PDA

Prikaži potpunu verziju : Zeitgeist i titlovi


Arctic Donkey
11.2.2012, 13:07
Nedavno sam skinuo film "Zeitgeist", prvi deo, sa zvaničnog sajta filma koji me preusmeri na skidanje preko torenta.

E sad, film je težak oko 4 GB, a kad se skine u fajlu se mogu primetiti u suštini 5 delova od po od pilike gigabajt, svaki traje od 24 do 25 minuta.

Moje pitanje je, pošto sam skinuo par .srt prevoda i ni malo nisu dobri, da nije to zbog toga što taj prevod ima zapisane sekunde prikazivanja slova u odnosu na ceo film, a pošto je moj u delovima i kad pustim deo prvi od 25 minuta on na, na primer, trećoj sekundi prikazuje ono što je u celom prevodu na nekoj drugoj sekundi. :eek:

Pokušao sam i nekim programima da udružim te fajlove, ali bezuspešno !

Uzgred, film je u .VOB formatu.



Čak sam pokušao i da pogledam na Youtube ali komplikovana je procedura postavljanja titlova na klipove sa tog sajta.

Hvala unapred za pomoć, i šta mi je činiti ? :n_klanja:

ilidan
11.2.2012, 20:35
Ako imaš VOB fajlove trebalo bi da imaš i IFO fajl. Pusti njega i film će ići normalno.
Druga varijanta je da spojiš te fajlove sa ili bez rekompresije. Bez rekompresije možeš to uraditi koristeći VOB2MPG. (http://www.videohelp.com/tools/VOB2MPG)
Ako bi da rekompresuješ i malo uštediš prostor, imaš recimo StaxRip ili Freemake Video Converter.

Conte7
11.2.2012, 21:48
A možeš i da probaš da skineš neki drugi titl, možda je ovaj jednostavno loše odradjen. Ja ih nekad skinem i po 4-5 dok ne naletim na najbolji ;)

Arctic Donkey
11.2.2012, 22:42
Ma popizdeh, obriso sam ga.. :nov_explo

Sad skidam drugi deo, Addendum, ako bude problema, javljam.

Mali Princ 81
29.9.2018, 23:56
Treći deo " moving forward " 2011.god.