PDA

Prikaži potpunu verziju : Učenik


Game Boy
7.6.2012, 19:46
Pozdrav ja sam nov ovde i imao bih zelju da naucim da pravim igre to mi je bila zelja od uvek pa bih zeleo da se oprobam u tome

Ako bi mogao neko da mi se javi da mi bude kao ucitelj da mi pomogne malo bio bih mu puno zahvalan
HVALA

Bokile
7.6.2012, 20:07
Ta tema je toliko opsirna i toliko popularna, da nemas pojma.

Ovo je stota tema koju vidim.

JohnnyNT
7.6.2012, 20:13
I ja bih voleo da postanem milijarder, to mi je bila željka oduvek, ako ima neko da mi pokaže kako, bio bih mu mnogo zahvalan.

Bokile
7.6.2012, 20:14
I ja bih voleo da postanem milijarder, to mi je bila željka oduvek, ako ima neko da mi pokaže kako, bio bih mu mnogo zahvalan.

Prvo ustedis milijardu pa me zoves da trosimo zajedno. :D

Game Boy
7.6.2012, 20:25
Ta tema je toliko opsirna i toliko popularna, da nemas pojma.

Ovo je stota tema koju vidim.

Ja sam pretrazio dobar deo ovog pod foruma tesko da sam mogao nesto da nadjem

JohnnyNT
7.6.2012, 20:29
^ Evo, cepaj (http://www.sk.rs/search/rezultati-forum.html?cx=015366831560790125276%3Azhnmsdht8gi&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=pravljenje+igara&sa=Pretra%9Ei&siteurl=www.sk.rs%2Fsearch%2Findex.html).

Prvo ustedis milijardu pa me zoves da trosimo zajedno. :D

Kako je krenula inflacija, neće mi trebati dugo za prvu milijardu (dinara) :D

Game Boy
7.6.2012, 20:37
Nisam hteo da spamujem samo sam zeleo da mi se neko javi da mi pomogne

Ivan452
7.6.2012, 23:13
@Game Boy
Ucitelji se nalaze u skolama.
Na forumu mozes da nadjes samo nekog ko ce te usmeriti.

Eni
7.6.2012, 23:29
Nisam hteo da spamujem samo sam zeleo da mi se neko javi da mi pomogne

http://www.ambrosine.com/resource.html

Razni alati, uputstva, resursi (slike, muzika, zvuci itd), pa navali... Kreni nešto da učiš i čačkaš sam, pa kad zapne, naiđi na forum da pitaš.

Luigi
9.6.2012, 0:09
Evo ovako, ja sam voljan uputiti te malo u sve ovo, samo ako ti pristaneš da sarađuješ. Komunikaciju možemo vršiti ovde na forumu, da bi se uključili i ostali članovi ili ako ti se ne da tako, možemo preko mejla. Pazi neću te ja naučiti kako da napraviš WOW, Kantera, FIFA-u ili nešto tome lično ali voljan sam pomoći ti krenuti sa svim tim i ispratiti tvoj razvoj do stadijuma gde ćeš reći sebi e sad želim napraviti simulaciju bilijarda, sesti napraviti to i snaći se sam. Pa eto to je moja ponuda a ti kako želiš. Verujem da nije lako krenuti sam, prošao sam kroz to tako da mi je jasno, ali niko to neće uraditi za tebe... :kreza:

markos807
9.6.2012, 14:03
^ Faith in humanity restored ;)

Game Boy
9.6.2012, 23:39
Evo ovako, ja sam voljan uputiti te malo u sve ovo, samo ako ti pristaneš da sarađuješ. Komunikaciju možemo vršiti ovde na forumu, da bi se uključili i ostali članovi ili ako ti se ne da tako, možemo preko mejla. Pazi neću te ja naučiti kako da napraviš WOW, Kantera, FIFA-u ili nešto tome lično ali voljan sam pomoći ti krenuti sa svim tim i ispratiti tvoj razvoj do stadijuma gde ćeš reći sebi e sad želim napraviti simulaciju bilijarda, sesti napraviti to i snaći se sam. Pa eto to je moja ponuda a ti kako želiš. Verujem da nije lako krenuti sam, prošao sam kroz to tako da mi je jasno, ali niko to neće uraditi za tebe... :kreza:

Prvo da te pozdravim i zahvalim naravno da bih zeleo da mi budes kao mentor
A za ovo kako cemo meni je sve jedno

Luigi
10.6.2012, 14:56
Evo pustio sam ti jedan mejl, pa čim vidiš odgovori mi... Pa da krenemo polako... ;)