PDA

Prikaži potpunu verziju : Glasanje za najbolji intro u igrama


Spector
13.8.2006, 15:34
Da pa neko je i ovo morao da smisli dragomi je da ssam to ja.
Po meni najbolji intro od igara koje sam igrao ima
Battlefield 2

holodoc
13.8.2006, 16:02
Zašto ljudi uvek uz svaku temu tipa "koji je najbolji..." otvarate vote čiji izbor ograničavate na vama omiljene naslove:confused:

Ajde neke igre čiji introi su me oduševili a koji su pomenuti u vote-u su na primer "Freelancer", "COD2" i "WOW" ali recimo ni traga ni glasa od fenomenalnog introa iz "Matrix: Path of Neo" koji jeste da se temelji na filmu ali sadrži gomilu scena koje nisu iz filma nego iz same igre. Odlična kompozicija i prelepo uklopljena muzika su dovoljne da nateraju da se ponovo baci pogled na njega.

Onda fali fantastičan uvod iz igre "Silent Hunter III" koji je uspeo sa svojih minut-dva da me blago rečeno prikuje uz monitor.

Šta je recimo sa fantastičnim introm iz "Rainbow Six-a" koji je u ono vreme kada je objavljen bio prava mala senzacija sa količinom Radiocity-ja kojim su se grafičari "razbacivali". Pa na primer odlični "Painkiller" introi.

Znam ukusi se razlikuju ali izbor nikada nije ograničen ;)

Ocelot
13.8.2006, 16:21
Final Fantasy VIII. Odlicna borba izmedju Squalla i Seifera. Posebnu draz mu daje muzika.
Naravno, ovo je samo jedan od najboljih. Videcemo za jos neke.

Peruzzi
13.8.2006, 16:24
svi koji su gledali intro u world of warcraft-u znace o cemu govorim,intro je tako dobro uradjen da sam prestao da disem dok sam ga gledao....:n-cc2:

Ocelot
13.8.2006, 16:26
Imas ga na www.gamershell.com ako hoces da ga skines. I mene je odusevio.

Peruzzi
13.8.2006, 16:30
....a da moj glas bi isao introu iz igre Rise of nations-rise of legends
extra je uradjen(da je stavljen):n_klanja: ......a najgori intro po meni je iz LOTR BFM 2,
intro je njesra uradjen.

Freško
13.8.2006, 16:49
Svojevremeno dok sam se igrao na Sony PS 1 ....To bese davno :dedica: to bese pri kraju '90ih za mene je najbolji uvod u igru imala igra Resident Evil 1 .
Toliko mi se dopadao taj uvod da sam ga cak imao i snimljen na VHS Kaseti...:kreza:

3LANCER
13.8.2006, 17:53
glasao bih za Red Alert 2 da ga ima na listi
ovako glas dajem Warcraftu - scena je neverovatna

bobi
13.8.2006, 17:55
glasao bih za Red Alert 2 da ga ima na listi
ovako glas dajem Warcraftu - scena je neverovatna
Koja scena? :)

Atila
13.8.2006, 18:12
Zašto ljudi uvek uz svaku temu tipa "koji je najbolji..." otvarate vote čiji izbor ograničavate na vama omiljene naslove:confused:

Слажем се има толико других сјајних интроа чак и бољих од наведених, док су у гласању CoD2 и Zero Hour који су чисти просек.

Што се мене тиче:Warcraft III, FreeLancer, Red Alert 2

Dreamfall
13.8.2006, 19:18
Warcraft III ima takav nitro(pardon intro) da pomislish da su to ljudi lepo uzeli iz nekog filma a ne kompjuterski odradili, a ni intro iz Rise of legends nije losh(kao ni cela igra)

Auror
13.8.2006, 19:48
Mnogo volim HOI2 ali je intro previse kratak.Glasao sam za COD2 jer me je odusevio!:p

WD-40
13.8.2006, 19:49
Od ponudjenih introa Warcraft III ima najbolji intro definitivno.

3LANCER
13.8.2006, 20:11
Battlefield 2 nema bas neki super intro

btw naslov teme je "njaboli intro" :D

Dimo
13.8.2006, 20:23
Intro Rome:Total Wara,posebno u ekspanziji Barbarians.

Spector
13.8.2006, 20:24
1. Drago mi je da ima ljudi koji cene dobar intro kao i ja zbog toga sam i postavio ovu temu.
2. Dobro znam da se nekome nesvidjaju neki od izbora za glasanje a da neke dobre mozda nisam pomenuo ali ipak ukusi se razlikuju kako to svi znate nemojte vise da me prozivate nego slobodno navedite neke od intro-a za koje mislite da bi trebalo da budu na listi a nisu pa cu ih obavezno odgledati.
3. Ipak sam i ja samo covek

Nepostoi savrsenstvo dragi moj :opanachke narode.

lijenština
13.8.2006, 21:15
Introi me nerviraju jer sam se sto puta iznervirao gledajući ih. Oni su poput reklama u kojima sve izgleda mnogo bolje nego u stvarnosti. Eto na primer sećam se da sam pre par godina kupio keks jedne domaće firme jer sam bio privučen izgledom istog na omotu kutije. Kada sam ga otvorio bilo je ono što sam i podsvesno očekivao: ni po čemu nalik na tu sliku na omotu, a od bogatog fila ni traga ni glasa. Slično je što se igara tiče bilo sa recimo Area 51. Lep intro ali kada je endžin preuzeo stvar u svoje ruke... Kakav šok.:kreza:

Shlaymara
13.8.2006, 21:20
Kad sam svojevremeno na 486-ici prvi put ukljucio Lords of the Realm 2, vilica mi je pala na pod. Mozda nije najbolji intro, ali na mene je ostavio najveci utisak.

Nemesis
13.8.2006, 22:22
Zašto ljudi uvek uz svaku temu tipa "koji je najbolji..." otvarate vote čiji izbor ograničavate na vama omiljene naslove:confused:

"Mladost, ludost!" :D

Salu na stranu, po meni jedan od najbolje uradjenih introa je za Wing Commander 4. No, ako bi uporedjivali kvalitet introa i tehnologioju koja je tada bila dostupna onda bih se opredelio za intro iz It came from the desert od Cinemaware-a.
Ako, pak, uzmem pricu i atmosferu intro za Icewind Dale (sa pratecom muzikom) je sjajan.

solid_snake
13.8.2006, 22:35
Najbolji intro ima Metal Gear Solid 2.

M.Silenus
14.8.2006, 7:27
Mech Warrior 3
Freelancer
Ne znam, ali setiću se...

