PDA

Prikaži potpunu verziju : Omerta: City of Gangsters


Stranger2
10.3.2012, 2:51
Još ne znam koji je ovo tačno žanr ali ako se ispostavi da je za drugi forum, neka je moderator premesti kasnije. Najverovatnije je mešavina upravljačke simulacije i potezne taktičke akcije.

OMERTA - CITY OF GANGSTERS is a simulation game with tactical turn-based combat. Taking the role of a fresh-from-the-boat immigrant, with dreams of the big life, the player will work his way up the criminal hierarchy of 1920's Atlantic City. Starting with small jobs, his character recruits a gang and expands his empire by taking territory from other gangsters. Eventually he establishes his own crime syndicate and becomes the de facto ruler of Atlantic City.

Features

- Historically accurate representation of Atlantic City and its landmarks

- Strategic gameplay allows city overview, planning, expansion and gathering of intel

- Turn-based tactical combat with a cover system and stealth action

- 15 unique player controlled characters each with unique personalities and backgrounds

- A RPG system for development of player characters and managing their equipment

- Competitive and cooperative multiplayer mode with persistent gangs

- 15+ hours of gameplay in a single play-through

- 20 unique maps visualizing the various districts of Atlantic City

lNFzFV4YqK4

NjegovaWisost
14.3.2012, 14:13
Мени ово чичи на неку копију Мафије кеца... Мада, волим такве игре, можда буде добра =)

pentraksil
14.3.2012, 14:26
Мени ово чичи на неку копију Мафије кеца... Мада, волим такве игре, можда буде добра =)

Osim teme, nema ovo veze sa Mafijom. U pitanju je strategija/tycoon igra

NjegovaWisost
14.3.2012, 20:21
osim teme, nema ovo veze sa mafijom. U pitanju je strategija/tycoon igra

Да, очи изби ово стратегиц... Мада, кад сам вио РПГ елементи, понадах се џабе...

pentraksil
14.3.2012, 21:09
Да, очи изби ово стратегиц... Мада, кад сам вио РПГ елементи, понадах се џабе...


http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/061/294/1106514-cool_story_bro_super.jpg?1279885294

NjegovaWisost
14.3.2012, 21:45
I dalje ne mogu da prebolim kratkoću mafije II

Stranger2
22.8.2012, 1:06
B6HzFhfUTw0

Aleksandar1987
22.8.2012, 15:09
Ovo je nesto kao Gangsters 2. Nema veze sa mafijom. Ko je igrao Gangsters znace.

http://www.endevil.com/images/gangsters2logo.jpg

_Grotesque_
2.9.2012, 11:14
Odlicno, taman se uklapa uz novu sezonu Boardwalk Empire.
:)

batakpudla
2.10.2012, 13:55
Да ли се зна можда тачан датум изласка?

Stranger2
4.10.2012, 22:48
Odlicno, taman se uklapa uz novu sezonu Boardwalk Empire.
:)Sad sam prvi put čuo za tu seriju. Zvuči zanimljivo... :)

JAZO
2.12.2012, 16:47
Да ли се зна можда тачан датум изласка?

5. februar

JAZO
13.12.2012, 19:52
mLZ5DroSX-Y

JAZO
13.1.2013, 21:22
US0rxEXVYLk

JAZO
15.1.2013, 22:54
Jos samo malo.Inace igra usla gold fazu http://www.computerandvideogames.com/386514/omerta-city-of-gangsters-has-gone-gold/

JAZO
18.1.2013, 16:44
3e77FlAaXYY

pentraksil
25.1.2013, 19:51
Pojavio se demo

http://www.worthdownloading.com/game.php?gid=5254

_Grotesque_
25.1.2013, 20:00
Skidam demo upravo, ali sve mi se čini da će igra biti potpuni promašaj.
Puno potencijala ima i sigurno je mogla da bude ponajbolja igra u ovom žanru u kome se ništa ne događa kršteno još od Gangsters 2... Ali mi deluje kao da je sve previše ograničeno i da nema dovoljno dubine u igri.
Bar sam to zaključio nakon odgledanih klipova na jućubu.

