PDA

Prikaži potpunu verziju : X Rebirth


Zoran_KS
20.7.2011, 18:14
Za sve ljubutelje X Universe serijala,nedavno je najavljen nov nastavak .... X Rebirth.

The supernova changed everything, forever. Old powers and alliances fell, but the spirit of what was remains with those who survive, those with the strength to rebuild what once was. It will be... a Rebirth.

Obecavaju mnogo laksi gamplay,tako da ce biti lakse snaci se (sto je i bila najveca zamerka ovoj igri) .

LabrDe4XJo0

Planirani izlazak igre je Q4 2011.
Oficijelni sajt (www.xrebirth.com/) .

seph1rot
20.7.2011, 18:15
Ovo je izgled neka kopija Freelancera a danas više niko ne igra takve igre pa ne mislim da će ovo biti uspešno...

Zoran_KS
20.7.2011, 18:24
Pa ocigledno nikad nisi igrao ni jednu igru iz X Universe serijala.
Svaka igra i zanr imaju svoje poklonike,zar ne?
Svako ko je nekad igrao Elite (http://www.youtube.com/watch?v=FRjaZsVRtgc) na C64,sigurno igra i ovo.

Ghost
20.7.2011, 18:51
0:55

Је л' ово значи да ћемо моћи слетати на планете. Искрено, несећам се када је у игри овог типа било то могуће. Имао си у Freelancer, а пре тога се само сећам Frontiers: Elite 2 i First Encounters.

Zoran_KS
20.7.2011, 19:51
Cisto sumnjam da ce to biti moguce.
Uostalom videcemo za neki mesec.

Obtainer
20.7.2011, 21:59
Ja se i dan danas moram prisiliti da ne instaliram Freelancera. Utukao sam stotine sati u toj igri.
X sam zaobišao jer je bila neintuitivna, pa se nadam da će sa ovim izdanjem to promeniti.

Doolio
21.7.2011, 5:32
Заправо, ова игра нема неке везе са Фриленсером и много је комплекснија и масивнија. Много. И сендбокс је и има динамичан свет. Нешто као синглплејер Eve.
У рангу је Елитеа, по мом мишљењу. Само што можеш да радиш доста више ствари и то у динамичком окружењу, тако да је чак и боља. Фриленсер једноставно представља једну сасвим другу категорију игре. Што се тиче копирања Фриленсера, интересантна тврдња, с обзиром на то да је исти изашао четири године после.

Не знам на шта ће ово да личи, лакши гејмплеј је мач са две оштрице. Са једне стране, треба направити интуитивнији интерфејс, а са друге, у том процесу не треба изгубити на комплексности. Ја се искрено надам да ће успети да изведу то успешно. Чак не морају много да се трипују, само нек направе динамички туторијал који траје колико треба да траје и са којим знаш све што треба да знаш.

LoneWolf
21.7.2011, 10:55
Ja sam igrao X3 Reunion a ovo ne izgleda tako loše no ipak Eve online je neprikosnoven što se tiče ovog žanra igara...još kad se ne bi morao plaćati :to_care: (da, znam za onu "foru" sa plaćanjem u in-game valuti ali i to zna da dosadi).

Doolio
21.7.2011, 12:17
Ив је ММО и још притом једини који инсистира на суштини ММО концепта - универзум који контролишу играчи, без ограничења или тапшања новајлија по глави и грозних скрипти. Нисам играо Ив, али закључио сам да се та игра до сада највише приближила том концепту.
Х серијал је можда најприближнији том концепту у синглплејер варијанти, уз Елите и још пар свемирских и можда Mount and blade од несвемирских актуелних (мада је МнБ прилично ситан, али користи исти принцип). Међутим, Х једини има нешто што би се могло назвати динамичким окружењем (НПЦови се понашају као прави играчи и утичу на реалност). То је у мањој мери присутно и овим осталим набројаним играма, али ипак је у Х серијалу то један од битнијих фактора. Колоквијално и јесте познат као ''офлајн Ив''.

FreeMayk
8.3.2012, 5:55
Видим померили излазак игре?
Искрено једва чекам игру. Фан сам комплексности у ово доба супротног.
Играо сам доста Х3 ало искрено нигде нешто специјално нисам прочитао шта нам ново доноси X Rebirth? Има ли неко неки инфо?

skorpius
15.8.2013, 15:31
Najavili su da ce moci da se izadje iz broda i da setas po fabrikama i stanicama

JAZO
15.8.2013, 15:34
Видим померили излазак игре?
Искрено једва чекам игру. Фан сам комплексности у ово доба супротног.
Играо сам доста Х3 ало искрено нигде нешто специјално нисам прочитао шта нам ново доноси X Rebirth? Има ли неко неки инфо?