Vuckovic Veljko
22.8.2006, 13:16
Call of Duty definitivno i smatram je najboljom igrom ovog tipa(Mislim fps sa temom iz drugog svjetskog rata).

dodgeme
22.8.2006, 13:43
a gde je guild wars 1 i 2. Posle toga battlefield 2 ili 1942 jer je mnogo dobra ona muzika iz pozadine.

EDIT: oh da umalo da zaboravim into iz gta : zombie andreas mod za sveti andrija.Radim na ovo modu intro je tolko dobro odradjen i muzika i sve videcu dal mogu da postavim kasnije.

DorianGrey
22.8.2006, 14:25
pa ako moram da biram odavde odabracu Wow, a inace bih kao najbolje odabrao Return To Castle Wolfenstein, Need For Speed Undergound I i fenomenalni Hellgate London, ciji sam intro gledao (i koji nikako da se pojavi:n-cc2: ) :D

dodgeme
22.8.2006, 15:05
evo ovde onaj intro za zombie andreas
http://files.filefront.com/Zombie_Videorar/;4504805;;/fileinfo.html

6am3 Fana71c
22.8.2006, 17:37
prince of persia T2T i NFS UG imaju super introe... prvi odlicno uradjen, a drugi dize adrenalin ko lud...

Roronoa Zoro
22.8.2006, 17:58
Resident Evil 4 i Guild Wars.

B@NE
22.8.2006, 19:50
Prince of Persia Sand of Time:dedica:

Dio37
30.8.2007, 15:37
"War. War never changes."

phoenix[illusion]
30.8.2007, 15:43
Mislim stvarno, zaboravili ste da stavite u listu Age of Mythology koji po meni ima najbolji intro.

Dio37
30.8.2007, 16:06
Citava lista nije ni za http://e.deviantart.com/emoticons/c/censored.gif. Trebalo bi napraviti novu temu.

Aegon the Conqueror
30.8.2007, 16:10
Desperados: Wanted Dead or Alive - vrh, mnogo dobar intro
Legacy of Kain: Soul Reaver - amazing...

ah, ima još nešto ali ne mogu da se setim...

nikola87
30.8.2007, 16:23
eee JBG nema intro iz GTA2

Eni
30.8.2007, 17:34
MechWarrior 4, RA2, ...od "novijih"... ;)
Ma ima super intro filmova, glupavo je glasanje stavljati za ograničen broj, bolje da ih samo pominjemo u porukama...

Wolverine
30.8.2007, 18:37
Wau, jos jedna diskriminacija, sve su ovo igre koje se zasnivaju na popularnoscu; a sta je avanturama. Syberia i Dracula imaju daleko bolje intro-e negoli neki Call Of Duty Cvaj.

Skols
30.8.2007, 18:39
legendarni intro iz wormsa 1 ili 2 ne secam se najbolje..kad se 2 crvica takmice u pokazivanju naoruzanja...pocevsi od pracke pa do S300 raketa :)

Aegon the Conqueror
30.8.2007, 20:17
legendarni intro iz wormsa 1 ili 2 ne secam se najbolje..kad se 2 crvica takmice u pokazivanju naoruzanja...pocevsi od pracke pa do S300 raketa :)

Haha, e to sam zaboravio!

zdravkelja
30.8.2007, 21:02
Mene je odusevio intro u Warhammer 40k: Dawn of War (kad sam ga video nisam mogao da docekam da se ono ucita i pocnem da igram) i World of Warcraft. Perfektno uradjeni:)

Onda cu glasati za WoW

A dobar je i NFS Underground

Inuyasha
30.8.2007, 22:15
Aham, najbolji intro jel?, evo ovako:
1.st Red Alert 2 & Yuri's Revenge
2.nd F.E.A.R.
3.rd hm, neznam, recimo Battlefield 1942 :)

BTW...Halo?! Halo nema intro, ali ako si mislio i da se cutscene racunaju, onda definitivno Devil May Cry 3 :D

Illidan od Srbiju
31.8.2007, 15:54
Prosto ne mogu da poverujem da niko nije spomeno intro za Warhammer: Mark of Chaos. Ubedljivo najbolji intro. Toliko dobar da ga imam na svom mp4 playeru. WH40K - takodje feeeeeenomenalan. Narawno WoW (za ekspanziju je jos bolji - kad onaj plavi baja maljcinom smrska lubanju Taurenu ....:dzavo::n_klanja:)
Od igara koje jos nsu izasle jake introe imaju i Starcraft 2 i Hellgate: London
Sve su remek dela 3D Grafike. Nijedan Intro sa liste za glasanje nije ni blizu ovima

zokocx
31.8.2007, 16:02
Bolje da si stavio i najgori intro ,jer ovo ima intro ke reklama za vesti na nekoj USA televiziji "Command & Conquer Generals Zero Hour" a Command & Conquer Generals (obican) ima bas dobar.
Realno Guild Wars Prophecies i Faction imaju Remek delo intro ponekad ih gledam ovako... sad nemogu da se setim jos neke ,ali kasnije cu...
Necu da glasam jer na listi nema nista posebno...
I da bavim se skupljanjem takvich super introa kao sto GW, WoW BC .. itd.

Covenant
31.8.2007, 16:07
Ova lista za glasanje je smesna :rofl:

Elem:

Heroes Of Might And Magic 4

Final Fantasy 8

Resident Evil 1&2

Baldur's Gate

Fallout

Discworld 1&2

Warhammer 40k

Myth 1&2 (steta sto kratko traju)

Ovo je prvo sto mi pada na pamet :D

FooFighter
31.8.2007, 16:39
Steta sto nema Fallout 2 na listi, intro iz ove igre je cista umetnost.

YouTube verziju mozete pogledati ovde (http://www.youtube.com/watch?v=e3PXiV95kwA)

steve89
31.8.2007, 16:53
Warhammer: Mark of Chaos

link (http://www.youtube.com/watch?v=e3pOljQqvX8)

no729
31.8.2007, 17:19
Warhammer: Mark of Chaos link (http://www.youtube.com/watch?v=e3pOljQqvX8)

Slazem se. Ovo je apsolutno naj naj naj intro (ja ga imam u HD-u - savrseno) !!! Obavezno ga ubacite na listu za glasanje! Ovo sto ste ponudili za glasanje je prosto smesno u poredjenju.

Mada ima tu i onaj problem ... najbolji intro ali po kom kriterijumu!?

