PDA

Prikaži potpunu verziju : Deus Ex: Human Revolution koji kraj ste izabrali (spoiler)?


KengurBGD
5.9.2011, 23:29
Odlična priča i mogućnost biranja više tokova priče nam je nudio još prvi Deus Ex a mene zanima u Human Revolution odnosno Deus Ex 3 koji ste put priče izabrali ?

Uros12
5.9.2011, 23:32
Mislim da nema razloga za novu temu.

Flash91
5.9.2011, 23:32
Imas onoliku temu, aman :facepalm :facepalm :facepalm

KengurBGD
6.9.2011, 0:11
Video sam da ima Deus Ex 3 nego hteo sam da ubacim glasanje :) a nisam siguran da to može u okviru već neke postavljene teme...

Partybreaker
6.9.2011, 0:24
@Uros & Flash

Da je postavio u zvaničnoj temi, onda ne bi bio u mogućnosti da najavi spojler, zar ne? :) Svi bi videli opcije za glasanje...

KengurBGD
6.9.2011, 0:41
E upravo mi je to bilo na pameti Partybreaker.
Inače možda nisam dobro sročio ove izbore jer ipak ograničeno je na 100 karaktera.
Koliko sam ja razumeo: Darrow-ov izvor takođe treba da razotkrije Iluminate i njihov plan za kontrolu čime će umanjiti želju ljudi za novom "augmentation" tehnologijom i time će se i usporiti njeno razvijanje.
Sarif - najbolje da osujetimo plan Iluminata u tajnosti kako se ljudi ne bi bojali "augmentation" tehnologije.
Taggard - Ako Iluminati ne kontrolišu "augmentation" tehnologiju nema kome drugom to može da se poveri....

Flash91
6.9.2011, 8:20
Ok, izvinjavam se. :) samo mislim da bi trebalo [spoiler] u naslovu da bude caps-lockovan. Sto se kraja tice, Sarif naravno, jedini logican izbor iz moje tacke gledista.

Uros12
6.9.2011, 8:58
@Uros & Flash

Da je postavio u zvaničnoj temi, onda ne bi bio u mogućnosti da najavi spojler, zar ne? :) Svi bi videli opcije za glasanje...
Pa za sta onda sluzi spoiler tag?Uostalom,zasto mora da bude glasanje,kad se bas u zvanicnoj temi raspravljalo o kraju bez problema koriscenjem opcije spoiler.Ali ajde,ako tema ima moderatorski blagoslov its good for me:)

LoshMeeBre
6.9.2011, 10:01
Jel i vama Taggard lici (fizicki) na Bill Gates-a? :kreza:

KengurBGD
6.9.2011, 14:15
Hm pa ne znam baš za Bill Gates-a i Taggard-a mada uklopilo bi se u priču da svi moraju da imaju istaliran legalan Augmention Update :)
Inače moram da kažem da sam celu igru prešao u stilu sneak & hide a najviše sam koristio "tranquilizer rifle" ili ono da ih zgrabim i zanesvestim kako bih posle svake misije dobio "smooth operator".
Samo čudi me da u zadnjoj misiji kad svi polude i postanu ko zombiji da ako ne ubijaš civile ne dobiješ neku vrstu nagrade :confused:. Dok sam ja rasterivao masu sa PEPS-om vidim po Youtube da su svi ožežili po masi sa Heavy rifle. :to_care:

Uros12
6.9.2011, 14:37
Jel se zna mozda koji je kraj zvanicni kanon i da li se(ako se)prica prvog dela nadovezuje na to?