PDA

Prikaži potpunu verziju : Echo: Secrets of the Lost Cavern


ivona
5.12.2005, 14:56
P O M O C u ovoj igrici stigla sam tek do druge pecine gde uspem da zapalim vatru, uzmem jednu od 3 baklji, zapalim i nju, a posle gde god da kliknem, vraca me na TOTALNI pocetak. Zanima me jel to neki bag ili moja greska. POMOZITE.

Shlaymara
5.12.2005, 19:19
posto zapalis vatru,pokupi sve tri baklje jednu upali i idi u sledecu pecinu(put kroz lavirint moras da provalis,uporedi kamen sa ofarbanim kvadraticima i kamen na zemlji, pa ces proci kroz lavirint.samo pazi da se baklja gasi posle.ja mislim 6-7 "kliktanja",pa moras da upalis drugu.a uvek kad ti se ugasi baklja vraca te na pocetak.;)

poz

dancamu
9.1.2006, 3:48
Uf, vidim da kasnim sa odgovorom, al mozda nisi nasla resenje, pa evo moje pomoci. Definitivno je problem do igre (ahem... kreka). Imao sam isti problem i resio ga zongliranjem sa gomilom crackova (posto i kasnije ima slicnih problema a razni krekovi resavaju razlicite probleme). tek kasnije sam nasao jedinstveno resenje. mogu da ti pustim na mail ako oces (1Mb). pozdrav :icon_wink

Rokki
18.1.2006, 18:48
Pa, ako nije problem i ja sam se zaglavio na isti nacin kao ivona. Molim te posalji mi link za crackove ili mail sa tim jednostavnim resenjenm. Pozdrav

yoker86
30.9.2006, 1:06
Imam problem sa ovom avanturom, kada stignem do ulaza u drugu pecino (odma na pocetku), igra krene iz pocetka, da li neko zna sta da radim da igra nastavi normalno. Help pls?????

yoker86
8.10.2006, 23:38
Alo ljudi da li neko ima iskustva sa ovim problemom???

Dimo
11.10.2006, 20:18
Tako se zavrsava demo verzija(kad pomocu koplja otjeras tigra i izadjes iz prve pecine sa naslikanim bivolom).
Provjeri imas li full verziju.

Dimo
11.10.2006, 22:49
Koliko sam shvatio,on jos nije ni stigao do baklji,tacnije nije jos usao u pecinu...

yoker86
25.10.2006, 2:00
E i meni treba. Posalji na mail ili ovde postavi linkove

Shlaymara
25.10.2006, 2:05
Nesto ne verujem da ce ti cova pomoci, jer ga na forumu nema vise od pola godine.

yoker86
29.10.2006, 3:01
E da neznas mozda ti nesto u vezi ovih crack-ova. Bas mi se igra ova igra...

Shlaymara
29.10.2006, 4:49
Meni moja verzija radi, tako da nisam imao potrebe da traim neka specijalna resenja.
Googlaj malo...

Garson
1.11.2006, 6:09
Kome treba pomoc u vezi crack-a nek se javi na PM.

Bodin
30.12.2007, 0:25
Jel neko igrao ovu igricu?
Treba mi pomoc oko druge pecine, sa onim lavirintom u drugoj pecini.
Ako neko zna, bilo bi :n_klanja:

posto zapalis vatru,pokupi sve tri baklje jednu upali i idi u sledecu pecinu(put kroz lavirint moras da provalis,uporedi kamen sa ofarbanim kvadraticima i kamen na zemlji, pa ces proci kroz lavirint.samo pazi da se baklja gasi posle.ja mislim 6-7 "kliktanja",pa moras da upalis drugu.a uvek kad ti se ugasi baklja vraca te na pocetak.;)

poz

uporedio ja, one strelice pa svirao violinu, okretao 3 kombinacije i kur, ili ne obracam paznju dovoljno...
pa ako mozes nekako....
ili je stvarno neki bag

Presao, cetvrto kombinacija.
pomoc za druge:
braon crno, zlatna - dalje sami

Shlaymara
30.12.2007, 1:13
uporedio ja, one strelice pa svirao violinu, okretao 3 kombinacije i kur, ili ne obracam paznju dovoljno...
pa ako mozes nekako....
ili je stvarno neki bag

Uf, ako sam te ja nesto razumeo:p.
Ovo sam igrao pre vise od 2 god, pa se ne secam najbolje. Samo se secam da sam kao mapu koristio onaj kamencic sa kvadraticima u boji ili nesto kombinovao sa tim. Mada je meni veci problem bio gasenje baklji posle odredjenog broja klikanja. Osecao sam se kao magarac kad sam provalio da mogu upaliti baklju o baklju:kreza:.

Ako ipak ne uspes da provalis kako dalje, savetujem ti da isprobas UHS Reader (http://www.uhs-hints.com/) o kojem imas nesto vise u ovoj temi (http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=16845).

A ako ni to ne pomogne, onda u Googlu kucaj "echo walkthrough" pa ce da ti izleti kompletan "korak po korak".