PDA

Prikaži potpunu verziju : Hakerisanje


Pejovic
5.10.2011, 2:02
Postoje li dobri turtorijali na netu?...ako moze neki link..ili par saveta za osnovne stvari..:)

SirDuck
5.10.2011, 2:08
http://www.hackthissite.org/

Evo ti masturbiraj

irreal
5.10.2011, 2:08
najbitniji savet koji mogu da ti kazem je dokle god to zoves "hakerisanje" nisi za to, zaboravi i trazi sledecu zanimaciju :D

SirDuck
5.10.2011, 2:11
Ćuti i pusti ga da se zamlaćuje onim sajtom.

Btw: Moj savet ti je da brzo kucaš nasumično po tastaturi, bar u filmovima to pali.

Bokile
5.10.2011, 8:44
u8qgehH3kEQ

LoneWolf
5.10.2011, 16:03
Pa što ste takvi, pomoz'te čovjeku :rofl: Ako nećete vi, ja ću mu sve objasniti:

@Pejovic Vidi ovako, da bi postao haker i počeo da se baviš hakerisanjem (ćirilica: хакерисањем) moraš prvo da kupiš kompjuter - laptop ili desktop (laptope koriste pravi hakeri a desktop je za ove što sjede kod kuće i čekaju da im FBI pokuca na vrata). Kad odabereš šta ćeš od te dvije varijante, treba da odeš na google i obavezno kucaš "hacking tutorials" pošto tu ima svega. Ako kucaš ćirilicom хацкинг туториалс doći ćeš na ruske sajtove a poznato je da su ruski hakeri bolji od ostalih jer koriste ćirilicu i teže ih je razumjeti ovim drugim Englezima, Amerikancima i policijama. Prvo odabereš operativni sistem, Windows ti je najbolji jer njega koriste svi pravi 'akeri a onaj Linuks nemoj ni da pomišljaš da instaliraš, to ti je samo za one s naočarama što po čitav dan bleje u onaj neki terminal i štatijaznam, a to ti ne treba za ovo hakerisanje koje ti ganjaš. Treba ti samo par programa gdje klikneš na dugme HACK i sve se uradi na brzinu ako znaš šta radiš - upadneš na profil, pokradeš, skineš chatove, poruke, mejlove, pare, sve što god ti padne na pamet. Nakon par mjeseci gledanja tutorijala moći ćeš da zarađuješ velike pare hakovanjem tuđih naloga, krađom para sa kreditnih kartica i postaćeš poznat. Ja sam ti dao uputstvo jer tako sam i ja postao poznat i evo širim znanje u narodu uz procenat od zarade jer se nadam da ćeš, kad postaneš poznati i elitni haker, upamtiti mene kao svog učitelja i poslati mi poneki milion od tvoje zarade. :)

markos807
5.10.2011, 16:55
....upamtiti mene kao svog učitelja i poslati mi poneki milion od tvoje zarade...
Nisi ti njegov ucitelj,ti si njegov sensei :D

JohnnyNT
5.10.2011, 17:22
Evo ti i primera, kako hakovati fejsbuk na primer:

SAFFNASKFNOSAFOŠSAF JSAF SAF AS: :SAFJ ŠASFJAŠSJ SA SAF_AS;FSAFK ASKFŠ KSAFK SA FASK SAF _SAF;asFA ;AS KSAFkasfmsdč fdsf sdfk fk asdfkađ fF ĐASF KDSAĐF F ĐSDF DSF SDFSKFWA0323OASFAFDSFDSFDNDFMKDFM
FDSSDFS FSDF4E92W+3094AF ASF SDF SD99SDFI DS FSDIJIJPĐĐ9S SĐF<S'Ć

Samo nauči da kucaš sa obe ruke, i to radi što brže, kako bi posmatrači bili impresionirali tvojom veštinom.Drugovima iz odeljenja vrši uslužno hakovanje profila riba koje su ih ostavile ili koje im se dopadaju.Ili da bi stekao još veće poštovanje, odbij takve zahteve sa opaskom "To je za amatere, ja sam pro".
Obavezno hakeriši u mraku, neka ti monitor osvetljava lice.Za wallpaper i screensaver stavi neku kombinaciju crne i drečavo zelene.I nabij kapuljaču, biće im teže da te lociraju.I poželjno je da se nalaziš u nekom podrumu.
I to je uglavnom to, neke najvažnije smernice, uz one LoneWolf-ove.
Eh da, i odredi sebi neki uber-hakLerski nadimak, ali baš treba da zvuči veoma kul, to je veoma bitno.

