PDA

Prikaži potpunu verziju : Celofan


dodgeme
28.8.2006, 15:06
sto shtedite na celofanu bolje da bude svaki put celofan jel prodavci imaju obicaj da sa masnim rukama citaju casopis pa posle isti vrate u prodaju.

ACHTUNG
28.8.2006, 21:09
1)Ljudi iz SK su ti najveci stekovi ikada.

2)Kupi SK na trafici gde mozes da biras primerak po zelji.

3)I need ur boot ur clothes and ur motocycle.

Chivan
31.8.2006, 14:03
1)Ljudi iz SK su ti najveci stekovi ikada. Voleo bih da dođe dan kada će ljudi shvatiti da svaka akcija ima i reakciju. Ako smo "štekovi", to je zato što svaka egzibicija potencijalno može da digne cenu časopisa. I da svaka naša odluka, iako to većini izgleda nemoguće, ide najčešće u interesu većine čitalaca. Mnogo toga se odigrava iza kulisa. Međutim, čujemo se ponovo posle 1.9. kad izađe novi broj.
2)Kupi SK na trafici gde mozes da biras primerak po zelji. Sa ovim se potpuno slažem, i opet ću mrati da poželim da dođe poseban dan. ;) A to je dan kada će ljudi naučiti da zahtevaju ono što su platili, tako da nije mnogo komplikovano naći ispravan primerak "Sveta kompjutera". A kad bude bilo kesice, verovatno će opet nas da jure zato što neki prodavac seče kesicu, a ti prihvatiš da uzmeš otvoren primerak.
3)I need ur boot ur clothes and ur motocycle. Let me guess? You'll be back?

ACHTUNG
31.8.2006, 14:41
1)Ovu recenicu si shvatio ozbiljno?Ona je bila vise kao reakcija na ono izvoljevanje gosopodina koji je otvorio temu.Kako drugacije da se objasni sto nema celofana? :P
Da se ne lazemo,meni stvarno nedostaje.Obicno sam u celofan najnovijeg SK-a stavljao prethodni i tako stalno.Tako sam ih cuvao.A i miris se nije menjao.

2)Mislim da je vec bilo 1000 reakcija na jadne iskasapljene celofane.

3)You guess well.But i will not be back.I have just been terminated. :cool:

oluja
31.8.2006, 14:47
A i miris se nije menjao.
Dobar si... :D

voodoo_
31.8.2006, 14:54
Kakve veze ima miris sa celofanom, moji SK-ovi iz 2001. recimo i dalje mirišu isto kao kad su kupljeni...

Chivan
31.8.2006, 15:28
1)Ovu recenicu si shvatio ozbiljno?Ona je bila vise kao reakcija na ono izvoljevanje gosopodina koji je otvorio temu.Kako drugacije da se objasni sto nema celofana? :P
Nisam je shvatio toliko ozbiljno, koliko mi je bilo zgodnije da odgovaram "gospodinu" preko tvoje poruke, jer si sve lepo raslojio. :)

nikolam
1.9.2006, 15:06
Ни целофан јео, ни целофан мирисао.. :))

Како је показао нови број, 09/2006, целофан има главну
намену да задржи силне рекламе да не поиспадају из новине.

Ако му је то намена (а трошкови се вишеструко надокнаде од рекламе)
онда поздрављам целофан.

Ако ће целофан да и мало макар мизерно да утиче на цену часописа у било
ком облику, онда сам против поскупљења због целофана.

С треће стране ако нека фирма реши да спонзорише DVD који би
долазио бесплатан уз Часопис уз сваки број (а не продавао се посебно)
онда целофан ту има задатак да задржи DVD који стиже уз број на окупу.
:D

ACHTUNG
1.9.2006, 15:34
Како је показао нови број, 09/2006, целофан има главну
намену да задржи силне рекламе да не поиспадају из новине.

...

Ако ће целофан да и мало макар мизерно да утиче на цену часописа у било
ком облику, онда сам против поскупљења због целофана.


Cek,cek.Ti si protiv poskupljenja,ali ti smetaju reklame??

Eto,ja sam mozda vise za to da se ubaci celofan.Pa i neka se povisi cena.Ali ljudi su videli da cete da im iskopate :eek: ako se to desi.Ma najbolje su one reklame u vidu flyera.Sigurno ces da ih pogledas.Ako ti treba zadrzis,ako jok,bacis.

Rocker
1.9.2006, 20:09
!Achtung! je tu skroz u pravu! Više mi se sviđa da reklame budu odvojene(i da ih lepo pogledam i bacim u đubre) nego da pola SK-a bude u reklamama!

nikolam
1.9.2006, 20:30
То ти је као оно: Аутоматска кутија
која мења канал кад наиђу рекламе на ТВ-у :)
:qliranje:
Дакле, поента у рекламама и јесте да су досадне и нападне
јер другачије не дају резултата.
Е сад, ако коме досади, може да наручи и програм/вести/новине/живот
без реклама, али то кошта доста (Пусто острво на бахамима, на пример)
:qliranje:

hacker_aca
2.9.2006, 2:50
Ne znam hoćete li mi verovati ali ja čuvam sve one reklame što mi dođu uz časopise. :)

Dimo
2.9.2006, 10:55
Ja ih drzim kao podmetac ispod saksija sa cvijecem,makar necemu da sluze :) Ali ih svakako prvo pogledam,ko zna kad moze da mi zatreba.

ACHTUNG
2.9.2006, 14:13
Ja ih drzim kao podmetac ispod saksija sa cvijecem,makar necemu da sluze :) Ali ih svakako prvo pogledam,ko zna kad moze da mi zatreba.

That's the whole point.But,verovatnije je da je ovo skuplje od obicnih reklama.Postoje reklame koje u SK uvek gledam.To su reklame od "renomiranih" firmi.Gledam po njima kako se krecu cene.One manje i ne chitam.A i ne smetaju mi,mada doprinose nekoj opstoj rasulosti.Kao da nema reda...Ali sta ces...You can't have it all...

Marko_L
2.9.2006, 20:53
Ljudi, bre preterujete sa kritikovanjem reklama. A šta biste bez njih ? Lutali po gradu dok ne naletite na neku prodavnicu kad vam treba da kupite nešto, pa onda trči traži sledeću čisto da uporediš cene, pa onda opet u sledeću... Ovako, kad ti treba nešto, lepo izlistaš reklame, okreneš par brojeva telefona i saznaš gde je to što ti treba najeftinije, gde se nalazi njihova najbliža prodavnica i odeš i kupiš kao gospodin čovek. Onaj kome ne treba ništa, ne znam zašto obraća pažnju na reklame uopšte, jednostavno ih prekoči. Nisu one obavezne za čitanje, znate ? :)

Psychon@ut
2.9.2006, 20:59
Što se tiče mirisa:
Onaj koji je bio do(čini mi se)3/4 2003 bio je ... ma imao je neko narkotično dejstvo, zato nisam mogao da prestanem da kupujem SK;) .

Vratite nam miris!!!!!!!

Rocker
2.9.2006, 21:17
Ljudi, bre preterujete sa kritikovanjem reklama. A šta biste bez njih ? Lutali po gradu dok ne naletite na neku prodavnicu kad vam treba da kupite nešto, pa onda trči traži sledeću čisto da uporediš cene, pa onda opet u sledeću... Ovako, kad ti treba nešto, lepo izlistaš reklame, okreneš par brojeva telefona i saznaš gde je to što ti treba najeftinije, gde se nalazi njihova najbliža prodavnica i odeš i kupiš kao gospodin čovek. Onaj kome ne treba ništa, ne znam zašto obraća pažnju na reklame uopšte, jednostavno ih prekoči. Nisu one obavezne za čitanje, znate ? :)
Kapiram da SK ne može bez reklama, jer se dobrim delom od toga izdržava, ali nemoj molim te da nam prodaješ cojones da su nama reklame neophodne! Kome treba, uvek ima Pc berzu, žute strane, halo oglase...Mislim, lepo dizajnirani oglasi su još i simpatični, ali oni gde cicije hoće da naguraju 20K karaktera na 1/8 strane me izluđuju. Kao da gledam u neki primerak dnevnih novina Š kvaliteta!

todos
2.9.2006, 21:22
Konacno celofan.I casopis onako deluje svetski,nastavite i ubuduce.