Сухой
31.8.2007, 18:05
Battlefield 2 - ubedljivo. :)
I call of Duty je odlican. :)
U Rome TW su omanuli, trebalo je da urade dobar intro. :(
Generals ZH - interesantno, al' bezveze... :a_whistli

SirDuck
31.8.2007, 23:46
A gde je ovde Red Alert2?
A Warhammer 40k?
Dva najjaca introa u igrama koje sam dosad igrao :)

Predrag Stankovic
1.9.2007, 0:15
Meni se najvise svidja Intro iz Frozen Throne-a.

zone2403
1.9.2007, 3:54
Fallout 2! Fantasticno prikazuje atmosferu igre, mozda nije tehnicki doteran za danasnje standarde, ali narode moj, ima dusu!:D

Carnex
1.9.2007, 15:12
najbolji intro....

ajde da ne spominjem preterano Fallout2, WH40k: DOW, Final Fantasy 8 i sl.
navescu samo jos par fenomenalnih
Arcanum: Of Steamworks and Magika Obscura ali ne prica intro vec ona scena sa 2 viteza.
Shadow Hearts Covenant Youtube link (http://www.youtube.com/watch?v=BDoEmAJCE3Y)
Viewtfull Joe ;)
Kako ste mogli zaboraviti Devil May Cry 3
Youtube link (http://www.youtube.com/watch?v=1ZYyxK7JQoI)
ajde malo i Motorstorm-a!
Youtube link (http://www.youtube.com/watch?v=oOKiW893Cfw)

hacker_aca
3.9.2007, 14:33
Društvo, jeste li čuli za igru "Mafia"?

Mafia Intro (http://www.youtube.com/watch?v=jKsaJe2zKSo)

Aleksandar1987
3.9.2007, 14:54
Ubedljivo najbolji intro je u igri age2!

MilanGM
3.9.2007, 16:51
Ljudi bre, pa Dawn of War - warhammer 40.000 ima intro nad intorima!! To je rezirano na profesionalnom nivou!! Ima cak i da se skine samo intro u avi formatu.
Malo je bolji onaj prvi intro u odnosu na onaj drugi koji je izasao u expensionu.

no729
3.9.2007, 17:09
ljudi ovakvo glasanje nicemu ne vodi. ne mozete samo nekoga da pitate : 'aj mi reci koji je najbolji intro? tj. mozete ali odgovor je u najbolju ruku diskutabilan - zasto? pa jednostavno kod ovakvih stvari morate da postavite kriterijume. Znaci da pitate najbolji intro ali kriterijum je npr. vizuelni kvalitet, kvalitet samog sadrzaja, atmosfera, itd...

a inace jos jednom ponavljam mog favorita: Warhammer : Mark Of Chaos - nema boljeg introa - steta sto igra nije ni blizu tog kvaliteta!!!

Dimo
3.9.2007, 20:30
Znaci da pitate najbolji intro ali kriterijum je npr. vizuelni kvalitet, kvalitet samog sadrzaja, atmosfera, itd...

Sto se mene tice, najvaznija ja ubjedljivo atmosfera i osjecaj koje ce intro da docara igracu. On je tu da ga na najbolji nacin zaintigira, i kombinacijom najboljih scena iz igre, sjajne muzike i brze smjene kadrova, prikaze sav potencijal igre i definitivno zagrize igraca za nju. Tako nesto recimo posjeduje intro Far Cry-ja (doduse, on je tanji sa muzikom kad pogledas generalno njen kvalitet, mada se fino uklapa). R:TW nema neku vizuelnu podlogu, ali mocna muzika i sjajno kadrirane scene cine je pravom.

Belfegor
3.9.2007, 22:55
ma warcraft 3 definitnivno, gledao milion puta, samo zbog toga igrao... nema dalje.

Neo_89
3.9.2007, 23:11
WOW
War Craft III
Battlefield 1942
Rise of Legends
Battlefield II
Fallout 2
Star Craft II (trenutno omiljena)
itd.

Mogao bi do jutra da redjam, ali nemogu sutra skola! :(

Lokigodofirendlies
4.9.2007, 21:02
Najbolji intro ima RISE OF NATIONS!!!!!

Steta sto nije stavljen kao predlog.:confused:

Mean_Machine
5.9.2007, 2:19
ma warcraft 3 definitnivno, gledao milion puta, samo zbog toga igrao... nema dalje.
Jasno. Prosto me je odusevio.

NjegovaWisost
5.9.2007, 3:10
Battlefield 1942 je dobar skroz

Mafija

Medal of Honor AA, S, B

Ne$A
5.9.2007, 13:56
Pored fallouta, mogu jos da dodam Armed & Dangerous! Kakvi carevi :D.

Red Dragon
7.9.2007, 10:42
Kakva je bre ovo lista, nema nigde klasika.
Ja sam za FALLOUT 2, jednostavno taj smek:).
Nisu losi ni Warhammer 40k, a mislim da je dobar intro i u Neverwinter Nights 2 (ako je to ona borba).
Ima ih jos, ali ko ce se setiti.

Lokigodofirendlies
11.9.2007, 19:01
Kakva je bre ovo lista, nema nigde klasika.
Ja sam za FALLOUT 2, jednostavno taj smek:).

Bravo:n_klanja:, stvarno je zakon.

War. War never changes.

pil€
11.9.2007, 23:57
warcraft III je dobar, ali mislim da je cod2 bolji. i muzika je extra... kada sam prvi put gledao... :D
CoD 2 (http://www.youtube.com/watch?v=7ar22BhPWC0)

Pelagijska Argosija
12.9.2007, 16:50
Nema intra iz StarCraft-a ili iz Brood War-a?!

Pa dobro, ovako moj glas ide za Call of Duty 2.

alesandro
12.9.2007, 17:14
Drugi deo Tomb Raidera. Kada se Lara spusta iz helikoptera i skliza niz strmu planinu. :) Jednostavno to je prvi 3D intro koji sam ja ikada video... pre skoro 10 godina. A od ovih ponudjenih glasam za C&C

Illidan od Srbiju
13.9.2007, 19:04
Društvo, jeste li čuli za igru "Mafia"?

