PDA

Prikaži potpunu verziju : Vaši omiljeni citati...


Strane : 1 2 3 4 [5]

JohnnyNT
14.2.2015, 13:36
Ima isitne u tome, s obzirom da sam na taj citat natrčao na Fejksbuku :D

Inače, moj omiljeni:

The most powerful weapon in the hands of the oppressor is the mind of the oppressed. Steve Biko

pivonroll
26.2.2015, 21:16
People live their lives bound to what they accept as correct and true. That's how they define reality. But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts ... their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world, shaped by their beliefs?

ivan90BG
19.7.2015, 22:14
- Ono što ne možeš da uradiš parama, možeš sa mnogo para.

- Srbi i Bugari, dva lopovska naroda. Kad bi se ujedinili, u toj državi ne bi ostao običan slobodan kamen nigde, sve bi pokrali.

Moj razredni iz gimnazije (istoričar).

Aibo
26.7.2015, 9:00
Bolje je biti bogat nego ne biti - Alan Ford :kreza:

Pilović
22.1.2016, 16:54
Bolje biti zdrav i bogat, jer ako si bolestan, džaba ti što si siromašan. :dedica:

Assassinator
31.1.2016, 22:42
"Reći da vas ne interesuje pravo na privatnost zato što nemate ništa da sakrijete nije ništa drugačije od izjavljivanja da vas ne interesuje sloboda govora zato što nemate šta da kažete."

Edvard Snouden

ticketoride
4.2.2016, 22:44
Umro je Lemmy, umro je Bowie...a i ja se nesto ne osecam najbolje.

torivoje
15.6.2020, 5:27
(Isak Asimov, 1980)

"The strain of anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.”


Nateralo me da spustim ruke sa tastature i zgranuto buljim u ekran par minuta , jer mi se činilo (i još uvek mi se čini) da savršeno opisuje Srbiju u poslednjih par godina.