PDA

Prikaži potpunu verziju : Tablet i Bluetooth


MrDzeri
21.8.2012, 14:02
Moze li mi ko pomoci da povezem eksterni bluetooth sa tabletom?! U pitanju je GoClever TAB 130 i obicni eksterni bluetooth (http://www.laptoprepair101.com/wp-images/bluetooth-dongle/install-laptop-bluetooth-01.jpg).. Kad povezem Tablet sa Bluetooth-om lampica na BT se upali kao da radi, ali na tabletu ne postoje nikakva podesavanja za BT!

Nutsbre@ker
21.8.2012, 17:05
Ne verujem da ce i moci da radi, jer je taj bluetooth dizajniran da rad sa windows-om, linuksom, i mozda jos nekim operativnim sistemom. Nije rpavljen da funkcionise na androidu.

MrDzeri
21.8.2012, 19:01
evo ukapirao sam to danas :) pa koji su to bluetooth kompaktabilni sa androidom i koliko kostaju?

Nutsbre@ker
21.8.2012, 19:13
Pre svega kompatibilni bez dodatnog k .Koliko ja znam ni jedan. Jednostavo jos uvek ne postoje eksterni bluetooth moduli za uredjaje koje rade pod androidom. Uostalom zasto pokusavas od budzetskog tableta da pravis frankestajna? Video sam u drugoj temi da pokusavas da nabudzis i GPS na njega. Jednostavno ne ide, bolje bi bilo da si ulozio u neki tablet visoke klase, ili pametni telefon, koji bi imao to sto tebi treba.

MrDzeri
22.8.2012, 18:28
pa eto na youtube-u imas masu likova koji kace eksterne bluetooth-ove i gps-ove..

Beagle
22.8.2012, 19:12
Dok pokupujes sve te moguce dodatke jeftinije ce te izaci moj predlog - polovni smartfon :)