Mafia Intro (http://www.youtube.com/watch?v=jKsaJe2zKSo)


Drugar,cuo sam za igru ''Mafia''.I igrao sam je,i mnogo mi se svidjala,ALI intro ne treba da izgleda kao prvih dva minuta filma na foru ''Kum-a''.Mogu da ti kazem,da se oseti odsustvo WoW-a u tvome zivotu.Kakva bre Mafia:rofl:,Medal of Honor i ostali bakraci.Alo bre,sta je vama?Jeste li vi videli intro za WoW:The Burning Crusade?Intro traje 2:37,ja sam ga gledao sat vremena neprestano.:kreza:Evo www.wow-europe.com/shared/wow-com/downloads/files/pc/WowExpansionMaster_1024_2100_B_English-avi-downloader.exe pogledajte,pa onda govorite o kvalitetu i atmosferi,i o utisku koji je ostavio na gledaoca.

no729
13.9.2007, 19:15
Drugar,cuo sam za igru ''Mafia''.I igrao sam je,i mnogo mi se svidjala,ALI intro ne treba da izgleda kao prvih dva minuta filma na foru ''Kum-a''.Mogu da ti kazem,da se oseti odsustvo WoW-a u tvome zivotu.Kakva bre Mafia:rofl:,Medal of Honor i ostali bakraci.Alo bre,sta je vama?Jeste li vi videli intro za WoW:The Burning Crusade?Intro traje 2:37,ja sam ga gledao sat vremena neprestano.:kreza:Evo pogledajte,pa[/URL] onda govorite o kvalitetu i atmosferi,i o utisku koji je ostavio na gledaoca.

.. mogo bi da das link koji radi :icon_scra

DeCoy
13.9.2007, 20:17
.. mogo bi da das link koji radi :icon_scra

Sad radi;)

Dio37
16.9.2007, 15:51
Setio sam se jos jednog intro-a koji me je odusevio.
Day of the Tentacle.

pil€
16.9.2007, 16:41
@illidan od srbiju
nije los ni triler za obican wow :D

a i warcraft 3 trileri su odlicni

SirDuck
16.9.2007, 16:43
Evo samo da izbacim najbolji intro ikada ;)
Warhammer 40k-Dawn of War (http://www.youtube.com/watch?v=Ap4MqwVGLQo)

Iris
16.9.2007, 17:39
FF VII Crisis Core (http://www.youtube.com/watch?v=G190Cv_sZvs) :)

nickey
16.9.2007, 20:56
Drugar,cuo sam za igru ''Mafia''.I igrao sam je,i mnogo mi se svidjala,ALI intro ne treba da izgleda kao prvih dva minuta filma na foru ''Kum-a''.Mogu da ti kazem,da se oseti odsustvo WoW-a u tvome zivotu.Kakva bre Mafia:rofl:,Medal of Honor i ostali bakraci.Alo bre,sta je vama?Jeste li vi videli intro za WoW:The Burning Crusade?Intro traje 2:37,ja sam ga gledao sat vremena neprestano.:kreza:Evo www.wow-europe.com/shared/wow-com/downloads/files/pc/WowExpansionMaster_1024_2100_B_English-avi-downloader.exe (http://www.wow-europe.com/shared/wow-com/downloads/files/pc/WowExpansionMaster_1024_2100_B_English-avi-downloader.exe) pogledajte,pa onda govorite o kvalitetu i atmosferi,i o utisku koji je ostavio na gledaoca.

Intro za wow je dobar, a za bc nije toliko dobar<skoro indentican, sa promenjenim rasama>, utisak jeste preteran, ali ga unistava sto igra nije ni upola takva, mislim po utiski iz intro-a.

Sada sam odgledao, ponovo, intro iz diablo 1, i preteran je, iz '96 pa opet je extra.

acaf
16.9.2007, 21:49
Svi znamo da je sovjetska invazija na SAD+Hell March najbolji intro ikad

O tome ne mora ni da se raspravlja

hacker_aca
17.9.2007, 0:45
Drugar,cuo sam za igru ''Mafia''.I igrao sam je,i mnogo mi se svidjala,ALI intro ne treba da izgleda kao prvih dva minuta filma na foru ''Kum-a''.Mogu da ti kazem,da se oseti odsustvo WoW-a u tvome zivotu.Kakva bre Mafia:rofl:,Medal of Honor i ostali bakraci.Alo bre,sta je vama?Jeste li vi videli intro za WoW:The Burning Crusade?Intro traje 2:37,ja sam ga gledao sat vremena neprestano.:kreza:Evo www.wow-europe.com/shared/wow-com/downloads/files/pc/WowExpansionMaster_1024_2100_B_English-avi-downloader.exe pogledajte,pa onda govorite o kvalitetu i atmosferi,i o utisku koji je ostavio na gledaoca.

Odgledao trejler, veoma dobro urađeno sa tehničke strane ali po meni osim toga ništa posebno. Naravno da se oseća odsustvo WoW-a u mome životu i drago mi jje zbog toga. Samo jedna šarena igra koja je u početku bila vrh ali sam čuo da su sa nastavcima nagrdili igru. Nije ovo tema o WoW-u tako da nećemo zalaziti u tu oblast a i svi smo različiti po pitanju šta nam se sviđa a šta ne.

P.S.: Nisam gledao Kuma tako da ne mogu ništa da prokomentarišem u vezi toga.

SirDuck91, ekstra intro a ni igra nije ništa lošija. Samo su mi Orci nekako smešno urađeni. :)

SirDuck
17.9.2007, 1:03
Pa takvi su u tabletop-u, ne mogu da variraju od toga :)

http://us.games-workshop.com/games/40K/orks/default.htm
Dosta slika (http://store.us.games-workshop.com/storefront/store.us?do=List_Models&code=300925&orignav=10&GameNav=10)

Dimo
17.9.2007, 20:24
Intro za The Thing (2003) je fantastican, to nije klasicini intro vec vise trejler, saceka se oko minut u glavnom meniju i onda krece video, ali s obzirom da igra nema klasicni uvod, moze se podvesti pod tu kategoriju. Znaci, sve sto jedan intro treba da ima, smek, akciju, misteriju i sjajno ubrzano mjenjanje scena.

Braveheart
17.9.2007, 21:17
Najbolji intro uopste danasnjice i dalje drzi WarCraft 3 (frozen throne).Svi ama svi trejleri u igri su vrhunsko uradjeni!!

DeCoy
17.9.2007, 22:18
Po meni su daleko bolje urađene animirane sekvence u Reign of Chaos nego u Frozen Throne-u...ono kad Archimonde ruši one kule od peska...ma i uvodni intro kada leti ona vrana je super...ja sam tek posle desetak sekundi skontao da je CGI

Belfegor
17.9.2007, 23:32
ima jedan bolji, smaknuce kralja od njegovog sina (ko je igrao znace) uz svu onu lupnjavu zvona, latice... jezivo i maestralno, a kako samo princ izgleda i kotrljanje krune na kraju...

acaf
17.9.2007, 23:51
Pa dobro...nije sad ovo tema napravljena za hvaljenje Warcraft trailera...mada se slazem da su maestralno uradjeni. U Frozen Throne-u me je razocarala ona predzadnja scena, borba izmedju Illidana i Arthasa jer pomalo podseca na japanski crtani film, a i Illidan je uradjen bezveze :D

Sad sam se setio da i Cossacks ima dobar intro. Nista spektalurno ali lepo :)

SirDuck
18.9.2007, 0:11
Ah, kada krenu da pisu hvalospeve svakom aspektu Warcrafta, tome nema kraja :)
Ja licno nista narocito ne vidim u toj igri, a ni u filmicima :)
Po meni je Warhammer mnogo bolja igra, sa boljim gameplay-em i boljim introm, a grafiku ne mogu da poredim, jer je Warhammer stariji :)

Najjace je sto mnogi napamet tvrde da je Warhammer kopija Warcrafta ;)

DeCoy
18.9.2007, 1:40
a grafiku ne mogu da poredim, jer je Warhammer stariji :)

Sorry man ali ako misliš na Dawn of War čiji si intro nahvalio onda...

Warhammer 40K: Dawn of War - septembar 2004
Warcraft 3: Reign of Chaos - jul 2002

Fora je u tome što su sve Warhammer 40K igre do pojave Dawn of War bile potezne strategije, a Warcraft je real time od prvog dela:)
A da je DoW kopija Warcrafta može samo da kaže neko ko ga nije igrao...

SirDuck
18.9.2007, 10:15
Ups, lapsus/greska u pisanju :boodala:
Naravno da je warhammer noviji, pa i ima bolju grafiku :)

Ma kada udjem u igraonicu, pitam neke klince koji igraju, jesu li za Warhammer, a oni :"Sta, to ono kao vorkraft?", a ja :rofl:

Stranac
18.9.2007, 11:32
Metal Gear Solid.Svaki dio ima extra dobar intro.Ali je meni 3 dio favorit.

culer
19.9.2007, 21:40
Znam da je :offtopic: ali sam nasao negde ovo (http://www.gamesradar.com/us/ps2/game/features/article.jsp?releaseId=20060331143728168090&articleId=200705041043115099) ....Ako modovi smatraju da treba da se obrise post nek brisu al sto bi otvarao novu temu ....;)

3dM@niak
20.9.2007, 1:34
HAHAHAHHAHAHHAHAHHAHA
culeru, svaaaka ti cast! odgledao sam svih 10, znaci FENOMENALNI su
ahahahahahhaha
boze sta ljudi sve prave.. HAHAHAHAH :D

FRIghTMaN
20.9.2007, 11:12
WC3 bez razmisljanja

pil€
20.9.2007, 12:15
Znam da je :offtopic: ali sam nasao negde ovo (http://www.gamesradar.com/us/ps2/game/features/article.jsp?releaseId=20060331143728168090&articleId=200705041043115099) ....Ako modovi smatraju da treba da se obrise post nek brisu al sto bi otvarao novu temu ....;)
ovo morate da vidite.... :aplauz: ja znam bolje engleski od njih :D. jel ovo ozbiljno ili je namesteno? :kreza: "all your base are belong to us"

SirDuck
20.9.2007, 12:44
ovo morate da vidite.... :aplauz: ja znam bolje engleski od njih :D. jel ovo ozbiljno ili je namesteno? :kreza: "all your base are belong to us"

To je deseto mesto, pogledaj prvo :rofl:

Dio37
20.9.2007, 12:57
ovo morate da vidite.... :aplauz: ja znam bolje engleski od njih :D. jel ovo ozbiljno ili je namesteno? :kreza: "all your base are belong to us"

U tome i jeste fora. To je igra sa najgorom gramatikom ikada. A recenica "All your base are belong to us" je vec usla u legendu.

noisy
20.9.2007, 13:20
Final Fantasy VIII. Odlicna borba izmedju Squalla i Seifera. Posebnu draz mu daje muzika.
Naravno, ovo je samo jedan od najboljih. Videcemo za jos neke.

U potpunosti se slažem!

Serbian Knight
23.9.2007, 0:10
World of Warcraft i Warcraft3. To su jednostavno remek dela, ljudi koji su ih pravili su najblaze receno majstori. Narocito za war3 ako se uzme u obzir da je igrica izasla pre 5 godina.

pil€
23.9.2007, 13:48
odgledao sam i no. 1 :rofl: Ikari Warriors II! kakav je bio kec onda! :D

btw, za warcraft, on ima oko 20 introa :) (dobro, ne bas introa, ali posle pre i posle svake zavrsene celine ide vid, koji ima odlican kvalitet, jer ipak, sto rece knight, to je bilo pre 5 god.) :cool:

Densetsu
23.9.2007, 13:56
Final Fantasy VIII.

http://www.youtube.com/watch?v=_pZ2ibvZb2Q

DukeofSerbia
23.9.2007, 17:15
Starcraft Broodwars je neprevaziđen. :kreza:

Apprentice
24.9.2007, 11:54
Ima mnogo dobrih...
U poslednje vreme recimo Warhammer: Mark of Chaos...

qwerty
26.9.2007, 22:16
Ja stvarno nisam znao da postoje ljudi koji vole intro-e u igrama. A ovi noviji naslovi su prenatrpani kojekakvim animacijama, koje jos ako ne mogu da se prekinu odmah me iznerviraju i sledi uninstall.
Ne kapiram koja je fora da kad upalim igru, od prvih 30 minuta ja igram 5 a gledam 25. Meni to nije zabavno.
Blago vama, kojima se svidja - nema nervoze, samo zadovoljstva.

VeNoM
11.10.2007, 14:38
wing commander 3 i 4 imaju veoma dobre introe

Iilija64
27.1.2008, 20:12
Nexus the jupiter incident. Kraj. Najbolji film ikada.
OD introa wow definitivno. Dwarf protiv taurena. Znamo tko je izvukao kraći kraj.

ivanxxxxxxx
29.1.2008, 12:28
Posto mi je Fallout 2 omiljena igra INTRO iz iste je po meni najbolji.
Diablo 2 ima dobar INTRO kao i sekvence izmedju ACT-ova.
Takodje mi se jako svidja INTRO iz WARCRAFT-a i STARCRAFT-a.

zdravkelja
29.1.2008, 12:34
Da dodam na moju listu Devil May Cry 3. :)

MaxXx
29.1.2008, 23:24
Still life (nije na spisku:(). Jeeezivo!:Freddy:

strajo
29.1.2008, 23:58
ma WoW i Warcraft 3... al' ipak sam dao glas WoW-u :D

nebojsa986
30.1.2008, 18:51
"Betrayer..but it is i who was betrayed" Sve je jasno :D

stalker93
21.2.2008, 22:18
CoD2 nema izgovora sam intro govori da je igrica napravljena po ratu koji je promenio svet
Trebalo je da se stavi CoD4

Antony Kidis
21.2.2008, 22:34
A sta je to intro? :icon_stud

Dio37
21.2.2008, 22:42
http://en.wikipedia.org/wiki/Introduction

Na srpskom, uvod u igru. Ona pocetna animacija.

Nolofinwe
1.4.2008, 2:20
najbolji intro-i su po mom misljenju:

warhammer 40k dawn of war [ekspanzije imaju krs intro]

warhammer mark of chaos

legacy of kain soul reaver 1

legacy of kain defiance

rise of nations rise of legends

hellgate london

:dedica:

xpboje
18.4.2008, 11:02
ja ne znam sta ste vi igrali ali Diablo rocks i danas kada se odgledaju filmici izgledaju paljevinski :a_bleh:

polarnimeda
18.4.2008, 14:49
meni se bas svideo intro witcher-a... :D a ponudjena lista je malo preterala sa ratnim naslovima... :opanachke

Apprentice
30.9.2008, 21:32
Htedoh samo da podelim sa vama moje oduševljenje trejlerom za Wrath of The Lich King. Ovo je do sada najbolje uradjen intro za neku igru, po mom mišljenju.

polarnimeda
1.10.2008, 0:13
Htedoh samo da podelim sa vama moje oduševljenje trejlerom za Wrath of The Lich King. Ovo je do sada najbolje uradjen intro za neku igru, po mom mišljenju.
pa, sta je od ova dva? :o

Sarmatian
1.10.2008, 5:17
meni se bas svideo intro witcher-a... :D a ponudjena lista je malo preterala sa ratnim naslovima... :opanachke

Intro Witchera je prilicno dobar sa tehnicke strane ali predugo traje. Kad sam ga gledao prvi put zadivio me je negde do pola, a posle toga je poceo da malko da smara... Smestio bih ga u vrlo dobre ali ne spadu u grupu najboljih...

Apprentice
1.10.2008, 10:53
@ Polarnimeda
Sada je trejler, a bice intro :). Naravno mislim na sinematik video.

@Sarmatian
Potpuno se slažem. Vičer je odlična igra! Ali intro predugo traje. Verovatno zbog toga i nije toliko uzbudljiv. Ali tehnički je ok.

Ljudi koje Blizard angažuje da pravi filmove za njihove igre su, po mom mišljenju, do sada taj posao najbolje uradili. Eto i uvod za Wow dugo traje pa je uzbudjiv.

Miki1987
2.10.2008, 2:15
Интро из KKnD (Krush, Kill 'n' Destroy) ми је остао у сећању. Бубашваба наслућује апокалипсу(нуклеарни напад) и завлачи се негде, на град пада бомба и после неког времена бубашваба измили напоља, сва мутирана..
А ни игра није била лоша..

Ево га и видео (на немачком :( )

http://www.youtube.com/watch?v=UXBl01ftj7s

daniloBG
30.12.2008, 13:27
najbolji je iz Brothers in Arms:HH iz razloga sto se toj sekvenci dala velika paznja...

N_i_k_o_l_a
30.12.2008, 14:06
najbolji intro je intro iz Warcrafta 2

Equilibrium
30.12.2008, 23:20
Najbolje introe i outroe i sve ostale filmske sekvence ima Frozen Throne, kazem ima jer do sad ni u ovim najnovijim cudima, sto se hvale da imaju grafiku bolju od fotorealisticne, nisam video bolje filmske sekvence nego u TFT-u.

Znaci ne prevazidjeno, kad Arthas uzima slem na vrhu onog ledenog cuda i seda na Frozen Throne to je ubedljivo najbolje, ne ocekujem da ce u skorije vreme biti nesto bolje, ali ocekujem RTS nastavak

voodoo_
30.12.2008, 23:27
Očigledno nisi video intro iz Wrath of the Lich Kinga, kada Arthas budi frostvyrma iz ledenog glečera. Kucaj "wrath of the lich king intro" na jutjubu.

nikola87
30.12.2008, 23:28
Gta 2

Belfegor
31.12.2008, 0:05
veoma lako Warcraft 3:to_care:

Equilibrium
31.12.2008, 15:11
@voodoo
Video sam, slican dizajn, mislim ipak je to Blizzard.

Ali ne znam opet mi je nekako bolji iz Frozen Throna, nekako mi je emotivniji

Ketchua
1.1.2009, 15:43
Witcher definitivno... Jedina scena bolja od borbe sa strigom na pocetku je
na kraju, tj. borba sa assasinom...:D

goodlikesweeper
1.1.2009, 17:21
^^

Ma da,prvi intro koji me je stvarno zainteresaovao.To je ustvari jedna od The Witcher kratkih prica od Sapkowskog,samo malo prilagodjena da bi se mogla na taj nacin prepricati.:)

Kicks ass bre,sto puta sam ga odgledao!:love:

Carnex
3.1.2009, 10:40
Ja cu nesto malo drugacije. par predloga van onoga sto je postavljneo

War, war never changes... - ovo je intro koji je definitivno ostavio najjaci utisak na celu jednu generaciju igraca
Final Fantasy VIII - kada se ovaj into pojavio, nista slicno nije bilo vidjeno. Sam intro bi se prodavao za cenu tadasnje igre od 40US$
Shadow Hearts Covenant - moj licni favorit. Glasao bih za intro prvog dela u svom produzenom izdanju da nije ocajnog kvaliteta animacije i jos gore glasovne glume. Sa druge strane rezija je fenomenalna...
I kak zaboravih najludji intro svih vremena. Devil may Cry 3 - Dante's Awakening - http://www.youtube.com/watch?v=9K7WkkzFMfo

Mikica86
3.2.2009, 22:13
The Witcher intro me je odusevio .:eek:

daniloBG
3.2.2009, 23:20
ova tema nikako nije za anketu,jer toliko igara i introa postoji da se ne mogu izbrojati...

versus
28.2.2009, 4:21
Pih u od igrica u anketi nema Warhammer 40 000, a on ima jedan najboljih introa u istoriji igara:icon_scra

BiTrAtE
28.2.2009, 4:39
Batlefield 1942 ;) , muzika je savrsena :)

White Ripper
28.2.2009, 16:49
Glaso sam za CoD2.Inace gledo sam i film koji je bio osnova da se pravi COD serijal.Ko nije pogledo film koji je zasluzan za CoD igre zove se Neprijatelj pred vratima.Svima preporucujem da ga pogledaju.Stvarno je mocan.

RUSuper
28.2.2009, 20:36
Kad vec nema Bioshock onda war 3....

Blackey
28.2.2009, 20:58
Možda (nekome) nije ništa posebno ali intro u The Elder Scrolls lV Oblivion me uvek natera da se naježim:o.

