PDA

Prikaži potpunu verziju : "Heroji" Foruma


Strane : [1] 2 3

Sagittarius
6.12.2005, 18:26
Slucajno mi zapade za oko: cika korisnik Wizard, clan od 04.12., sto ce reci danas mu je treci dan, a ima postovanih 40 poruka!!! Kaze profil - 17,28 po danu!!!
/* bilo je i 17,75, ali se za sat vremena promenilo, i opet ce opasti dok postujem temu posto se igram on-line, off-line, on-line igre da ne spucam vreme svoga dial-up-a... */
Pa dobro, Wizarde covece, imas li ti zivot?!? Ja licno ne mogu da posaljem poruku ako bar 10ak nisam procitao. Prosto mi deluje neverovatno - meni bi za tako nesto trebalo bar 20 sati za forumom, lele.

A sa druge strane, malopre sam video i clana cije clanstvo datira jos od 20. X ili sl., a poslao covek 3-4 poruke... Moze se i tako, pa ko voli nek izvoli..
Pozdrav svima, i hiperaktivnima i spavalicama (ili posmatracima - sve cita i samo nas POSMATRA! ;) ) Ah da, evo ih: Bojan clan od 22.08.2005. poruka:6?!?, i Suicide samurai, Član od: 25.10.2005. Poruka: 4.
I kako se to moglo postati clan od 22.08.?!? Koliko dugo ovaj forum uopste postoji?

P.S. Ako je neko i ovu temu zapoceo jako cem se iznerviram, kad god zapocnem temu, ljubazni administrator mi je preseli negde druge pa posle vijam svoje poruke po forumu... Koliko li tek administratori provedu vremena pecajuci nase poruke i spustajuci ih tamo di treba... Treba im platiti pivo, ako nista drugo...

bobi
6.12.2005, 19:12
Pa dobro, Wizarde covece, imas li ti zivot?!?

A kako tebe ne mrzi da gledas ljudima profile i ocenjujes ih po tome?

Nemoj da se uvredis, ali po meni ovo je besmislen topic, i mislim da moderatori i da zele ne mogu da ga prebace nigde, jer ne postoji forum: "gluposti".

P.S. Ovo je samo bila dobronamerna kritika.

oluja
6.12.2005, 20:18
Slucajno ti zapade za oko... :D
17.08.2005. je datum kad je forum bio otvoren.
BTW. Bio je jedan clan koji je za jedan dan napravio 90 poruka... (banovan zbog psovanja).

GaVrA
7.12.2005, 2:27
a poenta ove teme je...???



lichni blog??? :confused:

Arnediad
7.12.2005, 19:17
a poenta ove teme je...???



lichni blog??? :confused:
Em lici em mirishe!
Ali ima poentu,barem sto se tice datuma otvaranja foruma:mad: moderatori,pa sto nas ne obavestiste,nego ja citam u sk,forum covece,i taman se obradujem i odem u neki int caffe(ukinut mi je net kuci jos davno davno zbog privatnih sankcija i kasnije sam se navikao na net cafee)kad tamo...ima sta da vidis....forum vec postao opasan :D

Pantelija
7.12.2005, 19:30
Bio je jedan clan koji je za jedan dan napravio 90 poruka... (banovan zbog psovanja).

Mislim da ne treba banovati korisnika ako pise normalne poruke i pomaze drugima. Inace sam primetio kada se otvori novi forum prvog dana registracije korisnik odgovara na skoro svaku poruku, ali ga posle prodje. Ja bih ga banovao po 3 dana za svako slovo ruzne reci.

@ REDisLAW kod meni bi dobio sada ban na 3 655 dana zbog prve reci tvog usera, znas zasto? Ovo je bila mala sala.

REDisLAW
7.12.2005, 21:36
Mislim da ne treba banovati korisnika ako pise normalne poruke i pomaze drugima. Inace sam primetio kada se otvori novi forum prvog dana registracije korisnik odgovara na skoro svaku poruku, ali ga posle prodje. Ja bih ga banovao po 3 dana za svako slovo ruzne reci.

Ma ajde bre, ko god napise nesto ruzno sigurno ne misli ozbiljno. Eto ja npr. ruzne reci pisem iz zebancije. Po neki put...

Sasa
9.12.2005, 4:30
I te ces se prakse resiti, makar na ovom forumu.
Ili neces, ali negde drugde ;)

Suicide samurai
9.12.2005, 9:37
xexe cudo da si mene pomenuo :D

ja sam sasvm slucajno provalio forum posto je pre par meseci bilo reci o ovom forumu na jednom drugom forumu (aj da ne reklamiram). Forum je postojao i mnogo pre mog registrovanja, samo je bio zasticen sifrom. :(

Bilo je dovoljno ukucati www.sk.co.yu/forum da ti iskoci prozorce u kojem se trazila sifra. A zasto do sada imam samo nekoliko postova - jednostavno imao sam problema sa registracijom (tj. aktivacijom) - poslali su mi mail na neaktivnu e-mail adresu :D

Wizard
9.12.2005, 11:14
Slucajno mi zapade za oko: cika korisnik Wizard, clan od 04.12., sto ce reci danas mu je treci dan, a ima postovanih 40 poruka!!! Kaze profil - 17,28 po danu!!!
A koliko je taj Wizard poslao besmislenih, irelevantnih ili off-topic poruka?

Pitaš me imam li privatni život? Pa evo, vidiš, ti si ovu poruku poslao 6. decembra, a ja sam je video tek danas, 9. decembra, 2-3 dana nisam ni svraćao na forum.

Pitanje je imaš li ti privatni život kad imaš vremena za ovakve "statistike" i za pisanje ovakvih besmislenih poruka?

Inače, Sagittarius sam kaže u svom profilu da mu je interesovanje, citiram: "zavitlavanje ljudi po forumima".

diablo_
9.12.2005, 12:09
Ne gleda se korisnik po kvantitetu poruka nego kvalitetu.Mogao bih i ja sad da pocnem da spamujem po forumu pa da imam 100 poruka na dan.

urke
9.12.2005, 21:11
xexe cudo da si mene pomenuo :D

ja sam sasvm slucajno provalio forum posto je pre par meseci bilo reci o ovom forumu na jednom drugom forumu (aj da ne reklamiram). Forum je postojao i mnogo pre mog registrovanja, samo je bio zasticen sifrom. :(

Nije on bio zaštićen šifrom samo si dobijao deo domena koji nije imao sadržaj pa je WEB server postavljao upit za prijavu administratora domena. Probaj da odeš recimo na kragujevac.co.yu (bez www ispred) i dobićeš nešto slično :)

bobi
9.12.2005, 21:19
Nije on bio zaštićen šifrom samo si dobijao deo domena koji nije imao sadržaj pa je WEB server postavljao upit za prijavu administratora domena. :)

Pa koja je onda ovde administratorska sifra. Cisto da probamo :)

Guliver
9.12.2005, 21:53
pa i ja kada sam se uclanio prva dva dana sam imao po 20 mozda i vishe poruka na dan kasnije sam malo zapostavio zbog skole tako da sada imam 5.38 poruka na dan tj 10 sam po broju poruka pozz

Suicide samurai
10.12.2005, 5:19
Nije on bio zaštićen šifrom samo si dobijao deo domena koji nije imao sadržaj pa je WEB server postavljao upit za prijavu administratora domena. Probaj da odeš recimo na kragujevac.co.yu (bez www ispred) i dobićeš nešto slično :)


probao sam kragujevac.co.yu i dobio sam normalnu stranicu WTF? :confused:

a kako se onda pristupalo forumu dok jos nije bio ozvanicen?

oLaF
10.12.2005, 11:10
Ne gleda se korisnik po kvantitetu poruka nego kvalitetu.Mogao bih i ja sad da pocnem da spamujem po forumu pa da imam 100 poruka na dan.

Hajde budi maksimalno objektivan, ako ti neko kaže nešto a ima svega 3-4 poruke, hoćeš li ga uzeti u razmatranje? Ozbiljno!?

Sasa
10.12.2005, 12:23
Sto da ne ?

U jednom postu mozes videti da li covek zna ili ne zna.
Doduse, ako ti sam ne znas, tesko je oceniti ko zna ili ne zna.
Ali broj postova nije nikakva garancija, pa ovde vec imamo ljude koji imaju trocifren broj postova a i dalje lupetaju kojesta.
I naravno, dogurace do par hiljada i i dalje ce udarati na buku, najvijanje i pljuvanje tudjeg.

Broj postova ne znaci nista.

REDisLAW
10.12.2005, 19:26
U pravu si. Znao sam jednog lika koji je hteo da ima sto vise postova, pa je iso u one sobe... neznam, tamo ono oglasi, pa kontinetni, Afrika, Azija... tamo gde nema niko... i samo pise neke gluposti... dnevo je imao 124 poruke. Onda su ga banovali kad su saznali sta radi...

Guliver
10.12.2005, 19:41
jedna moja drugarica je imala preko 15000 poruka na forumu a forum je imao oko 50000 posta kada se zatvorio nije bilo podforuma gde nije neshto pisala bila je mod na 4 ili 5 sobe

mfritz
11.12.2005, 0:53
ja se mnogo plasim .



tako neki ljudi nas sada sigurno gledaju... ahhh.. goustovi... ahhh.. jao
hladan znoj... jao... mama

Marko_L
11.12.2005, 1:21
Hajde budi maksimalno objektivan, ako ti neko kaže nešto a ima svega 3-4 poruke, hoćeš li ga uzeti u razmatranje? Ozbiljno!?
Kad već pomenu, imam jednog ortaka koji se inače bavi grafičkim dizajnom, i pre jedno-godinu dve "švrćko" se tako po nekim poznatim stranim forumima koji se bave tom tematikom, onako iz dosade, i krene on tako da odgovara na neke teme i daje rešenja, odgovorio je na nekih 5-6 koliko mi se čini.I šta se dešava ? Sutradan mu stiže mejl od administratora tog foruma u kojem mu je napisao da dugo nije video tako kvalitetne postove i dobra objašnjenja za rešenje problema i ponudi mu čovek da ga postavi za moderatora :) Eto, posle 5-6 postova.Da se razumemo, poenta nije u tome da je postati moderator nešto uzvišeno, već da se i na osnovu malog broja postova može videti ko postuje nešto pametno, a ko spamuje.
Broj postova ne znaci nista.
Ne bih se složio.Meni znači dosta.Recimo, ako vidim da neki korisnik danas ima 20 poruka, a već sutradan 50, to automatski upadne u oči.Onda lepo otvorim zadnjih 10-15 postova tog korisnika i vidim da je skoro svaki u fazonu "xexe do džaja brate", "xoxo slažem se", "xixi it rulez" i slično, odmah znam da je korisnik spamer i da se od njega ništa pametno ne može očekivati, i onda mirne duše mogu da preskačem njegove postove.