Ima,ali nisam tu,pa ne mogu da okacim


Sent from my iPad using Tapatalk HD

skorpius
15.8.2013, 16:41
http://www.youtube.com/watch?v=NEbL1p5vZpw
http://www.youtube.com/watch?v=OhT2zmF7ip4
Dva nova trailera

perablenta
21.10.2013, 22:11
BOOM BOOM trailer :

http://www.youtube.com/watch?v=9Bb_jCP1mJo

Zaletim se i kazem ma gde li ima preorder i onda se setim... Diablo 3, SimCity, Rome 2 i kazem sebi: " 'De si poso!" :dedica:

m1aden
13.11.2013, 20:10
Ovo izlazi u petak?

JAZO
13.11.2013, 22:34
Da,ja cekam review prvo.
0bty5M-lo9w
3JyxryysGP8

JAZO
15.11.2013, 15:01
Izasla

Nikola16789
16.11.2013, 20:14
Neko probao?

JAZO
16.11.2013, 21:30
Jesam ja malo.Ali trenutno sam zaokupljen ac4 pa ne mogu utiske da iznesem

Nikola16789
17.11.2013, 20:34
Ok, probao sam ja:

Nisam puno igrao, tek sam poceo story mode, sto mu dodje kao neki tutorial, bar pocetak. S obzirom da nisam igrao ovakve igre ranije, tutorial je odradio solidan posao.
Prva stvar, igra je monstruozno zahtevna, oko 15-20 frejmova na mojoj konfiguraciji u 1680 rezoluciji, bez AA, Vsync, shadows...

Upravljanje brodom je solidno izvedeno, mada me nervira sto ne mogu da iskljucim dzojstik osim da ga fizicki iscupam iz kucista, a to mi se ne radi.
Letim na misa i tastaturu. Nisam ulazio u neke ozbiljne borbe, strikno sam se drzao price.
Meniji su konzolaski izvedeni sto me prilicno nervira.

Grafika je solidna, ali definitivno ne toliko dobra da opravda zahtevnost.
Eksterior deluje prostrano, brodovi su suvise mali da bih proverio kako izgledaju, dok stanice izgledaju veliko samo spolja. Interior je odvratan, otprilike isti na svakoj stanici i moze da se obidje za 30 sekundi. Svaki dok izgleda identicno, a raspored hodnika i prostorija se malo menja, ali nista specijalno.

Najveca zamerka ide na NPCs. Osim mog kopilota, koji je deo price, svi ostali su izuzetno ruzno modelovani, bezlicni su i svi stoje u mestu. Kao da komuniciram sa robotima.


Ipak, igra je uspela da mi zadrzi paznju sto je prava retkost, postajem sve probirljiviji.

JAZO
17.11.2013, 20:39
Interface je los jer su ja mislim htjeli igru da izbace na konzole,ali odustadose...
A zahtjevnost sredjuju,dosta los launch.

Nikola16789
18.11.2013, 11:30
zaglavio sam se na zadatku sa trojan dronom, poslali me da hakujem stanicu, ali niko nije spomenuo da mi treba trojan drone dok nisam stigao tamo, sad setam od stanice do stanice, ali ni jedan drone dealer ne prodaje trojan dron. :confused:

perablenta
18.11.2013, 21:47
Ovo je izgled neka kopija Freelancera a danas više niko ne igra takve igre pa ne mislim da će ovo biti uspešno...

Sta ti napisa ovde junace! Jesi cuo za : "Ispeci pa reci"?

night
20.11.2013, 19:43
znači njesra?

Miki1987
22.11.2013, 22:54
Добар осећај у кокпиту, као да си стварно тамо. Која гужва у свемиру јбт претерали су. Свемирске станице прегломазне, интерфејс лош и тотално нефункционалан. Док дођеш до обичне мапе смориш се. Игра има велики потенцијал ако измене неке ствари. И таква каква је спада у најбоље свемирске симулације до сада.

Apostrof
10.4.2014, 18:53
Igra je tu vec neko vreme, kakva je situacija? Da li su ispeglali sta je trebalo, kakvi su utisci posle par peceva?

mvasic
21.5.2014, 14:35
Juce je izasao 2.0 patch. Navodno je igra drasticno dovedena u red. Jel' probao neko?

Miki1987
19.1.2016, 17:04
Заборавио сам на ову игру, чујем да је у међувремену изашао један ДЛЦ и доста печева, тренутна верзија је 4.0 у бети.
Скидам верзију 3.6 па ћу писати утиске ускоро.

djuras
25.2.2016, 21:32
igra je trenutno na snizenju na steamu, 9.99
vredi li cemu?

Miki1987
29.2.2016, 21:33
Ок је за те паре.
Мада ја остајем при X3:Terran Conflict као најбољи из серијала.