PDA

Prikaži potpunu verziju : Stampa na majici?


Lord_Master
27.8.2006, 23:31
Evo ovako... Interesuje me gde bih mogao da porucim stampu na majicu, ali po mojoj zelji a ne od nekih sajtova i sl.


Unapred Hvala na odgovoru!

B@NE
27.8.2006, 23:35
Gde ti zivis?
Imas u svakom malo vecem gradu!
E ja sam sad uradio u Budvi na letovanju jednu strava majicu sa mojim likom i natpisom INTEL_ektualac i djavolski je dobra!

Lord_Master
27.8.2006, 23:38
Da mogao sam i ja ali mi bilo zao 5e :D

Inace iz Loznice sam

holodoc
28.8.2006, 0:00
Većina štamparija ili proizvođača domaće konfekcije ima sito mašinu na kojoj možeš da uradiš kvalitetnu štampu majica.

Mada uvek ti preostaje opcija da "svratiš" do Guče sad na Sabor i da odštampaš na majicu "kuj god 'o'ćeš" :D

Shlaymara
28.8.2006, 0:40
Ja ne stampam nego lepim specijalnu foliju za majice. Jednostavno napisem/nacrtam nesto u corelu, izrezem i peglom zalepim. I mnogo lepse izgleda nego stampa.

holodoc
28.8.2006, 2:00
E onda dečko nisi video šta znači sito štampa na tkanini :D

Lord_Master
28.8.2006, 11:07
Da cuo sam za taj papir za majice... Ali mislim da je sito stampa dosta bolje resenje ;)

Shlaymara
28.8.2006, 17:27
Sito stampa je bolja i jeftinija za vece tiraze i to sto mozes da stavis pravu sliku. Ali folije izgledaju lepse(sto se tice teksta), pogotovo ako je ona plisana folija.A sito stampa ti se ne isplati za 10 majica.....a mozes i da se zaprljas:D

exciter
29.8.2006, 1:58
Gde ima da se kupe te folije i koliko kostaju?

Shlaymara
29.8.2006, 10:41
U Novom Sadu kostaju 100X50 cm oko 900 din(one plisane) a obicne su jeftinije. A ima da se kupe u prodavnici koja je specijalizirana za prodaju grafickih materijala(ime ti nista ne znaci).

kinteC
29.8.2006, 12:32
Sito stampa je najbolja, ali je i nenormalno skupa ako je tiraz mali..ko ce da se cima da pravi sablon za boje radi jedne dve majce...A opet, preslikaci, ili kako god to zovete, to vam je taman da se majca opere 2-3 puta pa da bacite sve u kantu za smece. Mozda je najbolje resenje flok stampa, dugotrajna je, odlicna za prikazivanje prostih crteza, logo-a, texta...
evo da citiram opis flok stampe:

"Naročita čoja se iseče i potom presuje i pod temperaturom lepi za majicu. Postoji 14 različitih boja čoje i rezultat može biti efektan ako se odabere dobra kombinacija boje čoje prema boji majice.

Ova tehnika je vrlo interesantna za modnu konfekciju, a ako aplicirate Vaš znak firme, dizajn, na vrlo kvalietnu majicu, (npr. Fruit of the loom) dobićete vrlo "skup" izgled garderobe."

Shlaymara
29.8.2006, 13:32
Ja i o floku pricam...

exciter
30.8.2006, 0:40
U Novom Sadu kostaju 100X50 cm oko 900 din(one plisane) a obicne su jeftinije. A ima da se kupe u prodavnici koja je specijalizirana za prodaju grafickih materijala(ime ti nista ne znaci).
Moracu da potrazim to u nisu.