SFRJ-Forever [CG]
28.2.2009, 21:54
Rome Total War, Totalno :n_klanja:

Equilibrium
1.3.2009, 14:03
Jel neko gledao intro iz Knights of Honor, nije neka umetnost kao iz Warcrafta ali je odlicno koncipiran, ima jos gomila dobrih ali ne mogu da se setim

P.S. Robin Hood Legend of Sherwood, intro i outro, nije neki kvalitet, ipak je stara igra, ali je dobro odradjena borba i ona fora sa strelom, jedna od boljih fora u introrima uopste.

Dio37
19.3.2009, 15:29
Evo samo da izbacim najbolji intro ikada ;)
Warhammer 40k-Dawn of War (http://www.youtube.com/watch?v=Ap4MqwVGLQo)

Lepo, ali to nije Full Throttle. :p

PktBJ6HpNJQ

Kum22
19.3.2009, 15:51
Šteta što je najčešće Intro najzanimljiviji dio većine igara :o

zdravkelja
25.3.2009, 0:57
Street Fighter IV :)

Sjajano odradjen i super muzika.

goodlikesweeper
25.3.2009, 1:34
Bioshock,afkors.:)

Tesko da ce neko napraviti bolji intro od ovoga...barem sto se mene tice;)

J-Ch0w4i6jw&feature=related

cooler2
4.4.2009, 20:17
``It was a twenty third century. Mankind`s darkest hour``

FREELANCER Intro

Wastelander
6.4.2009, 7:25
Po meni, warcraft 3 je odradjen maestralno, iako mi nije favourite game :).

Eh da si stavio "crusader: no remorse", ili "crusader: no regret" za njih bi sigurno glasao!

Јолекс
24.4.2009, 9:25
Po meni, warcraft 3 je odradjen maestralno.

Slazem se.

Mean_Machine
18.7.2009, 2:02
Hellgate London

Steta sto igra nije ni prici CGI koji je prati

wojtekLN
18.7.2009, 2:20
Necu da glasam, nema Alise.:)

BlackArrow
1.11.2009, 20:42
Need for Speed Hot Pursuit 2 Intro :ciao:

nexexcalibur
5.11.2009, 14:50
definitivno L4D2....mozete svi da se sagnete i :n_klanja:

http://www.youtube.com/watch?v=QMOaE9NByuc

draganj
24.11.2009, 1:10
Posto ga nema na listi, The Witcher
a sa liste Warcraft III

Djordje Turjacanin
24.11.2009, 14:48
SW:The Force Unleashed i
Sam&Max4 :p

Nicklord
24.11.2009, 21:08
Need for Speed Hot Pursuit 2 Intro :ciao:

Kad ovo nadjete ja cu da glasam :) mada svaki NFS ima dobar intro

Uros12
25.11.2009, 14:27
Od ovih koji nisu na listi,najbolji intro po meni ima novi Wolfenstein.

r0nIn
25.11.2009, 21:26
Malo je gluo ovo glasanje, a izbor igara me je prosto oborio sa stolice. . svaka cast autoru :D

Evo ja cu glasati za:

http://www.youtube.com/watch?v=w44SmMFy5Dc

doctor
25.11.2009, 21:56
Nisam glasao, niti cu, jer je izbor igara isuvise bedan i mali... Ima igara sa prosto fantasticnim Intro klipovima...

Assassins Creed mi je upravo pao na pamet, onaj intro me bukvalno napali na igru :)

M1L0SH
25.11.2009, 22:33
Nisam glasao, niti cu, jer je izbor igara isuvise bedan i mali... Ima igara sa prosto fantasticnim Intro klipovima...

Assassins Creed mi je upravo pao na pamet, onaj intro me bukvalno napali na igru :)
Tvoja stvar ali ponudjene igre imaju dosta dobar intro. Kao na primer Warcraft III ako se uzme u obzir kad je igra igra izashla intro je fantastican izgleda bolje nego intro u nekim igrama danas ...

thebluephoenix
27.11.2009, 16:03
Meni se svidja intro u Thief 3 - Deadly Shadows.

doctor
27.11.2009, 17:40
Tvoja stvar ali ponudjene igre imaju dosta dobar intro. Kao na primer Warcraft III ako se uzme u obzir kad je igra igra izashla intro je fantastican izgleda bolje nego intro u nekim igrama danas ...

Da ali ima jos mnogo dobrih "introva" :ciao:

_ToMeK_
30.11.2009, 13:15
Na listi se nije nasao intro za Legacy of Kain Soul Reaver, steta.:facepalm

Thunderman
30.11.2009, 17:41
Na listi se nije nasao intro za Legacy of Kain Soul Reaver, steta.:facepalm

This.

Jim Bravura
25.11.2010, 18:31
Могуће да има бољих, али од онога што сам играо и што ми је остало у сећању:

1. Dragonshard (најежим се сваки пут :) )http://www.youtube.com/watch?v=sxv1WR9_nzo
2. Freelancer http://www.youtube.com/watch?v=WHAPSs5XrSQ
2. Return to Castle Wolfenstein http://www.youtube.com/watch?v=i8xBGLEobRY

П.С. Одгледао сам из раздозналости "победнички" интро из анкете: http://www.youtube.com/watch?v=2f96hKqkY_Y Мени је смешан и неубедљив, далеко од заслуженог.

DeCoy
25.11.2010, 19:14
A pogledaj onda i ovaj...

JuP6P3R3ArU

miša topola
25.11.2010, 21:19
Могуће да има бољих, али од онога што сам играо и што ми је остало у сећању:

1. Dragonshard (најежим се сваки пут :) )http://www.youtube.com/watch?v=sxv1WR9_nzo
2. Freelancer http://www.youtube.com/watch?v=WHAPSs5XrSQ
2. Return to Castle Wolfenstein http://www.youtube.com/watch?v=i8xBGLEobRY

П.С. Одгледао сам из раздозналости "победнички" интро из анкете: http://www.youtube.com/watch?v=2f96hKqkY_Y Мени је смешан и неубедљив, далеко од заслуженог.

Intro za Dragonshard :facepalm
U odnosu na bilo koji Warcraft intro izgleda kao neki crtani film za malu decu.
Budimo objektivni ova dva introa ne mogu da se porede.

Vulee
25.11.2010, 21:24
1. Dragonshard (најежим се сваки пут :) )http://www.youtube.com/watch?v=sxv1WR9_nzo

*GASP* D&D RTS, kako to da nisam čuo za ovu igru... :boodala:

Jim Bravura
25.11.2010, 23:25
Intro za Dragonshard :facepalm
U odnosu na bilo koji Warcraft intro izgleda kao neki crtani film za malu decu.
Budimo objektivni ova dva introa ne mogu da se porede.Не знам шта је толико "дечије", мени је онај интро из Warcrafta "so fucking boring", a Dragonshard ми редовно измами осмех на лице. Музика је epic. Можда једноставно немаш маште.

