ili 5.1 sistem i da li ima problema prilikom povezivanja na comp (deluju mi kao da su za standalone plejere)? By the way, ja sam Altec Lansing fan ali mi finansije ne dozvoljavaju da kupim neki njihov 5.1 model.:(

ATI`
29.9.2006, 18:10
Konačno sam uštekao kintu za 5.1 sistem pa mi je sada potreban savet za kupovinu istog. Dugo sam bio naložen na GENIUS Home Theater Deluxe SW 5.1 3600W P.M.P.O. 1x45W+5x15W (120W) 3459 jer po meni ima najbolji odnos cena/kvalitet/jačina. Interesuje me da li postoje bolji za ~10 hiljki. Svaki savet je dobrodošao.
Unapred hvala!

Ja imam te zvucnike. Za te pare bolje sigurno ne mozes kupiti.

madsrdjan
26.10.2006, 22:52
Ja imam pomenute Genius SW-5.1 Home Theatre i zadovoljan sam zvukom koji daju kao i jacinom. Medjutim svaka medalja ima dvije strane. U ovom slucaju je to hladjenje pojacala koje se nalazi u vuferu. Naime, ako pojacas malo preko pola pojacalo se toliko zagrije da mozes da se oprziz na rebra za hladjenje. Znam lika kome je tako crklo pojacalo. Ja sam taj problem rijesio tako sto sam nazad pricvrstio ventilator koji duva u rebra za hladjenje pa tako da sad nemam tih problema. I dalje se jako grije ali podnosljivo.

Mario Pavićević
3.11.2006, 14:52
U poslednjem broju SK-a je bio opis novog Genius modela koji je zamenio 3600 oznaka je ista samo 5000 na kraju.Razlika je u basu koji je sada 75W umesto 45W na starom modelu a ostalo je uglavno isto.I da cena je oko 10.500din;)