Sasa
11.12.2005, 19:12
Mislio sam da ne treba da pominjem da ne znaci nista pozitivino.
Negativno, da, slazem se :)

Sagittarius
7.1.2006, 1:00
A koliko je taj Wizard poslao besmislenih, irelevantnih ili off-topic poruka?

Pitanje je imaš li ti privatni život kad imaš vremena za ovakve "statistike" i za pisanje ovakvih besmislenih poruka?

Inače, Sagittarius sam kaže u svom profilu da mu je interesovanje, citiram: "zavitlavanje ljudi po forumima".

А ти ни немаш интересовања, па сад не знам шта је боље.
Био сам обрадован и узбуђен што сам се пријављивао на форум па сам свашта исписао, молим те извини, ако ти смета, променићу. Давно нисам ''форумисао'', а сад не могу ни да постигнем. За разлику од тебе, ја сам био одсутан са форума скоро неколико недеља и сад не знам како ни да приступим овој хрпи...

А пропо мога интересовања, погледај професију госн Urke-а, proprietary hater-а, (што сам ја стално мислио да је heater, па ми није било јасно шта он ту загрева...).
Ајд поздрав свима.

:icon_wink

Sale013
7.1.2006, 17:30
A kako tebe ne mrzi da gledas ljudima profile i ocenjujes ih po tome?

Nemoj da se uvredis, ali po meni ovo je besmislen topic, i mislim da moderatori i da zele ne mogu da ga prebace nigde, jer ne postoji forum: "gluposti".

P.S. Ovo je samo bila dobronamerna kritika.
Ja mogu samo da ponovim ovo... A onaj ko proverava svaciji licni profil e on nema zivot. Trebalo bi da se napravi podforum gluposti stvarno...

M@rin
10.1.2006, 19:19
Heheheh, to sam hteo da pitam, da li ste ocekivali da ce ovaj forum tako brzo da se procuje, toliko postova, toliko korisnika....


Verovatno su se autori SK dosetili pa izdvojili 3 strane jednog broja da sirokim narodnim masama objasne shta je to forum...I eto shta su uradili, hipnotisali su ljude i oni ni krivi ni duzni pisu po 20 postova na sat.. jbg. Kad bi jos napisali neshto pametno pa da svi tako nauce bilo bi dobro ...

aRTi
10.1.2006, 22:41
Trebalo bi da se napravi podforum gluposti stvarno...
Gluposti treba da se brišu :cool:
Što je više članova,to su sve više potrebni moderatori,i to "strožiji" moderatori,i to je proces koji će se vremenom desiti...nadam se :icon_lol:

Apostol
11.1.2006, 0:49
A kada su pa gikovi imali privatni zivot?Ne kazem da je neko gik,samo da se tako ponasa...

TheDude
11.1.2006, 18:37
Kvalitet vs. kvantitet, kakva dosadna fraza. Svako ima svoje misljenje o forumu i njegovom nacinu upotrebe, nemam nista protiv ljudi koji postavljaju i 50 poruka dnevno, cak sta vishe cenim ih zbog toga jer nije mala stvar biti toliko aktivan.

Kao da niko nikada nije zalutao (offtopic), sve je to spontana reakcija,ne znam zasto tolika buka oko toga.

Cemu tolika fama oko titule "moderator", ja prvi ne bi prihvatio tu vrstu obaveze, jer nije u pitanju hijerarhija po stalezima,vec ozbiljan i zahtevan posao. Moc nema veze sa tim...

Ne zaboravite, poenta svega je druzenje ( otrcana, ali krajnje istinita...)

Reloader
11.1.2006, 19:09
Cemu tolika fama oko titule "moderator", ja prvi ne bi prihvatio tu vrstu obaveze, jer nije u pitanju hijerarhija po stalezima,vec ozbiljan i zahtevan posao. Moc nema veze sa tim...

Heh, ne bih se slozio sa poslednjom recenicom ;)

Pantelija
11.1.2006, 19:48
Molim Vas da ne vredjate osobe sa posebnim potrebama jer takvo ponasanje nije ljudsko. Svako ko je pomogao da neko resi neki problem je heroj. Ne volim ljude koji pisu poruke samo radi broja poruka ispod usera i koji kazu samo da se slazu sa tim ili ne zato je korisna funkcija reputacije.

Night Hawk
11.1.2006, 20:06
Ja mislim da svi treba da pisemo sto veci broj poruka , pa makar one bile i glupe pa cemo tako biti najbolji clan foruma. Mislim da neki ovako razmisljaju ali TO JE JAKO GLUPO I NIJE KORISNO ZA OVAJ FORUM . Trudim se da savakome izadjem u susret kao sto ocekujem od drugih da meni pomognu savetima.

Magneto
11.1.2006, 21:49
Javna opomena za Reloadera i tool.keenana - nedolične poruke nipodaštavanja i diskrimnacije osoba sa specijalnim potrebama su obrisane, a vi obratite pažnju ubuduće, pre nego što se odlučite na ovakve hirovite poruke. Ako vam je već do poređenja činite to na prikladan način.

Reloader
11.1.2006, 21:51
Cekaj, sta sam ja napisao ovde protiv pravila (i ne secam se)?

Magneto
11.1.2006, 21:54
Zabranjeno je uopšte iskazivanje mržnje, netrpeljivosti i diskriminacije bilo koje vrste
Ako ti ovo nije dovoljno, dodaćemo posebno pravilo, nemoj da se brineš, pošto očigledno nemate nepisani pravilnik kulture i zdravorazumskog ponašanja koji se ne stiče po forumima.

Reloader
11.1.2006, 21:56
Nisam trazio da mi kopiras izvod iz pravilnika, trazio sam da mi kazes koja je moja rechenica obrisana.

Magneto
11.1.2006, 22:00
Stavio si sliku sinak, sa sve rečenicom na njoj. Sve ostalo na PM. Da završimo offtopic.

Sagittarius
17.1.2006, 12:57
@gaVra, bobi, Sale013
Sad to što ja (ponekad, ne uvek i ne za svakoga, niste svi to zaslužili...) kada pročitam neki post želim da saznam više o osobi koja ga je napisala pa kliknem na njegov profil da vidim iz kog je grada i slično znači da sam ja dokon, da se ponašam kao gik i slično... Istina je da me ponekad uhvati statističarska manija, eto danas sam , pročitavši neki post gde je čovek spomenuo kako je treći po broju poruka na Forumu, hteo da izlistam članove Foruma po broju poruka, ali nisam uspeo. E sad to što vama to nije bitno i što je glupo i slično - pa ovo je brbljaonica! Nekom je super Lada od 120 konja, a nekom kako se drugi ljudi ponašaju. I ako ste već mislili da je toliko loša tema, trebali ste svi da mi natovarite gomilu loše reputacije, kao što je to odmah učinio g.Wizard našavši se uvređenim što sam se usudio da ga ovde spomenem. Ne voli svako da bude heroj.
A ova tema uopšte i nije bila započeta tako što sam ja prebirao po tuđim profilima i pravio statistiku, nego sam čitao temu ''Jezički puritanci'' gde je raznog sveta bilo, pa sam video da neki imaju mnogo, a neki malo poruka.

Nemam više šta da kažem, a pošto ili ne mogu ili ne znam kako da zatvorim ovu temu koju sam i započeo, molim administratora da to učini za mene.

lijenština
17.1.2006, 17:40
@gaVra, bobi, Sale013
Sad to što ja (ponekad, ne uvek i ne za svakoga, niste svi to zaslužili...) kada pročitam neki post želim da saznam više o osobi koja ga je napisala pa kliknem na njegov profil da vidim iz kog je grada i slično znači da sam ja dokon, da se ponašam kao gik i slično... Istina je da me ponekad uhvati statističarska manija, eto danas sam , pročitavši neki post gde je čovek spomenuo kako je treći po broju poruka na Forumu, hteo da izlistam članove Foruma po broju poruka, ali nisam uspeo. E sad to što vama to nije bitno i što je glupo i slično - pa ovo je brbljaonica! Nekom je super Lada od 120 konja, a nekom kako se drugi ljudi ponašaju. I ako ste već mislili da je toliko loša tema, trebali ste svi da mi natovarite gomilu loše reputacije, kao što je to odmah učinio g.Wizard našavši se uvređenim što sam se usudio da ga ovde spomenem. Ne voli svako da bude heroj.
A ova tema uopšte i nije bila započeta tako što sam ja prebirao po tuđim profilima i pravio statistiku, nego sam čitao temu ''Jezički puritanci'' gde je raznog sveta bilo, pa sam video da neki imaju mnogo, a neki malo poruka.

Nemam više šta da kažem, a pošto ili ne mogu ili ne znam kako da zatvorim ovu temu koju sam i započeo, molim administratora da to učini za mene.
Nije lada sa 120 već 210 konja. Baš si pročitao.... :rolleyes:Uostalom Velika braća su to zatvorila. Zašto se soba zove brbljaonica, ako to ne treba da je neobavezna tema? A kompjuter se nalazi i tom autu verovali ili ne i upravlja radom motora tako da to nije totalno off topic. Zato si ti tu da zavodiš red.... Pusti ti neki bolji topic osim ovog OMG ovaj šalje 20000000 poruka na dan mora da je bolid, OMG; OMG;OMG....:mad:

Johnnyy
19.1.2006, 0:21
Moram da primetim da je ovo jedini forum na kome se ljudi toliko trude, muche, gore od zelje da budu primeceni, najbolji, hvaljeni… Mislim, do sada sam aktivno koristio nekoliko foruma i ni na jednom nisam primetio ovako neshto, ni u tragovima. Jedni su “spameri” dok ovi drugi koji nemaju dovoljno vremena ili vec chega da napostuju tu kolichinu poruka ljubomorno kritikuju ove druge. To ne znachi da ti isti nisu postavili i dosta korisnih poruka na pravom mestu u pravo vreme, ali opet ta zelja za kvantitetom chini svoje. Sushtina je da svako radi ono shto voli i da to tako treba da ostane. Ako je nekome zadovoljstvo i najveci uspeh da na kraju dana izbroji 20-30 svojih poruka na forumu pa neka, kome smeta. Iskreno nije mi nikakav problem da pri chitanju neke teme trazeci nesto shto me zanima kad naletim na beskoristan post malo ubrzam skroling na mishu i preskochim ga…to jedva da mi oduzima delic sekunde – A upucivanje kritika vlasnicima tih postova bi mi oduzelo drastichno vishe vremena.
…A i ja k*nj*m malo vishe…ma valjda zato i sluzi brbljaonica:)

Sasa011
19.1.2006, 13:20
Forum teoretski predstavlja mesto za neku raspravu,diskusiju,dijalog.To je filozofska definicija.
Meni je smesno to sto sam zatekao na forumima korisnike koji uopste ne postupaju po nameni ovoga,vec se ponasaju tako da neumem ni da definisem.
Kada vidim poruku sastavljenu od samo dve reci(nije cak ni recenica),tesko mi je da protumacim stav tog pisca.Kad vidim da se nize "diskusija" i od ostalih isto tako,po dve reci,nemogu ni da citam.
Razmislio sam zasto su ljudi takvi pa vrcaju recima,nece vecina pravilno da izkaze sta hoce.
To je zato sto je "skupo" biti online,pa potrositi 5-10 minuta da se nesto napise.
Sve se uvecava ako zelis napisati 5 poruka,znaci ode minimum 30 minuta,ako ne i vise.
Resenje je da otvoris Notepad,pa posle Copy Paste.

