PDA

Prikaži potpunu verziju : Youtube upload !!


rocknrolla
30.7.2011, 12:22
Montirao sam jedan klip u Adobe Premier-u, traje 4 min, i sa Any Video Coverter-om konvertovao u flv i okacio na youtube ali je kvalitet ocajan...

Ima li neko neki savjet kako da to poboljsam ?!

JovanK
30.7.2011, 14:01
Montirao sam jedan klip u Adobe Premier-u, traje 4 min, i sa Any Video Coverter-om konvertovao u flv i okacio na youtube ali je kvalitet ocajan...

Ima li neko neki savjet kako da to poboljsam ?!

Nemoj ga konvertovati u flv pa ga onda okaci, duze ce trajati ali ce biti bolji kvalitet.

urke
30.7.2011, 14:06
Баш тако, изрендај у 720p ако је довољно велика резолуција и окачи тајав висококвалитетан снимак. Јутјуб ће сам да га конвертује у више резолуција.

nikola1ns
5.12.2011, 8:01
Ljudi ,mozda ce vam biti ovo smesno pitanje,ali da ne otvaram novu temu jer se radi o yt-ipak bih ovde stavio,i ovako ce da brzo "potone" jer ga sigurno niko vise nece postaviti...:)
Kod mene nije rec o upload-u vec o porukama. Nakon dosta komentara koje sam video kad sam jednom usao,nakon sto sve obrisah (u inboxu) da malo sredim vidim ostade jedan i to licna poruka,ali nema je nigde. Dakle kod inboxa mi stoji broj 1 i prebacuje me u licne poruke,ali tamo nema nista jer sam sve obrisao,a nigde drugde nema nesto novo.
I tako mi to stoji i nervira me. Ne znam da li je neki bug kad sam poklopio neke budale (kakvih ima dosta na yt) ili sta je vec,ali to je tako ostalo da mi signalizira.
Sta je to sad sa tim? Moze li se "skinuti" ili,da kazem,"ocistiti" inbox?