PDA

Prikaži potpunu verziju : Hari Poter i Relikvije smrti- knjiga


Djoroje
26.5.2011, 19:44
Prošli put sam rekao da mi je dosadno i da tražim neki dobar film i tako nešto ali ta tema je zatvorena. U toj temi mi je jedan član foruma spomenuo da bi bilo dobro pročitati neku knjigu pa sam htio da pitam nekoga da mi da link gde mogu naći tu knjigu besplatno ali na SRPSKOM jeziku????????????

Bathoryy
26.5.2011, 19:47
Pada lock, dajem glavu. :p Bolje kupi knjigu, šta je hiljadu i nešto dindži. Preko kompa je dosadno čitati. I nemoj više otvarati takve teme, moderatori će poludeti. Ako već nisu. :)

Vulee
26.5.2011, 19:49
Preko kompa je dosadno čitati.
Quoted for truth.

DBrave
26.5.2011, 19:51
koji trol jbt, neverovatno :)

piraterija je zabranjena na forumu, nema kacenja nikakvih linkova, a i ne verujem da na netu mozes da nadjes knjigu na Srpskom u e-formatu (bilo skeniranu bilo u pdf-u). Na Engleskom mozes, ali na nasem tesko...

Bathoryy
26.5.2011, 19:54
Dobro, možda mu je to prvi forum, pa ne zna. :)
Ima na hrvatskom jeziku, ali nisam ni čitala. Jednu knjigu o narkomaniji :P sam samo pokušala preko kompa i pročitala. Smučio mi se komp tada. Neka, nije mi žao da bacam pare na knjige. Nekako je lep osećaj imati kolekciju. A i Hari Poter vredi da se ima u kolekciji. (Ne pljujte mi ga!)

Djoroje
26.5.2011, 20:01
Bathoryy hvala na razumevanju.

Bathoryy
26.5.2011, 20:07
Ma ništa. :) Nemoj da primaš previše ka srcu ako ti nešto kažu forumaši, ne misle valjda toliko ozbiljno. :) Ali ubuduće nemoj takve teme da otvaraš, pošto je to ozbiljan forum, i zabranjena je piratija, bla bla... :p

vazquez
27.5.2011, 2:38
koji trol jbt, neverovatno :)

piraterija je zabranjena na forumu, nema kacenja nikakvih linkova, a i ne verujem da na netu mozes da nadjes knjigu na Srpskom u e-formatu (bilo skeniranu bilo u pdf-u). Na Engleskom mozes, ali na nasem tesko...

Take it easy, amigo, dechak ima 14 godina... ;)

water wizard
27.5.2011, 3:36
Hari Poter :icon_stud

SirDuck
27.5.2011, 14:24
Uzmeš PDF, odeš u neku od fensi kopirnica koje niču kao pečurke po Beogradu, ištampaš. Nađeš sliku i uradiš omot, ištampaš, plastifikuješ i povežeš, sve na jednom mestu, i eto knjige ;)

EpicG
27.5.2011, 14:47
Take it easy, amigo, dechak ima 14 godina... ;)

Imam i ja 14 godina,pa nisam nikad trolovao:D


BTW,brate,igraj kanter ili dotu. Neces se smoriti.

Sh0m1
27.5.2011, 15:51
Slazem se :D
Najbolje da ides da igras dotu i ''kantere'' :rofl: