PDA

Prikaži potpunu verziju : Sony Vegas


Novarac23
27.5.2012, 8:05
E cao,
Ja obozavam da radim s video i audio materijalom.Jedan od omiljenih pprograma mi je Sony Vegas,zanima da li ovde neko ima ovakve afinitete takodje pa da mozemo da razmenimo iskustva.

Nikola Novakovic :Freddy:

Pucko
25.6.2012, 17:51
OK odlicno. Da li mozes ti meni da pomognes???
Kupio sam ovaj program i vec mi zadaje muke. Kada napravim neki tekst i kada ga ubacim na kanal, ne mogu vise da ga editujem. Zasto ???

Druga stvar, kako da stavim tekts da bude cirilica, odnosno latinica ako znas ???

Hvala

Bujosh
17.7.2012, 17:19
imam jedan problem sa Sony Vegasom PRO 10.... Naime cim render-ujem video slika bude previse tamna.. Sta da radim jel zna neko ? :o

Novarac23
19.7.2012, 7:44
OK odlicno. Da li mozes ti meni da pomognes???
Kupio sam ovaj program i vec mi zadaje muke. Kada napravim neki tekst i kada ga ubacim na kanal, ne mogu vise da ga editujem. Zasto ???

Druga stvar, kako da stavim tekts da bude cirilica, odnosno latinica ako znas ???

Hvala
Za prvo pitanje imam odgovor,tamo gde ti se nalazi tekst na timeline-u trebalo bit da vidis na kraju njega ( teksta) tri kao kvadratica jedan isod drugog,i kliknes na drugi.
Sto se tice drugog pitanja stvarno nikad nisam imao potrebu da koristim nasu latinicu i cirilicu ali mislim da mozes rucno da ubacis te znake ali to je dosta komplikovan proces :D

Novarac23
19.7.2012, 7:45
imam jedan problem sa Sony Vegasom PRO 10.... Naime cim render-ujem video slika bude previse tamna.. Sta da radim jel zna neko ? :o
Probaj da snimis u HD formatu,da upalis svetlo u sobi :P Zezam se za ovo drugo ali probaj da snimis u video formatu i mozda promeni plejer :)

Novarac23
19.7.2012, 7:46
http://www.youtube.com/watch?v=LXLLFh6hEfQ to je jedan Intro sto sam radio za neko sneaker society :)

Pucko
7.10.2012, 10:54
Da li moze da se ubaci, na video overlay, da kako ide jedan video, drugi ulece u taj i ovaj se zavrsava, kao sto slika moze da uleti kada se ovako stavi... ??