PDA

Prikaži potpunu verziju : Power DVD 7


Mario Pavićević
9.9.2006, 15:20
Jer neko imao prilike da ga isproba?Opis u SK-u obecava pogotovo sto su se najzad setili da pruze mogucnost pomeranja pozicije subtitle-a.Neka iskustva u realnom radu?

korisnik
9.9.2006, 15:26
Ja sam probao i radi. Sad neznam, meni su radili svi bez problema.

ACHTUNG
9.9.2006, 15:28
Uf kakva stvar.Stvarno razbija.Ja gledam nase divx filmove na njemu jer daje bolju sliku.A o DVD-u da ne pricam.Stvarno sam prezadovoljan.

NenadN
9.9.2006, 16:48
Odlican je kao i svi predhodni, brzo se naviknes na novi GUI, a malte ne je potpuno isti. KOristim ga od kako je izasao (od pre 2 meseca i vise) sk malo kasni, i nisam imao nikakvih primedbi i ispada.

DeCoy
9.9.2006, 17:11
Prebacio sam se na sedmicu pre nesto vise od mesec dana.Radi svoj posao OK,kao i prethodna verzija,pa i ne vidim zasto bi neko prelazio na sedmicu(naravno kad bi morao da plati 50$;) )

Garson
9.9.2006, 19:00
Jer neko imao prilike da ga isproba?Opis u SK-u obecava pogotovo sto su se najzad setili da pruze mogucnost pomeranja pozicije subtitle-a.Neka iskustva u realnom radu?
Sve je u principu OK a pomeranje titlova radi ali ne u svim naslovima.Probao sam na LOTR 2, radilo je mada je slika iz meni nepoznatih razloga malo loshija.U nekim naslovima, kao shto rekoh, ne radi.:confused:

Dimo
9.9.2006, 20:00
Ja cekam da se pojavi najnoviji WinDVD,on je majka,mada ruku na srce nije nista kvalitetniji od Power DVD-ja,a kvalitet i cijene su im tu negdje.Do sad sam koristio samo Power DVD verziju 5(osim WinDVD izdanja,naravno) i bio sam zadovoljan(dok mi nije istekla trial verzija),zaista ima gomilu opcija i odlican kvalitet slike,ali ja sam se vec dugo vezao za Inter Video i ne treba mi neki bolji,ako uopste i postoji.

Garson
9.9.2006, 20:04
Ja cekam da se pojavi najnoviji WinDVD,on je majka,mada ruku na srce nije nista kvalitetniji od Power DVD-ja,a kvalitet i cijene su im tu negdje.Do sad sam koristio samo Power DVD verziju 5(osim WinDVD izdanja,naravno) i bio sam zadovoljan(dok mi nije istekla trial verzija),zaista ima gomilu opcija i odlican kvalitet slike,ali ja sam se vec dugo vezao za Inter Video i ne treba mi neki bolji,ako uopste i postoji.
Shta cekash? Pa WinDVD 7 je izashao pre skoro godinu dana.

Dimo
9.9.2006, 20:15
Shta cekash? Pa WinDVD 7 je izashao pre skoro godinu dana.
Znam i probao sam ga,ali cekam da izadje noviji,svake godine serviraju freski,volim da sam u toku.

Garson
9.9.2006, 20:19
Znam i probao sam ga,ali cekam da izadje noviji,svake godine serviraju freski,volim da sam u toku.
Ne bash svake godine.Nacekacesh se dobrano za 8-icu.;)

Dimo
9.9.2006, 22:54
Ne bash svake godine.Nacekacesh se dobrano za 8-icu.;)
Nisam toliko pesimistican kao ti,posebno sad kad je konkurencija izbacila najnovije izdanje ;) Kako god,koristicu ovu sedmicu dok ne dodje osma verzija,nije mi frka.

Garson
9.9.2006, 23:02
Nisam toliko pesimistican kao ti,posebno sad kad je konkurencija izbacila najnovije izdanje ;) Kako god,koristicu ovu sedmicu dok ne dodje osma verzija,nije mi frka.
Nisam pesimistican samo mislim da InterVideo ne izbacuje novu verziju jednom godishnje vec po potrebi.Shta bi ta osmica imala shto sedmica nema?
Konkurencija je izbacila novo izdanje ali sa zakashnjenjem od skoro godinu dana.Znaci,sve to vreme Intervideo je prednjacio.

Dimo
9.9.2006, 23:19
Pa valjda bi trebao kao i do sad da nastavi sa verzijom "viska" :D A za ovo "sta bi osmica imala sto sedmica nema" nemam pojma,vidjecu kad dodje.Pravo da ti kazem,ja mogu da zamislim samo obicna dotjerivanja i poboljsavanje samog izgleda,ostalo je sve na vrhunskom nivou.

Garson
9.9.2006, 23:27
Ne znam, meni neshto ne deluje da ce izbaciti novu verziju u 2006 godini.A ako bi ta osmica donela samo poboljshanja izgleda ko bi dao onolike pare za novu verziju?

Covenant
10.9.2006, 2:01
A niko da pomene odlicni VLC i Media Player Classic-besplatni a bolji po mnogo mnogo cemu nego nalickani WinDVD i PowerDVD;)