PeTkO
2.9.2006, 21:30
A ja juce ujutru kada sam video SK u celofanu ponadao sam se:"Super, dali su i DVD uz SK!!!:alealeee::alealeee::alealeee:"Kupim ja Sk i prvo sto me je iznenadilo jeste ista cena.Mislim ako vec su dali DVD uz novinu, onda treba i malo da poskupi.Ali nema veze.Kada sam dobio novinu u ruke onako sav happy uzmem da presavijem novinu da vidim da li ima DVD-ja kad ono nema.

Ali nema veze.Valjda ce mo jednog dana i mi docekati DVD uz SK.Svaka cast za celofan i samo tako nastavite!!!!:dedica::dedica:

Rene
3.9.2006, 4:21
Ne znam hoćete li mi verovati ali ja čuvam sve one reklame što mi dođu uz časopise. :)
I ja ih isto čuvam u ormaru :)

Carl Jonson CJ
3.9.2006, 17:30
А што да не чувате? Увек може затребати. Нпр. мени је онај ПиСи маркет каталог помогао да купим миша. Наравно, када се те цене промене, правац у корпу за смеће :)

Patrick
3.9.2006, 20:23
А што да не чувате? Увек може затребати. Нпр. мени је онај ПиСи маркет каталог помогао да купим миша. Наравно, када се те цене промене, правац у корпу за смеће :)
...ili u sporet kada dodje vreme.:rofl:

PeTkO
5.9.2006, 23:05
Ja skupljam te kataloge i oglase da bi nakon nekih 10 godina otvorio katalog posle tih 10 godina i video performance i smejao se.:rofl::rofl::rofl:

Simke
6.9.2006, 1:37
i miris i ukus
komentar iz nekog ugla, posmatrano sa neke strane...

vraćajući se odnekle, neko prilazi trafici i uzima svet kompjutera,
vidi da je u celofanu što ga je onoliko obradovalo,
usput negde tamo kupuje mastan burek i neki jogurt...
seda onamo za onaj sto i onako razmišljajući otpakuje onaj časopis i stavlja onaj burek na onaj celofan,
ispadaju mu nekakvi dodaci svuda onuda, prikuplja ih za posle..
jedući onaj burek lista one stranice onoliko ih zamašćujući koliko god je to moglo, celofan se sve više sija...
pijući onaj ladan jogur, nekako razmišlja kako su dobri oni dodaci samo da nisu onoliko lakirani a da nisu mogli bi ovoliko poslužiti da se ruke obrišu,
kako mu jogurt pojačava probavu dobija onoliko ideja o upotrebljivosti onih dodataka...
onda kada je završio pakuje onaj časopis u onaj celofan i dodaje unutra još parče bureka ostavljeno za tamo negde i nekad posle...
ostavljaući onu bocu od jogurta onamo, odlazi nedge u pratnji mirisa sveže štampe i crnog luka...
kasnije još uvek masnih prstiju kuca na tastaturi razmišljanje o štetnom uticaju štamparskih boja na ljudski organizam podrigujući usput zanimljive web lokacije, sitne it vesti a naročito opise nekih igara koje nije uspeo dobro da svari...
pritiska ono dugme tamo na mišu i onu onamo stavku na monitoru na kojoj piše: Postavi odgovor

Oggy
6.9.2006, 1:42
vidim da je neko imao inspiracije veceras ;) nadam se da meni nece trebati mnogo iste na ispitu sutra....

Usamljeni Revolveras
19.9.2006, 12:01
I ja sam za celofan!:) Mrzim kada kupim SK koji je iscepan, izguzvan i slicno... Kada sam kupio septembarski broj, obradovam sam se i pomislio u sebi: "hvala bogu sada nece vise biti iscepan!" Ali kada sam skinuo celofan video sam da je na poledjini casopis izcepan! Prosto ne mogu da shvatim kako su uspeli da iscepaju da iscepaju casopis u celofanu! Svasta.....:n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2: :n-cc2:

PeTkO
19.9.2006, 16:32
Mozda se u toku prozizvodnje iscepao!!!!

Usamljeni Revolveras
22.9.2006, 20:46
Mozda se u toku prozizvodnje iscepao!!!!
verovatno:(