PDA

Prikaži potpunu verziju : Najbolji program za snimanje TV kanala sa net-a


PS mode
8.7.2012, 13:09
Zna li neko neki dobar program za snimanje TV sadrzaja sa net-a,po mogucnosti da je freeware?Hocu da snimim npr.film koji gledam online i u full screen-u sa slikom i tonom,dakle bez tona a po mogucnosti i bez slike koji nisu od filma,npr ton iz prostorije u kojoj mi je komp,dakle samo ton i,po mogucnosti ,slika od filma....?

sale94
8.7.2012, 20:08
Brate Mili Mnogo si konfuzan i objasnjavanje i izrazavanje ti nisu bas jaca strana sorry al iskren sam:D ovako ja cu dati vise resenja i programa za razlicite namene koji mogu da ti koriste ovako prvi je

1. Cam Studio Program Sluzi za snimanje Desktopa i sve sto se desava na njemu ukljucujuci i npr kad surfujes netom ima razne opcije moze se aktivirati jednim dugmetom npr dok surfujes netom pustis film i u pozadini krece program se ukljucuje i to je to moze i da snima bez zvuka ako ti ista znaci zato sto si u gore navedenom ne zgrapnom postu to naveo:D

2. Drugi program koji moze da ti posluzi ako te interesuju internet kanali sad ce svi pomisliti na XXX:dzavo:: i tako mozes sa njim i da snimas sta god oces na komp
Readon Tv Movie Player
http://readon-tv-movie-radio-player.soft32.com/free-download

PS mode
10.7.2012, 17:17
Jesam napisao malo zbunjujuci post.Evo instalirao sam Readon i ima opcija za Record,ja kliknem,kaze treba da downloaduje VLC plug-in,ja downloadujem i instaliram kad sad nema opcije za Record

sale94
10.7.2012, 19:10
Jesam napisao malo zbunjujuci post.Evo instalirao sam Readon i ima opcija za Record,ja kliknem,kaze treba da downloaduje VLC plug-in,ja downloadujem i instaliram kad sad nema opcije za Record

to je bug po neki put se i meni to desava sa readonom fora je u tome sto nece svaki put da snimaa a uvek mi se pojavljuje record inace program je najbolji u svojoj klasi provereno veruj mi

PS mode
11.7.2012, 10:34
Meni se uvek pojavljivala opcija za record a kad sam instalirao VLC plug in nema je uopste.Dobar je i stream recorder samo sto ne mogu na njemu da se ubacuju novi kanali osim onih sto on updateuje.

sale94
11.7.2012, 10:38
Meni se uvek pojavljivala opcija za record a kad sam instalirao VLC plug in nema je uopste.Dobar je i stream recorder samo sto ne mogu na njemu da se ubacuju novi kanali osim onih sto on updateuje.

pa bez vlc plugina ne moze ja mislim da snima i meni je trazio da ga instaliram i ja sam to uradio i sve normalno doduse i sad oce da zeza

PS mode
11.7.2012, 11:02
Probacu da ga reinstaliram.A od shareware-a je najbolji BSR screen recorder.Snima zvuk opciono ili zajedno sa mikrofona,zvucnika,snima deo ekrana,ceo ekran,prozore...