Će vidimo, nadam se da grešim jer jako volim setting.
Pogotovo što sam upravo pogledao poslednju sezonu Boardwalk Empire.
:)

Edit:

Upravo sam odigrao demo i baš sam razočaran...
Gameplay je užasan, klik ovde - klik tamo i to je to.
Uopšte nema neke slobode, ne može da se upravlja gangsterima direktno već idu po kliku na ikonu gde treba.
Borba više manje, ni to nije ništa posebno odrađeno.
I sve je toliko linearno...
Gre`ota, bio sam ubeđen da će ovo biti kultna igra..
:/

JAZO
28.1.2013, 0:49
^
Vidim po forumima a i video ljudi koji igraju unaprijed sa devovima,da su igrom zadovoljni ima i onih koji su odusevljeni.Ja ovim vidjenim sam zadovljan i kupio sam igru da bi mogao coop i multiplayer posto igra ima 16 misija svega.
7-8 e key ruski ,posto je region free

zvjer
28.1.2013, 17:08
Skidam demo upravo, ali sve mi se čini da će igra biti potpuni promašaj.
Puno potencijala ima i sigurno je mogla da bude ponajbolja igra u ovom žanru u kome se ništa ne događa kršteno još od Gangsters 2... Ali mi deluje kao da je sve previše ograničeno i da nema dovoljno dubine u igri.
Bar sam to zaključio nakon odgledanih klipova na jućubu.

Će vidimo, nadam se da grešim jer jako volim setting.
Pogotovo što sam upravo pogledao poslednju sezonu Boardwalk Empire.
:)

Edit:

Upravo sam odigrao demo i baš sam razočaran...
Gameplay je užasan, klik ovde - klik tamo i to je to.
Uopšte nema neke slobode, ne može da se upravlja gangsterima direktno već idu po kliku na ikonu gde treba.
Borba više manje, ni to nije ništa posebno odrađeno.
I sve je toliko linearno...
Gre`ota, bio sam ubeđen da će ovo biti kultna igra..
:/

Pretpostavljam da si bio ubedjen od trenutka kada si zavrsio sa pisanjem prvih pet recenica :D

_Grotesque_
29.1.2013, 22:57
Izašlo za Xbox!
:aplauz:

JAZO
31.1.2013, 14:17
Izasla ,a ja jos cekam key

Leonida
31.1.2013, 22:16
Utisci?

JAZO
31.1.2013, 22:53
Utisci?
Jos key cekam,nevjerovatno.Ali po klipovima i demo ja sam zadovoljan .Grafika mogu reci odlicna kada pada kisa vidis kako udara u asfalt,lokve....

Ekiman
1.2.2013, 17:52
za sada kod nekih fles rewiva ocene i kritike su lose na racun igre...steta

pentraksil
1.2.2013, 18:11
za sada kod nekih fles rewiva ocene i kritike su lose na racun igre...steta

A recenzije su uvek u pravu :kreza:

Po onome sto sam ja probao ne izgleda lose ali ipak mislim da nema bas mnogo sadrzaja. Cini mi se da je to moglo dosta detaljnije i obimnije ali ipak je ovo samo pocetak za kasnije cemo videti. Sandbox nisam probao, sada ucim na Kampanji.

Ekiman
1.2.2013, 22:17
ja bi pre rekao da ako su kritike dobre da onda moze da igra bude ipak losa ali ako su lose od starta onda cesce ispadne da je igra stvarno omanula,bar po mojem iskustvu.
Ali probacu ovo posle mesec dana jel sam obozavo gansters 2

Jonny
4.2.2013, 0:07
Stvarno gre'ota, za sat vremena igranja u sandbox modu (na hard) nisam imao više šta da uradim. Kupio sam svaku moguću zgradu, zemljište i izrentao zgrade, sve se na kraju svodilo da kupujem pivo i alkohol kako bih mogao da snabdem noćne klubove, hotele, itd.

Totalna glupost što su ograničili (sandbox) samo na kvartove koji su, realno, suviše mali. Očekivao sam i neke rivalske bande i borbe sa istim, ali ni njih nema.

