PDA

Prikaži potpunu verziju : Mikrofon


alendin
1.9.2006, 22:00
nedavno sam kupio mali mikrofon i uredno ga prikačim na komp ali nesto ne funkcionise kada tiho pricam da mi nesto snimi nista se ne cuje a kada mnogo glasno snimam na njega dosta se slabo cuje na zvucnicima pa ako neko zna u cemu je problem molim za odgovor pozdrav svim forumasima.

Rene
1.9.2006, 22:09
Preko kojeg programa snimas zvuk?

alendin
1.9.2006, 22:59
ma preko windowsowog obicnog sound recorder

holmes2000
2.9.2006, 11:50
ako ne gresim, po defaultu, win instalira sistem sa iskljucenim mikrofonom (imao sam takav problem).

znaci, resenje problema bi trebalo da bude:

Start -> Run -> sndvol32

u mixeru ides na Options -> Properties i prebaci na Recording

tu "cekiraj" Select kod mikrofona i OK

vrati na Playback i to je to


pozdrav

alendin
2.9.2006, 14:26
hvala puno sacu probat

alendin
2.9.2006, 14:31
probao sam ali ne radi opet sta da radim da li postoji mogućnost da ne valja u zvučne onaj priključak gdje ide mic???

alendin
2.9.2006, 14:32
i onaj balance na vrhu mica mi je blijed pa da li to nesto predstavlja ne mogu ga pomjerat ni lijevo ni desno.

Miloš
8.10.2006, 0:42
Из менија "Options" у Windows Mixeru изабери опцију "Напредне контроле"(Advanced controls). Поред клизача за микрофон би требало да се појави дугме "More Options". Кликни на њега и при дну новоотвореног прозора би требала да стоји опција "Mic Boost". Чекирај је и након тога би требало да функционише како треба.

alendin
14.1.2007, 13:05
evo nasao sam problem ocigledno da mi nije bila dobra zvucna karta pa evo neki dan sam je kupio i sad sve super sljaka.