Johnny
6.6.2007, 21:21
Primetio sam da postoji korisnik koji je danas registrovan i vec je banovan. :rofl: Bas me zanima sta je uradio. :) http://www.sk.co.yu/forum/member.php?u=8609

PeTkO
6.6.2007, 22:21
osim toga postovao je uvredljiv zadrzaj na nekom forumu (nesecam se kom, valjda, onaj o nejasnoj statistici).Ja sam obavestio voju:), posto visim po ceo dan na forumu

Belfegor
6.6.2007, 23:06
Primetio sam da postoji korisnik koji je danas registrovan i vec je banovan. :rofl: Bas me zanima sta je uradio. :) http://www.sk.co.yu/forum/member.php?u=8609
mislim da treba da postavimo temu za rekorde na SK forumu, ovo je sigurno jedan!!!:aplauz: :aplauz: :aplauz:

Sasa90
6.6.2007, 23:21
mislim da treba da postavimo temu za rekorde na SK forumu, ovo je sigurno jedan!!!:aplauz: :aplauz: :aplauz:
Pa koji je vrag pisao ono sto je pisao kao Ime??? A o ostalom ni da ne pricamo.

Nicolas
6.6.2007, 23:45
E od ovoga nema smesnije.:D ->

Prvo je otvorena tema:
http://img253.imageshack.us/img253/7353/sitetesttip266200711382za2.gif (http://imageshack.us)
http://img110.imageshack.us/img110/2972/sitetesttip266200711373oo9.th.gif (http://img110.imageshack.us/my.php?image=sitetesttip266200711373oo9.gif)

A zatim sledi i odgovor:
http://img299.imageshack.us/img299/2960/sitetesttip266200711383zd6.th.gif (http://img299.imageshack.us/my.php?image=sitetesttip266200711383zd6.gif)

:opanachke

next
6.6.2007, 23:47
E od ovoga nema smesnije.:D ->

Prvo je otvorena tema:

A zatim sledi i odgovor:


:opanachke

I ja sam video,i ostao bez komentara....Ali ovo nije spam,ovo je ortodoxna glupost...
btw tema je u podforumu igre...:confused: Mislite o tome...:D

PeTkO
6.6.2007, 23:51
lol, kakvi likovi sve postoje

Nego meni nesto nije jasno.Sto se koji moj uopste registruju takvi likovi koji nista ne rade nego pisu gluposti na forumu?

A M G
6.6.2007, 23:59
@ Nicolas: Looodoooo! :to_care: Prva SK "hahahahahahaha" tema na Forumu! :rofl:

next
7.6.2007, 0:05
@ Nicolas: Looodoooo! :to_care: Prva SK "hahahahahahaha" tema na Forumu! :rofl:

Ujedno i mislim najbrze obrisana tema na SK forumu...:rofl:
Stvarno bi trebala da se otvori rubrika/tema ili sta vec sa rekordima...Eto danas smo imali vec 2,najbrze bannovan korisnik i najbrze obrisana tema...:kreza:

A M G
7.6.2007, 0:12
Ujedno i mislim najbrze obrisana tema na SK forumu...:rofl:
Stvarno bi trebala da se otvori rubrika/tema ili sta vec sa rekordima...Eto danas smo imali vec 2,najbrze bannovan korisnik i najbrze obrisana tema...:kreza:

Xexe, neki "Hall of Fame" ili je mozda bolje "Hall of Shame"! :D ;)

next
7.6.2007, 0:20
Xexe, neki "Hall of Fame" ili je mozda bolje "Hall of Shame"! :D ;)

Hehehe,imas +rep od mene za ovo...
Pa oba treba da se otvore...
U prvom - pozitivni rekordi...
U drugom - negativni rekordi...

MAda ako bi medju rekordima(pozitivnim) postojalo neshto tipa:najvishe poruka,najvise rep. poena ili najvishe puta zahvaljeno,neki bi se nasli da zloupotrebe to,i na mutne nacine dodju do tih rekorda...

Nicolas
23.6.2007, 17:36
Jel ste primetili da imamo stranca koji dere poruke na engleskom (losijem) bez pardona.:opanachke

http://www.sk.co.yu/forum/member.php?u=8614

Kao kad sam ja pre kusur godina banuo na cd club freaks forum i balavio na srpskom.:rolleyes:

A M G
23.6.2007, 19:04
Jel ste primetili da imamo stranca koji dere poruke na engleskom (losijem) bez pardona.:opanachke

http://www.sk.co.yu/forum/member.php?u=8614

Kao kad sam ja pre kusur godina banuo na cd club freaks forum i balavio na srpskom.:rolleyes:

Xaxaxa, ovaj nazovi Englez postavlja pitanja na losem engleskom, a cita odgovore na srpskom! :rofl:

nikola87
23.6.2007, 19:08
pa i nije mu engleski tako los ko sto vi pricate imam malo nepravilnosti ali OK,mada stvarno zanimljiva situacija.

Nicolas
23.6.2007, 19:11
Xaxaxa, ovaj nazovi Englez postavlja pitanja na losem engleskom, a cita odgovore na srpskom! :rofl:

E MgRAY mu je odgovarao na engleskom.:D

Sasa90
23.6.2007, 19:49
Pa i ne idemu tako lose engleski. Verovatno hoce samo da privuce paznju na sebe...

caine
23.6.2007, 20:01
Pa i ne idemu tako lose engleski. Verovatno hoce samo da privuce paznju na sebe...

Sto, mozda je neki npr. Nemac cuo za svetski poznati forum sveta kompjutera, pa resio da navrati :)

A M G
23.6.2007, 20:11
Sto, mozda je neki npr. Nemac cuo za svetski poznati forum sveta kompjutera, pa resio da navrati :)

Ili jos bolje, Kinez sa losim znanjem engleskog dosao na srpski forum da trazi pomoc! :to_care:

GoranSTX
23.6.2007, 20:24
Ili jos bolje, Kinez sa losim znanjem engleskog dosao na srpski forum da trazi pomoc! :to_care:

Pa, posto nam je sva roba kineska, najbolje poznajemo njihovu tehnologiju, tako da je meni skroz logicno da kinezi dolaze na nase sajtove za pomoc :kreza:

MG-RAY
24.6.2007, 11:26
Pa i ne idemu tako lose engleski. Verovatno hoce samo da privuce paznju na sebe...

Ne, nego sam imao isti problem kao i elahe.babaee ....pa rekoh, sto da ne...

[ http://www.forum.hr/showthread.php?t=228195 ]

btw. 任何反对中国人民? :)

A M G
24.6.2007, 16:32
Ne, nego sam imao isti problem kao i elahe.babaee ....pa rekoh, sto da ne...

[ http://www.forum.hr/showthread.php?t=228195 ]

btw. 任何反对中国人民? :)

Xexe, Englescic bas navalio na Balkance! :D

??? :eek:

steve89
24.6.2007, 16:49
任何反对中国人民? to znaci Any objection to the Chinese people?
google translate (http://translate.google.com/translate_t?langpair=fr|en)

vladale
24.6.2007, 16:58
Slucajno ti zapade za oko... :D
17.08.2005. je datum kad je forum bio otvoren.
BTW. Bio je jedan clan koji je za jedan dan napravio 90 poruka... (banovan zbog psovanja).

17.08! Baš na moj rođendan!

Andross
24.6.2007, 22:15
Novi Heroj Foruma matija44:
Daomon tools (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=17219)
Uputstva za programe (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=17218)
:D

Mrka Kapa
24.6.2007, 22:24
Novi Heroj Foruma matija44:
Daomon tools (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=17219)
Uputstva za programe (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=17218)
:D

De, de, tek mu je prvi dan na Forumu, give him a break. :)
Naplašićete novajlije. :dedica:

GoranSTX
24.6.2007, 22:27
De, de, tek mu je prvi dan na Forumu, give him a break. :)
Naplašićete novajlije. :dedica:

Ma OK je kad lik prvi put dodje pa se jos ne snalazi, ali kad dodje pa postavi temu sa jednim postom "Uputstvo za instaliranje daemon toolsa"?
Celu tu temu treba staviti u smesne situacije kakve je odgovore dobijao :rofl:

B@NE
24.6.2007, 22:32
eh da:)

Ja prvo mislio lik se zeza kad ono stvarno, mozda da si stavio u viceve pa bi ljudi razumeli.:D

Nicolas
24.6.2007, 22:41
De, de, tek mu je prvi dan na Forumu, give him a break. :)
Naplašićete novajlije. :dedica:

Plasenje, ih, treba on prvo da dodje do ove teme.;)

Inace, na osnovu vidjenog tesko da forum moze sta da uradi u njegovom slucaju. Mada potrudicemo se, mozda bude zabavno.:odoK:

Freško
24.6.2007, 23:44
Sto, mozda je neki npr. Nemac cuo za svetski poznati forum sveta kompjutera, pa resio da navrati :)

Ili jos bolje, Kinez sa losim znanjem engleskog dosao na srpski forum da trazi pomoc! :to_care:


Čoovek o kome diskutujete , veoma verovatno da se nalazi u Iran, Islamic Republic Of Daneshgah Ghom , barem mu je odatle IP adresa (Jedina mogućnos je da kojim slučajem koristi neki proxy pa da mu vidim lažu adresu) ali neverujem da je se baš toliko potrudio da se zamaskira . Znači izgleda mi da imamo definitivno stanca a forumu...

glitch
24.6.2007, 23:47
@Nicolas:
a, ne: bice vise nego zanimljivo! :dzavo:

caine
24.6.2007, 23:47
Čoovek o kome diskutujete , veoma verovatno da se nalazi u Iran, Islamic Republic Of Daneshgah Ghom , barem mu je odatle IP adresa (Jedina mogućnos je da kojim slučajem koristi neki proxy pa da mu vidim lažu adresu) ali neverujem da je se baš toliko potrudio da se zamaskira . Znači izgleda mi da imamo definitivno stanca a forumu...

