PDA

Prikaži potpunu verziju : Favorit televizori


Conte7
26.1.2012, 12:53
Je li čuo ko za ovu marku? To je valjda samsungova firma koja radi u Češkoj, ili nešto tako. Mislio sam da kupim tv, pa kad odoh u prodavnicu vidjeh jedan favorit televizor, stvarno je kvalitetan, košta oko 365e. LCD 32" dijagonala, ima digitalni tuner, hdmi priključke,mislim i full HD. Kupio bih ga još samo da doznam nešto o ovoj firmi :)

smeshko
26.1.2012, 14:33
Nisam cuo za to, ali za te pare moze npr da kupis LG iste dijagonale koji plus pusta sve formate sa USB-a....

Luka Filipovic
27.1.2012, 22:43
http://www.tehnomanija.rs/katalog/hitachi-televizor-lcd-32h6c02.html
310e 2xhdmi, VGA, usb cita sve formate i snima, 720p (sto je sasvim dovoljno, fullHD ti nije toliko potreban, imas isti ovakav samo fullhd za 380e u istoj prodavnici)

ZoNi
27.1.2012, 23:30
http://www.tehnomanija.rs/katalog/hitachi-televizor-lcd-32h6c02.html
310e 2xhdmi, VGA, usb cita sve formate i snima, 720p (sto je sasvim dovoljno, fullHD ti nije toliko potreban, imas isti ovakav samo fullhd za 380e u istoj prodavnici)
Ček malo - ubodeš mu USB fleš i možeš da snimaš sa TVa? Znaš li u kom formatu se snima? A koje kodeke podržava kod puštanja?

Dobra cena, čini mi se...

orange47
27.1.2012, 23:39
Ček malo - ubodeš mu USB fleš i možeš da snimaš sa TVa? Znaš li u kom formatu se snima? A koje kodeke podržava kod puštanja?

Dobra cena, čini mi se...

verovatno snima samo digitalnu televiziju, sto i nije bogznasta. jednostavno kopira mpeg2/4 na usb.

Luka Filipovic
27.1.2012, 23:48
@orange47 je odgovorio na pitanje, imam taj tv ali nisam dosad nista snimao :)

Conte7
28.1.2012, 0:04
a Telefunken televizori kakvi su? I kako se to snima pomoću USB-a? Unese se fleška ili šta?

Luka Filipovic
28.1.2012, 0:08
a Telefunken televizori kakvi su? I kako se to snima pomoću USB-a? Unese se fleška ili šta?

imas sa strane ulaz za flesh memeoriju, ubacis je i imas na daljinskom dugme record, samo stisnes i on pocne da snima.
takodje mozes preko flesha da gledas slike, slusas muziku i pustas filmove (kao dvd samo imas usb umesto CDa)

RAJIC
28.1.2012, 0:53
kako se ponasa sa nasim titlovima?

Luka Filipovic
28.1.2012, 0:55
kako se ponasa sa nasim titlovima?

imas da biras Hrvatski i Srpski, Srpski za cirlicu i Hrvatski za latinicu, oba rade super
Takodje imas da podesavas vreme prevoda ako kasni ili rani.

Remi_Gaillard
28.1.2012, 1:13
imas sa strane ulaz za flesh memeoriju, ubacis je i imas na daljinskom dugme record, samo stisnes i on pocne da snima.
takodje mozes preko flesha da gledas slike, slusas muziku i pustas filmove (kao dvd samo imas usb umesto CDa)
Ja imam FOX lcd,ima record na daljinskom,ja sam ali ja sam probao i ne snima...

Luka Filipovic
28.1.2012, 1:18
Ja imam FOX lcd,ima record na daljinskom,ja sam ali ja sam probao i ne snima...

evo probao sam i ja, snima sve super, cak i sam stavi naziv dokumenta, samo ne verujem da moze posle da se pusti na kompjuteru posto mi je ne poznat format

Remi_Gaillard
28.1.2012, 1:30
Meni je na Hrvatskom,nema meni na nasem.Kad pritisnem na daljisnkom Source izbaci mi Tabelu izvora i na njoj stoji ATV,DTV,Scart,Media....Treba tu mozda negde da se udje da bi se namestilo snimanje? Ja program gledam na ATV,i kad prisitnem Rec na daljisnkom,samo trepne lamprica koja treperi da se menjaju kanali i to je to,nigde ne snima iako mi je USB u tv-u...

Spawn BG
28.1.2012, 6:42
Remi, mozda da pokusas sa razlicitim formatiranjima flesa? Mozda mora kao i za gledanje da bude u FAT32, a ne u NTFS?

Conte7
28.1.2012, 13:17
Jel to ona obična fleška što se u kompjuter stavlja? I kakvi su telefunken tv-ovi, ne dobih odgovor :)

Remi_Gaillard
28.1.2012, 13:21
Jel to ona obična fleška što se u kompjuter stavlja? I kakvi su telefunken tv-ovi, ne dobih odgovor :)
Obicna,onu neobicnu nemoj da stavljas :)

@Spawn Probacu,videcu i sa nekom drugom fleskom.

todos
28.1.2012, 15:00
I kakvi su telefunken tv-ovi, ne dobih odgovor :)

Telefunken pripada Turskom Vestelu. E sad panele koje stavljaju verovatno zavisi od cene samog aparata. Mogu da budu bilo koji Sony/ Samsung, Filips/LG, a možda i Sharpov, Tošibin... Znači sve zavisi od cene koliko je aparat kvalitetan i funkcionalan.