PDA

Prikaži potpunu verziju : The Settlers 2 - 10th Anniversary


phoenix[illusion]
12.9.2006, 10:02
Evo nove Settlers igre koja ce uskoro izaci. Prema najavama, Settlers se vraca "korenima" , i bice potpuni rimejk Settlers-a 2 (ih kad' je on izasao...).
Evo ja sam probao demo i rekao bih da je super, samo mnogima ce igra biti cudna jer mnogi nisu igrali Settlers 2. Tako postoji ponovo onaj put sa zastavicama, gde mali Settlers-i ostavljaju resurse pa tako prenose dalje, sto u settlersu 3 i 4 ne postoji. Demo je fantastican, pa se nadam da ce igra biti super.

Tako da nam dolazi jedna dobra i prava Settlers igra!

Mario Pavićević
12.9.2006, 10:59
']Evo nove Settlers igre koja ce uskoro izaci. Prema najavama, Settlers se vraca "korenima" , i bice potpuni rimejk Settlers-a 2 (ih kad' je on izasao...).
Evo ja sam probao demo i rekao bih da je super, samo mnogima ce igra biti cudna jer mnogi nisu igrali Settlers 2. Tako postoji ponovo onaj put sa zastavicama, gde mali Settlers-i ostavljaju resurse pa tako prenose dalje, sto u settlersu 3 i 4 ne postoji. Demo je fantastican, pa se nadam da ce igra biti super.

Tako da nam dolazi jedna dobra i prava Settlers igra!
To je lepo cuti dvojka je jednostavno legendarna jedva cekam da se
ovo pojavi kod nas

dzambo
12.9.2006, 13:35
Ja sam je igrao na Amige. Stvarno je bila fenomenalna igra! Tada je grafika bila vrhunksa a sada uz dodatni smek bice opet sve na svom mestu.

mmn2911
12.9.2006, 14:33
Ja trenutno igram 4 i zakon je!!!
Moja prva strategija!!! Bilo bi dobro da rimejk dvojke urade samo sa nekim boljim opcijama i grafikom, ne ono sto uradise petici!!! :(

phoenix[illusion]
27.9.2006, 11:45
Evo i izsao je, samo sto na netu jos nema reviewa:(

vesna65
7.3.2007, 19:40
Instalirala sam igricu Settlers 2, medjutim ne mogu da udjem u igricu.
Pojavljuje mi se prozorcic na kom pise D3DERR?INVALIDCALL. Kako da otklonim tu gresku?:confused:

glitch
7.3.2007, 19:44
Drajveri za graficku ili DirectX. Ako nije to, onda mozda treba treba neki patch za igru. Konsultujte (gospodjo ;) ) google... :ciao:

mmn2911
7.3.2007, 19:49
Probajte ovo:
Desni klik na shortcut, pa compatibility, izaberete kompatibility za Win 98, i to je to. Meni radi!!!

vesna65
7.3.2007, 19:52
Drajveri za graficku ili DirectX. Ako nije to, onda mozda treba treba neki patch za igru. Konsultujte (gospodjo ;) ) google... :ciao:

HVALA MLADICU! :dedica:

glitch
7.3.2007, 20:01
Na usluzi, madam!
Pozdrav Mladene, ocekuj postu uskoro...

silver-ranca
7.3.2007, 20:39
Moram da se pohvalim da imam ovu igru i da je veoma zanimljiva i luckasta. Imas kao tri civilizacije: Rimsku, Kinesku i jednu Africku. Veoma je zanimljiv nacin na koji je uradjena igrica i veoma mi se dopada mada mi je to prvi put da igram bilo koje Settlers-e.

Patton
7.1.2008, 11:58
Evo dok mi ne stigne Rise Of Empire, u medjuvremenu sam skinuo ovaj mali Setlercic, a i da malo ozivim ovu temu :)

Mislim sta reci, ja sam prosto odusevljen kako igra izgleda. Settlers 2 su po meni bili najbolji iz celog serijala, nije ni cudo sto su programeri odlucili da naprave remake bas ovog dela. Secam se da sam pre 2-3 godine izvadio dvojku iz naftalina i obrnuo jos jedanput kampanju. Necu puno komentarisati igru, jer je pure remake, pa svi znamo o cemu se radi. Apsolutna preporuka za sve ljubitelje oldschool Settlers-a gde gradite puteve do svake gradjevine :D

Jedino mi malo smeta ova grafika, nekako je sve suvise sareno, a i nema opcije za AA, pa cak i na 1280x1024 vide se iskrzani poligoni. Takodje su mogli da ubace malo HDR-a :) Iako je igra izasla sada vec davne 2006. godine, cini mi se da je engine jos matoriji.

DeCoy
19.2.2008, 17:06
Uh...evo i ja imam priliku da probam ovaj rimejk...kao što je kolega Patton napomenuo - odličan rimejk - sve iz originalne dvojke je tu...stvarno extra igra...ja nemam zamerki uopšte na grafiku...baš je simpatična kao iz nekog crtanog filma...

Počeo sam da igram kampanju...u prvoj (a i u svim ostalim koliko sam čuo) objective je pronaći nekakav portal (reach the portal). Ok, razvio sam se kao nenormalan, pravim barake, širim se, šaljem skaute okolo u izviđanje...i tako već jedno 5-6 sati, ali nikako da nađem taj portal! Kako to uopšte izgleda???

Patton
19.2.2008, 17:28
Kao najobicnija kapija. Prepoznaces ga sigurno kad ga budes video. Na prvoj misiji kampanje trebalo bi da se nalazi skroz gore desno od tvoje startne pozicije :)

s_kid
17.2.2009, 9:45
Nisam siguran da li je ovo bag u igri, ali prilično sam siguran da jeste pošto nema stvari koju ne radim kako treba. Na drugoj misiji sam, to je Egipat, i imam opciju da pravim Harbour i Shipyard. Shipyard fino napravi brodove, u Harboru kažem "prepare expedition", to se završi, brod je spreman za ekspediciju, klikom na njega dobijem kompas... i ništa. Trebalo bi da kad pritisnem na neku stranu sveta, brod krene u ekspediciju. To se ne dešava već su sve strane sveta zasenčene umesto da budu hajlajtovane kako inače stoji u helpu od broda.

Pogledao sam da li ima neki patch koji ovo ispravlja ali nisam našao ništa korisno. Ako neko zna odgovor, lepo molim za razrešenje dileme :)

Striborko
30.3.2014, 16:59
Instalirao sam GOG verziju ove igre na Win7 64, i imam nenormalno mali FPS u toku igre... Da li je neko igrao ovo skoro i imao slican problem?