Eto objasnjenja za nadimak...

hacker_aca
25.6.2007, 3:36
Ako ne zna kako da instalira Daemon Tools onda ne znam kako je uspeo da se registruje i postavlja poruke na forumu. Meni bi to bilo komplikovanije nego instalacija DT-a da sam početnik...

MG-RAY
25.6.2007, 9:57
任何反对中国人民? to znaci Any objection to the Chinese people?
google translate (http://translate.google.com/translate_t?langpair=fr%7Cen)

yup... bullseye... Ne znam zasto mi to pade na pamet :D ...

Xexe, bas navalio na Balkance! :D

??? :eek:

Ne samo na balkanskim forumuma... sve od Code Project -a, pa nadalje...

Mada sam nasao nesto zanimljivo...ali...

--

Nego, jeste li -provalili- da imamo 2 -godisnjake na forumu... :)

Srlandand
25.6.2007, 19:09
Dvogodisnjake?

Simke
25.6.2007, 19:19
Nego, jeste li -provalili- da imamo 2 -godisnjake na forumu... :)


Mislim da to nije ništa novo,
odavno je poznato da imamo dvogodišnjake, trogodišnjake, četvorogodišnjake i petogodišnjake na Forumu
ali se često maskiraju tako što napišu jedinicu ili dvojku prilikom registracije ispred stvarnog broja godina ... :)

Otkrivamo ih, jedino, čitajući njihove poruke koje su na nivou dvogodišnjaka, trogodišnjaka, itd ...


PS.
Izvinjavam se svim pravim dvogodišnjacima, trogodišnjacima, četvorogodišnjacima i petogodišnjacima zbog poredjenja ...
smatram da medju njima ima veoma pametnih persona.

Živeli svi klinci :ciao: jednostavno obožavam te male ljude.

Ne zaboravimo, ima nekih klinaca koji čekaju na nas ... (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12858)

hacker_aca
27.6.2007, 15:34
Ne znam da li je najbolje mesto da ovo postavim ali ajde...

Nešto sam prčkao po starim temam i vidite šta sam našao: http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=148944&postcount=40

:)

VojaM
27.6.2007, 17:16
To što si našao je poruka korisnika koji više ne postoji. Zanimljvo, prema uputstvima, trebalo bi da u slučaju brisanja korisnika njegove poruke prikazuju se kao da su od korisnika Guest. Ali to ovde nije slučaj. Sad ću videti da zadam forumu neki od Maintenance skriptova, možda će to popraviti.

bobi
27.6.2007, 17:26
Sad ću videti da zadam forumu neki od Maintenance skriptova, možda će to popraviti.

Nemoj samo da zabrljaviš nešto, pa da haker Aca ne postoji. :D

phoenix[illusion]
3.7.2007, 7:36
ne znam da li se neko seca NEMUS-a i njegovih prvih tema, koje su sada izbrisane.:D

4th Dimension
3.7.2007, 10:09
Ник ми познато звучи али не могу да се сјетим која је глупост у питању била.

SirDuck
3.7.2007, 10:22
;289725']ne znam da li se neko seca NEMUS-a i njegovih prvih tema, koje su sada izbrisane.:D

:rofl: pa kako njega da zaboravim :D
On je definitivno najveci kralj ovog foruma, capo di tuti capi, nema drugog :to_care:

Chovek koji ne znam da stisne Caps-Lock, joj kako smo mi njega zayebavali, se secas Dimension? :D

daco kralj
3.7.2007, 21:15
hehe spameri :D ,ali nema veze vazno je da se budze postovi ;)

nema tu HEROJA , heroj sam ja ,hehe :D samo se salim

idite na www.pesoholichari.com da vidite kakvih tu heroja ima :D ,toliko da ima po 5-6 banovanih na dan a i admin su pomalo cudni :)


inace ovdje vec moze jedan LOCK :a_whistli

Rocker
3.7.2007, 21:27
hehe spameri :D ,ali nema veze vazno je da se budze postovi ;)

A vi ne znate da je u brbljaonici isključen post count?! :icon_scra Šta god ovde napišete, kao da niste napisali, ne računa se! A vi samo udrite! :rofl: :dzavo:

SirDuck
3.7.2007, 21:42
hehe spameri :D ,ali nema veze vazno je da se budze postovi ;)

nema tu HEROJA , heroj sam ja ,hehe :D samo se salim

idite na www.pesoholichari.com da vidite kakvih tu heroja ima :D ,toliko da ima po 5-6 banovanih na dan a i admin su pomalo cudni :)


inace ovdje vec moze jedan LOCK :a_whistli

Eh, mojne se pravis pametan :)

4th Dimension
4.7.2007, 15:27
Pa u tome je problem sjećam se da je on bio blago rečeno zbunjen lik koji nit je znao da piše nit je znao o čemu priča. Ali tačne gluposti se nesjećam.

Nažalost biće da je ta tema pobrsana.

masteri
4.7.2007, 15:36
idite na www.pesoholichari.com da vidite kakvih tu heroja ima :D ,toliko da ima po 5-6 banovanih na dan a i admin su pomalo cudni :)




Pogledaj te ovaj link


"virtuelan novac (http://www.pesoholichari.com/vb/forumdisplay.php?f=1)


Pogledajte kladjenje forum.:boodala::dzavo::kreza:

PeTkO
4.7.2007, 19:04
izvinite za off, ali moram da kazem.Kako bi voleo da ima bane vB inspekcija na vrata, jer 100% nisu kupili licencu za vBulletin

PeTkO
4.7.2007, 20:27
Za sve koje nekapiraju, rekao sam za forum pesoholicari, a ne za SK Forum.Znam ja da sk forum nema placenu licencu nego necu da kazem;).Shalim se.Naravno da je imaju

SirDuck
5.7.2007, 1:00
Pa u tome je problem sjećam se da je on bio blago rečeno zbunjen lik koji nit je znao da piše nit je znao o čemu priča. Ali tačne gluposti se nesjećam.

Nažalost biće da je ta tema pobrsana.

Skoro sve je obrisano...nazalost :(

pyost
5.7.2007, 14:14
izvinite za off, ali moram da kazem.Kako bi voleo da ima bane vB inspekcija na vrata, jer 100% nisu kupili licencu za vBulletin

Nista te ne sprecava da ih prijavis ;)

oluja
5.7.2007, 14:22
Za sve koje nekapiraju, rekao sam za forum pesoholicari, a ne za SK Forum.Znam ja da sk forum nema placenu licencu nego necu da kazem;).Shalim se.Naravno da je imaju

Mislis da bi se zezali za tako male pare? :paranoia: Naravno da smo kupili licencu... :icon_stud

ACHTUNG
5.7.2007, 14:29
:offtopic:

Koliko kosta licenca inace?

:offtopic:

Nicolas
5.7.2007, 15:18
Da se nadovezem na achtungov post.:D
Koje su posledice ukoliko se otkrije neka ilegalna verzija?

SuperG
5.7.2007, 15:31
:offtopic:

Koliko kosta licenca inace?

:offtopic:

Imas dve vrste, jedna je tzv. "leased" i kosta $85, a "owned" kosta 160.

SirDuck
5.7.2007, 17:10
Mislis da bi se zezali za tako male pare? :paranoia: Naravno da smo kupili licencu... :icon_stud

@ Oluja
Mislim da je petko mislio na pesoholicare

VojaM
5.7.2007, 19:10
Koliko kosta licenca inace?
Odeš na vBulletinov sajt gde sve lepo piše.

SirDuck
7.7.2007, 13:29
Sto se tice NEMUSA, nije sve izbrisano. Zacudjujuce ima 215 poruka.
Evo nekih izvala sa pocetka :D
NBEProblem (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=136577#post136577)
I opet NBE (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=137112#post137112)

Ih, ono najbolje je izbrisano. :(


__________________________________________________
♥ Da li ste uključili? http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=12858

caine
7.7.2007, 14:01
:rofl: NBE :rofl: Steta sto nismo bili aktivni u isto vreme :(

4th Dimension
7.7.2007, 14:03
Izgleda da se momak popravio kasnije. Neki su mu se zahvaljivali na postovima.

caine
7.7.2007, 14:04
Izgleda da se momak popravio kasnije. Neki su mu se zahvaljivali na postovima.

Evo, i ja sam mu se zahvalio :D Ulepsao mi je dan. :)

Koji car :n_klanja: Zbunjeno dete...

Magneto
9.7.2007, 12:17
Pojedinci su kanda brže-bolje zaboravili sopstvene, o tako visokoparne, umotvorine kada su tek došli na forum, dočim vrlo rado vole da ismevaju najmlađe korisnike koji pokušavaju da se prilagode opšteprihvaćenom dekorumu i nešto nauče.


Licumurstvo Inc.

Highlander
10.7.2007, 1:55
Dvogodisnjake?

aha :)
http://www.sk.co.yu/forum/memberlist.php?&order=ASC&sort=age&pp=30
zanimljivo...

Ice-Man
10.7.2007, 12:22
Hehe ima gi razni ovaj NEMUS mami osmehe. Meni je licno smesan Ogi koji je uglavnom postovao na Guild Wars temi. Na toj temi je smarao, ali na mnogim forumima a i u igri me je dovodio do suza. Njegove odvale i nerazumevanje su legendarne. I najjace mi je to sto se predstavljao kao osoba od 28 godina. :kreza:
Takodje mi je dodgme bio smesan od raznih odvala i ne pisanja znakova interpukcije. Medjutim sad me to malo nervira ali sam se oladio od flameovanja. Sad mi je lik ok jer hoce da pomogne i dosta se popravio.
NIDZONSON mi je isto bio smesan ali ne kolko Ogi.

:D

zoran845
10.7.2007, 14:23
Mnogo sam taze "forumaš", ali moram nešto da kažem.

Bila je ovde pre skoro nedelju dana jedna zanimljiva tema koja mi je pomogla da malo bolje sagledam kako stoje stvari na forumu. Najdirljivija u njoj je bila poruka člana koji se odaziva na PAIN, koji je iskreno i sa pomalo jeda prebacio svima nama što su "ljudi iz neposredne proizvodnje" (znači oni koji sklapaju konfiguracije, popravljaju kvarove, ispituju hardver, daju korisne savete za korišćenje softvera) - potcenjeni i ne dobijaju (zaslužena) priznanja, dok neki drugi (popularni) članovi foruma dobijaju aplauze i ovacije za jezičke kalambure, viceve i tripove. Tako sam bar ja shvatio ono što je rekao.

Ne smatram da ljudi vrcavog duha, duhovitih dosetki i okretnog jezika ne treba da budu nagrađeni [naprotiv! (šteta što ne mozete da vidite moj post, koji je i izazvao PAINa - obrisao ga Voja)], ali, pošto i sam mislim da "hardverašima" treba odati malo više priznanja, predlažem da stariji članovi foruma (mislim po stažu na forumu, a ne po godinama - da ne bude zabune) ne pišu u ovoj temi samo o raznim suklatama i zamlatama koje su (verovatno) svojim "provalama" zaslužile da budu spomenute, već da (bar pominjanjem) nagrade one divne ljude koji uvek priskaču u pomoć kad je gusto.

Vi "matori" najbolje znate koji su to ljudi. Nemojte da ja počinjem, sramota je.

caine
10.7.2007, 15:04
Eh, pa i oni su popularni... Nijedan od vidjenijih hardverasa nema 1 kockicu. A, mislim da njima ne smeta sto se ovde ne prica o njima, valjda znaju da ih mi, ostali, cenimo...

Evo npr. nekih likova koji sklapaju konfiguracije: Garson, PAIN, mad skillz, Nergal, Mr. Garrison, nikola87... Ako sam nekog zaboravio (a sigurno jesam) slobodno se javite :kreza:

zoran845
10.7.2007, 15:44
Eh, pa i oni su popularni... Nijedan od vidjenijih hardverasa nema 1 kockicu. A, mislim da njima ne smeta sto se ovde ne prica o njima, valjda znaju da ih mi, ostali, cenimo...

Verovatno im ne smeta što se ovde ne priča o njima, ali im SIGURNO smeta što im ljudi kojima su pomogli ne zahvaljuju. Vi što ih cenite bi to mogli da pretočite u po koju pohvalu i reputaciju.

Ko je pročitao PAINovu poruku posle mog izliva sujete (;)), zna na šta mislim.
Čovek je sve lepo (i jasno) napisao.:)

BTW, kad bi ti ljudi pružali pomoć samo zbog nagrada, odavno bi se manuli ćorava posla.

Ulmawen
10.7.2007, 15:55
Tema za pohvale već postoji, a nekima je tamo i zahvaljeno na ukazanoj pomoći.
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=14486

zoran845
10.7.2007, 16:22
Taman sam hteo da postavim sledeci link (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=14486). Ulmawen me pretekla.:boodala:

Tako je to: kad očekujem brz odziv na neki post - nikad ga ne dobijem, a kad bi bilo malo bolje da stigne kasnije - zuuum.:mad::D

Dakle, ispravljam se: mesto za pohvale već postoji, postavio ga Simke, a ovde nastavite o frikovima.:p
Ako tako i uradite, ono "Heroji" u nazivu teme biste baš mogli da stavite pod navodnike.

PAIN
10.7.2007, 17:01
Mnogo sam taze "forumaš", ali moram nešto da kažem.

Bila je ovde pre skoro nedelju dana jedna zanimljiva tema koja mi je pomogla da malo bolje sagledam kako stoje stvari na forumu. Najdirljivija u njoj je bila poruka člana koji se odaziva na PAIN, koji je iskreno i sa pomalo jeda prebacio svima nama što su "ljudi iz neposredne proizvodnje" (znači oni koji sklapaju konfiguracije, popravljaju kvarove, ispituju hardver, daju korisne savete za korišćenje softvera) - potcenjeni i ne dobijaju (zaslužena) priznanja, dok neki drugi (popularni) članovi foruma dobijaju aplauze i ovacije za jezičke kalambure, viceve i tripove. Tako sam bar ja shvatio ono što je rekao.

Ne smatram da ljudi vrcavog duha, duhovitih dosetki i okretnog jezika ne treba da budu nagrađeni [naprotiv! (šteta što ne mozete da vidite moj post, koji je i izazvao PAINa - obrisao ga Voja)], ali, pošto i sam mislim da "hardverašima" treba odati malo više priznanja, predlažem da stariji članovi foruma (mislim po stažu na forumu, a ne po godinama - da ne bude zabune) ne pišu u ovoj temi samo o raznim suklatama i zamlatama koje su (verovatno) svojim "provalama" zaslužile da budu spomenute, već da (bar pominjanjem) nagrade one divne ljude koji uvek priskaču u pomoć kad je gusto.

Hvala sto mislite na mene:).Ahh da, ja sam obrisao poruku jer sam znao da bi neko pogresno protumacio poruku.

Bilo je bese reci o nekoj reputacionoj mafiji i o tome kako neki likovi iz brbljaonice na cudan nacin u rekordnom vremenu dobili veliki broj kockica.Ja sam samo dodao da je Brbljaonica mnogo zanimljivije mesto pa se samim tim i lakse dobijaju reputacije. Zanimljivije rasprave(zanimljiviji likovi:))i zabavnije teme.

Da ocekujem nesto za uzvrat odavno bi ja ovo batalio;).....

Edit: Da ne bude nesporazuma, sve ono Zorane sto je pisalo u onoj poruci se odnosilo na mene da ne ispadne da sam pricao u tudje ime.

Andross
10.7.2007, 17:08
Stvarno je kralj:
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=17734
:D:D:D

zoran845
10.7.2007, 17:34
Edit: Da ne bude nesporazuma, sve ono Zorane sto je pisalo u onoj poruci se odnosilo na mene da ne ispadne da sam pricao u tudje ime.

OK, znam da je to bilo tvoje lično mišljenje, nemoj da se posipaš pepelom...;)

BTW, i ja sam "lik iz 'Brbljaonice'" - samo kvocam, a jaja (mislim kokošja) ne nosim.:D:D:D:D:D

PAIN
10.7.2007, 17:54
Pa sigruno je da cu da dam nekom rep ako me zasmeje.Nas geekove nije lako zasmejati.Gore je mnogo smorenije........verujte mi:D(govori lik sa dugim stazom).

todos
10.7.2007, 22:06
Ha teorija zavere.Heroji foruma su oni koji imaju preko 3000 poruka.Pa po jednu rec da su napisali bili bi heroji.

MG-RAY
10.7.2007, 22:51
Stvarno je kralj:
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=17734
:D:D:D

Stvarno ne vidim u cemu je problem, i da se neko ko se kojim slucajem zafrkava, ne vidim zasto ne bi mogao da pise na engleskom, uopstalom, nigde ne pise da je na Forumu srpski obavezan...

4th Dimension
10.7.2007, 23:16
Pa ni na Engleskim forumima nije obavezan, ali jopet nas modovi smore kada se nađe 2-3 brata iz Srbije tamo i počnemo za****vat engleze dopisujući se na srpskom ćirilicom u dnu poruka.

A i mora da zna nešto beknut čim svaki put ubode pravi forum.

caine
3.8.2007, 20:53
Koja je fora sa korisnicama filler i conceal? Ljudi se loguju neprekidno vec 2-3 dana, kad god pogledam ko je online, tu su njih dvojica... sta rade? Loguju se :paranoia: Mada imaju isti sajt, tako da je verovatno to isti covek.

Da nije mesao vino, metaksu i vutru, pa doziveo ''blackout'' u toku logovanja? :D

zoran845
5.8.2007, 17:50
Htedoh i ja da napišem za člana sa nickom "conceal", al' me caine debelo pretekao.:mad::D;)

Novosti: "conceal" i/ili "filler"sa još loguje/loguju!!!:rofl:

Bokile
5.8.2007, 18:01
5.8.2007.

u 6:03

Ova dvojica su jos tu,ili je jedan,ili dvojica.... :icon_scra

Brain crash....:busted:

glitch
6.8.2007, 3:14
:rofl:

Master Neo
6.8.2007, 3:19
:rofl:
Ta dvojica su isti, oni su 99% botovi, posto su za link svog sajta stavili neki xxx sajt...

glitch
6.8.2007, 3:36
Zabagovani botovi :kreza:

caine
13.8.2007, 11:33
Imali smo ovde u Bucju mali system failure :D, pa nisam bio online nekol'ko dana... LM, vidim 2-3 korisnika banovano, pa se pitam sta je bilo, neka cistka?

hacker_aca
4.9.2007, 21:29
Jeste da se ovaj lik pre pominjao ali moram i ja da ga pomenem: VojaM, najjači administrator koga znam! :n_klanja:

Evo šta me je do suza nasmejalo:

ja lupam o sto i tastaturu. Jedino sam slomio 'nogu tastature' pa koristim kutiju cd-a kao podupirac. moj brat je pesnicom udario stari crt ali nista.Pih, šonja :D:D:D
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=331371&postcount=5

phoenix[illusion]
4.9.2007, 21:50
Heroj foruma je sada sigurno SirDuck! Covek koji pije pivo is case!

SirDuck
4.9.2007, 21:53
Dokle, o dokle o tom yebenom pivu...:rolleyes:
Phoenix, dodji ti u bg jednom, da se ja i ti vidimo, pa da popijemo koje tamo gde ja pijem i kako ja pijem. Ja castim!! :)

Highlander
4.9.2007, 23:20
Ma, LoneWolf je najveći heroj foruma. :D Taj čovek zna apsolutno sve da radi: crta, programira, dizajnira... :aplauz:
Nije mi jasno zašto ga banovaše kad je baš bio uzoran član... :sarcastic::dzavo:

SirDuck
4.9.2007, 23:55
Ma, LoneWolf je najveći heroj foruma. :D Taj čovek zna apsolutno sve da radi: crta, programira, dizajnira... :aplauz:
Nije mi jasno zašto ga banovaše kad je baš bio uzoran član... :sarcastic::dzavo:

Vraca se on za nedelju dana :)

Highlander
5.9.2007, 0:42
:rofl: Pogledajte ovu temu, svi sem Johnny-ja banovani...
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=19350

caine
5.9.2007, 0:45
:rofl: Pogledajte ovu temu, svi sem Johnny-ja banovani...
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=19350

Naravoucenije, kamere su no-no na forumu! :rofl:

SirDuck
5.9.2007, 0:45
haha, ovaj Master od the air a.k.a. Longhorn je najveci kralj.
Postavi pitanje sa jednim accountom, a odgovara na odgovore drugim accountom :D :rofl:

glitch
5.9.2007, 3:37
Dosadno coveku :kreza:

hacker_aca
5.9.2007, 20:43
Postavi pitanje sa jednim accountom, a odgovara na odgovore drugim accountom :D :rofl:

Hmm, to sam viđao i pre samo što su u pitanju bili neki poznatiji članovi. U početku mi je bilo sumnjivo ali rekoh "ma, mora da se tripujem...". :kreza:

NjegovaWisost
6.9.2007, 1:29
Meni je za sada heroj onaj ko je u IT kvizu Conventu stavio smail! Kako moćan, odvalio sam se:rofl:

Braveheart
11.9.2007, 16:16
Ovaj Shoowman dodelio 100 zahvalnica u temi SK-09.:rofl::rofl::rofl:

MilanSM
26.9.2007, 20:06
Obratite pažnju na ime teme (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=20371). :)

ForceWare
26.9.2007, 20:10
Da, pa?
Ne pričamo/pišemo/razmišljamo svi isto.