@Decoy, јел оно некаква "court drama" или интро за игру? Ја умало заспах гледајући :kreza:

acaf
26.11.2010, 1:41
Ovaj intro za Dragonshard izgleda kao trejler japanskog filma na americkom trzistu: "It rested for thousands years, until 3 civilisations..." bla bla bla.

Warcraft 3 i dalje ima neprevazidjene filmice i posle 7 godina, ali dok sam igrao FL multiplayer, pregledao sam intro milion puta i danas se najezim kada ga pogledam. So: "We have grown, we have prospered, we have flourished, but we will never forget...", recenica koja odnosi pobedu

bacacar
27.11.2010, 19:48
http://www.youtube.com/watch?v=2eOs1ivU_qw

I dan danas se najezim od ovog!!! Najbolji intro ikada!!
A igrica je da se upisk*s od srece kolko je dobra! :D

Rainman
28.11.2010, 1:08
WOW!!! Ne kao World of Warcraft nego kao WOOOOW KOJI FAIL od glasanja i od teme - i od ponudjenih odgovora :)

tiho86
29.11.2010, 19:09
Nije najbolji,ali meni jedan od omiljenih
http://www.youtube.com/watch?v=oi3eJBeW2_I

Stepski Vuk
29.11.2010, 19:52
Yxrpyv8SNS4&feature=related

newb
29.11.2010, 19:54
zasto ovo nije na listi

http://www.youtube.com/watch?v=jKsaJe2zKSo

EpicG
3.12.2010, 21:49
A pogledaj onda i ovaj...

JuP6P3R3ArU


Posle ovoga mi dodje da instaliram WCIII:)

miša topola
3.12.2010, 22:09
Samo napred. Posle samo ubaciš neke modove za Warcraft III.
Jel nisi do sada igrao Warcraft?

EpicG
4.12.2010, 10:20
Jesam,cini mi se,kad sam bio manji,ali davno je to bilo...:dedica:Koje expanzije da posk..kupim?

Mr.Eco
4.12.2010, 11:08
Nije loš ni ovaj

http://www.youtube.com/watch?v=HodE83nZBQU

Armies of Exigo

jozvan_Kg
4.12.2010, 12:12
Jedan od mojih omiljenih.
WHAPSs5XrSQ

kreator_
4.12.2010, 14:58
Samo napred. Posle samo ubaciš neke modove za Warcraft III.
Jel nisi do sada igrao Warcraft?

Kakve crne modove, to se zovu "mape"

elem, pored toga sto je jedan od najboljih RPG-ova ikad, *****ite pricu o Dragonshard trejleru, ovo je ono sto vredi gledati

http://www.youtube.com/watch?v=2XChSf2Ywc4

DeCoy
4.12.2010, 15:18
Tražimo intro, a ne trailer ;) Za to postoji druga tema...

cope05
4.12.2010, 16:00
e701QHyCr0o (http://www.youtube.com/watch?v=e701QHyCr0o)

4JNaouG0EtQ
(http://www.youtube.com/watch?v=e701QHyCr0o)

Malik Tintilinic
15.12.2010, 14:04
Glasao sam za Call of duty 2,a od onih koji nisu na listi,izdvojio bih Warhammer 40000 - Dawn of war :)

Zuti Bar
17.1.2011, 12:57
Intro koji sam odgledao 100+ puta. Imao sam ga i na telefonu.

10-sqX6J7s4

dex3108
17.1.2011, 13:43
Evo par meni dragih :D

O8JbRHEcmOE
tKHU7C8-MdA
rD6wJIJWQoc
QN-LqyFoAmU

Ovi Intro-i i mnogi drugi pokazuju koliko su igr prerasle iz puke zabave u umjetnost :D Takodje mnogi trailer-i to pokazuju. Bas bih volio da jedan studio uzme i napravi animirani film (Assassins Creed npr. XD)

TROMI 93
17.1.2011, 18:27
crysis ima najjaci intro, ni warhead nije los. ;)

squall_whatever
17.1.2011, 19:10
Final Fantasy VII, ubedljivo najači intro i najača prva misija ikad u igrama.

Ocelot
17.1.2011, 19:22
Ja sam više za Final Fantasy VIII ;)

q09quI356sQ&feature=related

acaf
17.1.2011, 19:30
Koji Final Fantasy? :D

fnd0qg4I_MM

Shonkas
17.1.2011, 20:48
Ne znam...ja jos pamtim DIABLO 2 intro, utisak je bio strahovit! A vidim da ga nema ni u ponudi..pff...niste neki strucnjaci!

Dudicaa
18.1.2011, 19:15
F.E.A.R.

p4e4c
18.1.2011, 19:46
Heroes of might and magic 3 the restoration of earthia. A sa liste warcraft 3 a i to je jedino i sto sam igro sa ove liste

bela lampa
28.1.2011, 0:08
Ma ovo je intro:
YovDXKjqPKU
....i to za kakvu igru:dedica:

Zuti Bar
9.3.2011, 3:00
Znam da je vec kacen Bioshock intro. Ali posto je odavno obrisan red bi bio da se podsjetiomo tog masterpiece/a. ;)

-gEXb0SCT1w

r0nIn
9.3.2011, 4:27
"Would you kindly not open until..." :D Stvarno je prica ludilo u BIoShock-u, ja sam ostao bez teksta kada sam igrao. Odmah sam krenuo iz pocetka da igram kada sam saznao neke stvari. :)
Jedino sto sam uspio unaprijed da predvidim je slicnost izmedju Atlasa i Dr. Polito iz System Shock-a 2. Odmah na pocetku sam pomislio da je u pitanju slicna zackoljica. :D Genijalna igra ali ne bih rekao da je to sve intro, no sve jedno fenomenalan uvod.

Zuti Bar
9.3.2011, 14:32
Ovaj intro je odlegedan preko 10 miliona puta. :)

Wq4Y7ztznKc

Schwabsteiger
20.3.2011, 5:55
Glas ide Warcraft 3 definitivno.Pored Warcraft-a bih jos dodao i intro iz Fallout 2 :n_klanja:

perablenta
3.4.2011, 22:17
Haha neverujem ovu temu sam postavio pre mnoooogo vremena i to sa starim nalogom za koji sam izgubio mail. Ne mogu da verujem da se jos uvek aktivno...