Nadam se da će što pre ubaciti neke nove mogućnosti i produbiti igru, jer ovako i nema neku vrednost ponovnog igranja.

pentraksil
4.2.2013, 0:21
Stvarno gre'ota, za sat vremena igranja u sandbox modu (na hard) nisam imao više šta da uradim. Kupio sam svaku moguću zgradu, zemljište i izrentao zgrade, sve se na kraju svodilo da kupujem pivo i alkohol kako bih mogao da snabdem noćne klubove, hotele, itd.

Totalna glupost što su ograničili (sandbox) samo na kvartove koji su, realno, suviše mali. Očekivao sam i neke rivalske bande i borbe sa istim, ali ni njih nema.

Nadam se da će što pre ubaciti neke nove mogućnosti i produbiti igru, jer ovako i nema neku vrednost ponovnog igranja.

Slozio bih se, ima jako malo sadrzaja i potpuno neiskoriscen potencijal. Zanimljiva je ona borba ali dzabe kada nema sadrzaja na nivou kvarta. Steta :(

DeCoy
9.2.2013, 16:07
Steam ključ 15$ na Nuuvem-u (brazilska online prodavnica, sasvim sigurna, trebalo bi i naše kartice da prolaze).

http://www.nuuvem.com.br/produto/1064-omerta-city-of-gangsters

director
12.2.2013, 12:18
Stvarno gre'ota, za sat vremena igranja u sandbox modu (na hard) nisam imao više šta da uradim. Kupio sam svaku moguću zgradu, zemljište i izrentao zgrade, sve se na kraju svodilo da kupujem pivo i alkohol kako bih mogao da snabdem noćne klubove, hotele, itd.

Totalna glupost što su ograničili (sandbox) samo na kvartove koji su, realno, suviše mali. Očekivao sam i neke rivalske bande i borbe sa istim, ali ni njih nema.

Nadam se da će što pre ubaciti neke nove mogućnosti i produbiti igru, jer ovako i nema neku vrednost ponovnog igranja.

što je još gore od nekih 30 vrsta građevina treba ti 4-5, ostale nisam ni koristio, osim u kampanji gde mi je to uslov da pređem kvart.

Borbe su ok, samo je trebalo više mapa ubaciti i bar još 3-4 nova različita oružja.

Nije loša da se ubije vikend ali ništa više od toga. U petak sam je instalirao a u ponedeljak deinstalirao. Sandbox nema nikakvog smisla kao što reče Jonny a kampanja nema vrednost da se igra više puta. Same misije se pređu za 20 minuta ako baš sve živo hoćete da odradite na njima a ako idete brzinski mogu i za 10 minuta da se pređu.

Ukoliko bi se developeri pozabavili unapređenjem možda bi sledeći deo mogao da bude odličan. Ovako ostaje da utisak da su zamislili odličnu igru a onda zbrzali i izdali je osakaćenu.

JAZO
28.2.2013, 0:33
patch u najavi i to taman na ono sto su se ljudi zalili,dosadan sandbox bez izazova a sad ima neprijateljska banda
- New maps for multiplayer and sandbox modes
- Enemy gang for sandbox mode, operating independently and taking over businesses - can both attack the player and be attacked by the player
- Customizable game settings and goals for sandbox games
- Economy overview panel for current businesses with their efficiency, profit, ect.
- Visual representation of individual business types on the strategic map via icons
- Additional difficulty setting and "Iron Man" option (saving progress in strategic mode disabled)
- Massive overhaul of cover mechanics in turn-based combat
- Introduction of multiplayer chat and several other minor fixes/changes

Our goal is to make these features available some time between 4 and 8 weeks from now and I will report back with our progress regularly. As stated, the above list is still work-in-progress and subject to further additions and changes.

LoneWolf
21.10.2015, 19:29
Dižem temu iz mrtvih, htio sam da igram ovo (GOG verzija) a prođem prvi uvodni dio do one misije gdje treba da se pronađe nestali gangster Squigs pa na njoj krešuje i neće dalje. Na gogu nema fixeva. Znate li vi nešto o tome?