MilanSM
26.9.2007, 20:13
Da, pa?
Ne pričamo/pišemo/razmišljamo svi isto.

Upravo to. :)

MilanSM
10.11.2007, 20:19
Gledam ja tako moja posla i naletim na ovo!
Bilo je potpuno neočekivano, kao vic na ozbiljnom sastanku. Umreh od smeha, kao što rekoh već!

http://img228.imageshack.us/img228/6591/caros0.th.jpg (http://img228.imageshack.us/my.php?image=caros0.jpg)
:to_care::to_care::to_care:
______________________

Zabrinuću se ako samo ja nalazim da je ovo smešno.

I-vendo
12.11.2007, 23:54
Izvinite sto upadam u temu:o.Pogleddajte sad Wizard.Koliko poruka po danu ima?To su sve ljudi sa multi acc-om.Ja, kao i svi ostali, kada sam posao na forum nisam znao kako sve funkcionise pa mi je prvi dan bio poruke-dve-tri.Kapiras?

Dio37
13.11.2007, 0:13
http://img89.imageshack.us/img89/3072/loldu2.th.jpg (http://img89.imageshack.us/my.php?image=loldu2.jpg)

:opanachke

I-vendo
13.11.2007, 0:18
Koji lik:rofl:.TO je onda dve osobe za isti acc.Sledi -ban:)

ForceWare
13.11.2007, 0:23
Mislim da ban ide za više naloga od istog korisnika a ne više korisnika (u ovom slučaju 2) na jednom nalogu.

Izvinite sto upadam u temu:o.Pogleddajte sad Wizard.Koliko poruka po danu ima?To su sve ljudi sa multi acc-om.Ja, kao i svi ostali, kada sam posao na forum nisam znao kako sve funkcionise pa mi je prvi dan bio poruke-dve-tri.Kapiras?
Možda ovo njemu NIJE prvi forum, kao tebi, pa zna kako forum funkcioniše.

Kapiraš?

edit:
Није капираш него капиш, са опасним бруклинским нагласком, и нахереним шеширом :mrgreensa Samo odgovaram istom merom.

Ja, kao i svi ostali, kada sam posao na forum nisam znao kako sve funkcionise pa mi je prvi dan bio poruke-dve-tri.Kapiras?

Carl Jonson CJ
13.11.2007, 0:30
Није капираш него капиш, са опасним бруклинским нагласком, и нахереним шеширом :mrgreensa


Само се шалим :p

I-vendo
13.11.2007, 13:38
Bio sam ja na mlogo foruma (Krstarica,Burek,B92...);)

evanghelion
13.11.2007, 16:14
Pogledajte ovo (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=22359) i ovo (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=22398). :rofl::kreza:

Telepatic
13.11.2007, 16:34
Pogledajte ovo (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=22359) i ovo (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=22398). :rofl::kreza:

Zuna:to_care:

zdravkelja
13.11.2007, 16:53
Decko je lik:opanachke
Ja sam prvo mislio da se zeza, al sad me je zaintrigirao:icon_scra

todos
13.11.2007, 19:37
Weliki Zuna wrlo woli da v pise kao w.

zuna
13.11.2007, 20:33
ej bwe sta to wi pricate "w" je bas extra.kad malo budes na PIK-u nawcices se mnogo ljoodi pise tako ;p

RUSuper
13.11.2007, 20:39
ej bwe sta to wi pricate "w" je bas extra.kad malo budes na PIK-u nawcices se mnogo ljoodi pise tako ;p
Newerujem ti,tako mozes samo ti da pises,po meni najveci heroj je ipak Master Neo,poprilican respeks itd,a jos kako je ono napisao za modelatore dobio je 19 zahvalnica i trebalo bi da pisemo o herojima foruma a ne o buducim herojima foruma

phoenix[illusion]
13.11.2007, 21:05
Pogledajte ovo (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=22359) i ovo (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=22398). :rofl::kreza:

Hahahaha, koji lik :rofl::rofl:
Ovo je najveca odvala od postojanja foruma

ForceWare
13.11.2007, 21:29
@Timbaland taknuto maknuto :D

Newerujem ti,tako mozes samo ti da pises,po meni najveci heroj je ipak Master Neo,poprilican respeks itd,a jos kako je ono napisao za modelatore dobio je 19 zahvalnica i trebalo bi da pisemo o herojima foruma a ne o buducim herojima foruma

:rofl:

Master kad si ti to pričao o modelatorima? :qliranje:
Stvarno respeks za Nea. :D
Ova tema se sama piše. :rolleyes:

Teva
13.11.2007, 21:32
;388824']Hahahaha, koji lik :rofl::rofl:
Ovo je najveca odvala od postojanja foruma
Ih sad nije to najveca odvala, znam da je bilo i vecih ali posto je lik nov na forumu ne zna kako da obrise :D

RUSuper
14.11.2007, 0:17
A sada ozbiljno,Zuna zaista me cudi da je "tvoja" tema cak i toliko izdrzala,meni je stigla opomena sto sam napravio vise tema na isti fazon,a ti ako ovako nastavis dobices ban,zato ako zelis da postanes heroj postani heroj u matisu i popravi onog keca.I dalje mislim da je Master Neo heroj ovog foruma

ForceWare
14.11.2007, 0:59
Evo vam pravog heroja foruma:

Čovek je The Big Red One.

http://www.sk.co.yu/forum/member.php?u=9395

caine
14.11.2007, 1:02
Evo vam pravog heroja foruma:

Čovek je The Big Red One.

http://www.sk.co.yu/forum/member.php?u=9395
To se nešto zabagovao forum.:icon_scra Probaj da mu vidiš postove... :Freddy:

Aaa, sad kapiram.:boodala: Pa dobro, lepo su se setili, nema šta (tj, ako ovo nije bug :D).

Lokigodofirendlies
14.11.2007, 1:02
I to sa 35 poruka!
Svaka cast, majstor.:D

@Caine

Pa valjda su obrisane, nije ovaj rep dobio na finocu i lepe oci.

ForceWare
14.11.2007, 1:03
To se nešto zabagovao forum.:icon_scra Probaj da mu vidiš postove... :Freddy:
Nije nego je to lik koji je kažnjen zbog bezrazložnog davanja repki danas. :)

RUSuper
14.11.2007, 1:04
Nije nego je to lik koji je kažnjen zbog bezrazložnog davanja repki danas. :)
Mozes li da objasnis sta to znaci?

Beagle
14.11.2007, 1:07
Mozes li da objasnis sta to znaci?

Neko se izivljavao, i davao crvene repke i pritom vredjao korisnike foruma bez razloga :(

Lokigodofirendlies
14.11.2007, 1:24
Ma heroji su onih sestoro koji imaju zahvalnicu od VojeM.
Najverovatnije snadbevaci kancelarijskog materijala za SK(ko je rekao spajalice):D
PS KO je to?

RUSuper
14.11.2007, 1:25
Pogledajte na temi NFS pro street ono sto je napisao MISA ja mislim da se tako zove,ovakog her... pa nisam siguran da ga tako mogu nazvati...u svakom slucaju pogledajte pitanje

Željko
14.11.2007, 1:31
@RUSuper
Kad hoćeš da ostaviš poruku odmah posle svoje, klikneš na dugme EDIT i otvori ti se prozor sa tvojom porukom, na kraju posta dodaš EDIT, IZMENA ili nešto slično i tu dodaš komentar ili šta već što bi napisao u drugoj poruci. Ovako ćeš ostati bez svojih postova jer nije poželjno ostavljati 2 poruke u jednoj temi jednu iza druge, a posebno ne u malom vremenskom periodu. ;)

Carl Jonson CJ
14.11.2007, 1:45
А то је тај лик... Ц, ц, ц...

Него, кад гледам ове црвене репке, где је бре један од старијих хероја, RedisLAW :)

BrutaLiS
14.11.2007, 1:49
NaraYan - Član od: 11.11.2005,Poruka: 2 ,poruka po danu 0.00 - http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=273708#post273708 - post #247 :D :D

SirDuck
14.11.2007, 1:55
Evo vam pravog heroja foruma:

Čovek je The Big Red One.

http://www.sk.co.yu/forum/member.php?u=9395

Au, ja reko banovali ga :boodala:
Hehe, zanimljiva kazna :)

Carl Jonson CJ
14.11.2007, 1:59
NaraYan - Član od: 11.11.2005,Poruka: 2 ,poruka po danu 0.00 - http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=273708#post273708 - post #247 :D :D

Знам чо'ека са другог форума, налази се у СФ Friends-има :D Супер је лик, само нема га у последње време, има проблема са нетом и временом :( Ако сте видели можда онај аватар "Једино решење - Шрајк"... Његов је :to_care:

evanghelion
14.11.2007, 2:49
Evo vam pravog heroja foruma:

Čovek je The Big Red One.

http://www.sk.co.yu/forum/member.php?u=9395

Njagori od svu decu! :rofl::kreza:

RUSuper
14.11.2007, 17:22
Njagori od svu decu! :rofl::kreza:
Nemoj tako pravi je "heroj"

Sun Tzu
27.11.2007, 2:38
He, he... :boodala:

evanghelion
27.11.2007, 3:16
:rofl: Procitao sam sve jedva i pokidao sam se - pravi heroj!:rofl:

Rocker
27.11.2007, 3:19
:rofl: Procitao sam sve jedva i pokidao sam se - pravi heroj!:rofl:

A da mi je bar znati na šta se žali? :rolleyes:

Ghost
27.11.2007, 11:42
He, he... :boodala:

Може неко да ми "преведе", озбиљно, губим се тотално.:kreza:

genius
27.11.2007, 12:19
Pa sta ste navalili na coveka. Ukvario mu se SPACE i sta sad :D

zdravkelja
5.12.2007, 20:44
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=408535&posted=1#post408535
Pogledajte prvu i trecu poruku:to_care:

Heroj :to_care:

Carl Jonson CJ
5.12.2007, 20:49
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=408535&posted=1#post408535
Pogledajte prvu i trecu poruku:to_care:

Heroj :to_care:


C:\World\Europe\Serbia\Vojvodina\Backa\Novi Sad\...\Pored kompa... :rofl:

А што се тиче ппппиратерије... па можда смо и ми мало некад злзлззлзлзлз :D

zdravkelja
5.12.2007, 21:29
Zauzela mu lokacija dosta prostora, sad su mu poruke vise desno nego kod ostalih.:icon_razz

A M G
6.12.2007, 19:18
Може неко да ми "преведе", озбиљно, губим се тотално.:kreza:

Isto! Koliko sam skontao iz onog mrmrmrljanja, covek se zali na ovaj nas forum zbog nekih pozdrava ili tako nesto...? :confused:

zoran845
6.12.2007, 20:30
Може неко да ми "преведе", озбиљно, губим се тотално.:kreza:

Isto! Koliko sam skontao iz onog mrmrmrljanja, covek se zali na ovaj nas forum zbog nekih pozdrava ili tako nesto...? :confused:Iris bi (s pravom) rekla "ljudi, vama je stvarno dosadno".:) Je l' morate baš svaku nemušto sročenu (da ne kažem nešto gore) poruku da pročitate. Može poneka glupost i da se preskoči...