I uvek, ali uvek, hakuj bogate i deli siromašnima.Nećeš valjda da budeš neki zli haker pa da te ja i LoneWolf brzim kucanjem jurimo po internetu.

markos807
5.10.2011, 19:14
Ja prosto moram da se pohvalim.
Kucanjem sledeceg koda: SDJISJTIJISJI_markos807_aisjdiasjijis_pass_ebitese fudbaleri_9934 sam se uspesno ulogovao na forum! Svaka preporuka :D

irreal
5.10.2011, 22:30
Ovde Pejovic, hteo bih da se zahvalim dzojniju, markosu i ekipi na kodovima i savetima koje su mi dali, zahvaljujuci njima (i posebno ovim kodovima koje sam naucio mnogo brzo da kucam po tastaturi) sam uhakovao u profil ovog irreal-a, smaraca.

haha, znate kako su mu smesne privatne poruke. pravi je geek.

jos jednom, hvala sto ste me naucili da hakujem
Pejovic.

Pejovic
5.10.2011, 23:48
Jeste kraljevi :D:tapsh:..nisam se izrazio da valja:p...voleo bih da naucim neke programske jezike..da znam da koristim CMD za pocetak...zadnji post **** kevu! :D :D

Pejovic
5.10.2011, 23:50
Evo ti i primera, kako hakovati fejsbuk na primer:

SAFFNASKFNOSAFOŠSAF JSAF SAF AS: :SAFJ ŠASFJAŠSJ SA SAF_AS;FSAFK ASKFŠ KSAFK SA FASK SAF _SAF;asFA ;AS KSAFkasfmsdč fdsf sdfk fk asdfkađ fF ĐASF KDSAĐF F ĐSDF DSF SDFSKFWA0323OASFAFDSFDSFDNDFMKDFM
FDSSDFS FSDF4E92W+3094AF ASF SDF SD99SDFI DS FSDIJIJPĐĐ9S SĐF<S'Ć

Samo nauči da kucaš sa obe ruke, i to radi što brže, kako bi posmatrači bili impresionirali tvojom veštinom.Drugovima iz odeljenja vrši uslužno hakovanje profila riba koje su ih ostavile ili koje im se dopadaju.Ili da bi stekao još veće poštovanje, odbij takve zahteve sa opaskom "To je za amatere, ja sam pro".
Obavezno hakeriši u mraku, neka ti monitor osvetljava lice.Za wallpaper i screensaver stavi neku kombinaciju crne i drečavo zelene.I nabij kapuljaču, biće im teže da te lociraju.I poželjno je da se nalaziš u nekom podrumu.
I to je uglavnom to, neke najvažnije smernice, uz one LoneWolf-ove.
Eh da, i odredi sebi neki uber-hakLerski nadimak, ali baš treba da zvuči veoma kul, to je veoma bitno.

I uvek, ali uvek, hakuj bogate i deli siromašnima.Nećeš valjda da budeš neki zli haker pa da te ja i LoneWolf brzim kucanjem jurimo po internetu.
Uz moj trenutni nivo poznavanja hackerisanja,uz pomoc mog sensei mislim da treba da zamenis zadnja dva slova!...veruj mi na rec!...:boodala:
:rofl:

JovanK
6.10.2011, 0:50
Ovaj kod, jel ovo neki java script ili je primjer upita za SLQi??? :confused:

Nash Knight
6.10.2011, 1:42
To je primer jurenja pauka po tastaturi

Pejovic
6.10.2011, 2:05
To je primer jurenja pauka po tastaturi
:D...ili brisanje tastature posle mukotrpnog rada

JohnnyNT
6.10.2011, 6:56
^ Da, malo vate i alkohola čuda čine za prljavu tastaturu :D A i svo to random kucanjese dobro iskoristi u ovoj temi :D

Nego ti bi da naučuš programiranje, ovo, ono? E pa to je već treća stvar.Potraži po forumu, ima tuce tema i odgovora "Koji jezik izabrati", "U čemu početi programirati" i sl.

el_corona
6.10.2011, 8:49
Brao Pejovicu, kako si samo hakerisao ovog irreala http://pastehtml.com/view/b9ndc0ynm.html

Najbolje ces da se snadjes ako znas engleski i ako znas da koristis gugl. Pocnes sa html, pa php&mysql pa mssql i to ce ti biti dovoljno za pocetak da nalazis razne exploite a ostalo ce ti se samo javiti hjo hjo hjo :kreza:.

VojaM
6.10.2011, 10:53
Ala je vama dooobro...