PDA

Prikaži potpunu verziju : Odjavljivanje sa Foruma


Sagittarius
6.12.2005, 18:31
Da li se (i zasto) treba odjaviti sa Foruma. Ako se ne odjavim, da li Forum i dalje prikazuje kako sam online?
Pitam jer sam dial-up korisnik, pa skinem dve tri teme, pa se otkacim, i tako nekoliko putam, jer dok procitam poruke otislo bi mi vremena,. i jos se nijednom nisam odjavio, mozda to nije dobr/lepo/ne valja?!?
Hm. Fala na razumevanju mojega neznanja.:eek:

VojaM
6.12.2005, 19:53
Mislim da to nije tako tragično :)

oluja
6.12.2005, 20:38
Da li se (i zasto) treba odjaviti sa Foruma. Ako se ne odjavim, da li Forum i dalje prikazuje kako sam online?
Pitam jer sam dial-up korisnik, pa skinem dve tri teme, pa se otkacim, i tako nekoliko putam, jer dok procitam poruke otislo bi mi vremena,. i jos se nijednom nisam odjavio, mozda to nije dobr/lepo/ne valja?!?
Hm. Fala na razumevanju mojega neznanja.:eek:
Ne smeta ni najmanje, ne brini. :cool:

vladale
6.12.2005, 20:39
Da li se (i zasto) treba odjaviti sa Foruma. Ako se ne odjavim, da li Forum i dalje prikazuje kako sam online?

Ne ostajes online kada se izlogujes.

Elementarna Nepogoda
6.12.2005, 20:52
Ni ja se nijednom nisam odjavio, sad me dodje sramota.

spektrum
6.12.2005, 21:09
@Sagittarius, kad se odjaviš sa foruma, obrišu se "kukiji" sa tvog kompjutera, tako da ćeš morati da pri sledećem prijavljivanju na forum ponovo kucati username i password. To ima svrhe jedino kad više korisnika koriste isti kompjuter

Johny Atos
7.12.2005, 0:08
Mda, a forum verovatno ima onu foru da te automatski log outuje ako nisi akvitan neki period, npr pola sata.
Right? :)