NjegovaWisost
7.12.2007, 11:06
Ma heroji su onih sestoro koji imaju zahvalnicu od VojeM.
Najverovatnije snadbevaci kancelarijskog materijala za SK(ko je rekao spajalice):D
PS KO je to?

Čini mi se da je Voja rekao da su te zahvalnice date kada su ih testirali:rofl:

zdravkelja
11.12.2007, 23:11
Heroj :to_care:

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=414137&posted=1#post414137

skroz gore, pa reakcije

Beagle
12.12.2007, 0:21
@Zdravkelja
Jel ti to mislish na mene (ako je tako :D), ili na ono nebulozno pitanje (opet :D)?

Carl Jonson CJ
12.12.2007, 1:15
Izgleda da tema ne postoji ili je link neispravan. Ukoliko ste sigurni da ste pratili važeći link, molimo da obavestite administratora (http://www.sk.co.yu/forum/sendmessage.php)

:mrgreensa

Beagle
12.12.2007, 11:24
:mrgreensa

Naishla Imzadi ili Ulmawen i ochistila temu.... bilo je smeshno dok je trajalo :)

zoran845
17.1.2008, 14:22
Odavno nije bilo većeg "heroja" foruma od autora ove teme (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=25220).

Obavezna lektira za sve koji su se baš nameračili da postave temu "Hoću da napravim atomsku bombu (imam četiri razreda osnovne i šrafciger) - svi detaljni saveti su dobrodošli".

Iilija64
17.1.2008, 17:22
Odavno nije bilo većeg "heroja" foruma od autora ove teme (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=25220).

Obavezna lektira za sve koji su se baš nameračili da postave temu "Hoću da napravim atomsku bombu (imam četiri razreda osnovne i šrafciger) - svi detaljni saveti su dobrodošli".
imam samo dvije riječi. ISUSE KRISTE

Beagle
17.1.2008, 17:55
Evo nam novog paladina u povoju :)
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=444662#post444662

donator99
18.1.2008, 14:10
Provalite sta je lik postovao u "Najbolje igre 2007." :
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=445430#post445430
:rofl:

AkulM
18.1.2008, 14:22
Provalite sta je lik postovao u "Najbolje igre 2007." :
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=445430#post445430
:rofl:

Ako mislis na listu: Stvarno jeste tuzno :(.Samo mu jos fali Texas Hold 'em Poker iz viste :kreza:

zoran845
18.1.2008, 14:23
@ donator99
Hm, dao si link za celu temu, bolje "linkuj" samo taj post jer ovako ne znamo na koju poruku tačno misliš. A ima toga tamo dosta.

donator99
18.1.2008, 16:38
Izgleda da je taj post obrisan(autor je Bozidar koji je upravo izjavio da je Combat Mission Shock Force gori cak i od Half Life 1:http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=445573&postcount=457).
Imam screenshot, samo je tezak 6.5 MB,a ImageShack nesto zeza i nece da uploaduje.Stavicu na RS kasnije samo da vidite jos jednu njegovu legendarnu izjavu...

Maladikt
18.1.2008, 17:50
Misliš na ovo (http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=445573&postcount=457).

Strašno...

donator99
18.1.2008, 18:55
Jadnik.Izbrisali mu pola poruka :D

ezekiel128
18.1.2008, 18:57
Što su banali iilija64(tj mene) molio bih razlog

zoran845
18.1.2008, 19:17
Što su banali iilija64(tj mene) molio bih razlog
Ne znam, ali ako si ti stvarno Iilija64, ima da te "banaju" za stalno, jer je otvaranje duplih naloga na ovom forumu strožije zabranjeno i od piraterije!

Ako te stvarno interesuje što si sključen, najbolje je da se (ličnom porukom, a ne preko postova) obratiš administratorima foruma (to su, valjda, VojaM i Chivan).

GoranSTX
18.1.2008, 19:20
@iilija64 AKA ezekiel128...
Tvoje uporno ignorisanje i kršenje pravila i bezuspešni pokušaji moderatora da ti skrenu pažnju na to su sasvim dovoljan razlog. Svojom si tvrdoglavošću doveo sebe u poziciju u kojoj se nalaziš. Ajde sad budi čovek, izdrži kaznu, izvuci pouku pa nam se vrati živ i zdrav.

donator99
18.1.2008, 19:45
Ne znam, ali ako si ti stvarno Iilija64, ima da te "banaju" za stalno, jer je otvaranje duplih naloga na ovom forumu strožije zabranjeno i od piraterije!

Ako te stvarno interesuje što si sključen, najbolje je da se (ličnom porukom, a ne preko postova) obratiš administratorima foruma (to su, valjda, VojaM i Chivan).

Pa, nije on otvorio nalog da bi postovao u svim temama, nego da bi pitao zasto su ga banovali.A uostalom napisao je ko je...

Antony Kidis
18.1.2008, 23:10
Po meni je ovo najjača tema:

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=23999

:rofl:

todos
18.1.2008, 23:35
Po meni je ovo najjača tema:

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=23999

:rofl:

Odavno se nisam lepo nasmejao. Ma nije samo sto je postavio glupo pitanje vec i nacin i pisanje kako je to uradio. Ali i to nesto govori. Doslo vreme da i u svetu kompjutera (ne mislim na casopis) ima sve vise nepismenih i polupismenih korisnika. Ni ja nisam bas najpismeniji, pa eto me u tim vodama i trudim se da imam sto manje gresaka u pravopisu i sklepanju pitanja i odgovora.

Beagle
19.1.2008, 0:50
A znate li shta bi se desilo? Overclockovao bi HDD! :rofl::rofl::rofl::rofl:

lijenština
20.1.2008, 23:03
Josh jedna suvisla tema . Nisam mogao da ne izdrzim da ne spamujem po njoj :D

F.E.A.R first encounter assault recon (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=25434)

BTW STA MISLITE KAKAV JE F.E.A.R? :paranoia:

Red Dragon
20.1.2008, 23:44
F.E.A.R first encounter assault recon (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=25434)

BTW STA MISLITE KAKAV JE F.E.A.R? :paranoia:


donatore99, ubuduce stavi smiley pored Ambulance Drivera, inace komentar nece biti smesan.:D

donator99
20.1.2008, 23:47
donatore99, ubuduce stavi smiley pored Ambulance Drivera, inace komentar nece biti smesan.:D

Ispravljeno :D

lijenština
21.1.2008, 11:15
Svala cast onome ko je na kraju pomogao liku na ovom pitanju :confused:

http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447554&postcount=93

Gordon Freeman
21.1.2008, 11:19
Svala cast onome ko je na kraju pomogao liku na ovom pitanju :confused:

http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447554&postcount=93

hehe ,ovom topicu samo fali podela heroja na heroje ,superheroje,megaheroje...samo da se zna ko je jaci...:D

SirDuck
21.1.2008, 11:47
Ima čovek da me otera u PM :D
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447249&postcount=12
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447702&postcount=16
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447833&postcount=17
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447837&postcount=98

lijenština
21.1.2008, 11:57
Superheroj u najavi. :)

Maladikt
21.1.2008, 12:12
Ima čovek da me otera u PM :D
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447249&postcount=12
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447702&postcount=16
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447833&postcount=17
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447837&postcount=98

A i ti ga pretera, jadan dečko. :)

SirDuck
21.1.2008, 12:26
Evo, popravio se, neću više :D
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447867&postcount=101

player1
21.1.2008, 12:47
Ima čovek da me otera u PM :D
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447249&postcount=12
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447702&postcount=16
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447833&postcount=17
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447837&postcount=98

Ovde vise reklamiras sebe nego lika. ^

SirDuck
21.1.2008, 12:57
Ovde vise reklamiras sebe nego lika. ^

A jel to važno?
Važno je da je smešno (bar meni) i da sam to podelio sa vama. Da je neko drugi to pisao, opet bi postavio linkove.

player1
21.1.2008, 13:03
Pa dobro smesni ste. Ok. :D

AkulM
21.1.2008, 13:15
Ima čovek da me otera u PM :D
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447249&postcount=12
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447702&postcount=16
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447833&postcount=17
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=447837&postcount=98

I ti si pogresio, napisao si Jer umesto Jel :a_bleh:

EDIT: Uh, zeznuh se.Nije on pogresio ali ga nije ni ispravio :kreza:.

mciggzy
21.1.2008, 13:57
I ti si pogresio, napisao si Jer umesto Jel :a_bleh:


Uh uh, na hattrick.org je to vreme bila ucestala pojava, pa smo organizovali akciju gde smo zezali ljude koji postave pitanje sa JER :) ono, dobronamerno, ali je akcija uspela, i ne desava se vise... (mada ima ljudi koji prave jos vecu gresku, kada kazu jel umesto jer :D .... a ne razumem one koji sa 30 godina prate fudbal a kazu "primio sam GO" ...pa ono, ko te je terao da se skidas :kreza:

SirDuck
21.1.2008, 14:01
I ti si pogresio, napisao si Jer umesto Jel :a_bleh:

Nešto si se ti zbunio, nisam nigde napisao ni jer ni jel :D

mciggzy
21.1.2008, 14:09
Nešto si se ti zbunio, nisam nigde napisao ni jer ni jel :D

:kreza: daj mu sad negativnu reputaciju, daj mu :) :dzavo:
steta sto ne moze :kreza: salim se :ciao:

Gordon Freeman
22.1.2008, 10:52
Evo nama jos heroja...Superheroj u najavi(da citiram ljenštinu)

Tema je Dota....a on... (http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=448383&postcount=1245)

4th Dimension
22.1.2008, 12:02
No COMENT

VojaM
22.1.2008, 12:47
Otkud znaš za šta mu treba drajver? Možda ne može da pokrene igru bez njega, ili ima problema u toj igri.

Gordon Freeman
22.1.2008, 12:52
Otkud znaš za šta mu treba drajver? Možda ne može da pokrene igru bez njega, ili ima problema u toj igri.

Pa Dota je samo mapa za Warcraft III ,radi i na 32Mb grafickim karticama i nisu potrebni neki posebni drajveri(kolko ja znam).:opanachke

Omasio temu...nov je...naucice:D

MilanSM
22.1.2008, 19:31
-Samo jedna zahvalnica (http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=438801&postcount=2722)!
-Ide! :)

4th Dimension
22.1.2008, 22:57
Ma Warcraft radi i na integralcima, tako da mu definitivno drajveri nisu prijeko potrebni.

Beagle
23.1.2008, 10:05
-Samo jedna zahvalnica (http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=438801&postcount=2722)!
-Ide! :)

Bhahaaha, chak mu je i vic dobar :rofl::rofl:

Perakojotsupergenije
23.1.2008, 14:46
Heroj foruma je Urke. Jes da mi je malo smešan na fotografijama ali je jak lik he he

zdravkelja
23.1.2008, 16:45
A i ti si heroj :to_care:
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=25568

donator99
23.1.2008, 19:51
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=449519&postcount=54
Posto pretpostavljam da ce taj post uskoro biti obrisan:
Dugo nisam igrao AoM.Zna li neko gde bih mogao da nabavim CD,jer sam svoj izgubio?:confused:

PAIN
23.1.2008, 19:55
http://www.sk.co.yu/forum/showpost.php?p=449519&postcount=54
Posto pretpostavljam da ce taj post uskoro biti obrisan:

Sta ti je tu smesno/zanimljivo :icon_scra ?

zdravkelja
23.1.2008, 20:18
A i ti si heroj :to_care:
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=25568

Lik je sve bolji :D
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=25589
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=25581

I iz nekog razloga, ne voli bas puno Urketa. :opanachke

Highlander
23.1.2008, 20:44
Ma ovo je izgleda neko koga je Urke banovao, ili doprineo tome. Sad se vratio da nas sve zaje*ava onakvim temama.:rofl: Provalite godine... :confused:

Beagle
23.1.2008, 21:03
Prochitaj Urketov blog, ima da se iznenadish shto je ta persona kivna na Urketa :)
Naravno nije Urke kriv shto se isti bavio "mutnim" poslovima.

urke
23.1.2008, 23:01
Ma ovo je izgleda neko koga je Urke banovao, ili doprineo tome. Sad se vratio da nas sve zaje*ava onakvim temama.:rofl: Provalite godine... :confused:

Sačuvaj Bože da sam ga banovao. To je g-din Vladimir Radojević, inače vlasnik propalog „udruženja“ Legalno.org koji se spotakao na Krivični zakonik Republike Srbije, i izgleda mi kao kandidat koji je veoma blizu da primi poziv od suda zbog lažnog predstavljanja, pokušaja prevare medija u Srbiji traženjem sponzorstva za (usput budirečeno nelegalnu) akciju progona srpskih pirata (koji treba da se progone, ali od strane ovlašćenih institucija Vlade Republike Srbije a ne od nekog fantomskog udruženja od čitavog jednog člana), kao i za uvredu časti (korisna adresa (http://blog.urosevic.net/2007/12/23/359/)).

Vlado, sinko, jednom sam te lepo opomenuo da se smiriš, pa te sada upozoravam da ne dolivaš ulje na vatru, možeš da se opečeš. :icon_stud

glitch
24.1.2008, 3:40
Auuu Vladimire Radojeviću, dobro došao gde se priviđa! :dzavo: Ovde takve tamanimo za užinu...

Alek92
24.1.2008, 21:40
Ponekog i pojedemo.... zavisi..... mmmm, socno!
@urke: Drago nam je da imamo takvog admina.

Dio37
26.1.2008, 22:58
Jos jedan kandidat.

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452056#post452056
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452052#post452052
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452050#post452050
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452042#post452042


Izdvojio bih ovaj (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452046#post452046). Obratite paznju na ime teme.

Gordon Freeman
26.1.2008, 23:20
Jos jedan kandidat.

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452056#post452056
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452052#post452052
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452050#post452050
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452042#post452042


Izdvojio bih ovaj (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452046#post452046). Obratite paznju na ime teme.

I sunce ti jbm ovaj ne gleda sta pise, treba da se uvede neki tutorijal za nove clanove ,cisto da ne bi bilo ovakvih izvala...;)

Iilija64
26.1.2008, 23:31
Pogledajte diega. zar ga nisu nepravedno banali. Čovjek je ustao protiv nepravde i dobio ban. Po meni nisu bili fer. Što vi mislite. pozz

Ice-Man
26.1.2008, 23:33
Meni nije jasno kako clanovi sa tolikom inteligencijom uopste uspeju da se registruju...

donator99
26.1.2008, 23:34
Pogledajte diega. zar ga nisu nepravedno banali. Čovjek je ustao protiv nepravde i dobio ban. Po meni nisu bili fer. Što vi mislite. pozz
Ja mislim da opet krece
http://img177.imageshack.us/img177/1286/fighting0040zr4.gif

AkulM
26.1.2008, 23:44
Jos jedan kandidat.

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452056#post452056
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452052#post452052
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452050#post452050
http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452042#post452042


Izdvojio bih ovaj (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?p=452046#post452046). Obratite paznju na ime teme.

Ako sam nekome napisao "Policijaaaa :busted:" zbog "Avijona", sta bi ovome trebao da uradim :D.

Dio37
26.1.2008, 23:46
Meni nije jasno kako clanovi sa tolikom inteligencijom uopste uspeju da se registruju...

Nije stvar u inteligenciji, vec u neiskustvu upotrebe foruma. Mada je i dalje iritantno.

Bryan Fury
26.1.2008, 23:51
Pogledajte diega. zar ga nisu nepravedno banali. Čovjek je ustao protiv nepravde i dobio ban. Po meni nisu bili fer. Što vi mislite. pozz

"Ustao protiv nepravde". :D Ja mislim da vi shvatate sve ovo preozbiljno. :)

NjegovaWisost
27.1.2008, 0:19
Pogledajte diega. zar ga nisu nepravedno banali. Čovjek je ustao protiv nepravde i dobio ban. Po meni nisu bili fer. Što vi mislite. pozz

Jel ko gledao skoro Lepa sela lepo gore?

Biće rata :)

P.S. Prijatelju, mislim da je "banovali" ili "izbacili" pravilnije od "banali" :)

Iilija64
27.1.2008, 0:23
Jel ko gledao skoro Lepa sela lepo gore?
Biće rata :)
P.S. Prijatelju, mislim da je "banovali" ili "izbacili" pravilnije od "banali" :)
Na isto dođe. Do rata neće doći. Ako dođe borimo se do zadnjeg čovjeka.
Moja vrsta ne umire tako lako(:dzavo:)

Rocker
27.1.2008, 1:59
^Ako je meni jasno što se ti buniš... :icon_scra Jel' si bio banovan-jesi! Jel' prošao ban-jeste! Opet si tu, nastavi kao da ništa nije bilo, ne znam što se buniš! Nije te niko bičevao i bacio u hladni dungeon. Taman si imao nedelju dana da se posvetiš drugim stvarima. Verovao ili ne, ja ti zavidim na tome, ja moram da pitam za dozvolu kad hoću par dana da se ne pojavljujem na forumu! :to_care:

Bokile
27.1.2008, 2:21
Na isto dođe. Do rata neće doći. Ako dođe borimo se do zadnjeg čovjeka.
Moja vrsta ne umire tako lako(:dzavo:)

Kakva vrsta?
Kakav rat?
Kakvi ljudovi idu u rat?
Daj bre covece,video sam kad ste postavili ono glupo glasanje ko je najozloglaseniji moderator.
Moderatori su ljudi od krvi i mesa,ljudi koji zele da imaju svoje privatno vreme,ali im MI ne dozvoljavamo.Maltretiramo ih spam-om,porukama koje su neprimerene ovom forumu,moraju da brisu svo nase djubre i da popravljaju sr.. koja mi pravimo.
Mislio sam i ja kao i ti,da je velika nepravda ucinjena prema meni zbog par obrisanih poruka,sve mi je objasnjeno,i zasto i kako,nisam se vise nikad bunio.Ako je nesto obrisano to je sa razlogom.
Ja sam u stalnom kontaktu sa 3 moderatora ovog foruma,i uopste ne pricamo o njemu,nego kako je,sta ima novo kod ovog drugog i tako...
Forum treba da bude jedna riznica znanja,a pretvorila se u opsti cirkus,u nesto sto nikako nije trebalo da bude...
A ako si pod "vrstom", mislio na Hakere,razmisli ponovo,molim te...

player1
27.1.2008, 4:14
Pogledajte diega. zar ga nisu nepravedno banali. Čovjek je ustao protiv nepravde i dobio ban. Po meni nisu bili fer. Što vi mislite. pozz

Mislim da mu treba jos jedan zbog tvrdoglavosti. :D

Ne stvarno.... Ako ti mod obrise post i ti napises identican, pa ga ponovo obrisu, pa jos jednom, pa jos jednom, to je tvrdoglavost i nista vise.

Ice-Man
27.1.2008, 10:32
Nije stvar u inteligenciji, vec u neiskustvu upotrebe foruma. Mada je i dalje iritantno.

Ima tu necega, oni se prave kao da su dugo za internetom i tako te gluposti. Uostalom jedna slika govori 1000 reci tako da...
http://img255.imageshack.us/img255/9017/2003747196715392279rsncyu4.jpg

WhenDarknessFalls
27.1.2008, 10:46
Mislim da mu treba jos jedan zbog tvrdoglavosti. :D

Ne stvarno.... Ako ti mod obrise post i ti napises identican, pa ga ponovo obrisu, pa jos jednom, pa jos jednom, to je tvrdoglavost i nista vise.

Naravno da je tvrdoglavost, ali ako lik vec nema iskustva sa forumima, najverovatnije je mislio da je to neki bag ili slicno, tj nije bio svestan da mu je post namerno obrisan.

player1
27.1.2008, 10:59
Mozda... Mada ni iskustvo tu ne pomaze mnogo jer je jedino ovde praksa da se to radi na bas taj nacin (brisanje bez PMa ili poruke moda na temi).

Iilija64
27.1.2008, 12:24
Mozda... Mada ni iskustvo tu ne pomaze mnogo jer je jedino ovde praksa da se to radi na bas taj nacin (brisanje bez PMa ili poruke moda na temi).
Upravo tako.